320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    18.15 Benfica - Gil Vicente
    Gil Vicente AH +2 @1,85

    Nagu ma siit välja loen, siis Benfica ei lähe just liialt kõrgendatud motivatsiooniga tänast liigakarikamängu mängima. Nimelt Benfica on endale edasipääsu juba taganud ning Jesus (Benfica treener) kutsus mängule rohkelt Benfica B kutte ning annab mänguaega kindlatele varumeestele. Igatahes ei ole põhistaare täna oodata. Ma ei ütle, et Benfica varumehed oleksid väga sitad, aga 3 väravaga ma usun, et neil saab väga keeruline seda mängu võita, isegi kui vastane ka lõdvemalt võtab. Millest ma ise tegelikult natuke kahtlen, kuna Portugalis on ikkagi auasi vastu hakata TOP3 võistkonnatele, pealegi on Gil Vicente järgmine mäng nädala aja pärast, taastuda mehed ikka jõuavad.

    Edit! 1-0 Benficale, panusevõit meile.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #92
      Ideaalne!!!Hea töö ,ausalt öeldes olid väiksed kahtlused selle panusega,aga nagu näha sinu poolt oli töö 100% tehtud.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
        Ideaalne!!!Hea töö ,ausalt öeldes olid väiksed kahtlused selle panusega,aga nagu näha sinu poolt oli töö 100% tehtud.
        Minu soovitus siiski ise ka läbi mõelda enne kui kellegi teise soovituse järgi oma isiklikku raha panustad. Tegelikkuses on iga asja võimalik tulem spordis (eriti jalgpallis, kus peavad mängijad ühel ajal tegema mitu asja) 50/50. Ja seda esimest poolt ei saa kuidagi enda kasuks pöörata. Saab vaid teist poolt läbi mõelda. Me võime kõik ilusti läbi mõelda ja arvata, et Barcelona võit kodus Levadia vastu on surmkindel, aga see on see 50 protsenti, mis meie analüüsi poolt tuleb, ülejäänud 50 tuleb saatusest ja mängukulgemisest. Seepärast mulle liialt väikesed koefitsendid ei meeldi. Jääb ikkagi liiga palju saatuse poolt otsustada, risk ei tasu end ära.

        22.00 Barcelona - Malaga
        Under 4.0 @1,80

        Barcelonal ei mängi täna Iniesta ning Neymar. Iniesta on Barcelonas oluline mängu ülesehitaja ning ilma temata pidi sellega eelmine mäng tegelema... Messi, kes peaks pigem väravaid lööma. Jah Barca suutis lõpuks 4 tükki ära lüüa, aga täna ei ole karikamäng ning kui Malaga ühe sisse laseb ei tähenda see veel lõppu. Teiseks ma arvan, et Malaga on võimeline õppima Levante vigadest ning mitte laskma 4 peaaegu identset väravat endale sisse. Seega Barcelonal on vaja suuremat pingutust täna, rohkemat fantaasiat rünnakul võistkonna vastu, kes on see hooaeg olnud väga oskuslik kaitsemängus.

        Malaga ainuke võimalus selles mängus on kannatada ja oodata võimalust. See hooaeg on näidanud, et Barca vastu on võimalik ära kannatada ja isegi ära lüüa, usun, et selle peale nad mängivadki.

        Lisaks mõned mõtted, mida ma ei hakanud edasi arendama täna:
        Atletico goals over 2.0, Marseille AH+1, AC Milan AH-1, PAOK - Veria BTTS.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #94
          23.00 Real Sociedad - Elche
          Real Sociedad AH-1 @2,05

          Kui kohtuvad 2 tiimi, kes on harjunud võite noppima koduväljakul, siis favoriit on ilmselgelt see võistkond, kes mängib kodus. Real Sociedad on viimasel ajal kodus üsna muljetavaldavalt esinenud ning tõusnud Meistrite Liiga piirimaile. Väga tugev võistkond rünnakul ning viimasel ajal lisati ka kindlust kaitsesse.

          Ma usun, et Real Sociedadi võitu, nad on oma vastasest lihtsalt tugevamad ja kui selle mängu jooksul nad peaksid ka hoogu sattuma, siis on väga tõenäoline, et nad võidavad selle suurelt. Lisaks mind ahvatleb see väärtus.

          Muideks niikaua, kuni jaurasin selle kirjutisega, langes koefitsent veidi kontorites. 2,02 on juba.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #95
            Head tabamused, ise ka paar euri pand nende soovituste järgi.

            Kui paljuga plussis oled?

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas mrmx3r Vaata postitust
              Head tabamused, ise ka paar euri pand nende soovituste järgi.

              Kui paljuga plussis oled?
              596 eurot olen juba raudselt plussis. Kõik muu võidetud summa on mängus sees.

              21.45 Manchester United - Cardiff City
              Cardiff City AH +2 @1,78

              Manchester United on praegu sellises staadiumis, et iga punkt on oluline, iga võit on ülioluline. Hetkel on vaja saada kätte võit ning üritada jälitada Meistrite Liiga koht. Hetkel ei ole võistkond absoluutselt endas kindel. See väljendub tegelikult igas mänguaspektis. See, et De Gea teeb lolle vigu, see, et võistkond peab viimastel minutitel palli ette taguma, et Sunderland ära ei lööks.

              Selle võistkonnal ei ole kontrolli, on olematu kaitseliin ja hulk probleeme enesekindlusega. Ilmselt ei hakata oma vastast tapma, isegi kui Rooney või van Persie väljakule tulevad. Ja ega kehvas vormis Mata ka midagi ei suuda kohe. Ma näen selles mängus potentsiaalset ManU võitu 1 väravaga, võimalik 2 väravaga.

              Ei üllatuks, kui Cardiff teeks siin üllatuse. Kindel kaitse ja kontratega mängimine toob ManU vastu tänavu edu ja see on selge, et Solskaeril ei ole muud võimalust.

              Edit! ManU võitis 2-0, mis omakorda tähendab 200 euro tagastust.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #97
                Bayern Müncheni AH - 1,5, 2.0 @ 2.025 läheb käiguks täna?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Bayern Müncheni AH - 1,5, 2.0 @ 2.025 läheb käiguks täna?
                  Ma ei oska ausalt öeldes selle kohta midagi öelda. Iseenesest ju hea hoos võistkonna poolt panustada, aga ma kardan, et Bayern ise ei pruugi väga motiveeritud olla. Lisaks sellele ei ole Stuttgart sugugi nii kehv. Jah nad kaotasid siin kodus Mainzile, aga seal olid nad domineerivam pool ja Mainz püüdis nad lõksu. Nüüd on palju lihtsam ründavama võistkonna vastu mängida.

                  Igatahes mulle esmapilgul tundub see veidi riskantne.

                  Ise ma ka skipin täna, kuna ühtki väärtpanust leida ei õnnestunud. West Ham AH +2 tundus esialgu hea, aga ei saa loota West Hamile. Midagi muud ei ole aega uurida.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #99
                    17.00 Venemaa U21 - Eesti U21
                    1st Half Under 1,25 @2,05

                    Jällegi, selle panuse selgitamiseks, on vaja läbi mõelda, kuidas see mäng kujunema hakkab ja kuidas võistkonnad oma plaanid ellu tahavad viia. Ma tegelikult ei kahtle sekundikski, et Eesti kaotab täna- klassivahe on nii suur, et võimaldab vene kuttidel isegi halva päeva korral ikkagi see mäng ära võita. Kuid Eesti koondise eesmärgiks on teha seda võimalikult raskeks koduvõistkonna jaoks.

                    Tegelikult Eesti võitu Läti üle peetakse turniiril suure üllatusena, selline suhtumine tõenäoliselt mõjutab venelasi omajagu. Ma usun, et 100% häälestusega sinna väljakule ei minda, ennast tapma ei minda. Ja nagu selle turniiri ajalugu näitab, siis Venemaa tapab lõplikult oma vastased just teisel poolajal, esimesel proovitakse individuaalselt (jälgige ääreründajat Tšhelijat).

                    Loomulikult ei ole sellisel turniiril võit kõige olulisem, vaid kogemus, mida poisid saavad, aga eks tulemuse peale peab ka mängima, arvan, et Reim alustab selle ettevaatlikult ning kruvib tasapisi juurde, kui vaja. Mida kauem seis 0-0 püsib, seda kasulikum eestlastele.

                    Ma eeldan, et tormiline algus ei ole mõlemale poole kasulik. Eesti võtab rahulikult ja venelased mängivad üldjuhul sama koosseisuga, seega on neil ka väsimust kogunenud. Ja nagu eelmine nende mäng näitas, siis tasub korda teha kaitseliini tööd ennekõike, sest Kasahstan oleks neid äärepealt ära karistanud.

                    Edit! 0-2 pärast esimest poolaega. Panus kaotatud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      16.30 Bayer Leverkusen - Stuttgart
                      Over 3,0 @1,92

                      Üldjuhul mulle nii julged overid ei meeldi. Kuid siin ajendab mind üks raudne fakt seda valima. Nimelt oli Stuttgartil nädala sees mäng ning mängiti Bayerniga. Ja mida see peaks muutma, küsite teie. Aga seda, et selles mängus näitas Stuttgart ülimat kontsentratsiooni, ülimat kannatust ning mängiti puhtalt kas või ühe punkti peale.

                      Mina aga väidan, et Stuttgart ei suuda samas võtmes mängida 2 mängu 4 päeva jooksul. Ma usun, et Stuttgart ei vali kaitses istumise täna ja isegi kui valib, siis see saab neile hukatuslikuks.

                      Ma eeldan, et selle mängu võtmeks saab olema rünnak. See, kellel osutub see täna efektiivseimaks, see ka võidab. Leverkusenil ei ole ka enam kuhugi taganeda. On vaja rünnata ja väravaid lüüa.

                      Lisaks enda valikule tundusid huvitavad ka järgmised panused: Nantesi draw no bet, Heerenveen AH -1, Levante AH -1.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Eilne mäng jäi 2-1 ning raha kanti lihtsalt tagasi.

                        15.00 Olympiacos - Panetoilikos
                        Panetoilikos AH +2 @1,90

                        Weiss, Djebbour, Yatabare, Medjani ning Mitroglou- nimekiri mängijatest, kes alates veebruarist enam Olympiacose eest ei mängi. Ründefaasis on pooled uued nimed nüüd. See kõik vajab muudatusi mänguülesehitamises.

                        Ma ei taha öelda, et Olympiacos ei ole tugevam oma vastasest seetõttu. Nad mängivad ikkagi kodus, neil on ikkagi head mängijad. Kuid nende vastas on Panetoilikos, kes on väga organiseeritud võistkond ja sageli on selliste vastu keeruline läbi murda, kui pead muudatusi tegema koosseisus. Ja lõppude lõpuks on suur vahe, kas lihtsalt võit või siis suur võit.

                        2-1 võit Olympiacosele, võit ka meile.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          22.00 Manchester City - Chelsea
                          Chelsea goals under 1,0 @1,83

                          Vaatame selle olukorra Mourinho pilgu läbi. Tiitlilootust veel on? On. Järelikult ei tohi vastaseid kaugele lasta. Järelikult peab siit punkte noppima ja mis kõige olulisem ei tohi lasta vastasel neid punkte saada. Viik? Pole üldse paha.

                          Su vastu mängib võistkond, kes on hetkel väravatelöömise masin. Korraks näitad välja nõrkuse ja sind karistatakse ning tagasiteed ei ole. Kuidas sellisel juhul mängida? Üritada hoida palli, ise rünnata, vastast survestada? Või üritada kõik praod kaitseliinis kinni katta ning loota enda kiiretele vasturünnakutele?

                          Igal juhul on Mourinho meid õpetanud, et ta on valmis tulemuse saamiseks mängima nii, nagu peab. Ta ei häbene, teda ei huvita kellegi arvamus (isegi kui ta väidab nädal aega tagasi midagi muud ja nüüd teeb sootuks vastupidise otsuse). Tema võistkonnad on üldjuhul valmis kannatama kaitses ning on alati selles ka head (kui seda vaja läheb).

                          Mourinho on tänapäeval ilmselt üks parimaid bussiparkijaid ning ma näen, et tänane Chelsea hoiak on suunatud kaitsele. Sealt on võimalik midagi noppida või saavutada. Kui tagatala on kindlustatud, siis ehk sujub ka ees midagi, aga see, mis ees juhtub ei ole täna Chelsea jaoks oluline, oluline, et endal oleks taga võimalikult vähe probleeme.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Selle koefitsendiga tundub väga ohtlik, arvestades seda, et Chelskil on olemas mitu mängijat, kes on ainuisikuliselt võimelised värava tekitama. Ning Man City kaitseliin ei ole ka kiireimate ning kindlamate killast.
                            Üldse imestan, sulle ei pidanud meeldima sellised kõrgendatud tähelepanu all olevate mängude peale panustamine

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              Selle koefitsendiga tundub väga ohtlik, arvestades seda, et Chelskil on olemas mitu mängijat, kes on ainuisikuliselt võimelised värava tekitama. Ning Man City kaitseliin ei ole ka kiireimate ning kindlamate killast.
                              Üldse imestan, sulle ei pidanud meeldima sellised kõrgendatud tähelepanu all olevate mängude peale panustamine
                              Jah, sul on õigus. Ma vihkan töötada TOP mängudega, aga täna tulid ideed ainult selle mänguga seoses.

                              Ja muret ei ole. Kui löövad ühe värava, siis saab raha tagasi. Kui löövad 2... noh minu õnnitlused Mourinhole.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Mina riskin, ning panustan "Chelsea to win by one goal" 6.00 koefitsent, arvan et see panus on parem kui Chelsea võit 4.50, sest kui Chelsea võitma peaks siis 0:1 1:2 on ainukesed reaalsed tulemused imo. Arvan et City väravalöömis hoo on võimalik hea kaitsetööga ära nullida, seda tõestas hästi Tony Pulis, kui City võttis kodus Crystal Palace vastu vaid 1:0 võidu. Cityl puudub Sergio Agüero, seega üks x-faktor on sellest meeskonnast kadunud. Panus on paarkümmend korda väiksem kui Telekavaatajal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X