Lehekülg 183, kokku 183 EsimeneEsimene ... 83133173179180181182183
Näidatakse tulemusi 3 641 kuni 3 644, kokku 3644
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma vist ei ole ühtegi su saadet vahele jätnud. Aga ma olen ka see tüüp, kellele meeldivad sellised saateid, mis räägivad köögi nurgast.
    Aga üks küsimus mul viimasel saatel tekkis, kui paljud saateosalised on teadnud su saatest juba eos?
    Venekeelt emakeelena kõnelevad jalgpallurid teavad väga hästi. Eestlased vist lõpuni välja ei teadnud, kes ma olen (v.a Ojamaa, sest teda ma lihtsalt tunnen).

Mis puudutab üldiselt, siis pärats Legioni episoodi on saadete kangelased ikka teadnud meid (v. a Minski naised).
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Karm reaalsus.

Ilmselt oled kajastanud valesid asju, eestlaste aktiivsus tõuseb ainult siis kui neid kõnetab üleüldine negatiivsus, et kui halvasti kõik asjad ikka on. Järgmisele osale pealkirjaks "Eesti jalgpall on mõttetu pask" ja üle 2k vaatamise ja 50 kommentaari garanteeritud.
    Jah, sul võib olla tegelikult õigus. Osati.

Aga reaalsus on see, et Eestis tegelt kedagi ei huvita jalgpall. Ja me võime rääkida arengutest, kogukondadest. Reaalselt meil on väga vähe inimesi, keda see huvitab. No kurb seda tõdeda, aga vähe.

Mul on enda teooriad selle kohta, aga las nad olla. Olen neid varemgi siin sõnastanud. Anname endast parimat ja avame spordi tagakülgi kohalikele inimestele kuni saade maha kantakse (tegelt nii hull pole asi).
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ei osanud kuskilt mujalt küsida, proovin sult telekavaataja. Mäletad vanasti oli üks eriliselt andekas poiss, Andrei Antonenko, mängis TJK ja siis SCREAL´is mingil ajal. Nüüdseks pole aastaid muidugi mänginud ja neti ei ole ka mingit infot. On sul mingit infot, kus või millega ta tegeleb hetkel? Küsin seetõttu, sest nv sai arutatud paari tüübiga oma aja legendaarseid noorteturniire ja ta oli eriliselt meeles kuidagi.
    10+ aastat tagasi olid kuulukad, et kolis Ukrainasse elama, juurte juurde.
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball nr. 27

-Riia Dünamo, kui lätlaste uhkus.
    -Mis seal jää kõrval toimub nii mängu ajal kui ka enne mängu.

Instagram

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud