320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas maksimum koefitsent sinu bookie juures on 3000?
    See screenshot on võetud triobetist 2 aastat tagasi ja siis oli tõepoolest. Ma pole ausalt öeldes triobetis juba üle 1,5 aasta midagi teinud, seega ei oska Triobeti kohta sõnada. Need kohad, kus mina mängin, ei ole mulle (veel) piiranguid sisse seatud, seega ma ei oskagi öelda.

    16.30 Lokomotiv - Rubin
    Goals Under 2,0 @2,15

    Just lähipäevil lugesin ühe Venemaa tuntud spetsialisti arvamust tulevasest Lokomotivi ja Rubini vahelisest mängust. Muidu on Andrei Talalaev suhteliselt edutu treener Venemaal, kuid taktikaliselt on tegu väga tugeva inimesega ning see, mis ma lugesin vaid kinnitas minu enda tähelepanekuid. Ma väidan, et kumbki võistkond ei oska olulisel moel positsiooniliselt rünnata (eriti see puudutab Lokomotivi). Vaadake ise, kui tegu on tugeva, pallivaldava võistkonnaga, siis on Loko sutnud väga head mängu näidata. Ehtsaim näide on Spartaki ja Kubani vastu mängud. Muideks Rubin suutis esimeses ringis ka selle vea teha, et võttis palli endale ning hakkas ründama. Arvestades seda, et Berdõjev ei ole loll inimene, ei hakka ta kordama seda viga. Seega me võime vaadelda midagi väga koomilist selles mängus. Mõlemad võistkonnad võivad piltkult öeldes hakata palli üksteisele pakkuma. Nad naudivad seda kontrate mängu. Ja sellises mängus on suurte väravate hulk üsna tõenäoline. Nagu ka Talalaev lõpetas oma intervjuud sõnadega, et kui sellises mängus keegi rämedaid vigasid ei tee, siis ei ole siit palju väravaid oodata. Lisaks on tegu ikkagi päris talvise vooruga ning väljak on Loko arenal ikka päris jube hetkel. Seega tuleb üks väga järeleandmatu mäng.

    Lisaks sellele toon välja võistkonnad (kelle peale ma küll ei panusta), kes võivad, suhteliselt hea võidukoefitsenti omades, võita: Burnley, Reading, Kesckemeti (Ungari liiga), Jagiellona, Crvena Zvezda.
    Lihtsalt töötlemata ideedeks sobivad ma arvan.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      16.30 Lokomotiv - Rubin
      Goals Under 2,0 @2,15
      Kas te teate, et selles mängus ei löödud lõpuks ühtegi lööki raami? Täpselt selline jalgpalli malemäng.

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Lisaks sellele toon välja võistkonnad (kelle peale ma küll ei panusta), kes võivad, suhteliselt hea võidukoefitsenti omades, võita: Burnley, Reading, Kesckemeti (Ungari liiga), Jagiellona, Crvena Zvezda.
      Lihtsalt töötlemata ideedeks sobivad ma arvan.
      Burnley, Kesckemeti ja Crvena Zvezda võitsidki. Kui ma poleks unustanud mainida, et Jagiellonat tasuks draw no beti võtta, oleks ju korralik pluss saanud nendest 5-st mängust. Aga need oli lihtsalt kerge uuringu käigus saadud lihtsad mõtted.

      17.15 Panthrakikos - PAS Giannina
      Panthrakikos goals under 1,0 @1,95

      See on mäng, mis on saanud foorumitest samuti suure vastukaja. Mäng, mis tundub statistika järgi perfektne. Mäng, mis toimub aladel, mida torm ei räsinud. See on mäng on lõppude lõpuks mäng kahe (selle hooaja) keskmiku vahel. Olgu öeldud, et mänguliselt on võõrsil võistkond palju veenem ning ka kõrge koha vajadused on suuremad kui kodumeeskonnal. Panthrakikos oli selge väljalangemisfavoriit enne hooaja algust, kuid kõigile üllatuseks (ka iseendale) on tiim hetkel väljalangemistsoonist eemal ning viimaste mängude tulemused näitavad, et see fakt on võistkonda veidi lõdvestanud. Ja sellisest olekust on väga raske välja tulla, eriti kui mängitakse rohkem motiveeritud võistkonna vastu ja eriti kui ei ole suudetud juba 5-6 mängu seda õiget rütmi leida.
      Ja muideks... Need võistkonnad kohtuvad juba 7 aasta vältel üksteise vastu ja teate mida? Panthrakikos pole siiamaani ühtegi korda võitnud ning pole üheski omavahelises mängus löönud rohkem, kui 1 värava. Minu antud panus on lihtsalt suurema väärtusega kui draw no bet, mille ma alguses valida tahtsin.

      Edit! 2-0 koduvõistkonna kasuks. Panthrakikose esimene võit PASi üle ja esimest korda löövad omavahelises mängus ka 2 väravat. Detsembri esimene ebaõnnestumine.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Ise täna ei panusta, aga proovime eksperimendi mõttes ühe asja ära. Mulle isiklikult tundub, et Gruusia Liiga mäng, mis algab juba kell 12, Baia - Dinamo Tbilisi jääb Under 3,0. Sellisele panusele antakse koefitsendiks 1,96 10bet-s. Proovime lihtsalt huvi pärast, kas selline asi oleks mänginud.

        EDIT! Raha oleks tagasi tulnud.

        OT! Kirjeldasin eelnevalt, kuidas ma pole aastaid mänginud triobetis. Nüüd enda imestuseks tuli välja, et see aeg pole üldsegi nii pikk. 1,5 aastat pole mul triobetiga tegemist olnud. Minu viga.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          21.45 Real Sociedad - Bayer Leverkusen
          Under 3,0 @1,82

          Ma saan selle panuse ära põhjendada vaid alagrupis tekkinud olukorraga. Mida on Leverkusenil vaja? Leverkusenil on vaja võitu ja Shaktari ebaõnnestumist Manchesteris või Manchesteri Unitedi koduvõitu ja enda poolt lihtsalt mitte kaotada see mäng.

          No kõigepealt ma arvan, et Leverkusen peab suhteliselt palju isegi pingutama, et endale vajalik tulemus kätte saada. Pealegi oli neil selja taga väga emotsionaalne mäng Dortmundi vastu ning need positiivsed emotsioonid ja nende suur hulk, mis lõpuks välja läks, seda võib olla on väga raske taastada. Teine oluline fakt on ettevaatlikkus. Kui Leverkusen laseb endale värava lüüa, siis see vähendab nende võiduvõimalusi koheselt. Ja viigiga on neil raske millelegi loota. Igal juhul sellise pingega on raske end vabaks võtta ja hakata väravaid laduma.

          Ja nüüd kui Leverkusen skoorib esimesena, siis mis mängijatel mõttes on? No suure tõenäosusega see, et mitte ise lasta ja kuidas seal Manchesteris lood on. Kui Shaktar seal just juhtima ei lähe, siis võib selle mängu lõpp suhteliselt igavaks osutuda (mõlema võistkonna motivatsiooni arvestades). Kuid tegelikult ei ole Sociedad nii nõrk mitte, kui ta esialgu siin alagrupis paistab. Seega peadmurdev mäng Hispaanias, samal ajal pööratud pilguga Inglismaa poole.

          Rubriik "Kas teadsid et?"

          Mu eelmine panus tõestas veidi seda, et statistika on üks petlik asi. Mängiks aga läbi tänase CL roundi ja vaataks, mis juhtuks, kui me panustaks ainult statistikale.

          1) ManU - Shaktar
          ManU selle CL hooaja koduste mängude esimesed poolajad: 1-0 Bayer, 1-0 RSC
          Shaktari esimesed poolajad võõrsil mängudes: 0-0 RSC, 0-1 Bayer
          1st Half Under 1,0 @2,05; 1st half correct score 1-0 @4,00

          2) Benfica - PSG
          Benfica mängud 1. voor löödi 2; 2. voor ei löödud; 3. voor löödi 1; 4. voor ei löödud; 5. voor löödi 3, 6. voor? Oleks ju ilus, kui statistika ei jätkuks siinkohal. Benfica goals under 1,0 @2,95. PSG on löönud võrdselt väravaid selles Meistrite liigas nii esimesel kui ka teisel poolajal. PSG to score in both halves @3,75

          3) Kopenhaagen - Real Madrid
          CR on löönud igas mängus, mis ta on väljakul see CL olnud. CR to score @1,61. Samas Kopenhaagen on löönud igas kodumängus värava esimesel poolajal. 1st Half over 1,5 @2,25.

          4) Galatasaray - Juventus
          Juventus laseb iga mängu vähemalt ühe värava. Galatasaray over 1,0 @1,93.

          5) Bayern - Man City
          Bayern lööb kõigis mängudes paaritu arvu väravaid. Paaritu arv väravaid mängus @1,95.

          6) Plzen - CSKA
          CSKA laseb 4 mängus 5st esimesena. Plzen to score first @1,72.

          7) Olympiacos - Anderlecht
          Kõige hilisem esimene värav Olympiacose mängudes oli 29ndal minutil ja seegi võõrsil mängus. Goal before 26:00 @1,83.

          Selline siis lõbus statistika muutmine omakasu eesmärgil. Võib olla leiab siit midagi ka põnevat ja isegi mängitavat.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #50
            Mis teenust kasutad? Sellist sinu tänast ''bet of the day'' varianti väga paljudest kontoritest ei leia. Ise mängin U 3,5 samas mängus kaasa.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Mis teenust kasutad? Sellist sinu tänast ''bet of the day'' varianti väga paljudest kontoritest ei leia. Ise mängin U 3,5 samas mängus kaasa.
              Antud koefitsent oli võetud sbobetist. Aga kiire uuringu käigus võib leida samasugust panust ka olybetist ja tonybetist.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #52
                21.45 Schalke - Basel
                Under 3,0 @1,82

                Minu tänane valik on samasugune panusetüüp nagu eilegi. Seekordne story on aga teistsugune. Nimelt nüüd on kodune võistkond see, kellele on vaja võita. Ja võita on vaja võistkonda, kes on näidanud ikka ülimalt head organiseerimist kaitses, kuid klassi võistkonnal siiski veidi napib. Schalke probleem on ristivastupidine. Neil nagu klassi oleks, aga seda organiseeritust... Igatahes mäng on tähtis kummalegi võistkonnale, mingeid eksperimente siin pidada aega ei ole, on vaja tulemust, siin ja praegu. Kui Schalke eilset Leverkuseni mängu nägi, siis teab, et võita saab täna vaid siis, kui endale sisse ei lasta. Endale lastud värav võib tähendada väga suurt kahju, sest sel juhul muutub Basel veelgi kinnisemaks ja ei lase enam midagi teha. Basel ise aga vaevalt, et tormab väga ette kuhugi. Nad teavad väga hästi Schalke nõrkusi ning kontratega üritavad karistada. Mängimas on 2 võrdset võistkonda omavahel. Sellises mängus võib kõike juhtuda, kuid väga suure tõenäosus on seisudele 1-0; 1-1 või 2-1 (ikkagi koduvõistkonna kasuks).

                Sisetunne (aga ei midagi enamat)
                Chelsea goals under 2,0 @2,8
                Marseille - Dortmund Under 3,0 @1,97
                Austria - Zenit Under 2,0 @3,15
                Porto draw no bet @2,73
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Under 3,0 @1,82 x2
                  Under 3,0 toitsid see Meistrite Liiga voor. Euroopa Liiga mänge ma skipin, kuna nägin vaid üht mängu, mis saab turniirivõitluse poolest olla ülimalt põnev (PSV - Chernomorets), aga sellele panustada ma ei taha.

                  Vahepeal ütlen ka, et hetkeseisuga on minu pank 4068 eurot. Esimest korda selle eskperimendi ajal olen suutnud seda suurendada 100% võrra. Eks näis, mis kuu lõpus saab.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    Muidugi mis oli ikkagi viga sul alguses, oli see et panustasid 10% pangast ühele mängule ehk 200 euri 2000st eurist. Oleks juhtunud ebaõnne periood tulema ja 4-5 valikut järjest mööda minema, oleks pool rahast kiiresti läinud. Üldiselt soovitatakse max. 5% pangast panusele. Nüüd aga kuna oled panga 2x, siis panusta 200 edasi, nüüd olekski 5%

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Muidugi mis oli ikkagi viga sul alguses, oli see et panustasid 10% pangast ühele mängule ehk 200 euri 2000st eurist. Oleks juhtunud ebaõnne periood tulema ja 4-5 valikut järjest mööda minema, oleks pool rahast kiiresti läinud. Üldiselt soovitatakse max. 5% pangast panusele. Nüüd aga kuna oled panga 2x, siis panusta 200 edasi, nüüd olekski 5%
                      Tegelikult on sinu jutus iva, aga ma arvan igaüks peaks ikka enda peaga lõpuks mõtlema ning sobitama täpselt sellise variandi, nagu parasjagu parim on. Ma tean, et soovitatakse 5% ja ma ise soovitaks ka igaühel, kes alustab sellega, võimalikult väikese osa oma algsummast mängu panna.

                      Aga minu puhul on siin palju põhjusi, miks ma olen otsustanud just 10% kasuks.
                      1. Ma ei ole enam nii algaja ja ma adun väga hästi, mida ma teen ja mida ma tahan.
                      2. Ma ei tee rohkem kui 1 panus päevas. Seega ma kasutan iga päev 10% oma pangast ära. See max5% soovitus on nendele eeskätt, kes laupäeviti ja pühapäeviti lükkavad paljudele panustele korraga.
                      3. Ma töötan (vähemalt üritan) läbi igat panust vähemalt 3 tundi. See on vaevarikas tegevus. Panustamise ajal ma olen 100% kindel, et vähemalt tuleb bet void (kui selline võimalus olemas).
                      4. Mul on juhtunud halbu seeriaid (7-st 5 mööda, 6-st 5 mööda) ja ei midagi hullu, elu läheb edasi.

                      Kuna praegu ei ole kuu lõpp, siis ma ei hakka mingeid vahepealseid tulemusi esile tooma. Pärast detsembri viimast panust liidan kõik numbrid kokku ja otsustan, mis edasi saab.

                      Aga ma kordan, N4psteri mõttel on sisu taga ja need, kes mõtlevad alles millelegi sellisele nagu mingi raha teenimine panustamisega, ei tasuks ülemäära riskida.

                      21.30 Montpellier - Saint Ettienne
                      Saint Ettienne goals over 1,0 @1,93

                      Mäletate seda, et Montpellier oli Meistrite Liigas eelmine aasta? Võistkonnast on lahkunud selle ajaga vist kõik selle võistkonna edu taganud tegelased. Ja see hooaja algus on samasugune surmakatk nagu eelminegi, ainukese vahega, et Montpellier ei suuda kuidagi august välja saada. Ollakse küll 16 punktiga 5 punkti relegatsioonitsoonist ees, kuid koht on ju ikkagi 17-s...

                      Kõigele lisaks on Montpellieril pool kaitseliinist väljas kas vigastuste või muude probleemidega, lisaks on neil kitsi ka kaitsvate poolkaitsjatega. Sellises olukorras on raske ning keeruline midagi kokku vormida. Uuel treeniril on ka ennekõike eesmärk mehed uskuma panna.

                      Saint Ettienne ei ole ka sugugi mugavutsoonis. On vaja näidata, et kaotus Rennesele oli juhislik nähtus (ja uskuge mind, mängupildi järgi ta oli). Mulle meeldib nende rünnakuorganiseerimine, mis on keskendunud peamiselt läbi kesktsooni, kus Montpellieril on suured raskused sel hooajal. Väga võimalik, et uus treener suudab meestele uued tuuled sisse hingata, kuid arvan, et enne talvepausi on Montpellierist raske mingit tervikut veel oodata.

                      Edit! Kuigi oli näha, et Montpellier üritas võimalikult keskendatult mängida, on pilt ikka veel väga toores. Saint Ettienile teenitud võit, milleks oli seekord vaja vaid üht täpset tabamust.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #56
                        15.00 Hansa Rostock - Elversberg
                        1st Half Under 1,0 @1,72

                        Vihje antud mängu kohta mulle meeldis ning asusin natuke statistilist poolt uurima ja seda, kuidas meeskonnad mängivad. Elversberg on võistkond, kes see aasta debüteerib 3. liigas ning kogu nende jalgpall on suunatud kaitsetööle. Eriti võõrsilmängudes muud ei olegi näha, kui, et Elversberg tõmbub kaitsesse ja lootuses saada mingi hea kontra kannatab terve mängu. Üldjuhul kannatavad nad umbes 50-55 minutit ära ja siis tulebki esimene värav.

                        Hansa ei ole ka just eriline busside läbimurdja, kuid on siiski suur favoriit selles mängus. Nad teavad väga hästi, et siin mängus ei tohi kindlasti mingil juhul ise väravaid lasta (eriti esimesena), sest üldjuhul annab see Elversbergile suurt motivatsiooni mängu jooksul.

                        Mis paneb Elversbergi võistkonda eriti kaitsest täna mängima? 1. Nende 3 ründeliini põhimeest on see mäng väljas ning kui nad värava lasevad, on neil üsna raske mängu tagasi saada. 2. Eelmine mäng prooviti lähtuda rünnakust ja haarata initsiatiiv. See ettevõtmine kukkus läbi ning Dortmundi duubelvõistkond karistas neid 5-0. Ei usu, et võõrsilvõistkond siit midagi välja mõtlema hakkab.

                        Lihtsalt demonstratsiooniks üks statistikaline fakt: Elversberg on pidanud see hooaeg 9 võõrsilmängu. Kõikide nende mängude esimestel poolaegadel on löödud kokku 1 värav!

                        Edit!
                        Täiesti uskumatu, aga sellegi mängu esimene poolaeg lõppes seisul 0-0. 144 eurot lisa üldpanka.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          13.15 Oliveirense - Portimonense
                          Portimonense goals over 1,0 @1,65

                          Oliveirense on tabeli viimane võistkond. Portimonense on tabeli esimene. Koduvõistkonna probleemid kestavad juba terve hooaja. Mängijad ei saa palka 2-3 kuud ning mängivad puhtalt entusiasmi pealt. Portimonense tundub favoriit mängus, aga kuidagi viimased võõrsilmängud eriti ei suju. Võistkond on need viimased väljasõidud kaotanud üldseisuga 6-0. Midagi on vaja parandada. Ilmselt üritatakse seekord rohkem lähtuda kaitsest ning paremini keskenduda võimaluste realiseerimisel. Igal juhul on halvima kaitseliini vastu vaja raudselt väravaid lüüa. Ja liidri vastu saab taga 0 hoida vaid juhul, kui suudad 90 minutit maksimaalselt keskendunult mängida. Aga minu silmis klubi probleemid + kaitsjate nõrk klass ei võimalda seda koduvõistkonnal saavutada.

                          EDIT! Käib 26. minut ja seis on juba 0-2. Tehtud!
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #58
                            Tervitusi kõigile. Täna ei näe ma ühtegi head panust, millele oma raha suunata, seega on täna rahulik päev.

                            Pigem nüüd, pärast loosimist, tahaksin veidi kommenteerida Meistrite Liiga tulemusi. Kuigi ma ei taha öelda, et Galatasaray, Schalke, Olympiacos, Zenit ei oleks tugevad võistkonnad või, et ma vihkan neid võistkondi. Aga siiski minu meelest oleksid 1/8 finaalid Juventus - Chelsea, Benfica - Manchester United, Napoli - Real Madrid või Porto - Borussia Dortmund palju huvitavamad, kui need, mis välja loositi. Jah, igaüks on ise oma õnne sepp. Mine ja tõesta mänguga, et oled vääriline, aga minu arvates (vähemalt 1/8 finaalid) on väga nõrgad paarid tekkinud.

                            Ja samas, kuigi Juve, Napoli, Benfica jne. ise ei suutnud suhteliselt lihtsatest alagruppidest välja saada (va Napoli), ei saa mina öelda, et näiteks Chelsea, Schalke, Zenit, PSG, Olympiacos, Milan midagi väga erilist algrupifaasis näidanud oleks.

                            Aga igal juhul lõpetan selle hala ära ning ootan juba Meistrite Liiga veerandfinaale ning Barca - MC; Bayern - Arsenal mänge.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #59
                              23.00 Barcelona - Cartagena
                              Under 4,75 @1,78

                              Risky business on see panus tegelikult. Ma adun endale, et Cartagena näol on tegemist tugevuselt kolmanda divisioni võistkonnaga, kes laseb isegi sealses liigas endale keskmiselt ühe värava lüüa mängu jooksul. Aga siin mängus ma lähtun ainult Barcelonast ja see, kas tegu on õige valikuga, näitab vaid õhtune mäng ise.

                              Mis siis võiks Barcelonal takistada löömast 5 väravat täna? No kõigepealt motivatsioon. Mis oleks Barcelona eesmärk selles mängus vastane elu eest purustada? Ennast välja elada pärast mitte just parimaid esitusi La Ligas või lihtsalt mõttetu jõudemonstratsioon kõigi ees. Olgem ausad, eesmärk on täidetud ja edasipääs on sama mis kindel. Seda mängu võib kasutada, kui head treeningut uute mängusidemete harjutamiseks ning mängupraktikat anda mängijatele, kes hiljuti olid vigastatud (Alba jne.).

                              No ja kui vastane ise ka ei motiveeri ja olukord ei motiveeri, siis üritataksegi mängida ilusti, enda lõbuks, nautida mängu. Sellisel hetkel on kontsentratsioon vastase värava juures kerge haihtuma. Väravaid me näeme siin mängus kindlasti ja väga suur tõenäosus on, et palju. Mina lihtsalt arvan, et 5 väravat, Barcelonale, kes pole parimas seisus ja veel motiveerimata on suhteliselt raske lüüa. Ja Cartagenalt ma ei eeldagi ausalt öeldes väravaid.

                              Edit! 3-0 jäi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #60
                                21.55 Evian - Bastia
                                Evian AH-0,75 @1,99

                                Kuigi täna on lõpmata palju karikamänge, on teha valikut üsna raske, kuna päris täpselt ei ole võimalik defineerida võistkondade vajadusi. Alguses ei olnud Prantsuse liiga karikas üldse mu vaateväljas, kuid siis jäi mulle silma üks huvitav informatsioon, mis internetiringkondades liigub. Nimelt on Evian väga motiveeritud ning läheb mängule täna põhikoosseisus. Võistkond ei ole väsinud, kuna nädalavahetuse mäng Saint- Ettieni vastu jäi ära. Seega esineb nii mänguhimulisust, kui ka vajadust turniiris edeneda.

                                Bastia treener aga ei võtnud võõrsilmänguks 6 põhimeest kaasa + mõned on vigastatud (kaasaarvatud meeskonna väravavaht). Üldiselt Bastia võtab seda mängu juba algselt kui midagi vahepealset ja mitte väga vajalikku. Neil on järgmises voorus ülioluline mäng Montpellieriga, mida kindlasti kaotada ei tohi.

                                Sellises valguses tundub tavaline Eviani võit, mida hinnati peaaegu kahega, suhteliselt hea diilina. Kahjuks viimase kahe päeva jooksul antud liin langes, kuid ikkagi nii kõrge motivatsioonivahe tõttu tundub ka -0,75 suurepärane.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X