320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balaball #37 - FC Tallinn

    Kuna filmimise alguses oli AA veel juhtkonnas, siis oli valmimas tore episood, mille sees oli AA lood tülist Soccernetiga ja kaklusest Flora fännidega + palju muud huvitavat. Kahjuks on praegu AA ja FC Tallinn tülis ja halbade valikute vahel tuli valida steriilse episoodi versioon. Subtiitreid ei pannud. Kui siinsele kogukonnale midagi vaadata, siis käisime 2. liiga mängul ja see on alati elamus omaette.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Eilne kaotus Gruusiale oli 5-s järjestikuline kaotus A.Le Coq Arenal, mis on kahetsusväärselt A. Le Coq Arenal peetud A-koondise mängude rekordiline kaotuste jada.


      Samuti uuendas Eesti A-koondis A.Le Coq Arenal mängitud võiduta mängude jada, mis tõusis peale eilset 10-le.
      Viimati võitis Eesti A-koondis A.Le Coq Arenal 3 aastat tagasi Küprost
      3.09.2017 Eesti - Küpros 1:0 (0:0)


      3 järjestikust mängu, kus pole löödud vastastele väravat, on A.Le Coqi A-koondise rekordi kordamine, Viimati oli taoline nullimängude jada 2009 a. Portugli, Brasiilia ja Bosnia vastu
      Viimati skooris Eesti A-koondis A:Le Coq Arenal aasta tagasi 6.09.2019 Eesti-Valgevene 1:2
      7.oktoobril Leedu vastu oleks võimalik rekord üle lüüa.
      See on lahe, et augustis 2017 ma läksin Betsafe'i tööle. Ma ei ole kunagi olnud suur staadionil käija, aga toona pakuti pileteid Tähtede klubi lounge'i. Võtsin naise kaasa ja läksin. Tema jaoks oli esimene koondise mäng ja minu jaoks üle pika aja staadioni mäng. Eesti võitis toona. Hea tunne oli.

      Pärast seda ma olen sellisel kujul kõiki koondise kodumänge vaadanud ja tervet seda seeriat pealt näinud. Kurb.

      PS! Muidugi sattusin vahepeal ka Rakveres peetavale mängule Leedu vastu.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Balaball #37 - FC Tallinn

        Kuna filmimise alguses oli AA veel juhtkonnas, siis oli valmimas tore episood, mille sees oli AA lood tülist Soccernetiga ja kaklusest Flora fännidega + palju muud huvitavat. Kahjuks on praegu AA ja FC Tallinn tülis ja halbade valikute vahel tuli valida steriilse episoodi versioon. Subtiitreid ei pannud. Kui siinsele kogukonnale midagi vaadata, siis käisime 2. liiga mängul ja see on alati elamus omaette.


        Küsin huvi pärast, et kui palju aega võtab reaalselt subtiitrite panemine inglise või eesti keeles?
        Kahjuks vene keelt nii palju ei mõista, et saada aru täpselt. Üldjuhul olen kõik eesti keelsete subtiitritega osad ära vaadanud ja väga meeldivad, eriti sellised osad, kus on FC Tallinna taolised klubid ning saabki näha mis toimub noorteklassides heade vanuseklassidega, aga esindus alles pürgib esiliigasse. Et kuidas seal toimub asi, võrreldes Eesti enamus "suurtes" klubidega, kus tihti peale on lapsed "pearaha süsteemi pärast".
        Tean, miks AA ära saadeti sealt klubist, aga huvitav olekski, kui sellised teemad jõuaksid ka Soccerneti uudistesse.
        Ivan, Sa teed head asja ja palun jätka seda Kui aega leidub, siis pane pliis subtiitreid ka.

        Kommentaar


          ilmselge +1

          Kommentaar


            Ma ei hakka lumehelbekest mängima, aga mul oli täna kiitust vaja 😁.

            Betsafe Pribaltika ma panen alati inglisekeelses supakad. Enam ei tee neid ise. Pole aega. 5 eurot minut, aga saab hakkama küll.

            See episood ajas mind närvi. FC Tallinn ennekõike. Lõpuks nad venitasid kummi ja me ei jõudnud neid lisada ja ma lõin käega. Sorri.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              kas keegi nüüd kirjutab mis värk on selle fk tallinaga ja kes on aa jne. No ma ei saa üldse midagi vene keelest aru.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                kas keegi nüüd kirjutab mis värk on selle fk tallinaga ja kes on aa jne. No ma ei saa üldse midagi vene keelest aru.
                FC Tallinn as on väga keeruline olukord, mille mina hindan siseasjaks. Eriti, kuna nad ei soovinud seda avalikkuse ette tuua.

                Mind ei huvita see tüli ausalt öeldes. Kui mingi spordiajakirjanik tahab, võib proovida kaevata, aga ma ei usu, et keegi midagi kommenteerib.

                AA = Aleksandr Altosar
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma pean sulle viimase betsafe live eest propsi viskama. Minu silmis jätsid Kamsi, tema ümmargusa mulaga, mitu korda hätta. Jätkata.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -21- Vaata postitust
                    Ma pean sulle viimase betsafe live eest propsi viskama. Minu silmis jätsid Kamsi, tema ümmargusa mulaga, mitu korda hätta. Jätkata.
                    Osalen, kui kutsutakse. Ma sain osalemisest 30 minutit enne teada.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      ole siis ise koondise peatreener

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        ole siis ise koondise peatreener
                        Mina ja Kalev Kruus duo, miks ka mitte. Tulemusi ei oleks, aga vähemalt saaks nalja.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kuna siin üldist naistejalgpalli teemat pole, siis fikseerime uue projekti algust. Pod kablukom, mis on tõlkes Kontsa all, mis on veel paremini tõlgitav kui Talla all. Projekt naiste spordist ning kuna saatejuht on seotud jalgpalliga, siis alustuseks toome mõned naistejalgpalli kaadrid.

                          Esimene episood kannab pealkirja "Kuidas tekkis naiste jalgpalli Baltikumis?". Ja kaamera ette tulid Markovkina, Jüri Saar, Läti ja Leedu praegused koondisetreenerid. Seejuures Leedu koondise treener on ka Gintra peatreener. Lisaks ka legendaarseid Läti ja Leedu mängijaid.



                          Kahjuks koroona tõttu jääb meil tegemata episood Venemaa koondisega, aga küll me midagi põnevat välja mõtleme.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Hei, millal vene liiga fännide uus osa tuleb?
                            Päris palju on vahepeal vene liigas juhtunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                              Hei, millal vene liiga fännide uus osa tuleb?
                              Päris palju on vahepeal vene liigas juhtunud.
                              5. oktoobril filmime.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                jälle rahad augus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X