320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mina riskin, ning panustan "Chelsea to win by one goal" 6.00 koefitsent, arvan et see panus on parem kui Chelsea võit 4.50, sest kui Chelsea võitma peaks siis 0:1 1:2 on ainukesed reaalsed tulemused imo. Arvan et City väravalöömis hoo on võimalik hea kaitsetööga ära nullida, seda tõestas hästi Tony Pulis, kui City võttis kodus Crystal Palace vastu vaid 1:0 võidu. Cityl puudub Sergio Agüero, seega üks x-faktor on sellest meeskonnast kadunud. Panus on paarkümmend korda väiksem kui Telekavaatajal
    Super! Mina saan aga oma panustatud raha tagasi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ootasin täna terve päeva Lokomotiv - Sparta Praha mängu. Ootasin mingeid üllatusi koosseisus. Arvestades eelmisi mänge, lootsin, et Lokomotiv paneb tugeva koosseisu ja Sparta nõrgema. Praegu loen Sparta Praha twitterist, et tšehhid on täiskoosseisud. Plaanitud Lokomotiivi over 1,5 jääb ära (kuigi on ikkagi suhteliselt reaalne, eriti arvestades seda, et Lokomotiv on samuti rivistunud täiskoosseisus). Lisaks on Ndoyel eraldi motivatsioon, kuna eelmine mäng ta luhtas paar 100%-list võimalust.

      Ikkagi ei julge ma seda mängu katsuda ja midagi muud on täna ausalt öeldes raske leida. Jätan päeva vahele.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        21.00 Real Madrid - Atletico Madrid
        1st Half Goals Under 1,0 @1,99

        Nüüd, kui Atletico on siia mängudeni jõudnud, siis peab hakkama võitlema. Peab võitlema selliste vahenditega, nagu on antud. Peab võitlema kogu hingest, kuna vastaseks on tugevam, võimsam läbi ajaloo linnarivaal. Asi on põhimõttes. Lihtne, võitluseta kaotus ei ole siin variandiks ja Atletico mängijad ja treener teavad seda.

        Kas te teadsite, et terve jaanuarikuu jooksul ei lasknud Real endale ainsatki väravat (isegi mitte sõprusmängus PSG vastu). Ma näen selles mingisugust Ancelotti muudatust, Real liigub väljakul pragmaatilisemalt, üritab lihtsalt võtta maksimaalselt seda, mis talle antud on.

        Atletico on hetkel väga sarnane Realile. Ei, ma ei taha öelda, et mõlemad mängivad umbkaitset, see ei ole nii. Need, kes nende võistkondade mänge on vaadanud, teavad, et kiired (kohati kontrad) rünnakud on need, mis tulu toovad. Kasutatakse ära tühje tsoone, eksimusi. Igatahes, võitlust, vigu, närve täis mäng ootab meid kindlasti. Kõigele lisaks on see esimene mäng selles võitluses. Teine mäng toimub nädala aja pärast Atletico kodustaadionil. Seega on siin ka strateegiat mängus. 1-1 ja 0-0 ja embkub lööb võõrsilvärava on edasi pääsenud.

        Võistkondade mängustiile, motivatsiooni ning hetkestrateegiat arvestades on loogiline eeldada, et esimesel poolajal ei tule väravat. Atletico kaitsjad ja väravavaht tulevad esimestest minutitest peale ülimalt kontsentreerunud välja ning Real on juba tuttav Diego Costaga, David Villa aga jätab mängu vahele. Väga tõenäoline, et esimesel poolajal ei otsustata suurt midagi, kui siis keegi teeb jämeda prohmaka kaitses või midagi ülimat ründes.

        Lisaks sellele mängule palun teil pöörata tähelepanu veel sellistele panustele:
        Kaizer Chiefs ei suutnud viimati liigas võita 23. novembril. Võistkond on väga hoos ning nende koduse võidu eest (küll 3nda võistkonna vastu) antakse 1.80. Kui seda kontsentreerida mingisuguse aasia händikäpiga, siis on eriti suurepärane.

        Roma - Napoli. Napoli under 1.0. Ei ole ju võõrsilvõistkonnal vaja otseselt võita, pigem tõmmatakse kaitsesse ja oodatakse oma võimalusi. Pluss see, et Benitez andis liidritel puhata on suht mõttetu, sest Roma ei mänginudki lõpuks Parma vastu.

        Ning olenevalt sellest, kas Shaktar ning Moskva Dünamo rivistavad oma parimaid poegi tänastes sõprusmängudes, võib nende AH -1 või AH-0,75 proovida.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Lükkasin rulli Roma võidu ja Madridi derbi viigi peale. 2-1 ja 1-1.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Miks mitte. Sellise ühekordse panusena võib see vabalt ka läbi minna (siiski mitte suurema tõenäosusega, kui sulle see koefitsent tuleb). Mängijatele, kes loodavad pikale perspektiivile soovitaksin sellistest asjadest hoiduda.

            Muideks minu üllatuseks pani Dynamo twitter põhikoosseisu 5h enne kick-offi üles. Põhis on kõik põhitegelased põhimõtteliselt. Muidugi turg on juba reageerinud ning koefitsent Dynamo võidule on 1.30 peale langenud.

            Edit! Dinamo juba võitis enda mängu. CSKA koosseis Shaktari vastu on väga lahja. Väravas ei ole Akinfeevit. Arvan, et Shaktar tundub ahvatlev.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Madridis jäi aga poolaeg 1-0. Mis tähendab, et 4st veebruari panusest on 3 tähendanud rahatagastust.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Tegin sellised " Go Lucky " stiilis panused seekord.
                Mida spets muidu soovitab, kombo x 10 või pigem suurem summa ja vähem mänge ?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Suurem summa ja üks kindlalt välja valitud mäng on see viis kuidas kihlveokontorites panustades on võimalik korralikult teenida.
                  Kombod üldjuhul ikkagi kaotavad.

                  Kommentaar


                    Selleks ei pea spets olema, et teada, kui tahta proovida panustamisega midagi teenida, siis ei mingeid kombosi, vaid suuremad summad üksikbettidele ja vähem mänge.

                    Kommentaar


                      Igav ju. Teenima peab ikka tööl käies
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Esiteks ei ole ma ise suurem asi spets. Käin samamoodi tööl ja raha tööl käies. Kordan veel kord, et projektiga olen küll plussis 596 eurot, kuid olen ka 6 kuud mänginud. Ehk siiamaani 100 eurot kuus on keskmine sissetulek sellest projektist.

                        Ja kes mina olen inimest kritiseerima selle pärast, mida ta enda meelelahutuseks teha soovib. Kui mingid sendid lähevad kombode peale meelelahutuseks, siis on see igaühe enda asi. Kui nüüd aus olla, siis on endalgi vahel soov jälle mingi suurem kombo teha. Siiamaani olen sellele vastu saanud ning teen "teoreetilisi" kombosid, nö paberile panen kirja need mängud. Ükski kombodest pole täppi läinud siiamaani.

                        Ja kui teenimisest rääkida. Jah, ma arvan, et kui üldse on võimalik midagi teenida, siis üksikutele, hästi valitud mängudele, panustamisega. Aga samas eile ma töötasin 4h läbi ning valisin panuse, mis oleks äärepealt mulle kaotuse toonud (kuigi olen ikkagi kindel, et see oli õige panus). Seega teenimine on raske, aga ainult raskest tööst ei piisa.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          19.45 Utrecht - Zwolle
                          Utrecht draw no bet @1,72

                          Miks peaks Utrecht täna võitma? No ennekõike on koefitsentide väärtused arvutatud arvestades Utrechti viimaseid tulemusi, mis ei ole just kiita. Kuid mängu poolest on Utrecht veenev. Nad ründavad tegelikult suhteliselt hästi ja koordineeritult. Kaitsetöö on päris hästi organiseeritud. Võistkond on ilmselgelt madalamal, kui ta peaks olema. Lisaks said nad nüüd talvise üleminekuperioodi ajal paar täiendust, mis paistsid juba Ajaxi vastu päris hästi.
                          Tegelikult kodupublik ja motivatsioon ja muu säärane ka juurde liita, peaks päris tugev kandidaat võidule olema.

                          Miks ei või Zwolle täna võita?
                          Sellepärast, et Zwolle on tegelikult liiga kõrgel tabelis. Ta näitas hooaja alguses mängu ja sai kätte ka tulemusi, kuid reaalsus on see, et võistkond ei ole isegi keskmik. Viimased võidud on saadud ka vastase suure domineerimise all. Kogu aeg nii vedada ei saa. Kui su mäng on üles ehitatud ainult vasturünnakutele, siis see ei saa lõpmatuseni toita. Lisaks on Zwollel suhteliselt lühike pink ning kui nüüd nende keskväljamootor Mokojto ka vahele jätab, võivad kesktsoonis tõsised probleemid hakata.

                          Ma arvan, et sellise väärtuse juures on see panus õigustatud.

                          Lisaks väike boonus neile, kel on bwinis konto. Mul endal ei ole, aga seal on huvitav panus Ajax - Groningen mängule. Nimelt, et Ajax võidab mängu kas 1-0, 2-0 või 3-0 antakse tervet 2,85. See peaks suure tõenäosusega mängima. Muidugi võib eraldi panustada kõigi nende 3 skoori peale.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Punane kaart rikkus ära mängu, kahjuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Punane kaart rikkus ära mängu, kahjuks.
                              Panus kaotatud. Esimene kaotatud panus veebruaris, kuid siiski läksime veebruariga 20 euroga miinustesse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Gladbach-Leverkusen mõtteid? Mis viigist arvaksid? @3.45

                                *Gladbachi koduseeria
                                *Bundesliga väga vähene viikide arv
                                *Leverkusen järjest nõrkadelt kotti saanud ja alles eelmine nv said karavani jooksma, äkki nüüd jooksebki?
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X