320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadial on Penic ja El Hussieny ka veel puudu. Kus see kirjas oli, et kuuest parimast skoorijast viis jäävad eemale. Noh, julgustades inimesi seda betti võtma.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      19.00 Tammeka - Levadia
      Tammeka AH +2,5@1,83 (hommikul oli 1,90)
      Kes kiirelt tegutseb saab betfairis 2.12-ga.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Hetkel tunnen end natuke petetuna, kuna valisin panustamiseks täpselt kõige madalama koefitsendiga aja. Hetkel saab selle panuse kätte 2,10-ga Optibetist.

        Täiendan veel postitust. Natuke antud panusekäiku jälgides on võimalik näha, et kell 11.42 oli selle väärtus 1.80, kell 13.44 oli 2,25. Tõesti masendav
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Tänan. Endal õnnestus see bet 2.05´ga saada.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            20.30 Estoril - Benfica
            Over 2,0 @1,76

            Mulle õudselt meeldib, kui over 2,0 tõuseb kõrgele. Minu jaoks on 1,76 sellisele panusele väga hea väärtus. Benfica, kuigi on jälle paljud maha müünud, on endiselt Benfica. Koos Portoga on nad teistest võistkondadest ikkagi üle. Neil on ikkagi piisavalt ründepotentsiaali, et vastastest üle käia. Ja kuigi Estoril läheb võitlema väljakule ja üritab kaitses istuda, on selle mängu väravatepotentsiaal kõrgem, kui bookied seda hetkel hindavad.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              16.00 Inter Milan - Cagliari
              Inter to win to nil @2,20

              Interi võit on väga tõenäoline, Cagliari värav ei ole eriti tõenäoline. Hetkel on minu meelest Interi keskpoolkaitse kontrolliv ning ei anna ohjad kergelt käest. Cagliari on rünnakul passiivne, aeglene ja saamatu. Cagliari läheb ilmselt kaitsest lähtuvalt mängima. Mis omakorda tähendab, et värava laskmisel peavad nad midagi muud välja mõtlema. Selleks ei ole võistkond aga võimeline. Minu arust on antud panuse tõenäosus palju kõrgem, kui seda bookied pakuvad.

              18.00 Mallorca - Barcelona B
              Barcelona B Draw no bet @2,29

              Mallorca peatreener on Valeri Karpin. Tundub, et hetkel jääb millestki puudu. VÕistkond laseb kohutavalt palju väravaid ja käitub mängudes väga ebastabiilselt. Kui ebastabiilse võistkonna vastu mängides pakutakse nii häid võimalusi, siis tuleb neid ka kasutada.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                16.00 Inter Milan - Cagliari
                Inter to win to nil @2,20

                Interi võit on väga tõenäoline, Cagliari värav ei ole eriti tõenäoline. Hetkel on minu meelest Interi keskpoolkaitse kontrolliv ning ei anna ohjad kergelt käest. Cagliari on rünnakul passiivne, aeglene ja saamatu. Cagliari läheb ilmselt kaitsest lähtuvalt mängima. Mis omakorda tähendab, et värava laskmisel peavad nad midagi muud välja mõtlema. Selleks ei ole võistkond aga võimeline. Minu arust on antud panuse tõenäosus palju kõrgem, kui seda bookied pakuvad.
                See läks nüüd väheke p*rse.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  16.00 Inter Milan - Cagliari
                  Inter to win to nil @2,20

                  Interi võit on väga tõenäoline, Cagliari värav ei ole eriti tõenäoline. Hetkel on minu meelest Interi keskpoolkaitse kontrolliv ning ei anna ohjad kergelt käest. Cagliari on rünnakul passiivne, aeglene ja saamatu. Cagliari läheb ilmselt kaitsest lähtuvalt mängima. Mis omakorda tähendab, et värava laskmisel peavad nad midagi muud välja mõtlema. Selleks ei ole võistkond aga võimeline. Minu arust on antud panuse tõenäosus palju kõrgem, kui seda bookied pakuvad.
                  Kahjus enne ei vaadanud siia ja nüüd tundub tagantjärgi targutamisena, aga tõesti sa ei tea kes on Zeman? Cagliari läheb kaitsma? Sorry siis on ainsad võimalikud panused väravatele. Mõlemale poole ja mitu.

                  Ei vaadanud koefe, aga ma oleks otsinud oma lemmikud team to score over 1.5 ja team to score in both halves üles. Cagliari puhul oleks ilmselt väärtust saanud kindlasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    16.00 Inter Milan - Cagliari
                    Inter to win to nil @2,20

                    Interi võit on väga tõenäoline, Cagliari värav ei ole eriti tõenäoline. Hetkel on minu meelest Interi keskpoolkaitse kontrolliv ning ei anna ohjad kergelt käest. Cagliari on rünnakul passiivne, aeglene ja saamatu. Cagliari läheb ilmselt kaitsest lähtuvalt mängima. Mis omakorda tähendab, et värava laskmisel peavad nad midagi muud välja mõtlema. Selleks ei ole võistkond aga võimeline. Minu arust on antud panuse tõenäosus palju kõrgem, kui seda bookied pakuvad.
                    Ilmselgelt ei ole sa ise mängu analüüsi läbi teinud, niiet küsimuse, "kas sa ise mõtlesid selle panus välja" võib vahele jätta. Pigem siis juba, "kui paljud sinu soovitused on kelleltki teiselt kopi/pastetud ja/või 100% lahmimine?"
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      kuna keegi selgitada ei viitsi, siis illustreeriv pilt:
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ei vaadanud koefe, aga ma oleks otsinud oma lemmikud team to score over 1.5 ja team to score in both halves üles. Cagliari puhul oleks ilmselt väärtust saanud kindlasti.
                        Oleks-poleks. Miks sa ei teinud seda siis? Esimese poolaja lõpus kui seis on 1:4 on tore lõõpida küll, aga olgem ausad - enne mängu algust ei teadnud sa sittagi.

                        Kommentaar


                          Olgem ausad: iga Itaalia jalgpalli jälgiv inimene teab, et Zemani stiil toob väravaid. Sel hooajal ainult Roma nad kuival hoidnud.

                          Kommentaar


                            Saite selle mängu pealt head raha siis täna

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Saite selle mängu pealt head raha siis täna
                              Mure ei olnud selles kui palju keegi võitis või ei võitnud, vaid selles kas panuste soovitaja on ka ise kursis sellega mida ta räägib. Ehk siis maakeeli kui Võru linnas on üks Lits nimega Mari, siis ma ei anna ju sulle nõu et mine sellest august suure kaarega mööda, sest sealt sa niikuinii nikku ei saa! Ehk siis ei saa ka Zemani juhitud meeskonna peale soovitada underi mängu jne
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Oleks-poleks. Miks sa ei teinud seda siis? Esimese poolaja lõpus kui seis on 1:4 on tore lõõpida küll, aga olgem ausad - enne mängu algust ei teadnud sa sittagi.
                                +83

                                Loodan ainult seda, et Telekavaataja ei lase ennast sellest bettist heidutada ning annab ikka sama häid tippe edasi, selle vähese aja jooksul kui seda blogi olen jälginud on nii mõnigi kopikas saadud

                                Samas peab Mementoga ka nõustuma. Isegi mina (kes Itaalia jalgpallist ei tea väga midagi) olen Zemani jalgpallist kuulnud.

                                Edit: ah persse, santa clausil, cannul ja mementol on kõigil õigus.
                                Eks see tip üks krahh oli, aga elame üle - jääb mulje nagu telekavaataja oleks öelnud, et see on kõige kindlam bet üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X