320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barcelona ei pääse CL-i alagrupist edasi @17

    Kui peaks järgmine voor juhtuma, et Dortmund ei kaota ja Inter võtab end Tšehhis kokku, siis väga reaalne.

    Lisan siia ka Napoli ei pääse edasi @21.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Balaball nr. 26


      Väljasõit Eesti koondisega Valgevenesse!


      Enne, kui ma tutvustan, siis ma surusin ettevõttesiseselt eestikeelsete subtiitrite tegemise. Nende subtiitrite tõttu venis töö selle episoodi kallal 30% pikemaks ning episoodi eelarve suurenes. Ja noh kohati pidin dickhead olema ja oma arvamust firmasiseselt kaitsma. Ma usun, et eestlastele pakuvad ka huvi meie episoodid, mis on seotud kohaliku jalgpalliga.


      Ehk siis, kui teid see ei huvita või episood ei meeldi vms, siis on see normaalne. Aga, kui teile juhuslikult meeldis episood või te arvate, et eestikeelsed subtiitrid on hea mõte, siis palun väljendage seda. Ja selleks on võimalused: "like", sõpradele jagamine, video alla kommenteerimine. See on tõepoolest tähtis. Detsembris-jaanuaris on plaanis veel 2 huvitavat episoodi (loomulikult ka edaspidi) ja tagasiside on see, mis võib aidata meil otsust vastu võtta.


      Vabandan, kui olen liiga pealetükkiv.


      Aga episoodist:


      -Kuidas mängijad kogunevad?
      -Kuidas lendavad?
      -Mis tingimustes teevad trenni?
      -Mis tingimustes ööbivad?
      -Rutiinne trenn
      -Jalutuskäik pargis
      -Ametlik mängueelne trenn
      -Mängupäev
      -Tagasilend


      Järgnevate mängijate lühemad mõtted:
      -Märten Kuusk
      -Mihkel Ainsalu
      -Martin Miller
      -Erik Sorga
      -Vlasiy Sinyavski


      Järgnevate mängijate (ja treenerite pikemad mõtted:
      -Nikita Baranov
      -Vladimir Vassiljev
      -Vladislav Kreida
      -Konstantin Vassiljev


      Mängueelsed mõtted:
      -Karel Voolaid


      Mängujärgsed mõtted:
      -Karel Voolaid
      -Karol Mets


      Eksklusiivne auhind (tingimused episoodi sees). Osalege julgelt.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ohoo! Saan jalkavideot vaadates vene keelt õppida nüüd! Hea töö.

        Kommentaar


          Praegu 15. novembri õhtul on mul korraks hetk, et teha väike sissekanne oma blogisse.

          Need, kes vähegi on minu tegemisi jälginud, saavad aru, et päris koeffitsientide tegija ma enam pole. Tõtt-öelda olen viimased kuus kuud sisuliselt kahte erinevat tööd teinud. Vahemikus juuni-oktoober stabiilsed 20-30 ületundi nädalas ei ole liiga hästi tervisele mõjunud. Kuid nüüd võib öelda, et ma ei ole enam trader.

          Aja jooksul ma nägin, et mingid asjad paeluvad veelgi rohkem ja proovisin neid. Vahetasin ametikohta firma sees ning teen totaalselt teistsugust tööd. See meeldib mulle. Selle üks väike osa on ka show Balaball, mida ma suures osas vean. Oma raskustega. Oma väikseima eelarvega (aga olgem ausad, seda vaatab ka oluliselt vähem inimesi, kui Kalev Kruusi saateid Betsafe kanalil). Selle saate tegemise ajal ma õpin, ma saan oma vitsad kätte, aga see on faking põnev.

          Aga kõige põnevam on meie kohalik jalgpall, meie kohalik sport, inimesed, kes selle sees on. Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal. Me kogu aeg näeme suuri eeskujusid välismaal, suuri staare tippliigades. Aga meie seas on tõeliselt andekaid ja huvitavaid inimesi. Kogu meie sport ja sellega seotud ärid on üles ehitatud entusiasmi pealt. Mulle meeldib entusiasm. Ja mulle meeldib, kui mingi tegevus lööb minus välja entusiasmi.

          Ilmselt edaspidi jään väärtuslikest koeffitsientidest järjest enam eemale ning vahel harva, kui näen midagi head, proovin vaid blogabetis jagada.

          Ja mis kõige tähtsam... Ma naudin oma tööd ja see töö on saadud reaalselt suures osas tänu sellele foorumile ja sellele väikesele kogukonnale siin, keda ma enamjaolt isegi ei tunne.

          Aitäh Teile, sõbrad!

          Võitleme edasi
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            jee, edu!

            Kommentaar


              Ma olen sinuga!

              Kommentaar


                Super töö jällegi ning eestikeelsete subtiitrite mõte on tore ja mõistlik, kuna suur hulk vaatajaid-kuulajaid ka eestlased ja isegi, kui vene keelt mõista, siis päris kõigest siiski ilma subtiitriteta aru ei saa
                Meeletu töö ja aeg-energia, mis sellesse paned, aga tulemus on fantast, nii et jätka samas vaimus!

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                  Väljasõit Eesti koondisega Valgevenesse!


                  Enne, kui ma tutvustan, siis ma surusin ettevõttesiseselt eestikeelsete subtiitrite tegemise. Nende subtiitrite tõttu venis töö selle episoodi kallal 30% pikemaks ning episoodi eelarve suurenes. Ja noh kohati pidin dickhead olema ja oma arvamust firmasiseselt kaitsma. Ma usun, et eestlastele pakuvad ka huvi meie episoodid, mis on seotud kohaliku jalgpalliga.


                  Ehk siis, kui teid see ei huvita või episood ei meeldi vms, siis on see normaalne. Aga, kui teile juhuslikult meeldis episood või te arvate, et eestikeelsed subtiitrid on hea mõte, siis palun väljendage seda. Ja selleks on võimalused: "like", sõpradele jagamine, video alla kommenteerimine. See on tõepoolest tähtis. Detsembris-jaanuaris on plaanis veel 2 huvitavat episoodi (loomulikult ka edaspidi) ja tagasiside on see, mis võib aidata meil otsust vastu võtta.


                  Vabandan, kui olen liiga pealetükkiv.

                  Ennekõike, aitäh neile, kes vaatasid. Ja super, kui kellelegi meeldis. Tõesti annan endast parimat, et Eesti jalgpalli (spordi) teemasid saaks edaspidigi kajastatud. See ei ole kerge, sest kahjuks ei ole tihtipeale otsustajad mu ideedega nõus. Ja mul on vähe argumente, kui suva-Kruusi video korjab 30k vaatamisi ja minu Eesti koondise projekt vaevu 2k. Aga noh Kruus on kaloriitsem + ralli on oluliselt kuumem teema kui kohalik vutt.

                  Muide, kui vaadata Kalev Kruusi podcaste, siis kõige vähem vaadatuimad olid just jalka omad. Jalkahuvilisi on Eestis vähe.

                  Aga... Kommentaarid subtiitrite vajadusest on jõudnud õigesse kohta ja mulle tõsiselt pakuti, et iga episood, mis on seotud Eesti spordiga, võiks olla subtiitritega. Epic win!

                  Ehk siis minu point - kui te näete midagi head, mida te arvate, et võiks edaspidigi veel tehtud olla (mitte ainult minu saate mõttes), siis avaldage oma meelt. See päriselt töötab!

                  Näidake seda videot sõbrale. See päriselt töötab!

                  Ma olen olnud pikalt selles paadis, et miks küll kohalikus skeenes nii vähe jalkaasju on... Jah, see ei huvitagi kedagi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma olen olnud pikalt selles paadis, et miks küll kohalikus skeenes nii vähe jalkaasju on... Jah, see ei huvitagi kedagi.
                    Karm reaalsus.

                    Ilmselt oled kajastanud valesid asju, eestlaste aktiivsus tõuseb ainult siis kui neid kõnetab üleüldine negatiivsus, et kui halvasti kõik asjad ikka on. Järgmisele osale pealkirjaks "Eesti jalgpall on mõttetu pask" ja üle 2k vaatamise ja 50 kommentaari garanteeritud.

                    Kommentaar


                      Ma vist ei ole ühtegi su saadet vahele jätnud. Aga ma olen ka see tüüp, kellele meeldivad sellised saateid, mis räägivad köögi nurgast.
                      Aga üks küsimus mul viimasel saatel tekkis, kui paljud saateosalised on teadnud su saatest juba eos?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma vist ei ole ühtegi su saadet vahele jätnud. Aga ma olen ka see tüüp, kellele meeldivad sellised saateid, mis räägivad köögi nurgast.
                        Aga üks küsimus mul viimasel saatel tekkis, kui paljud saateosalised on teadnud su saatest juba eos?
                        Venekeelt emakeelena kõnelevad jalgpallurid teavad väga hästi. Eestlased vist lõpuni välja ei teadnud, kes ma olen (v.a Ojamaa, sest teda ma lihtsalt tunnen).

                        Mis puudutab üldiselt, siis pärats Legioni episoodi on saadete kangelased ikka teadnud meid (v. a Minski naised).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Karm reaalsus.

                          Ilmselt oled kajastanud valesid asju, eestlaste aktiivsus tõuseb ainult siis kui neid kõnetab üleüldine negatiivsus, et kui halvasti kõik asjad ikka on. Järgmisele osale pealkirjaks "Eesti jalgpall on mõttetu pask" ja üle 2k vaatamise ja 50 kommentaari garanteeritud.
                          Jah, sul võib olla tegelikult õigus. Osati.

                          Aga reaalsus on see, et Eestis tegelt kedagi ei huvita jalgpall. Ja me võime rääkida arengutest, kogukondadest. Reaalselt meil on väga vähe inimesi, keda see huvitab. No kurb seda tõdeda, aga vähe.

                          Mul on enda teooriad selle kohta, aga las nad olla. Olen neid varemgi siin sõnastanud. Anname endast parimat ja avame spordi tagakülgi kohalikele inimestele kuni saade maha kantakse (tegelt nii hull pole asi).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ei osanud kuskilt mujalt küsida, proovin sult telekavaataja. Mäletad vanasti oli üks eriliselt andekas poiss, Andrei Antonenko, mängis TJK ja siis SCREAL´is mingil ajal. Nüüdseks pole aastaid muidugi mänginud ja neti ei ole ka mingit infot. On sul mingit infot, kus või millega ta tegeleb hetkel? Küsin seetõttu, sest nv sai arutatud paari tüübiga oma aja legendaarseid noorteturniire ja ta oli eriliselt meeles kuidagi.
                            10+ aastat tagasi olid kuulukad, et kolis Ukrainasse elama, juurte juurde.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Balaball nr. 27

                              -Riia Dünamo, kui lätlaste uhkus.
                              -Mis seal jää kõrval toimub nii mängu ajal kui ka enne mängu.

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Balaball nr. 28

                                Sattusime Läti Vrsliga kuldsele matšile. FC Rigal oli vaja saada vaid punkt, et tiitel garanteerida. Vastas oli tugevuselt teine klubi. Mis sellest välja tuli?

                                PS! Esialgne idee, oli teha suurem episood, aga tuli mis tuli. NB! Kui keegi tahab FC Riga särki võita, siis konkursi tingimused episoodi sees.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X