320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Telekavaataja blogi

    Tervitusi kõigile!

    Ennekõike põhjustest, miks ma otsustasin siia uue teema teha. No nagu siinsed foorumlased võib olla on tähele pannud, olen alates 1. augustist siia foorumisse postitanud päevas ühe panuse (tegelikult 73 päeval 92-st). Olen kõiki neid panuseid (ja ainult neid) ka mänginud. Igale panusele olen võrdselt 200 eurot panustanud (pank oli alguses 2000). Hetkel on pank 3130 eurot. Pole paha, arvestades fakti, et oktoobriga vähenes pank 314 euro võrra. Ühesõnaga põhjus on lihtne, tahan, et kõik oleks ühes teemas, see oleks mulle endale mugav ja ei peaks iga päev eraldi teemasse kirjutama.

    Teine põhjus on see, et kavatsen lisaks mängitavale panusele, kirja panna ka lihtsalt mõtteid või mingit informatsiooni, mida olen teada saanud kusagilt. Hetkel jääb aega väheks ning konkreetseteks panusteks pole teinekord üldse aega.

    Ja kolmas põhjus on see, et ma olen (hetkel vähemalt) liiga laisk, et mingit oma blogi teha. See teema siin sobib hästi. Kui moderaatorid arvavad, et see on reeglite vastu, siis võib selle kinni panna ja jätkame endisel lainel.

    Antud teema koosneks siis puhtalt minu mõtetest, minuvalitud panustest. See tähendab, et ei ma ei sunni kedagi seda järgima ega mängima. Alati on oodatud konstruktiivne kriitika ning diskussioon.


    Kui aga rääkida juba konkreetselt teemast, siis lähtume täna psühholoogilisest aspektist. Vaatame, mida võistkondadel on vaja. Ees on meil Meistrite Liiga ning võtame need võistkonnad luubi alla. Eriti need, kes ei ole oma edasipääsus sugugi kindel. Esimene selline tiim, mis pähe tuleb on Zenit. Mängivad täna kodus Amkari vastu. Ja kuigi Amkar on võimeline väga kindlalt kaitsesse tõmbuda ja mitte lasta vastastel mängida, on tegu ikkagi Zenidiga, kes sai 2 head õppetundi järjest Venemaal. 3ndat viga nad vaevalt kordavad.
    1st Half Goals Over 1,0 @1,70.


    Lisaks sellele jäävad mulle silma täna Rayo- Reali mängus First half Over 1,5. Hetkel on see veel väga hästi hinnatud. Kui Real peaks hoogu saama, siis hakkab antud number langema pidevalt.

    Samuti tundub huvitav Orebro AH-1. Tegu on kõrgeimat motivatsiooni omava võistkonnaga, kes mängib tiimi vastu, kelle hooaeg lõppes juba paar nädalat tagasi.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    EDIT 24.03.2019! Korrastan veidi teemat

    1. alguseprojekt
    lõpp-postitus



    2. Kuidas telekavaataja arbitraaži üritas?

    3. Kuidas telekavaataja EM2016 panustas?
    alguses eelvaated, siis panused
    lõpp-akkord

    4. Kuidas telekavaataja Euroopa jalgpallile Pinnacles panustas?
    algus
    lõpp

    5. Kuidas telekavaataja sai Betsafe tööle ja jagas muidu mälestusi?

    6. Kuidas telekavaataja Betsafe projektiga ebaõnnestus?
    algus
    lõpp

    7. Kuidas hakkas telekavaataja panuseid jagama ohtralt?
    algus
    lõpp


    8. Kuidas telekavaataja teeb videosid vene keeles?
    1 8 15 22 29 36 43
    2 9 16 23 30 37
    3 10 17 24 31 38
    4 11 18 25 32 39
    5 12 19 26 33 40
    6 13 20 27 34 41
    7 14 21 28 35 42

    9. Kuidas telekavaataja Play Stationi enda jaoks avastas?
    Vladislav Khomutov
    Vlada Kubassova
    Nikita Savenkov
    German Šlein
    Jan Beljajev
    Aleksandr Zakarljuka

    Shaka Helaia
    Eesti e-jalgpalli koondis
    Juri Zhigajev
    Andrei Brõtkin
    Nikolai Kutsenko
    Zakaria Beglarišvili
    Albert Prosa
    Boriss Šipunov


    10. Kuidas telekavaataja staadionil käib?
    Barcelonas
    Bremenis
    Rijekas
    Zagrebis
    Splitis
    Keenias
    Viljandis
    Peterburis
    Bambergis

    11. Kuidas telekavaataja ja -RoMaRiO- tribüüni asutasid?
    4-4-2 #1
    4-4-2 #2
    4-4-2 #3
    4-4-2 #4
    4-4-2 #5
    4-4-2 #6
    4-4-2 #7
    4-4-2 #8
    4-4-2 #9
    4-4-2 #10
    4-4-2 #11
    4-4-2 #12
    4-4-2 #13
    4-4-2 #14
    4-4-2 #15
    4-4-2 #16
    4-4-2 #17
    4-4-2 #18
    4-4-2 #19
    4-4-2 #20
    4-4-2 #21
    4-4-2 #22
    4-4-2 #23
    4-4-2 #24
    4-4-2 #25
    4-4-2 #26
    4-4-2 #27
    4-4-2 #28
    4-4-2 #29
    4-4-2 #30
    4-4-2 #31
    ​​​​​​​4-4-2 #32
    ​​​​​​​4-4-2 #33
    ​​​​​​​4-4-2 #34
    ​​​​​​​4-4-2 #35
    ​​​​​​​4-4-2 #36
    ​​​​​​​4-4-2 #37
    ​​​​​​​4-4-2 #38



    Lisatud failid
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Tänase päeva võti on motivatsioon. Norras ja Rootsis hakkavad liigad läbi saama ning täna on tabeliseisu uurimine kasulikum kui iialgi varem. Nagu näha, siis viimastes voorudes on hulgaliselt võistkondi, kellel on "rohkem vaja", kui vastasel ning motivatsiooni peaks jaguma. Selliste seas valida midagi üht on keeruline. Peaks ju väärtust ka ikka panuses olema.

    14.00 Kristiansund - Ullensaker/Kisa

    Kristiansund on huvitav võistkond. Kui 3 kuud tagasi oli neil meistrigraafik, siis nüüd on nad lootusetud keskmikud ning ei oma mingit võimalust ei tõusmiseks ega ka õnneks langemiseks ka mitte. EI tea, mis nende hooaega rikkus, kas tõesti oli selleks põhjuseks süütu kaotus Konsvingerile või on võistkonnal tõesti nõrk võitlusvaim, see ei olegi hetkel oluline. Mis on oluline, on aga nende vastased täna. Kisa on hetkel viimasel päästekohal. Võidu korral on nad automaatselt päästetud ega pea ootama teise mängu tulemust. Selleks peavad nad tempo üles kruvima, nad peavad tahtma võita. Ma usun, et nad tahavad.

    Ma arvan, et Kisa AH 0 @2,00 on hea valik.


    Motivatsioonilainel jätkates mulle tunduvad kõikide järgnevate võistkondade võidud huvitavad:

    Bryne, Stabaek, Rosenborg, Sandnes Ulf, Start, Osters, Halmstad, Kalmar, Goteborg

    Lisaks sellele mängib Rootsi kõrgliigas tiitlit kindlustanud Malmö kodus kindlalt alla langeva Syrianskaga. Oodata on lihtsalt pingevaba jalgpalli, kus lüüakse rohkelt väravaid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Soovitus:

      Mõtle oma blogile/postitustele mingi hea formaat. Ala lõik selgitustega ja siis eraldi real boldina konkreetne panus. Teeb jälgimise lihtsamaks.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Soovitus:

        Mõtle oma blogile/postitustele mingi hea formaat. Ala lõik selgitustega ja siis eraldi real boldina konkreetne panus. Teeb jälgimise lihtsamaks.
        Aus tähelepanek. Ja hiljem Edit ja boldiga "Kuidas läks?" aitaks ka natuke kaasa ja teeks asja põnevamaks.

        Kommentaar


          #5
          Ma tänan väärt ideede eest. See bold jääb mul hetkel selle taha, et millegi pärast mu browser ei kuva neid joonimise ja boldimise optsioone. Aga eks ma kuidagi üritan. See edit võib teinekord tegemata jätta, sest vahel pole lihtsalt aega foorumisse tagasi tulla. Vabandan ette nende ees, kes tahavad jälgida, kuid keda mu halvad formistused segavad.

          Üritame vaadata Meistrite Liigat ja kõik pole üldse nii lihtne, nagu mul hommikul tundus. Praegu ma ei näe küll 100%list panust (vähemalt tänase päeva kohta). Absoluutselt kõiki mänge vaadates, otsustasin jääda Olympiacos - Benfica juurde ning teha panus kohati isegi enda loogikale vastu. Kuigi mina olin see, kellele Olympiacos tegelikult väga meeldis, PSG-ga nad ei väärinud kordagi sellist tulemust, nad olid Andrelechtist teine poolaeg taktikaliselt üle ning ka Benficaga oli neil lõpus ebaõnne. Neil on hea mäng ja on kvaliteeti, aga ma arvan, et Benfica on siiski must hobune täna. Täpselt selline mahakantud roll neile sobibki. Just siit ongi hea napsata. Ei tea kui palju on pidanud Olympiacos mängima favoriidi staatuses Champions Liigas, ma kardan, et nad võivad kergelt põruda. Kodupubliku press, keevad emotsioonid pärast tulist derbyt Panathinaikosega, kõik on see tegelikult täna kreeklaste vastu. Ja arvestades,et Benfical on ikkagi vaja võita ja ei tohi lolli mängida, siis Benfica draw no bet @2,25 tundub reaalne.

          Viskan korra pilgu teistele mängudele ja lihtsalt ütlen välja enda arvamuse neist:
          1) Copen - Gala silme ette tuleb seis 1-1 millegi pärast. Ei usu, et türklased seekord nii kergelt üle käivad, aga vaevalt, et taanlased võita suudavad.
          2) Juventus - Real Madrid. Minu jaoks võib siin kõike juhtuda, ja ausalt öeldes keeldun üldse ennustama seda.
          3) ManC - CSKA. Vot ühelt poolt on ju ManC suht hoos, aga teiselt poolt. CSKA on selline võistkond, kes nurkasurutult (rassismiskandaal) suudab Euroopas vahel päris head tulemust näidata. Mulle tundub siin CSKA AH+2 mõistlik.
          4) PSG - Andrelecht. Ibra lööb värava? Aga sel pole ilmselt mingit väärtust. Võib olla 1st half O1,5 vms.
          5) Plzen - Bayern. Mulle jäi silma 1st Half Over 1,5 @2,10. Selles on väärtust minu silmis.
          6) Real Sociedad - ManU. Ma prooviks ManU draw no bet või midagi taolist.
          7) Shaktar - Leverkusen. Lihtlabane btts peaks läbi minema seekord, aga tulemust ma ennustada küll ei julgeks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Noh, nendest seitsmest-kaheksast soovitusest poleks ükski raha toonud

            Pole viga, muidu on tipid head olnud! Keep it up ning proovi ikka kasutada edit nuppu. Nõnda on tõesti väga palju parem jälgida su tulemusi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #7
              Ilmselt pean veidi täpsustama, et mõtteid ei saa küll soovitustena võtta, pigem üritan anda suuna mõtlemiseks. Ei tea, kas see päevapanus ka nüüd otseselt soovitus on, aga ju ta peab olema, kui ma ise raha panustan. seega andsin 1 soovituse ja 6 mõtet. Sellegi poolest ei läinud tõesti ükski täppi. Üritan muuta postitusi, kui samal õhtul arvuti taha pikemaks ajaks satun. Järgmisel päeval vast ei ole mõtet.

              21.45 Dortmund - Arsenal
              Arsenal AH+1 @1,72

              Tegelikult ma usun siin paaris rohkem sakslastesse, kuid põhjus, miks ma just sellise panuse valisin on koefitsentide ebaloogiline (minu meelest) liikumine. Jah Dortmund üldjuhul võidab kõiki enda kodus, jah nad olid fantastilised Stuttgarti vastu reedel, jah Arsenalil oli tähtis ja raske mäng Liverpooliga alles laupäeval. See kõik räägib Dortmundi kasuks, aga Arsenal on ka kogenud CL võitleja ja nad teavad väga hästi, mida võib tänane kaotus tähendada. Koosseisu poolest on tiimid võrdsed ja mäng tuleb ka suure tõenäosusega võrdne. Sellises mängus ma ei usu, et tuleb suureskoorilisi võite (ma tegelikult ei usu, et siin üldse palju väravaid tuleb, kuigi 3 vast ikka tuleb ära). Ühesõnaga olgu see panus lihtsalt vastupidiseks liinide liikumisele.
              Edit! Mäng Dortmundi oma, võit Arsenali oma.
              Edasi paar mõtet
              1) Zenit - Porto. Ma kusjuures alguses mõtlesin pikalt Porto draw no beti peale. Suht hästi saaks umbes kahega. Kuid siis leidsin, et vaid 3-5% inimestest usuvad täna Portosse, kuigi ma ei mõista miks nii vähe. Porto oli 10kesi palju tugevam kui Zenit ja Zenit on alati tähtsate mängude eel krampides Meistrite Liigas. Igatahes minu soovitus siit, olge ettevaatlikud venelaste peale raha panustades. Edit- kahtlane mäng, esimene poolaeg Porto omas, teine poolaeg oli juba Zenit parem.

              2) Ajax - Celtic. Kõike võib juhtuda, ei riskiks midagi mõeldagi.

              3) Atletico - Vienna. Äkki prooviks undereid siin mängus? Vaevalt, et Atleticot enam väga huvitab, mis seisuga nad neid võidavad.

              4) Basel - Steaua. Vanasti oli betssonis selline panusetüüp nagu võidab ühe väravaga. Mulle meeldiks see panus Baseli kohta täna.

              5) Barcelona - Milan. Ka mingid underid jällegi.

              6) Chelsea - Schalke. Chelsea händicäp -1.0 näiteks.

              7) Napoli - Marseille. Pole ühtegi ideet, Napoli nagu peaks võitma, aga samas ma usun, et Marseille võib just siin väga hästi üllatada.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Porto poole peale sekundeerin. Zenit on suht puss tegelikult...

                Ajax - Celtic mäng on suht magus, kuna Ajax on mõõnas, ei löö enam väravaid ja meeskond laguneb vaikselt. Celtic on favoriit, minu arvates.

                Atletico mäng on vast samasugune nagu Barca, Bayerni, PSG jne suurte võistkondade mängud. Suur osa oletab, et väravaid tuleb nagu sadu, kuid nende mängudega on kahte moodi, kas tuleb või üldse ei tule. Tihtipeale oleneb kõik mängijate tujust just sel hetkel. Seega selliseid Under/over mängia alati live'is, kuna siis on näha motivatsiooni ja saab hea numbriga koefe. Enne mänge mina kunagi ei beti underite ja overite peale...

                Sama kehtib hetkel vast Barca mängu kohta... Võidavad kindlasti, aga mis skooriga.

                Chelsea on vist tõesti mõttekas handit mängida.

                Napoli ikka võidab.

                Kommentaar


                  #9
                  21.00 Heerenveen - Waalwijk
                  Heerenveen AH -1 @2,02

                  Kus on eelmise hooaja Heerenveen? Miks ta nii madalal on? Vastus on tegelikult lihtne, nad ei olnudki mingi imeline tiim, neil ei olnudki super staare, nad on lihtsalt võistkond, kes tuleb väljakule ja teeb seda, mida treener neilt palub. Ja tänane vastane on parajalt vastik, kaitseme nii kuis suudame ja siis ehk veab ja lööme värava ja saame ehk ka punkti. Ma vaatan Waalwijiki võõrsilmänge see hooaeg ja ette tuleb see pilt, kuidas nad röövivad punkte Ajaxilt, Twentelt ja peaaegu PSV-lt. Aga näiteks Groningeni vastu saavad 4-1 paki. Ma arvan, et mingil hetkel selline ainult kaitseme taktika väsitab liialt ära ja keskmikute vastu sa ei suudagi end kokku võtta. Igal juhul on Heerenveeni mängijatel palju rohkem klassi selles duellis ja kui nad löövad esimesena värava, siis ei pruugi võõrsilvõistkond enam toibuda.

                  Lõppskoor 5-2
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Teatud olude sunnil ei olnud võimalust põhimõtteliselt isegi arvuti taga nädalavahetusel olla, seega jätsin viimased võimalused (enne koondiste mänge) panustamiseks kasutamata.

                    See on periood, kus midagi panustamise pärast panustama ei hakka. Küll aga leidsin ühe mängu täna, mille koefitsent pakub huvi.

                    21.45 Cambridge United - Aldershot
                    Cambridge to win @1,80 (Olybetis praegu muideks 1,84)

                    Siin võib muidugi see fakt ära petta, et Aldershot asub eelviimasel kohal. Tegelikult on tegu keskmikuga, kuna neilt on ära võetud lihtsalt Jalgpalliliidu poolt 11 punkti maha. Seega keegi ei ole ülehinnatud, koefitsendid on täpselt paigas.

                    Cambridge võitis 4-0
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Täna ma ise midagi mängima ei hakka, aga kui hakkaks, siis millegipärast meeldib mulle Iordaania +2 või siis sama mängu under 2,5. Kõik küll usuvad Uruguaysse, aga motivatsioon ja hingestatud häälestus võivad imesid korrata.

                      Edit: Minu kartused said kinnitust ning mu mõtted olid Uruguay poolt purustatud. Klassivahe lõi ikkagi liiga palju välja. Iordaania ei mänginud välja ja Uruguay koksas omad momendid ära.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Täiesti uskumatu, kõik ilmselged koefitsendid tänaseks õhtuks on ära söödud lihtsalt. Bookid on minu meelest väga head tööd teinud enne tänaseid kvalifikatsioonimänge. Kreeka- Rumeenia under, Prantsuse DNB, Rootsi +1, Islandi +1- üheski panuses ei ole väärtust. Nad suure tõenäosusega juhtuvad, aga see risk ei tasu end ära lihtsalt.

                        Mulle meeldib ka Azerbaidžaani draw no bet täna, lihtsalt ei näe Eesti koondises hetkel väärtust.

                        18.30 Venemaa - Serbia
                        Goals Over 2,0 @1,90

                        Kuigi Venemaa on selline vana "friendly under team", siiski ma julgen väita, et selles panuses on väärtust ning seda ma täna ka mängin. Ei ole pingeid ega mingit tulemusele rõhumist. Õhtuks langeb Dubais temeperatuur kuhu sinna 23 kraadi kanti ja siis on eriti mugav mängida ka mõlemal võistkonnal, lisaks on mõlemate võistkondade kaitseliinid traditsiooniliselt sitad. Ma usun, et väravaid peaks ikkagi jaguma selles mängus.

                        Mis puutub aga kvalifikatsioonimänge, siis neid lihtsalt naudime...
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          4) Basel - Steaua. Vanasti oli betssonis selline panusetüüp nagu võidab ühe väravaga. Mulle meeldiks see panus Baseli kohta täna.

                          Ma arvan, et hcp -1 draw on igas maailma kihlveokontoris olemas.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Ma arvan, et hcp -1 draw on igas maailma kihlveokontoris olemas.
                            Jah just, minu paha.

                            Aitäh piinlikust olukorrast väljatuleku eest!

                            Aga venelased ja serblased ei suutnudki teine poolaeg kahepeale väravaid lüüa ja 200 eurot tulid panka tagasi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              21.45 Itaalia - Nigeeria (sõpruskohtumine neutraalsel väljakul)
                              Goals over 2,25 @1,81.

                              Kuigi sõpruskohtumine on mäng, kus ei ole motivatsiooni ja motivatsioon on minu põhiline võti panustamisel, näen ma selles mängus motiivi. Nigeerial oli 2 päeva tagasi ülitähtis mäng, kus nad kindlustasid endale MMi pääsme. Itaalia mängis 3 päeva tagasi Saksamaaga, kus näidati head mängu ja saadi ka arvestatav tulemus. Ja nüüd selline kergendus (Nigeeria poolelt eriti). Ja kui on kergendus ning palju positiivseid emotsioone väljas, siis on raske keskenduda ja nõrga keskendumisevõime puhul tehakse palju eksimusi jne. Arvan, et sellise väärtuse kohta hea on see hea panus.

                              Lisaks tavaline Nigeeria värav on hinnatud 1,72-ga. Tasuks võib olla sa seda varianti jälgida.

                              Seis on hetkel 2-2 juba, enough is enough.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X