320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma tahan nii väga eksida ja ma loodan, et ma eksin, aga õhtul on oodata suurt koefitsientide rallit ühes täna Eestis toimuvas mängus.
    Valga - Cramo ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Drogba Vaata postitust
      Valga - Cramo ?
      Tundub nii jah.

      Kommentaar


        Hetkel veel miskit väga hullu pole ju. Hdc liikund 19,5 pealt 22,5 -ks ja kodu ja külalis meeskonna punktisummad 2 ühiku võrra vastavalt alla ja üles poole. Tõenäoliselt pole Valgal kõiki mehi rivis ka, kes hooaja alguse supervormi ajal olemas olid. Aga laseme õhtul edasi minna, läheb põnevaks

        Kommentaar


          Oh jeebus.

          Tallinna Ülikool/Kalevi korvpallimeeskonna õlgadele langes kaheaastase vahe järel mängutulemustega manipuleerimise kahtlustus. Tänaseks on klubi küll korvpalliliidu kõrgendatud tähelepanu all, ent milleski süüdi neid ei mõistetud.

          «Ma ei saa aru nendest kihlveoasjadest,» tunnistab Mauritiusel viibiv klubi peatreener Kalle Klandorf. «Meile saadeti mängude kokkuvõtted ja seal pole küll midagi kahtlast näha. Valvsust ei tohi muidugi kaotada. Eile oli meeskonnal selleteemaline koosolek klubi juhtidega ja esmaspäeval, kui ma tagasi olen, teen ka ise ühe jutuajamise mängijatega.»


          Korvpalliliidu uurimise all oli kolm TLÜ/Kalevi kohtumist. Balti liiga 14. novembri võõrsilmäng Tartuga (67:86 kaotus), sama sarja 5. detsembri kodumäng Ogrega (76:99 kaotus) ja 8. veebruari võõrsilmäng Tartuga (80:90 kaotus).


          «See pole ju mingi ime, kui me Tartule kaotame. Kui meid Gerdiga (Kalevi abitreener Gert Kullamäe - toim) pole, võib muidugi kõike juhtuda, aga mulle tundub, et need kahtlustused tekivad liiga lihtsalt. Pean korvpalliliiduga rääkima, et kui pole konkreetset süüdistust, siis pole ju ka mõtet teemat üles võtta - see ärritab nii mängijaid kui ka meediat. Eelmisel korral, kaks aastat tagasi, oli väga selge juhus. Kutid, kes istusid saalis, pakkusid nii mulle kui mängijatele raha. Tookord tulid mängijad seejuures ise minu juurde ja rääkisid pakkumisest. Seekord pole aga midagi sellist olnud ja mul pole põhjust ka oma mängijaid kahtlustada, sest mul on sisuliselt nende kõigiga juba pikem koostöö seljataga,» selgitas Klandorf.


          TLÜ/Kalevi juhendaja, kes ise meeskonna tegemiste juures hetkel pole, tõi ka ühe konkreetse näite, mis klubi osas kahtlustusi tekitas.


          «Viimase Tartu mängu osas oli jutt selline, et Aasias hakati 40 minutit enne kohtumise algust meie suure kaotuse peale kõvasti panustama. Lõpuks oli vahe aga kümme punkti, mitte kolmkümmend. Oleme nõus politseiga koostööd tegema, kui midagi peaks ilmnema. Praegu aga tundub, et see kõik on kuidagi väga lihtsasti tekitatud. Ma ei kujuta ette, kes meie omadest peaks nüüd mänge ära andma. Eesti poisid mängivad nii, nagu nad mängivad, Bamba Fall paneb ka alati täiega,» lisas treener nõutult.
          Ohjeebus vol.2

          Keio Kuhi, korvpalliliidu peasekretär

          «Oleme teostanud vastavat monitoorimisprotsessi regulaarselt ning kogunud oma koostööpartnerilt Federbetilt materjali ja lisainfot. Oleme edastanud kogu info ka klubile. Antud juhul saame öelda, et mängude tulemustega keegi manipuleerinud pole, kuigi teatud näitajad olid nihkes. See aga ei tõesta veel iseenesest midagi. Küll aga on klubi kõrgendatud tähelepanu all.


          Korvpalliliidu ülesanne on antud olukordades sidemete hoidmine ja ennetustöö. Kõige viimase asjana pöördume politsei poole. Sel juhul peab olema juba selge tõestus.»
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Samas on need liinid ka sama palju pange pannud kui täppi läinud?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Asi ei ole ju liinides endas. Suht tihti on ju nii, et bookied panevad pange või bookied ei tea mingit infot.

              Aga kui mängivad võrdsed tiimid A ja B ning siis kvadrillion (loe: suurim summa, mida panustada saab, samal ajal kui keskmine panus on 5 eurot) raha läheb järsku B võistkonna võidule 15 punktiga. WTF?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Link uudisele?

                Kommentaar


                  Siin on link.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma tahan nii väga eksida ja ma loodan, et ma eksin, aga õhtul on oodata suurt koefitsientide rallit ühes täna Eestis toimuvas mängus.
                    Mis teema selle Valga mänguga oli. Tuli kahtlaseid bette peale? Ise sellel juhul midagi enne ei märganud, näha on et enamus kontorid olid maha võtnud ja koef oli üllatavalt suur, aga ilmselt eelkõige Valga lühikese pingi tõttu?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Mis teema selle Valga mänguga oli. Tuli kahtlaseid bette peale? Ise sellel juhul midagi enne ei märganud, näha on et enamus kontorid olid maha võtnud ja koef oli üllatavalt suur, aga ilmselt eelkõige Valga lühikese pingi tõttu?
                      Fixed see ei olnud. Valga pink on võtmesõna. Teatud kontingent teadis sellest väga vara.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        417309hcf21t28.jpg

                        juuresoleval pildil lippab vuntsideta Klandorf Olybeti spordibaari siseinfole tuginedes panust tegema

                        Kommentaar


                          Kas madalamatele liigadele on ka Betsafe-i poolt koefitsente oodata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                            Kas madalamatele liigadele on ka Betsafe-i poolt koefitsente oodata?
                            Mis selle point oleks? Fänniturniir on ainuke erand, kus saab natuke raha ära anda.

                            Preemium Liigale tuleb staffi, ehk veidi esiliigale.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                              Kas madalamatele liigadele on ka Betsafe-i poolt koefitsente oodata?
                              Tegelt ma üritan midagi iga päev panna. Tänane bet on üleval.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                8. Osa

                                Invisible mode

                                Paljud neist, kes minu blogi loevad, teevad ka panuseid. Olgu kas lihtsalt enda meelelahutuseks või raha teenimise eesmärgi. Ka kohad, kus mängitakse on erinevad. Ametlikke kohti on Eestis küllaga ja neile lisanduvad veel mitteametlikud. Aga kõik me tahame lõpuks võita, muidu annetaks raha või mängiks lihtsalt kasiinos maha. Ja siis mõned meist spetsialiseeruvad panustajateks ja päris edukateks. Kuid siis mingi hetk tuleb teadmine, et nii palju enam panustada ei saa. Miks kasutajaid limiteeritakse, selgitasin eelmises osas. Nüüd jagan teile nippe, kuidas võimalikust limiteerimisest pääseda või olla sellest varjus.

                                NB! Antud osas edastan vaid enda mõtteid ning need ei garanteeri teile võite. Samuti ei garanteeri 100%-liselt nähtamatuks jäämist.

                                1. Ärge panustage ainult väikestele liigadele või ainult e-spordile või mõnele tundmatule alale. Ehk siis sa oled tugev Eesti käsipallis? Tubli. Aga tee endale siis vähemalt Euroopa käsipall selgeks või Itaalia Seria A ning pane sinna ka mõned betid.

                                2. See punkt on natuke seotud eelmisega. Ära mine hulluks, kui näed bookie poolt valesti pandud koefitsiente. BIGBANKi võidukoef Selveri vastu on 2,5, aga sõber ütles, et Selveri tiimist pooled on kõhugripiga audis. Kui su keskmine panus on mingi 20 eurot, siis kui sa sellele 500-ga peale lendad, on see kahtlane ja jääb pärast silma.

                                3. Ära mängi ainult üksikpanustega. Eriti kui sa võtad ainult mingi spetsiifilise liiga või võistluse pakkumisi, siis üksikpanused on ilmselge vihje sinu olemusele. Tee vahepeal kombosid, mis koosnevad 3-4 sündmusest.

                                4. Ära mängi arbitraaži.

                                5. Ole ettevaatlik väiksemate sündmuste liinide liikumise osas. Kui avastatakse, et sa kogu aeg (reaalselt 3-4 korda) kasutad olukorda, et kontor ei jõudnud koefitsientide liikumisega kaasa minna, siis sinuga ei halastata.

                                6. Kui sa panustasid väiksemale liigale ning ületasid suurimat võimalikku panustamissummat, siis pea hoogu, ära lase sellel olukorral veel lähiajal juhtuda. Unconfrimed bet report on igapäevane excel, mida isegi mina vaatan.

                                Häid Pühi kõigile!

                                1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

                                2. osa: kontrastide maailm

                                3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


                                4. osa - kaotatud põlvkond

                                5. osa - kuidas sünnib koefitsient


                                6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

                                7. osa - Inimesed on nii erinevad...
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X