320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    01.00 Argentiina - Bosnia ja Hertsegoviina
    Bosnia +1,75 @1,73

    Argentiina on suur favoriit. Neil on suurepärane ründeliin ning kui neile ruumi anda nad võivad tegusid teha.
    Kuid mina arvan, et neil tekib probleeme Bosnia vastu. Bosnia ei anna neile ruumi ning üritab vasturünnakutega nõelata. Kindlasti tuleb bosnialaste poolt distsiplineeritud mäng rõhuga tugeva kaitse peale.
    Balkanimaade võistkonnad on juba kord sellised, et oskavad mängu rõvedaks, kontaktirohkeks teha ja sellises mängus võib Argentiina ära uppuda.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      01.00 Argentiina - Bosnia ja Hertsegoviina
      Bosnia +1,75 @1,73

      Argentiina on suur favoriit. Neil on suurepärane ründeliin ning kui neile ruumi anda nad võivad tegusid teha.
      Kuid mina arvan, et neil tekib probleeme Bosnia vastu. Bosnia ei anna neile ruumi ning üritab vasturünnakutega nõelata. Kindlasti tuleb bosnialaste poolt distsiplineeritud mäng rõhuga tugeva kaitse peale.
      Balkanimaade võistkonnad on juba kord sellised, et oskavad mängu rõvedaks, kontaktirohkeks teha ja sellises mängus võib Argentiina ära uppuda.
      BBC kommentaatorid rääkisid, et bosnia teener olevat väitnud, et lähevad argentiina vastu väravaid lööma.

      Aga GL.

      Kommentaar


        bosnia värava/väravate koefid üsna head bet365 livebetis.

        Kommentaar


          Ma ei suutnud ette näha, mismoodi see mäng kulgema hakkab, aga sellegipoolest panus mängis.

          Ja mis siis valesti läks? Esiteks on Bosnial väga hea söödumäng. Kas te panite tähele, kui julgelt poisid söötsid, vahepeal isegi enda kastis. Tegelikult suhteliselt osavalt liiguti kaitsest rünnakusse. Aga siin on veel üks konks- Argentiina on ju võistkond, millel puudub poolkaitseliin kui selline. See mäng oli nagu paadipeal tants, ühest kastist teise käis liikumine kogu aeg.

          Laivis ma ei julge mänge üldse näppida. Live-betting on kahjuks mul väga nõrgalt arenenud, läheb ilmselt liiga palju emotsioonide kaela. Kõik ju tuleb emotsioonidest. Need, kes suudavad panuse analüüsimise ajal võimalikult kaine peaga olla (igas mõttes), võidavadki.

          Täna mulle jäi silma Iraan - Nigeeria mäng. Usun, et panus tuleb sellest mängust täna.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            22.00 Nigeeria - Iraan
            Nigeeria -0,25 @1,64

            No kui need võistkonnad tahavad alagrupist edasi saada, siis peavad võitma täna. Bosnia näitas eile, et neil klassi jagub. Mida mina arvan sellest alagrupist on see, et Argentiina saab läbi häda oma esimese koha kätte, Iraan võitleb selle nimel, et vähemalt punktki välja teenida ning Nigeeria ja Bosnia omavaheline mäng on ainuke pinge.

            Puhtalt koosseisu järgi, puhtalt rahvusvahelise kogemuse järgi, puhtalt selle järgi, kus need mängijad mängivad on Nigeeria favoriit. Lisaks on Nigeeria füüsiliselt tugev võistkond ning kui midagi ei aita, siis vastast üle joosta peaksid nad ka võimelised olema. Aga kuna tegu on siiski MMi esimese mänguga mõlema jaoks, siis jätan väikese võimaluse ka viigiks. Loomulikult võib ka Iraan üllatada, aga kardan, et jääb klassist ja Euroopa/Lõuna-Ameerika vuti kogemusest puudu.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Enda blogipanustamisest eraldiseisvana käivitan projekti nimega viikidele duubeldamine. Alustasin ausalt öeldes juba eile sellega. Reegel on lihtne, kuna esimesed 32 mängu algavad kõik erineval ajal ning tõenäosus, et viike hakkab juhtuma on suur ning selle koefitsent on vähemalt 3, siis proovin sellega mõned kopikad teenida.

              Niisiis tingimus on selline, et alustan 1,5 eurost, kui 1. mäng ei lõppe viigiga (ja ta juba ei lõppenud), siis panustan järgmisele 3 eurot ja nii edasi.
              Lõpetan siis, kui 2. alagrupi vooru viimase 8 mängu seas lõppeb üks mäng viiki, siis pärast seda enam ei jätka. Eks näis palju sellest tuleb.
              kui kõrgele viigimängu panus praeguseks tõusnud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                Enda blogipanustamisest eraldiseisvana käivitan projekti nimega viikidele duubeldamine. Alustasin ausalt öeldes juba eile sellega. Reegel on lihtne, kuna esimesed 32 mängu algavad kõik erineval ajal ning tõenäosus, et viike hakkab juhtuma on suur ning selle koefitsent on vähemalt 3, siis proovin sellega mõned kopikad teenida.

                Niisiis tingimus on selline, et alustan 1,5 eurost, kui 1. mäng ei lõppe viigiga (ja ta juba ei lõppenud), siis panustan järgmisele 3 eurot ja nii edasi.
                Lõpetan siis, kui 2. alagrupi vooru viimase 8 mängu seas lõppeb üks mäng viiki, siis pärast seda enam ei jätka. Eks näis palju sellest tuleb.
                Kasutasin sama süsteemi, Šveitsi mängu viigile panin juba 50 eurot, ning üsna masendav oli seda viimase minuti väravat vaadata, kuigi õnneks sain hea koefitsendiga cover beti pandud over 2.5 väravale. Jätsin nüüdseks viigi püüdmise katki, kuid täna õhtustest mängudest (Iran-Nigeria, Ghana-USA) peaks üks tõenäoliselt viiki jääma küll...ma eeldan, et Iran-Nigeria tuleb üsnagi madala skooriline mäng, 1:0, 0:1, 0:0, 1:1 type of game.

                Kommentaar


                  Ma lihtsalt küsiks, et kas sellise süstemaatilise bettimise eest kihlveokontoritest bänni ei jagata? Ruletis saab sama taktikaga ainult punaseid või musti panustada, aga minu teada on see kasiinodes keelatud. Põhimõtteliselt võiks nii bettida ka näiteks avalöögi tegevat võistkonda vms... Põhimõtteliselt võiks nii ka kõike bettida, kui raha on. Lõpuks võidad ikka ja siis alustad jälle otsast.
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    piirangud panuste/võitude suurustele on kontorite rohi selle vastu

                    Kommentaar


                      Eilse päeva lühikokkuvõte. Nigeeria ei suutnud ära lüüa, mis tähendab, et pool panust kaotas (edit! siin on oluline vahe ei mänginud ja kaotas vahel). Mina jäin poolajal magama ja Ghana-USA mängu ei vaadanudki.

                      Mis puudutab viikide süsteemi. Esimene viik juhtus 13. mängus. Iseenesest päris jõhker. 7. mängu peale, mis oli Elevandiluurannik vs. Jaapan, panin 96 eurot viigi peale. Kui see ka viiki ei jäänud, siis mu plaanitav eelarve lendas lõhki. Niisama 190,5 eurot ära anda ma ei tahtnud ning süstisin projekti veel samapalju raha ning alustasin uuesti 1,5-st eurost. Jumal tänatud et 13. mängus see ära tuli ning praeguseks on kahjum selle süsteemiga langenud 117 euro peale. Jätkan edasi, kuigi see seik tõestab mulle järjekordselt, et duubeldamise süsteem on kurja juur ning anomaalia ajal minnakse lihtsalt lõhki.

                      Juba praegu ma võin väita, et antud eksperiment on läbi kukkunud, isegi kui ma lõpuks plussi jään.

                      Kui ma oleks edasi läinud, oleks mul olnud vaja üle 10000 euro ja ma arvan, et siis ei päästaks mind isegi see, et mängin erinevates kontorites.

                      Üldiselt sellest, kas kontorid keelavad kuidagi neid süsteeme.
                      Jah, panustamiskontorid on üsna ranged piirajad. Kui sul peaks minema hästi või nad näevad su tegevuses mingit süsteemi, blokeerivad või piiravad nad sind oluliselt. Üks variant on mängida paljudes erinevates kontorites. See on minu puhul hästi toiminud. Teine variant mitte olla nii edukas (nagu näiteks mina).

                      Üldiselt on see panustamise maailm nii reglementeeritud ja nemad jäävad igal juhul plussi. Mina näen ainuvõimalikku varianti stabiilseks teenimiseks (hetkel töö kõrvalt) endapakutud strateegiat. Mina midagi muud endale välja mõelda ei ole siiamaani suutnud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        01.00 Venemaa - Korea
                        First half over 0,75 @1,75

                        Vaatasin, et bet 365-s langes see 1,63-le. Ma arvan, et siit võib tulla väravaid. Ma üritan lähtuda eelkõige Venemaa võistkonnast. Kuigi Capello on tuntud taktikaline mängija ja ei torma üldjuhul kuhugi, siis Venemaa võistkond on oma loomult selline, et neil on kiire, energiline ründeliin ja suhteliselt aeglane kaitseliin. Sellise kooslusega tavaliselt tuleb väravaid mängus, mitte küll alati Venemaa poolt, aga see ei olegi oluline.

                        Fakt on see, et mida kauem põhjamaine Venemaa venitab mängus väravalöömisega, seda raskem on neil teisel poolajal seda teha.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Igavad 0-0 selles mängus. Ilmselt kui Akinfeev poleks eksimust teinud, olekski mäng 0-0 lõppenud.
                          Näha oli, et Capello ei julgenud seda mängu kaotada. Kui Venemaa pärast sisselastud väravat mängu sisse lülitus, olid nad korealastest ju paremad ja värav tuli lihtsa surve tulemusel. Minule jääb müsteeriumiks, miks Venemaa ei proovinud lõpuni seda mängu võita. Need kaotatud punktid lähevad neile edasipääsu maksma.

                          Mida teha, et täna jälle raha mitte kaotada. Ennekõike võtan rahulikumalt. Viimastel päevadel läksin liiga enda sisetunde küüsi. Nüüd, kus olen peaaegu kõiki võistkondi reaalselt MMil mängimas näinud, peaks uurima ka internetis ringlevaid arvamusi rohkem. Ma ise tahaks keskenduda Kameruni - Horvaatia mängule. Pärast esimesi mänge tundub, et siin on liiga suur vahe tasemes hetkel, aga kui mingi panus tuleb, siis hiljem.

                          Paari sõnaga ülejäänutest eilsetest mängudest.

                          Belgia ei olnud eriti veenev, aga huvitav on see, et võiduvärav löödi kontrast. Play-offides on neil ilmselt lihtsam. Ma üldse arvan, et see oli Belgia jaoks kõige raskem vastane, Korea ja Venemaa ei oska nii hästio ma kaitset lukustada. Samas ma ei ole kindel, et venelased ja korealased võidavad Alžeeriat.

                          Brasiilia - Mehhiko näitas, et Brasiilia võib olla ei oleks Horvaatiale ka suutnud selle võiduvärava lüüa ilma pehme pennaltita (vaatamata nende kapteni sõnadele). Nüüd on aga Brasiilia raudselt edasi.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            01.00 Kamerun - Horvaatia
                            Horvaatia -0,75 @2,00

                            Mõtlesin ma pikka aega ning suutsin välja mõelda vaid ühe põhjuse, miks ei täna Horvaatia võita ei suuda. Selle pärast, et Manauses on liiga palav ja nad ei jõua oma vormi maksma panna.
                            Aga no kuulge, Kamerun oli väga kehv Mehhiko vastu. Ja sellest ei ole midagi, et nad võimalusi ei loonud. Nad ei olnud ühtne võistkond. Horvaatial oli aga Brasiilia vastu mune. Kuni penaltini olid nad teisel poolajal suhteliselt võrdsed võõrustajatega.
                            Ja mis kõige tähtsam, Horvaatia on võimeline veel juurde panema, neil on kust neid lisavarusid võtta. Ja muidugi see Mehhiko viik igal juhul sunnib võitma.

                            Teeme lihtsa panuse ning raha läheb tugevamale võistkonnale, kellel on väga tugev poolkaitse.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              01.00 Jaapan - Kreeka
                              1st Half under 1,0 @1,75

                              Ma näen siit mängust, et mõlemal võistkonnal on edasipääsulootusi. Samas see on raudselt viimane võimalus. Seeläbi ei saa Kreeka enam endale lubada kiiret väravalaskmist. Jaapan peab samuti olema ettevaatlik, kui värav Kreekalt tuleb, siis on pärast väga raske mängu tagasi tulla.
                              Ma julgen väita, et tuleb ülimalt ettevaatlik mäng. Suur vastutuse koorem võib jätta suure pitseri sellele mängule. Võistkondadel ei ole mõtet ennast kohe avada, vaid võidab pigem see, kes on kannatlikum.
                              Jah, muidugi võib juhtuda see, et mingi ilus rünnak läheb läbi, keegi eksib või mida iganes. See on jalgpall, selleks ma ennast veidi kindlustangi.
                              Lisaks sellele pansuele mulle tundus ahvatlev Kreeka väravad under 1.0 täpselt sama väärtusega. Aga siis ma mõtlesin, et kindlam on panna üldine under esimesel poolajal, kuna siis annab minu arvates rohkem variante panuse mängimiseks.

                              PS! Kamerun on ikka totaalne saast. Häbi tegid nad endale korralikult. Ei mingit võistkonnavaimu.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                01.00 Honduras - Ecuador
                                Ecuador to win to nil @2,75

                                Ma saan aru, et tegu on MMiga, et siin juhtub pidevalt üllatusi, aga ma olen üsna kindel, et panustada niiviisi on õige. 1. Ecuador on selge favoriit siin mängus, kuid neil saa olema kerge. Neil rohkem klassi ja Hondurase üks peamisi mängijaid on puudu, kuid Ecuador peab siiski palju vaeva nägema. Ei tohiks tulla eriti avatud mäng ning Honduras võitleb elu eest vastu.

                                Ühesõnaga minu mõte on selles, et ilmselt kui Ecuador võidab, siis teeb seda vaevaliselt. Honduras ilmselt ei pääse eriti löögile täna. Seega tõenäoliselt Ecuador võidab, kuid koefitsent 1,65 ei ole kuigi meelierutav. Aga kuna tõenäosus, et Honduras lööb värava on minu meelest suhteliselt väike, siis tasub riskida sellise panusega.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X