320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balaball: podcast nr. 5 - Jan Beljajev

    Huvitavaid inimesi on ju mitmeid. Ka kickpoks on vahel teemas. Eestikeelsed subid olemas, keda huvitab.



    Špoilin selles mõttes ära, et karistuse sain mina jep. Vägagi füüsilise.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Taaskord midagi jalgpallihuvilistele.

      Balaball podcast #6 - Aleksandr Zakarlyuka

      Teemad:
      - türgi keel
      - karika veerandfinaal Kalju vastu
      - kuidas juhtus nii, et ta sai CSKA vastu mängule?
      - kuidas ta karjäär Venemaal kulges ja kuidas lõpuks Meistriliigasse sattus?
      - (spetseri) paralleelid Eesti ja Vene klubide vahel. Ehk kui Eesti klubi x oleks Venemaa klubi, siis mis ta oleks?

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Huvitav oleks näha, mis käive tuleb ML mängudelt teisipäeval-kolmapäeval.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Balaball podcast nr. 7 - Shaka Helaia

          - Kumb on kõvem sport, kas jalgpall või MMA?
          - Milleks üldse sellise spordialavahetuse teha?
          - Mida vabavõitlejad kardavad?
          - Kes jalgpalluritest võiks olla MMA võitleja?
          - Kuhu Gruusias minna ja mida seal teha?

          ja muud segast...

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Kuimitmekordistunud käive meistriliiga mängudele on kui umbmääraselt vastata tohid?

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Kuimitmekordistunud käive meistriliiga mängudele on kui umbmääraselt vastata tohid?
              Neljapäeval saan.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Telekavaataja.blogabet.com oli täna hea.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Miks sa muidu postitad neid early tippe sinna tasuta blogabetti ? On sul mingi kaugem eesmärk, et usaldusväärsust kasvatada ja siis tasulisi postitada ?
                  Ei copynud küll sinult, aga oli ka hea päev bankrollile...
                  https://imgur.com/a/Q0OvAbB
                  Lisatud failid

                  Kommentaar




                    kuna Eesti liiga panustamise arutelu siin teemas algas, siis ma jätkan siin. mulle üldjuhul ei meeldi panuseid jagada, aga tervitusi kõikidele, kelle jaoks value gamblimine alternatiiv panuste näol ei saa +EV olla, sest väärtus ei jõua mitte kunagi kohale. obv first time.

                    väliselt tundus Eesti liiga betting activity isegi üllatavalt madal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nemsik Vaata postitust
                      Miks sa muidu postitad neid early tippe sinna tasuta blogabetti ? On sul mingi kaugem eesmärk, et usaldusväärsust kasvatada ja siis tasulisi postitada ?
                      Ei copynud küll sinult, aga oli ka hea päev bankrollile...
                      https://imgur.com/a/Q0OvAbB
                      Mu eesmärk on lihtsalt kusagil ideid jagada. Tihtipeale jään hiljaks. Ütleme nii, et see on mu hasardi väljund praegu.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mu eesmärk on lihtsalt kusagil ideid jagada. Tihtipeale jään hiljaks. Ütleme nii, et see on mu hasardi väljund praegu.
                        Ma tahaks soovitada sulle, et ära neid ideid tasuta välja anna. Vähemalt mitte nii suurele suunatud publikule nagu blogabet on. Mina vaatan seda puhtalt spordiennustaja vaatepunktist, et see on turu solkimine, kui mingites halbades bookides hakatakse varakult 10-20€ kaupa turgu paika liigutama, kui turg on ilmselgelt valesti välja tulnud. Loomulikult on sul blogabetis jälgijad kes seda teevad ja saavad minimaalset kasu sellest.
                        Ideid saab siin jagada, või nt oddsportalis kus jälgijaskond pole selline. Teine võimalus oleks ka blogabeti tasuline teenus teha, kus müüd oma infot, vähemalt saad seljuhul kasu ka ise. Ma olen varajasemalt ise ka early picke jaganud (muidugi mitte ainult early), peale seda olen ka blogabetis tasulist teenust pakkunud, aga "kasvades" lõpetasin sellegi ära. Kui blogabeti quitida tahtsin siis lihtsalt tõstsin teenuse hinna 250€ peale kuus, et siis ilmselt tellijaid ei ole (tahtsin enda statistika kogumiseks edasi postitada ja et grademine oleks automaatne), aga tellijaid oli ka 250€ eest, niiet lõpetasin lihtsalt postitamise ära.

                        Lihtsalt sellel infol on väärtus, ära jaga seda laiali suvaliselt suvalistele tasuta.

                        Kommentaar


                          Mul oli üks funcombo ka maksimum võimaliku panusega.

                          Lisatud failid
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nemsik Vaata postitust
                            Ma tahaks soovitada sulle, et ära neid ideid tasuta välja anna. Vähemalt mitte nii suurele suunatud publikule nagu blogabet on. Mina vaatan seda puhtalt spordiennustaja vaatepunktist, et see on turu solkimine, kui mingites halbades bookides hakatakse varakult 10-20€ kaupa turgu paika liigutama, kui turg on ilmselgelt valesti välja tulnud. Loomulikult on sul blogabetis jälgijad kes seda teevad ja saavad minimaalset kasu sellest.
                            Ideid saab siin jagada, või nt oddsportalis kus jälgijaskond pole selline. Teine võimalus oleks ka blogabeti tasuline teenus teha, kus müüd oma infot, vähemalt saad seljuhul kasu ka ise. Ma olen varajasemalt ise ka early picke jaganud (muidugi mitte ainult early), peale seda olen ka blogabetis tasulist teenust pakkunud, aga "kasvades" lõpetasin sellegi ära. Kui blogabeti quitida tahtsin siis lihtsalt tõstsin teenuse hinna 250€ peale kuus, et siis ilmselt tellijaid ei ole (tahtsin enda statistika kogumiseks edasi postitada ja et grademine oleks automaatne), aga tellijaid oli ka 250€ eest, niiet lõpetasin lihtsalt postitamise ära.

                            Lihtsalt sellel infol on väärtus, ära jaga seda laiali suvaliselt suvalistele tasuta.
                            Mis solkimisest sa räägid? Enamik minu pakutud panustest liiguvad üldjuhul vastassuunas.

                            Chillax.

                            Ja raha eest . Arvad sa tõesti, et keegi hakkab mu panuste eest maksma?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Mis solkimisest sa räägid? Enamik minu pakutud panustest liiguvad üldjuhul vastassuunas.

                              Chillax.

                              Ja raha eest . Arvad sa tõesti, et keegi hakkab mu panuste eest maksma?
                              Täna võibolla liiguvad liinid natuke vähem, homme rohkem. Ma olen seda näinud ja ma olen selle tee läbi käinud.
                              Infol on väärtus, muidugi info väärtus oleneb, kuidas seda infot kasutada saab. Nt kui sa postitad early tipi, siis infol endal võib väärtus kõrge olla, aga panustajate jaoks on madal, kui panustamise limiiti pole. Väärtus kasvab kui panustamise limiidid kasvavad (aasia bookid on normaalse limiidiga väljas). Ma usun, et me näeme turgu erinevalt, kuna me istume erineval toolil. Jah, ma arvan (tean), et su "käsutuses" olev info on väärtuslik ja selle eest makstakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Kuimitmekordistunud käive meistriliiga mängudele on kui umbmääraselt vastata tohid?
                                Andmed põhinevad vaid ühe ettevõtte ühel valimil.

                                Kui võrrelda Eesti Meistriliiga 1. ja 2. vooru, siis eestisiseselt on käive suurenenud 2x, grupitasandil ca. 20 korda.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X