320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kuigi seekord pidi Guimaraes hooaja ühe kõige suurema kaotuse tunnistama soovitaksin ma ise seda võistkonda pikemalt jälgida. Väga head jalgpalli näitavad terve hooaja vältel.

    17.00 Eesti U19 - Tšehhi U18
    Under 2,75 @1,98

    Väike turu-uuring (mängijate taustauuring, treenerite ütlused, klipid, üldine statistika) on näidanud, et sellest mängust on oodata väravavaest kohtumist. Eesti noortevõistkonnad on teadatuntud "väheskoorilised" ning kaitsesuunitlusega. Ja kuigi Moldova ja Sloveenia vastu domineeriti (Sloveenia oli tõsi ka vähemuses) ning hoiti palli, ei tohiks see väga segadusse ajada. Eesti võimalus on selles mängus kaitse kinni panna ning standartolukordadega mitte eksida. Selleks, et antud panus mängiks, oleks vaja ka Tšehhi tõsist suhtumist antud mängu. Nende treeneri sõnul on 9. koht nende eesmärk ja poisid lähevad mängu võitma.
    Võttes arvesse võistkondade eelnevate mängude realiseerimist ja üldist skoorimisvõimet, arvan, et antud panus peab end ära tasuda.

    Edit! 0-2 jäi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #77
      21.45 Sassuolo - AC Milan
      AC Milan AH-1 @2,19

      Antud panuses ma näen päris head väärtust. Viimased mängud on Sassuolo kaotanud ning pausilt tulek ei õnnestunud neil samamoodi, kui saadi Genoa käest tappa. Samas ma ei ütleks, et nad on näidanud halba mängu, lihtsalt taseme poolest ei vea välja. See on lihtsalt see, kui suudad vastasega, kui võrdsega mängida, aga vastane lööb selle värava ära, sina ei löö. Ja kui nüüd võistkondade klassi võrrelda, siis Milanil on ründes kõik korras. Realiseerimisoskus on tasemel ning Sassuolo kaitseliinil saab väga raske olema siit mängus endale mitte lasta.

      Ja Milanil on praegu hädasti vaja võite võistkondade vastu, kes on nõrgemad. Siit ei tohi mitte mingil juhul punkte kaotada, eriti kui veel Meistrite Liigat paralleelselt ei ole. Tundub küll, et 17 punkti on meeletu kaugus, aga praegu veel on see võimalik (Meistrite Liigasse pääsemine).

      Ja muideks praegu on käes Euroopa Liigade kõige olulisem hetk. Nimelt Jaanuari keskpaik kuni märtsi algus. Just see on keskdistants ja märtsiks on juba üldjuhul kõik lõplikult paika loksunud ning prioriteedid on paigas. Just siin hakkavad tekkima peafavoriidid ning kõrvalised võistkonnad eemale kooruma.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Pärast eilset mängu vallandati hoopis Allegrit. Milan näitas hambutut mängu ning kaotas, kuigi läks mängu alguseses 2-0 juhtima.
        Mul ei ole täna ühtegi head panust. Mu mõtted keerlesid Villarreal - RSC ning Aston Villa - Arsenali underite peale (eriti huvitasid mind võistkondade underid), aga ma ei ole suutnud end täna veenda millelegi panustama, seega targem on vahele jätta ning mõningane vigade parandus sooritada.

        Ennekõike, miks eilne panus kaotas? Sest Milan on pask võistkond ja nad ei suuda mängida? Seda me ju teadsime ning võrdluseks oli Sassuolo, kes pole ka just maailmaklassi tiim. Tegelikult sai see mäng päris hästi läbi võetud ja ma ei oodanudki, et Milan nii väga domineerima hakkab. Iseennast tsiteerides- "Ja kui nüüd võistkondade klassi võrrelda, siis Milanil on ründes kõik korras. Realiseerimisoskus on tasemel ning Sassuolo kaitseliinil saab väga raske olema siit mängus endale mitte lasta". Oleksin pidanud tõsisemalt suhtuma sellesse väitesse. Valides kahe koefitsendi vahel (Milani AH-1 @2,19 ning Milani over 2,0 @2,04) ma valisin lähtudes võistkondade vahelisest tugevusest, aga oleksin pidanud minema spetsiifilisemalt ning keskenduma teoreetilisele duellile Milani ründeliin vs. Sassuolo kaitseliin.

        Seega, mis ma võin öelda: tuleb olla hoolikam enda analüüsis ning keskenduda õigetele asjadele. Väga tõenäoline, et aasta alguses tekib neid languseid veel, paus mõjus veidi lõõgastavalt.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #79
          22.30 Osasuna - Real Madrid
          Osasuna AH +2,0 @1,60

          Äärmiselt riskantne panus, arvestades selle väikest väärtust ja arvestades, et tegu on ikkagi Hispaania superklubiga, kes tahtmise korral võib purustada neid autsaidereid ükskõik, mis seisuga. Aga põhiküsimus ongi selles, kas neil on tahtmist. Mulle üldse tundub, et viimasel ajal on Realil motivatsiooniga probleeme. Mulle kohe tuleb silme ette 2 viimast mängu, kus oli selgelt näha, et vastased on 2 astet nõrgemad, aga Realil lihtsalt puudub tahe neid võita, kuigi lõpuks need hädised 3 punkti siiski saadi.

          Siin on aga tegu karikaga. Teoreetiliselt veel vähem motivatsiooni, eriti arvestades seda, et esimene mäng võideti ja vaevalt Osasunale 3 väravaga alla jäädakse. Ühesõnaga minnakse ehk veidi lahjema koosseisuga ning veidi oma lõbuks olekslema, samas Ancelotti taktikamuudatused on viimasel ajal kindlalt enda väravasuud hoidnud.

          Ja nüüd veel ühest isikust, kellest väga palju oleneb minu tänase panuse täituvus. Ronaldo on viimased 2-3 nädalat selgelt mõtetega mujal olnud, ihaldades seda maailma parima tiitlit. Nüüd ta sai selle. Ja siin on 2 varianti: kas ta hakkab uuesti, alates sellest mängust paugutama või jääb endiselt veel enda varjuks. Teades Ronaldo imagot veidi, julgen riskida, et Cristiano jääb veel enda mõttes iseennast imetlema ja paar mängu me võime veel näha imetrikke püüdvat ning väljakul laiska Ronaldot.

          Ning viimane faktor on koduvõistkond. Tegelikult ei ole Osasuna üldsegi mitte mugav vastane Reali jaoks ja enda väljakul on Osasuna viimasest 5-st kohtumisest kaotanud Realile vaid ühe. Nad ei ole veel oma lootusi maha matnud ning usun, et kodupubliku ees üritavad endast kõik anda, et kuninglikule klubile lahingut anda.

          Edit! Bet void. Mäng jäi 0-2.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #80
            18.00 Chelsea - Manchester United
            Over 2,25 @1,86

            Ma ei suutnud sellest panusest eemale hoida. Lihtsalt, kui see over 2,5 juba nii kõrgele lendas. Ainukesed 2 küsimust, millele vastama pean: Kes hakkab ManU poolel skoorima ning kuidas ma suhtun nende 2 võistkonna viimasesse 3 omavahelisse mängu?

            No ennekõike ei pea United üldsegi selles mängus skoorima. 3-0 Chelseale ja panus mängib. Ebareaalne arvate? Aga 2-1 Chelseale? Juba parem, näiteks mingisugusest imelikust omaväravast. Mis ma tahan öelda on see, et sellise klassiga võistkondade omavahelisest mängus võib 1-2 väravat tulla absoluutselt eimillestki ja kui under on nii madal sellisele mängule, siis tuleb kaaluda over variante. Teine oht on see, et kumbki treeneritest ilmselt suure hurraga sellele mängule peale ei lenda. Jäädakse võimalusi ja teiste eksimusi passima. See on sellele panusele suurim oht. Aga ma jällegi arvan, et värav enne 60ndat minutit võib siin kõike päästa. Ja tegelikult ma sügavalt kahtlen, kas Moyes tahab täielikult kaitsesse tõmbuda. Nii vigase meeskonnaga ei ole mõtet bussi mängida, pealegi on punkte vaja.

            Ja ega Chelsea ka ei taha põhikonkurente minema lasta liiga pikalt. On vaja võita ja teha seda võimalikult kindlalt.
            Võtan ette väikese riski ja panustan suhteliselt väravarohkele mängule (nende kahe tiimi puhul).

            Edit! Seis on hetkel 3-1. Panus mängis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #81
              23.00 Athletic Bilbao - Valladolid
              Athletic Bilbao over 2,0 @1,75

              Väga raske päev on täna. Midagi ei ole ja kui ma ei suudaks end veenda selles panuses, siis ma ei valiks ilmselt midagi. Mulle imponeerib Bilbao kiirete rünnakute mäng ning tugev surve vastaste poolel. Võistkond on mitmeid kordi olnud raskustes see hooaeg, aga on tuldud sellest ilusti välja. Eriti see tuleb välja just kodumängudes. Väravaid on siin vastased lasknud kuhjaga ja mida ebaorganiseeritum kaitseliin on vastasel, seda lihtsamalt ja ladusamalt Bilbaol läheb.

              Bilbao on selline võistkond, kes rünnakufaasis ei peatu ja kuigi on hetkel käimas ka karikamängud, mis veidi võtavad jõudu ära, aga seda see 2,0 peaks teoorias ka kindlustama.

              Valladolid on viimased kuu aega olnud pask. Mänguplaan on neil ilmselt rahulikult võtta ning kontratega rünnata. Aga mäng on ebaorganiseeritud, tehakse palju lihtsaid vigu ning võõrsil ollakse täiesti saamatud ning kergelt antakse alla. Kõik see kokkusobitatuna tundub mulle ideaalne variant antud panuse mängimiseks.

              Edit! Valladolid suutis viimase 15 minutiga täielikult laguneda. 4-2 Bilbaole.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #82
                20.30 IC Croix - Lille
                Over 2,75 @1,78

                Lille mängib täna võistkonnaga, mis mängib tugevuselt 5ndas liigas. Võistkonnaga, kelle mängijad ei elatu jalgpallist. Võistkonna kodustaadion on nii kehva, et tegelik kodutiim on Lille (tegelikkuses asuvad Lille ja Granovels suhteliselt lähestikku).

                Lille esitas selleks mänguks täiskoosseisu. Klassivahe on niivõrd suur, et Lille rünnak lihtsalt suudab toita nii palju võimalusi, et antud panus mängiks. Algselt tahtsin võtta 1st half over 1,0, kuid sellist panust ei pakutud ning over 1,5 in the first half on ehk liialt riskantne.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #83
                  Tänud! Jube napilt läks lõpuks, aga siiski toitis.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Tänud! Jube napilt läks lõpuks, aga siiski toitis.
                    Pole tänu väärt. Oleks penalti sisse löödud, oleks ehk 4 väravatki näinud. Ma siiski enda panustele seda "mängige igal juhul" silti juurde ei kleebiks. Ma üritan rõhuda siiski pikemalt perspektiivile.

                    20.00 Yzeure - Lyon
                    Over 2,75 @1,78

                    Võtan sama põhimõtte, mis eilegi. Täna on veidi riskantsem esmapilgul. Lyoni treener annab mänguaega nii mõnelegi mängijale. Kuid siinkohal ma usun, et on väga suur tõenäosus, et ka koduvõistkond suudab skoorida. Ja sel juhul muutub see panus juba väga mängitavaks.

                    Mäng toimub neutraalsel väljakul (aga selle eest heal väljukul).

                    Edit! Kas te ei leia, et antud mängu areng veidi imelik oli? Igal juhul 1-3 ja panus mängis.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #85
                      22.00 Atletico Madrid - Athletico Bilbao
                      Under 3,0 @1,71

                      Tegu on siis karikamänguga. Siin mängus peab kindlasti arvestama 3 aspektiga.

                      Esimene aspekt on motivatsioon. Ja just Atletico motivatsioon. No kujutage ette- te võitlete Barcelona ja Real Madridiga Hispaania Liiga tiitli nimel. Viimased mängud ei lähe eriti resultatiivselt ning ees on ootamas väga raske graafik. No ilmselgelt jääb see turniir tahaplaanile, et mitte emotsioone selleks turniiriks raisata. Muidugi ei lähe Atletico seda kaotama, eriti oma publiku ees. Pigem on see jutt selle mõtteline, et kui Atletico peaks juhtima minema, siis nad pigem hakkavad mängu kuivatama ja siis võib olla võõrsilmängus "vastase liialt suure motivatsiooni" edasipääs kaotatakse. Ma ütlen veel kord, praegusel hetkel ei ole Atleticol kasulik Real Madridiga extra 2 kohtumist peeta.

                      Teine aspekt on Atletico mängustiil. Lööme värava ja siis kontrollime lõpuni. Viimane liigamäng said nad muideks sealt haavata. Seega on oodata pigem kinnisemat mängu ning Atletico ei hakka kohe kindlasti liigset jõudu raiskama.

                      Kolmas aspekt on Athletic Bilbao ning nende võõrsilvorm. Nemad tahavad juba väga edasi pääseda. Ja nende rõhk peaks olema järgmise nädala mängul, kui nad saavad kodus ära vormistada. Selleks ei tohi täna eriti palju sisse lasta, olema tähelepanelik kaitses ja kannatama.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #86
                        Nüüd viiene winning streak sul juba Paar küsimust ka. 1. Kas Jaanuaris alustasid uuesti 2000 € pangaga ja 200€ iga panus? 2. Miks mõnikord match total goals on antud nt. over 2,25 aga mõnikord over 2,75, Eesti saitidel vist on ainult üks variant ehk 2,5. Kõigil juhtudel on ju vaja niikuinii kolme väravat, seega miks ei võiks olla ühine kirjapilt?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Nüüd viiene winning streak sul juba Paar küsimust ka. 1. Kas Jaanuaris alustasid uuesti 2000 € pangaga ja 200€ iga panus? 2. Miks mõnikord match total goals on antud nt. over 2,25 aga mõnikord over 2,75, Eesti saitidel vist on ainult üks variant ehk 2,5. Kõigil juhtudel on ju vaja niikuinii kolme väravat, seega miks ei võiks olla ühine kirjapilt?
                          Nagu mu enda blogigi näitab, siis võiduseeria väga lihtsalt muutuda kaotustejadaks. Aga see selleks.

                          1. Tõesti pärast viimast panust detsembris, kandsin enda panustamiskontodelt kokku 2596 eurot, millega ma kindlustasin endale igal juhul plussi selle projektiga. Tolleks hetkeks ning ka jaanuari esimeseks panuseks oli tõesti 2000€ alles. Siiamaani pole mu strateegia muutunud ning panustan endiselt igale panusele 200€.

                          2. Siin on tegelikult 2 põhjust. Üks on risk. Nimelt over 2.25 on veidi riskivabam, kui over 2.5, sest 2 värava puhul saan vähemasti poole oma panusest tagasi. Ja kui sellele pakutakse siiski head koefitsenti, ei näe ma põhjust suuremaks riskimiseks.

                          Teine põhjus on koefitsentide väärtused. Kui ma aiman, et tuleb vähemalt 3 väravat, aga koefitsent on suhteliselt madal, siis selle 0.25 juurdelisamine tõstab üldjuhul koefitsendi väärtust umbes 0.2 ühikut, mis on juba minu mõistes suur võit.
                          Eestis tõesti selliseid asju kahjuks ei pakuta, küll aga bet365 ning sbobet pakuvad selliseid lahendusi.

                          Lõpp-kokkuvõttes ei seisne ju minu töö ainult õige tulemuse või mängujoonise etteaimamises. Kõige selle vahel tasub välja valida kõige kindlam panus, mis oleks piisavalt kindlustatud, samas annaks võimalikult suure väärtuse.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #88
                            21.30 Borussia Mönchenbladbach - Bayern Munich
                            Borussia over 1,0 @2,45

                            Eks see ole natuke psühholoogiline, hakkab natuke paremini minema, siis otsustad teha vähe riskantsema käigu, kuigi praegu reedel 24.01 kell 15.00 ei tundu mulle see kuigi riskantne. Kõrge koefitsent ei tohiks meid ometigi segadusse viia.

                            Nii, meil on vaja ainult koduvõistkonna väravaid ja mitte midagi muud. Seis 2-5 oleks super meie jaoks. Probleem on mujal. Kas seda suudetakse ikka teha.
                            Minu arvates on siin kohtumises selleks piisavalt eeldusi. 1. Mönchenbladbach on see hooaeg juba tõestanud, et see värav võib tulla ükskõik kust. Ründeliin on neil väga tugev ja nad oskavad vastaste nõrku kohti päris hästi leida.
                            Aga ainult sellest ei piisa, sellise vastase vastu mängides, peab seesama tugev vastane mingit nõrkust omama. See nõrkus on Bayerni traditsiooniline segadus pärast pausi, nende traditsioonilised eksimused pausilt naasmisel.

                            Igal juhul mulle tundub see väga hea panus võistkonna väravate peale, kes viimati ei suutnud kodus Bayerni vastu liigamängus skoorida aastal 2003. 1 värav annab meile juba raha tagasi, iga järgmine Borussia värav korrutab meie 200€ 2.45-ga.

                            Edit! 0-2 ja panus kaotatud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #89
                              Pole küll üle kontrollinud, aga on jäänud mulje, et match total goals over/under on sul ikka väga tihti täppi läinud. Huvitav kas dets/jaan jooksul mõni seda tüüpi üldse mööda läinud on?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Pole küll üle kontrollinud, aga on jäänud mulje, et match total goals over/under on sul ikka väga tihti täppi läinud. Huvitav kas dets/jaan jooksul mõni seda tüüpi üldse mööda läinud on?
                                Viimane overall over/underi panus, mis kaotas oli 25.11 Neftokhimik Burgas - CSKA Sofia under 3.0. Kui võtta võistkondade over/underid, siis 08.12 Pantrakikose under 1.0.

                                Aga tegelikult ma ei otsiks siin eriti seoseid. Pigem on nendes mängudes olnud lihtsam end väljendada läbi over/underite.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X