320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma olen lihtne mees. Kui ma näen ingerisoome perekonnanime, panen laigi!
    Kirpu on tegelt ülilahe inimene.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kirpu on tegelt ülilahe inimene.
      Ilus ka!

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Ilus ka!
        Seda ka jah.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mõtlesin teha entertainment beti täna. Kuna ma suht kusik, siis liitsin Juventuse ja ManUnitedi DNB-d (mitte tavapärased võidud). Minu meelest suht viisakas.

          Suurte mängude võõrsiltiimid veidi Ala hinnatud mu meelest.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Et mitte kõike ise vedada, pakkusin veel aastal 2020 Roman Sobtšenkole proovida üht miniprojekti vedada.

            Väike Fifa-turniir, mille point on mängu ajal mingit paska ajada ja külaliste käest midagi küsida ja neid segada. Mõned jalgpallurid osalesid ka.

            Kuna projektile ei tule supakaid alla, siis ma panen siia puht-sümboolselt esimese osa. Ühtlasi ma ei tundnud varem Andre Järvat ja selgus, et ta on poolvenelane. Lahe avastus.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Üle pika aja tegin lihtsalt kombo. Nagu vanal heal ajal.

              Liverpool + Atletico + PSG. Klassika.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Et mitte kõike ise vedada, pakkusin veel aastal 2020 Roman Sobtšenkole proovida üht miniprojekti vedada.

                Väike Fifa-turniir, mille point on mängu ajal mingit paska ajada ja külaliste käest midagi küsida ja neid segada. Mõned jalgpallurid osalesid ka.

                Kuna projektile ei tule supakaid alla, siis ma panen siia puht-sümboolselt esimese osa. Ühtlasi ma ei tundnud varem Andre Järvat ja selgus, et ta on poolvenelane. Lahe avastus.

                Toon veel selle välja, et üks jalgpallurite duell oli projektis veel. Kahjuks siiski ilma supakateta.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ja finaalis olid ka loomulikult ainult jalgpallurid. Oli fun seda teha. Antud üritust organiseerisime juhuks, kui tuleb täielik lockdown ja midagi filmida ei saa. Õppisime siit paar asja + oli lihtsalt tore.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Viimane blogi sissekanne oli siin. Toimetasin ma rahulikult venekeelse turundusega. Arendasime vaikselt spordiportaali, vaikselt midagi YT-kanali mööda. Terve selle aja mul kas puudus Baltikumi Content Manageri toetus või Content Manager puudus. Ja kui 8 kuu jooksul lahkus teine Betsafe Content Manager, pakuti seda kohta mulle.

                    Ma arvan, et kontekstist väljas inimesele vaevalt see midagi tähendab. Lihtsalt, 3,5 aasta jooksul Betsafe's algab mu kolmas amet. Enam ma ei keskendu ainult vene keelele ja ainult sporditeemadele. See tähendab ilmselt Balaballi kui sellise kadumist. Pole lihtsalt aega seda ja jaksu enam entusiasmist teha. Mõni episood ehk ilmub, aga siis, kui midagi on tõesti väga huvitav ja suur. Eks näis.

                    Samuti võib öelda, et Betsafe venekeelne content (mida keegi siit nagunii väga ei vaata) saab endale mingi hetk uue omaniku, kes hakkab seda enda järgi vormima, ma loodan.

                    Miks ma seda kirjutan? Ma siiamaani tunnen, et selle tõuke mu karjäärile andis siinne foorum ja siinne alafoorum. Kõik on kõva, jätkame samas vaimus.

                    Ja kui teil on venekeelseid tuttavaid, siis jagage neile kuulutust. Äkki...
                    At Betsson Group we never get bored. We're a successful, growing company in a fast-paced industry. With more than 2200 people in 16 locations, we employ 72 nationalities. It goes without saying that gives us a truly international feel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Sügav kraaps Sulle telekavaataja. Oled ja olete vägevat asja ajanud ja edu Sulle uutes tegemistes. Praegusel ajal sellised saated ja podcastid on huvitavamad kui mõnigi CLi mäng😁 kuigi ma olen alati mõelnud, et hull vajadus foorumis siin promoda mõnda pealehel olevat uudist(ei mõtle selle all Sind) näeb ju kui soccernet.ee avad. Aga aitäh, et oled siin jaganud betsafe videosid, tänu Sinu Betsafe pribaltika kihlveo osa jagamise, tekkis huvi ka Balaballi, pribaltika ja Vosko time osas. Sai jälgitud ka Sinu panustamissoovitusi. Aga selles Voskotime Pareiko osas jäi mulle arusaamatuks, et miks ikkagi see Celticu allkiri panemata jäi?

                      Удачи

                      Kommentaar


                        Edu Betsafe karjääri järgmisel astmel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                          Sügav kraaps Sulle telekavaataja. Oled ja olete vägevat asja ajanud ja edu Sulle uutes tegemistes. Praegusel ajal sellised saated ja podcastid on huvitavamad kui mõnigi CLi mäng kuigi ma olen alati mõelnud, et hull vajadus foorumis siin promoda mõnda pealehel olevat uudist(ei mõtle selle all Sind) näeb ju kui soccernet.ee avad. Aga aitäh, et oled siin jaganud betsafe videosid, tänu Sinu Betsafe pribaltika kihlveo osa jagamise, tekkis huvi ka Balaballi, pribaltika ja Vosko time osas. Sai jälgitud ka Sinu panustamissoovitusi. Aga selles Voskotime Pareiko osas jäi mulle arusaamatuks, et miks ikkagi see Celticu allkiri panemata jäi?

                          Удачи
                          Sealt ei tulnud jah välja. Ega ma ka täpselt ei tea. Kusagil meedias võib-olla on varasemalt seda juba kajastatud.

                          Aitäh heade sõnade eest! Kõige lahedam oleks muidugi Balaballi võimalikult palju teha, aga kahjuks on reaalsus see, et entusiasmist ja vabast ajast mingit asja ajada, mille vastu on huvi väiksem kui suvalise Betsafe Live striimi, on keeruline.

                          Mingi hetk tegin ettepaneku teha venekeelse kanali ja kaasata Läti. Lätis on sport ja jalgpall natuke populaarsem (venekeelse elanikkonna seas väga palju).

                          Ja nüüd tuli ettepanek, mida oli loogiline vastu võtta. Kõige raskem on venekeelne leht ja kanal õigetesse kätesse üle anda.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            ManU kurat. Mu 9 eurot läks kaduma nüüd

                            Lisatud failid
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Viimasest vestlusest oligi liiga palju aega möödas. Fikseerin selle, et oma lapsepõlve rivaali ja sõbra - Albert Prosaga sai erinevaid asju arutatud.

                              Henri Anier praegu ja lapsepõlves
                              Kuidas tema vastu tunti huvi Türgist, aga Floras oli sellega keeruline
                              Probleemid õlaga ja millest see kõik algas
                              Karjääri algus ja legendaarne Tammeka-90
                              Kuidas me Albertiga koos Eurovisiooni vaatasime
                              Millest tuleb tema "sinikas" silma all
                              Pikalt Norbert Hurdist
                              Mis läks Floral tiitlijärgsel hooajal valesti
                              Meenutus toonasest kaotuses Gibraltari tiimile
                              Infonet aastal 2016 ja sõprus Voskoga
                              Jalgpall Maltal ja miks see on kõva
                              Töötamine ehituspoes ja tagasitulek Eesti jalgpalli
                              Mihhail Artjuhov ja tema ditsipliin
                              Veits Reio Laabusest ja miks ta kõrgemal tasemel läbi ei löönud

                              Kuna pole supakaid, siis jätan enda teemasse.

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Siin vahepeal küsiti inglisekeelseid subtiitreid. Sellele läksid nad alla. Boris Šipunov Futsali klubi Kosmos juht. Rääkis, miks klubi viimasel ajal pupus on, mis teema see Balti Futsali Liiga on ja millest tulenevad arusaamatused Eesti Jalgpalliliiduga.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X