320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisan juurde väljavõtte oddsportal prediction sektsioonist, kus on mu valik näha (predictida saab ainult enne matchi algust), seega oleks mul nagu õigus lõõpida telekavaataja ennustuse kallal. Võis eeldada, et Cagliari on hea, aga näiteks ma ise ei julgenud draw no bettigi võtta, seega handicap +1,25 tundus okei olevat, isegi 1 väravase kaotuse puhul.
    Aga ma ei lõõbi, sest iga inimene, kes oma valikut analüüsiga backib, on väärt kiidusõnu. Ma ise ei viitsi seda avalikult teha tavaliselt. Samas on eeldamine üks kõige kahjulikumaid asju bettimises - eeldatakse, et 1) põhiründajat ei ole, siis nõrgem mansa automaatselt võidab 2) on relegatsiooni piiril, seega lähevad nad võitma 3) pikk reis seljataga teiseltpoolt ookeani, kindlasti kaotavad seekord. Need asjad ei ole kindlasti nii kaalukad, kui neid esitletakse olevat.
    Samuti ei saa me analüüsides eeldada mansa valmisolekut, motivatsiooni, rünnakutahet ja mida iganes veel - see on surefire viis panna omadega puusse

    cagliari.JPG

    Kommentaar


      Ma ei saa aru mida siin möliseda ühe metsa läinud panuse kallal???Vend teeb jumala head betti , vahest ikka läheb mööda, keegi ei ole jumal meist.Ma arvan ,et selle asemel ,et targutada siin kriitikutel proovige parem seda teha enne mängu mitte pärast kui tulemus on teada.Tagant järgi oleme kõik füüsikud ja keemikud.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Antud teema koosneks siis puhtalt minu mõtetest, minuvalitud panustest. See tähendab, et ei ma ei sunni kedagi seda järgima ega mängima. Alati on oodatud konstruktiivne kriitika ning diskussioon.
        Lihtsalt tuletan igaks juhuks meelde, mitte et keegi mind selles süüdistanud oleks. Ma tõesti loodan, et keegi pole minu pärast siin oma suuri rahalisi rikkusi maha mänginud. See hooaeg on minu blogi igatahes 300-euroses miinuses hetkel.

        Nüüd aga konkreetselt sellest panusest. Kuidas see idee üldse sündis? Selle mängu põhja hakkasin ma uurima otse pakutavate väärtuste pealt. Minu jaoks tundus Interi puhas võit palju tõenäolisem, kui seda panusekontor pakkus. Minu valik osutus valeks, see on ilmselge. Aga näiteks Interi võit 1,44-ga oli minu jaoks liiga väike. Minu loogika oli selles, et kui Inter laseb värava, siis on tal peaaegu võimatu võita, kui võit tuleb, siis tuleb see kuivalt, kasutades ära Cagliari nõrkusi rünnaku organiseerimisel. Vale oli mu lause selle kohta, et Cagliari pargib end kinni, ei seda ei juhtunud ja sellele oli naiivne loota (tagantjärgi). Seekord ma uskusin rohkem numbreid, kui mängujoonist. Ma arvan endiselt, et Cagliari on aeglane ja saamatu võistkond rünnakul. Järgmine mäng on Cagliaril võõrsil Verona vastu ja ma olen enam kui kindel, et see on pigem under mäng, kui over, kuigi ma ei öelnud kordagi enda ennustuses, et tuleb under mäng.
        Probleem ei ole selles, milline treener Zeman on. Probleem on selles, kes on Mazzari ja mida tema teeb. Ta suudab korduvalt tõestada, et ei suuda sellised keskmised pähklid läbi pureda ning oma põhimõttetest taganeda. Cagliari karistas Interit kohe mängu alguses ja siis oli Inter kutu. Aga minu jaoks ei ole vahet, kas mäng lõppeb 5-1 Interile või 1-4 Cagliarile. Mängu algus oli oluline. Aga jällegi panus osutus täielikuks fiaskoks. Vastusteks inimeste küsimustele:
        1) Jah, ma analüüsisin seda panust ise. Pole kordagi kellegi panust kopipeistinud ega tee seda. Kui ma eksin, siis eksin ise ja kaotan oma raha ise.
        2) Mitte just vastus aga pigem küsimus Jasperile. Mis mängu ajal ja mis mängu hetkel on see pilt tehtud?
        3) Tagasisideme eest tänud ja loodetavasti saan juba esmaspäeval enda uued ideed välja käia.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Nüüd järgnevatele mängudele ei panusta, aga proovime, mis siis kui ma oleks:

          Täna on nimelt Serbia Superligas mänguvoor. Sügavalt enda arvamust avaldama ei hakka, ütlen vaid, et mind huvitaksid järgmised panused:
          Mladost draw no bet @2,60
          Vojvodina to win @2,10.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            2) Mitte just vastus aga pigem küsimus Jasperile. Mis mängu ajal ja mis mängu hetkel on see pilt tehtud?
            Sassuolo vs Cagliari. hetke ei viitsi välja peilida. lihtsam on panna pilt inter vs Cagliari avalöögist.


            ehk siis - ei eksisteeri sellist asja nagu "Zemani meeskond rivistab ennast kaitsest lähtuvalt". kui tehtaks nimekiri kõige ründavamalt mängiva treeneri leidmiseks, siis kõik otsiksid esimese koha pealt Zemani. aga teda ei oleks seal, sest ta ei mahu reaalsuse piiridesse ja seikleb kuskil utoopia saarel üksinda. nagu vastureaksioon reedab, on see kõigile Itaalia vutihuvilistele teada.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Lause "Cagliari läheb ilmselt kaitsest lähtuvalt mängima" oli telekavaataja blogi pang. Järjekordselt vabandan. Aga loomulikult otsese kahju all kannatasin eelkõige mina ise.

              19.30 Kalloni - Panthrakikos
              Over 2,0 @1,75

              No ma tõesti ei suuda mööda minna sellistest panustest. Ma adun väga hästi, et tegu on Kreeka liigaga ja et mängukvaliteet on seal väga pask, et seisul 1-0 hakatakse aega viitma ja ainukesed võimalused värav lüüa on standardolukorrad. Aga mu panus kaotab juhul, kui mängus lüüakse kas 1 värav või ei lööda üldse. Ja tegelikult vaadates neid võistkondi, siis Kalloni võib juba üksi 2-3 väravat lüüa. Väga hästi valmistatud võistkond see hooaeg. Panathinakost võideti (mis siis, et see pole enam nii suur klubi) mänguga ja kodus ollakse väga tugevad.
              Võtsin natuke ka statistikat appi ning selgus, et eelmine hooaeg olid samade treenerite käe all mängivad võistkonnad mänguresultatiivsuse osas (väravaid nende võistkonnate mängudes) suhteliselt tipus (vastavalt siis 5ndal ja 6ndal kohal).

              PS! Kui kusagil Serbia liigas on viimasel kohal oleva ja ühegi punktita võistkonna võidukoefitsent 2, siis on see põhjusega.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Oleks-poleks. Miks sa ei teinud seda siis? Esimese poolaja lõpus kui seis on 1:4 on tore lõõpida küll, aga olgem ausad - enne mängu algust ei teadnud sa sittagi.
                Ei olnud plaanis see nädalavahetus panustada, seega ei vaadanud koefe ka üle. Ja ma teadsin väga hästi enne mängu kes on Zeman ja kui "hästi" Vidic eelmistes mängudest hakkama on saanud. Mine istu endale sisse eks.


                Ja kui nüüd Itaalia jalgpalli regulaarselt vaatavad tegelased tulevad asja kommenteerima, siis võetakse seda rünnakuna ja hakatakse nutma? Selle asemel lugege ja äkki on järgmiste panuste juures kasuks. Keegi ju ei nuta kaotatud raha pärast, sest igaüks teeb oma panused ise ja otsustab millised vihjeid tema jaoks sobivad on.

                Mina näiteks olen olen alati tänulik kui keegi head koefid välja toob, muidu võib-olla jääksid üldse märkamata.


                Telekavaatajale. Ära vabanda vaid jätka samas vaimus. Sinu panuseid on hea lugeda. Koefid ja põhjendused ilusasti välja toodud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  19.30 Kalloni - Panthrakikos
                  Over 2,0 @1,75
                  Seekord siis jäi 2 värava peale. Kahjuks üks versioon läks täide. Kui Kalloni sai enda jaoks magusa 2-0 kätte, siis hakati lihtsalt aega parajaks lööma ning enam eriti ei üritatud. Siiski soovitaksin tähelepanu pöörata sellele võistkonnale. Kalloni on väga organiseeritud ja kiirelt nõelav võistkond (loomulikult arvestades üldist Kreeka taset). Usun, et tema kodus ei saa kellelgi kerge olema väravaid lüüa.

                  Kui ma oleks kahele Serbia mängule täna panustanud, oleksin isegi väikese plussiga väljunud, kuid see oleks pigem õnn. Siiski näen tugevat potentsiaali selliste liigade nagu Serbia, Horvaatia, Sloveenia, Slovakkia võõrsilvõistkondadele panustamisel. Hetkel mulle tundub, et favoriidid on alahinnatud sellises olukorras. Muidugi Balkani maade puhul võib alati mängu minna väike fixing.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    19.00 CSKA - Bayern
                    Over 3,0 @2,10

                    Ma lihtsalt pidin CSKA mängule täna panustama. Millest selline julge lähtumine? Bayern ei ole suuremat sorti purustaja see hooaeg ja CSKA on tegelikult väga kuiv võistkond Venemaal. Aga seda juhul kui neile kaitsest lähtuv võistkond vastas on. Mida ma tegelikult viimasel ajal tähele olen pannud on see, et CSKA kaitsefaas on kehv. Ignaševitš ja Berezutskii ei saa enam hakkama. Nad veavad võib olla mingite Terekite vastu välja, aga Meistrite liigas ning koondises on neil ülikeeruline. Akinfeev, raudne CSKA tugitala on sattunud suure kriitika alla Venemaal ja täiesti õigustatult. Tuletame meelde MM-l lastud väravaid, tuletame meelde paar Roma vastu lastud väravat. Igatahes kuidagi liiga lihtsalt saavad CSKA vastased väravaid viimasel ajal. See kõik paneb mõtlema, et Bayernile tuleb täna 6-7 väga head võimalust mängus kindlasti. Arvan, et vähemalt pooled saab nendest ka Saksa hiid sisse. Lisaks sellele on CSKA-l võimalus alati ka endal lüüa. Kvaliteeti peaks ründes olema (kuigi Dzagoev ja ilmselt ka DOumbia puuduvad).

                    21.45 Schalke 04 - Maribor
                    Goals over 0,5 from 75.01 till the end of the match @1,90

                    Millele ma mõtlen, kui valin sellise panuse. Kõnekeeli, miks ma arvan, et selles mängus tuleb üks hiline värav. Ma keskendun tugevalt siin mängus Mariborile. See, kuidas nad kavatsevad mängida ja see, kuidas nad suudavad mängida. Nimelt Maribor on Meistrite liigas algaja, debütant. Nad on pärit liigast, mis on väga kehv. Sloveenia liiga on aeglane, seal ei ole pressingut, seal ei kulu mängijatel nii palju jõudu. Ühesõanga sellises tempos mängimine väsitab. Ja isegi arvestades fakti, et Mariboris on paar päris kvaliteetset kutit, siis ei saa neid ju füüsiliselt eraldi Meistrite Liigaks valmistada. Jah loomulikult nad annavad endast kõik ja vaatamata klassivahele, nad võitlevad iga palli eest ja üritavad seista nii kaua kuni see on võimalik, kuid mängu lõpus on sloveenia klubi mängijatel jalad palju pehmemad kui tavaliselt ja võimalus, et mäng avaneb ja kaitseliin muutub vähem kindlamaks on suur. Samuti võib ka nii juhtuda, et Schalke juhib vaid ühe väravaga ning sloveenid lähevad üritama viigiväravat ja jätavad kaitseliini üldse tühjaks. Igal juhul arvan, et tõenäosus hilisele väravale on siin mängus väga suur.

                    21.45 Manchester City - Roma
                    Roma AH+1 @1,90

                    Kas City tänase päeva populaarsus on tingitud De Sanctise vigastusest? Või lihtsalt ei nähta Romat Cityle vastasena? Tegelikult ma pean tunnistama, jah ka minu meelest on Cityl kvaliteetsemad mängijad, kogenumad mängijad (üldplaanis) kui Romal. Kuid ma arvan, et numbrid on läinud juba naeruväärseks. Arvan, et selline väärtus on sellisele panusele väga hea, ning ma mängitan seda täna. Sest tegelikult võistkondade vahel ei ole ju nii palju erinevust, et City kohe võtaks ja võidaks kahe väravaga. Arvan, et kui inglased tahavad siit võitu, siis peavad nad korralikult vaeva nägema.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mul üks küsimus, mida peaks vist esitama rumalate küsimuste sektsioonis:
                      Nimelt on mul nüüd mõnda aega olnud nutitelefon. Olen EMT klient läbi oma töökoha, seda, mis võrk mul täpsemalt on ei tea. Ühesõnaga küsimus on selles, kas ma võin kuidagi saada ligipääsu välismaisetele panustamiskontoritele läbi oma nutitelefoni? Mida ma pean selleks muutma ja kas mu sünkroniseerimine töömeiliga ei saa kannatada? Telefoniks on Samsung Galaxy S 2 plus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mul oli sama telefon, kasutasin siis kas opera minit v6i hotspot shieldi.Kiitused ka su blogile, loen v2ga suure huviga.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Lihtsamalt: telekavaataja, lae mobiilile alla app nimega DNSet (https://play.google.com/store/apps/d...om.dnset&hl=en. Enne kui ntx bet365 lehele lähed, lükkad äpi käima. ja kui gämblimise välismaa saitidel lõpetad, siis sulged äpi. Ideaalne asi (Y)

                          Kommentaar


                            zizi, suured tänud! Kuulutan teema ammendatuks. Minule see variant igatahes sobib.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                              21.45 Manchester City - Roma
                              Roma AH+1 @1,90

                              Kas City tänase päeva populaarsus on tingitud De Sanctise vigastusest? Või lihtsalt ei nähta Romat Cityle vastasena? Tegelikult ma pean tunnistama, jah ka minu meelest on Cityl kvaliteetsemad mängijad, kogenumad mängijad (üldplaanis) kui Romal. Kuid ma arvan, et numbrid on läinud juba naeruväärseks. Arvan, et selline väärtus on sellisele panusele väga hea, ning ma mängitan seda täna. Sest tegelikult võistkondade vahel ei ole ju nii palju erinevust, et City kohe võtaks ja võidaks kahe väravaga. Arvan, et kui inglased tahavad siit võitu, siis peavad nad korralikult vaeva nägema.

                              City kodus on viimastel aastatel ikkagi võimas olnud, kuigi jah euroopas mitte nii väga. Romal on hunnik algrivistuse mehi väljas:

                              De Sanctis? (viimase info kohaselt alustab)
                              Castan
                              Astori
                              De Rossi
                              Strootman
                              Balzaretti (pigem ei ole oluline faktor)
                              ja Iturbe pingil kuna taastub vigastusest.


                              Et eks siit tulevad osaliselt need Roma suured koefid. Äkki on kellelelegi infot kasu otsustamisel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                zizi, suured tänud! Kuulutan teema ammendatuks. Minule see variant igatahes sobib.
                                veelgi lihtsam variant on, kui bet365s konto, 365sb.com panna, ei ole vaja DNSi muuta ega midagi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X