320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga jagame siis enda artiklit ka.

    2. juuli 2021. Samal päeval, mil Hispaania ja Itaalia kindlustavad Euroopa meistriv õ istluste poolfinaalikoha, kutsub Venemaa koondise peatreener Stanislav Tšertšessov kokku pressikonverentsi, kus püüab selgitada turniiri katastroofilist tulemust. Nagu hiljem selgub, osutub see üritus tema koondisetreeneri karjääri kirstunaelaks ...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Union - Wolfsburg
      Dortmund - Mainz
      Eintracht - Hertha
      Freiburg - Leipzig
      Fürth - Bochum

      Koef 996.36

      Seekord kõlab päris hästi. Nädala aja pärast näeme.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Vamos! Õnnistan sind jõuluõnnega.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Union - Wolfsburg
          Dortmund - Mainz
          Eintracht - Hertha
          Freiburg - Leipzig
          Fürth - Bochum

          Koef 996.36

          Seekord kõlab päris hästi. Nädala aja pärast näeme.
          Ainult Leipzig ei vedanud alt. Siiski minu hinnangul ülejäänud (peale Dortmundi) ka lähedal.

          Järgmise nädala kombo on... Ütleme optimistlik

          Bayern - Hoffenheim
          Bielefeld - Dortmund
          Leipzig - Fürth
          Wolfsburg - Freiburg

          Koef 1380,49
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ainult Leipzig ei vedanud alt. Siiski minu hinnangul ülejäänud (peale Dortmundi) ka lähedal.

            Järgmise nädala kombo on... Ütleme optimistlik

            Bayern - Hoffenheim
            Bielefeld - Dortmund
            Leipzig - Fürth
            Wolfsburg - Freiburg

            Koef 1380,49
            Siit oligi liiga naiivne võitu oodata. Aga mäng alles kogub hoogu. Aga ma olen veidi segaduses, miks Coolbet alati nii hilja Bundesliga mänge üles paneb. Bundesliga2 on nagu alati üleval. Aga okei, eks nädalalõpu poole vaatab.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Viimane blogi sissekanne oli siin. Toimetasin ma rahulikult venekeelse turundusega. Arendasime vaikselt spordiportaali, vaikselt midagi YT-kanali mööda. Terve selle aja mul kas puudus Baltikumi Content Manageri toetus või Content Manager puudus. Ja kui 8 kuu jooksul lahkus teine Betsafe Content Manager, pakuti seda kohta mulle.

              Ma arvan, et kontekstist väljas inimesele vaevalt see midagi tähendab. Lihtsalt, 3,5 aasta jooksul Betsafe's algab mu kolmas amet. Enam ma ei keskendu ainult vene keelele ja ainult sporditeemadele. See tähendab ilmselt Balaballi kui sellise kadumist. Pole lihtsalt aega seda ja jaksu enam entusiasmist teha. Mõni episood ehk ilmub, aga siis, kui midagi on tõesti väga huvitav ja suur. Eks näis.

              Samuti võib öelda, et Betsafe venekeelne content (mida keegi siit nagunii väga ei vaata) saab endale mingi hetk uue omaniku, kes hakkab seda enda järgi vormima, ma loodan.

              Miks ma seda kirjutan? Ma siiamaani tunnen, et selle tõuke mu karjäärile andis siinne foorum ja siinne alafoorum. Kõik on kõva, jätkame samas vaimus.

              Ja kui teil on venekeelseid tuttavaid, siis jagage neile kuulutust. Äkki...
              https://www.betssongroup.com/job/soc...nator-baltics/
              Kui on käimas viimased 2 nädalat Betsafe's ning mu ametikohalegi on juba aktiivselt Betsson uut inimest otsimas, on aeg siia blogisse väike sissekanne teha.

              Ei saa öelda, et ma Content and Social Media managerina liialt palju oleks jõudnud teha, küll aga sama võib Betssoni kohta öelda küll.

              Üle 4 aasta, 3 erinevat ametit, hulganisti projekte, teadmisi ja tutvusi. Sellest ajast umbes 12 kuud on olnud kahe-kolme ameti peal korraga. Üle elanud nii jalkaMM-i kui ka EURO, millest viimane oli korralik ületöötamisefest.

              Võin öelda, et mul pole kellegagi tülisid. Tõtt öelda, ma ei kandideerinud ise kuhugi. Lihtsalt pakuti ja ma jäin mõtlema... Nüüd ma siis rohkem Southamptoni ja Arsenali fänn

              Vaevalt, et täpsemad detailid teid väga huvitavad (kui miski huvitab, võite küll julgelt küsida), ütlen vaid aitäh neile, kes 5-6 aastat tagasi minu algatatud projetidega kaasa tulid ja läbi selle lõi tugeva eelduse minu jaoks selle tiimiga liitumiseks. Ilmselt see ongi põhjus, miks ma seda kõike üldse jagan. Soccerneti foorum on kõva värk!

              PS! Kui kedagi huvitab või keegi teab kedagi, keda vastav töökirjeldus peaks huvitama, andke minna. Teoorias ma võin isegi soovitada. Teid ootab ees kindlasti palju põnevust, üks väga äge ülemus ja lahedad kolleegid.

              At Betsson Group we never get bored. We're a successful, growing company in a fast-paced industry. With more than 2200 people in 16 locations, we employ 72 nationalities. It goes without saying that gives us a truly international feel.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                sportsbet.io on klassikaline bookmaker või midagi erinevamat?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  sportsbet.io on klassikaline bookmaker või midagi erinevamat?
                  Sportsbet.io on bookmaker, milles on võimalik panustada krüptovaluutaga.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Aga muidu:

                    Union - Bayern
                    Bielefeld - Mainz
                    Leverkusen - Wolfsburg
                    Dortmund - Köln
                    Freiburg - Fürth

                    Koef 1968,47

                    Ütleme nii, et on paar ohukohta selles plaanis
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Sportsbet.io on bookmaker, milles on võimalik panustada krüptovaluutaga.
                      mis päriselus tähendab, et tegeleb turgudel, kus gambling tegelikult ei ole lubatud ja lõppeb asi samamoodi nagu ta eelnev ettevõtmine muchos poker, kust inimesed endiselt oma raha tagasi (väga enam ilmselt mitte) ootavad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        mis päriselus tähendab, et tegeleb turgudel, kus gambling tegelikult ei ole lubatud ja lõppeb asi samamoodi nagu ta eelnev ettevõtmine muchos poker, kust inimesed endiselt oma raha tagasi (väga enam ilmselt mitte) ootavad.
                        aa see polegi su töökoht tuletasin Southamptoni ja Arsenali vihje põhjal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          aa see polegi su töökoht tuletasin Southamptoni ja Arsenali vihje põhjal
                          On küll. Õigesti tuletasid.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            mis päriselus tähendab, et tegeleb turgudel, kus gambling tegelikult ei ole lubatud ja lõppeb asi samamoodi nagu ta eelnev ettevõtmine muchos poker, kust inimesed endiselt oma raha tagasi (väga enam ilmselt mitte) ootavad.
                            Ma loon põhja 1xBet-i töölesaamiseks kunagi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Aga sellist tööd ka keegi pakub kus saab ise mänge jälgida ja lives siis koefidega möllata näiteks ?
                              Madridista

                              Kommentaar


                                Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                                Aga sellist tööd ka keegi pakub kus saab ise mänge jälgida ja lives siis koefidega möllata näiteks ?
                                Seda mõtled? https://www.cvkeskus.ee/sports-trade...esti-ou-739751
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X