320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Argentina jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on juba kurb, naljakas või mingi kombinatsioon kahest eelnevast.

    Kommentaar


      Üllatavat ei ole siin muidugi mitte midagi. Vist on veel naljakas küll.

      Kommentaar


        Koondisemängud tõestavad kes on parem, Messi või Ronaldo, üks suudab tassida, teine mitte.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar




          Kommentaar


            Lahkus Boca üks suurimaid legende Ruben ‘Chapa’ Sune.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Koondisemängud tõestavad kes on parem, Messi või Ronaldo, üks suudab tassida, teine mitte.
              Sa oled vist see vend, kes vaatab livescores skoore ja siis otsustab, kes ja kui palju parem on?
              La Liga 2020/21 ennustusmäng

              La Liga Striker Mania 2020/21

              Kommentaar


                Ei no kui me vaatame neid mehi koondises siis Ronaldo suhtumist ei saa võrrelda Messi omaga. Esimest Argentina Copa America mängu vaatasin ja no Barcas on Messi hoopis midagi muud, aga CR suudab miskipärast Portugali eest performida

                Kommentaar


                  Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                  Ei no kui me vaatame neid mehi koondises siis Ronaldo suhtumist ei saa võrrelda Messi omaga. Esimest Argentina Copa America mängu vaatasin ja no Barcas on Messi hoopis midagi muud, aga CR suudab miskipärast Portugali eest performida
                  Ah ärge ajage, ei ole need Ronaldo etteasted Portugali eest midagi nii säravad olnud. Koondise fännide hulgas vähemalt enne EM-i võitu oli ikka suht negatiivne suhtumine temasse
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Ah ärge ajage, ei ole need Ronaldo etteasted Portugali eest midagi nii säravad olnud. Koondise fännide hulgas vähemalt enne EM-i võitu oli ikka suht negatiivne suhtumine temasse
                    Ma ei ole otseselt Portugali koondise fänn(ok, Euroopa TOP 5s nad on ikkagi minu personaalses rankingus), aga tõesti, mind räigelt häirib Ronaldo koondise eest. Kasvõi need 2 viimast EMi kvalimängu. Täitsa putsis, kuidas talle üritatakse üle mängida palle, ilma temata oleks need ilmselt võidetud.

                    Kommentaar


                      Ma eeldan et Portugalil on lisaks Ronaldole olemas ka meeskond ja peatreener, asjad mis Argentinal on viimasel ajal puudu olnud enamasti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Ma eeldan et Portugalil on lisaks Ronaldole olemas ka meeskond ja peatreener, asjad mis Argentinal on viimasel ajal puudu olnud enamasti.
                        Ja eks seal ole ka korralik jalgpalliliit. Argentiina oma on nii uttivis omadega, et ei teagi, kas naerda või nutta.
                        La Liga 2020/21 ennustusmäng

                        La Liga Striker Mania 2020/21

                        Kommentaar


                          Minu meelsus antud teemal peaks olema üsna selge aga ma viskan ka oma paar senti siia.

                          Igasugu jalkaliidud jms kindlasti mõjutavad, kuid üsna kindlasti on Messi-Ronaldo aastatel olnud enamuse ajast Argentinal kasutada (minu hinnangul selgelt) parem materjal. Selle pealt pole Argentina (ja mõistagi Messi) suutnud isegi Copa Americat võita, kuigi üsna kindlasti on selle turniiri tase lahjem kui Euroopa meistrikate oma. Mitu penaltit on Messi finaalides juba mööda löönud? Mitmel korral on ta oma koondisekarjääri (peale läbikukkumist) lõpetanud? Minu arust on kuidagi veider, et kui Argentinal läheb hästi, siis on Messi jumal. Kui läheb kehvasti, on treener ja ülejäänud mängijad kolmejalgsed taburetid. Portugali ja Ronaldo puhul on üldine retoorika vist pigem selline, et kui Portugalil läheb hästi, veab ülejäänud meeskond Ronaldot ja kui läheb kehvasti, siis on Ronaldo pask, ülehinnatud, finished ja hui teab, mida veel (pisut utreeritud, kuid laias laastus mõte säilib).

                          On üsna loogiline, et igal võimalusel palli Messi kätte surumine suurendab vahemaad tema ja värava vahel ning üldiselt nüristab Argentina rünnakut. Peamine häda on ilmselt treeneris aga kindlasti saaks ka Messi siin midagi ära teha. Samas, eelpool kirjeldatud narratiiv on ilmselt nii sügavale kõigi Argentina meeste (sh Messi enda) peadesse taotud, et ega vist muud varianti ei olegi kui samas rütmis jätkata. Vähemalt seni, kuni leitakse munadega treener, kes natukenegi Messilt survet maha suudab võtta.

                          tl;dr - see pidev hala, et Argentina hädades on süüdi kõik peale Messi... ma ütleksin, et üsna palju on ka Messi enda taha jäänud. Ma siia neid diktaatorimeeme toppima ei hakka. Aga noh, nüüd korraldatakse seda Copa Americat vist igal aastal, ehk õnnestub Messil siis vähemalt üks ikka ära võita.

                          Kommentaar


                            selge on see, et Portugal ei oota niivõrd Ronaldolt kuivõrd ootab Argentina Messilt. ehk et Portugal on korralik tiim ka ilma Ronaldota, samas Argentina tundub et ilma Messita mitte
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Messi ja suurturniiride osas on minu jaoks üks suur what if?-koht. See on 2006 MM. Olen siiamaani seisukohal, et Pekermani liigne konservatiivsus võttis Argentiinalt viimaste aastakümnete parima võimaluse MM-tiitlile ning tagantjärgi vaadates ilmselt ka Messilt parima võimaluse seda karikat võtta.

                              Tollel turniiril oli Argentiina koosseis igas liinis maailmaklassist (ok, väravavahti enam ei mäleta) ning Messil olid kõik eeldused mängida sarnast võtmerolli nagu Pele sarnases vanuses pool sajandit varem. Kahjuks treener ei andnud talle piisavalt palju võimalust isegi vahetusmehena ennast näidata. Muidugi on võimatu öelda, et nad Pekermani-poolse julgema lähenemise korral kindlasti turniiri võitnud oleks - Itaalia, Saksamaa ja Prantsusmaa olid vähemalt sama kõva koosseisuga. Samas polnud neil ühelgi sellist jokkerkaarti tagataskus nagu oli 18-aastane Lionel Messi Argentiinal. Kahjuks Pekerman otsustas selle kaardi tasku jättagi.

                              Kommentaar


                                Väidetavalt tahetakse Messile selle viimase nutulaulu eest mingisugust karistust määrata. Äkki ei peagi ta ise seekord oma koondisekarjääri lõpetama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X