320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas balaballidel poleks rohkem vaatajaid, kui teeksid need otse eesti keeles? Saan aru, et eesti venelastel on ennast raskem eesti keeles väljendada, aga eesti venelased võiksid rääkida vene keeles(est tõlge all). Muidu väga lahe channel, mis näitab igasugu värvikate jalgpalli inimeste telgitaguseid.

    Kommentaar


      Sellega on see, et...

      Plaanides oli Baltikumi-ülene venekeelne kanal inglisekeelsete subtiitritega.

      Aga koroona ja Läti valitsuse reedene otsus muudab kõike täielikult (jääpalli episood pidi viimane olema Betsafe Eesti kanalil).

      Nüüd tuleb kohaneda veidi ja mõelda midagi välja. Uusi ideid on ja juba testin lahendusi.

      Ma proovin orgunnida ka supakad koroona-episoodile. Aga neid teen reaalselt mina ise ja see on nii faking pikk ja tüütu protsess. Ja kui sa tead, et eestlasi ei pruugi see huvitada, siis keskendud mujale. Vabandan.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        PS! Kui te arvate, et mingi teema teid huvitaks ja supakad on puudu, siis kirjutage, andke julgelt teada. Kommentaarid video all on kõike suuremaks tegutsemise faktoriks meile.

        Ja muidugi kui on muid tähelepanekuid. Kas või seesama, mis sa Veel1värav kirjutasid.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Hetkel nii mõnigi kommentaar juba olemas, et mingi huvi rahval ikka on!

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ja kui sa tead, et eestlasi ei pruugi see huvitada, siis keskendud mujale. Vabandan.
            Jääpall noh, give me a break. Sama hästi võiks teha Jordaania kaamliviske meistrivõistlustest...

            (ok see nali, head saated, tee edasi!)

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Jääpall noh, give me a break. Sama hästi võiks teha Jordaania kaamliviske meistrivõistlustest...

              (ok see nali, head saated, tee edasi!)
              Ma ei mõelnudki seda. 😀 Jääpalli episood oligi väike kõrvalprodukt. Ega ma Kaasanis sellepärast käinud. Lihtsalt mul oli 3h vaba aega kahel päeval ja otsustasin lisaepisoodi teha.

              Pärast seda olid täiesti teised plaanid, aga nüüd me olime sunnitud neid muutma suht päevaga. Koroonaepisoodi õnnestus ka sisuliselt 48h jooksul filmida. Edasi arusaadavatel põhjustel polnud see väga mõistlik. Luban, et subtiitrid tulevad, andke veits aega, et mingigi rutiin töös tekib.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Vahel satume etvplussi ka: https://etvpluss.err.ee/1070940/chem...jut-trenirovki
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Raskel ajal peab uusi lahendusi leidma.

                  Balaball: podcast #1 - Vlad Khomutov

                  Eestikeelsed subid juba olemas.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    See on ülikõva formaat! Mõnusalt vabas õhkkonnas ja FIFA sobib ideaalselt siia kõrvale. Aitäh!

                    Kommentaar


                      Jätkame!

                      Balaball: podcast #2. Vlada Kubassova!

                      -Kuidas sattus Napolisse?
                      -Mis värk seal Itaalias toimub?
                      ja muud veidi põnevat.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Balaball: podcast #3. Nikita Savenkov!

                        Ma arvan, et see on üks lambisemaid intervjuusid maailmas: naistest, kõrbenud kotlettidest, sotsiaalmeediast.

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Väga positiivne ja mõistlik kutt.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Abieludest: aastate vältel olen tähele pannud, et kui 25-aastane abielus eestlane on pigem harvaesinev nähtus, siis 25-aastane venelane on sageli juba lahutanud (või lausa ka teist korda abielus).
                            Kas siis kiire abielu esimese armastusega ja üsna kiire selgumine, et tegu pole õige inimesega? Üks huvitav kohatud nähtus on veel see, et sama inimesega abiellutakse/lahutatakse 2 või enam kordi.

                            Kommentaar


                              Ma kusjuures tahtsin just küsida, kas keegi eestlastest üldse kuulanud/vaadanud.

                              Aga meeldiv tõdeda, et keegi hoiab silma peal. Super!

                              Mis puudutab Nikitat, siis ma olen Kasperiga nõus. Väga meeldiv alati rääkida, See juures on Nikita ka Narva patrioot ja tahab südamest, et elu seal paremaks läheks.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Balaball: podcast nr. 4 - German Šlein

                                Teemad:
                                -Mis on lemmikklubi Euroopas? Kes on lemmikjalgpallur? Miks Germanil vahepeal nõme soeng oli?
                                -Miks ta Floras ühel hetkel enam mängu ei saanud?
                                -Elu Tšehhis. Miks seal ei õnnestunud? Mis seal ebatavalist on?
                                -Miks Legioni valis? Miks Eesti mängijad joovad vähem kui Tšehhis?
                                -Kas Sinjavski on hull vend?

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X