320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Täna tasub meeles pidada, et Zenit Tallinn on reganud koosseisu nii Ingemar Teeveri kui ka Jarmo Ahjupera.

    Paar pakkumist betsafe'lt.
    Kõik, kes eile asjaga kursis olid, said kena kopika Ahjupera väravatest ning Zenit kasutas ka osavalt oma kontra finaalis Retro vastu.

    Täna saab samuti võitjat ennustada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Täna saab samuti võitjat ennustada.
      Need, kes Paide III-sse uskusid, said ka natuke raha teenida täna. Järgmised ennustused 26. detsembril Betsafe kodulehel.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Täna panin ka ikka midagi Aastalõputurniiriga seoses.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Täna sain väikse õppetunni, et esmalt tuleb info läbi lugeda, siis see läbi töötada ning vajadusel ka uurida kui enda teadmised on puudulikud.

          Nimelt pakuti täna, kas "II liiga turniiri võidab meeskond, kes pidas 2017. aastal kodumänge Tallinnas"? Jah või ei. Kerge analüüs, et A alagrupi võidab üpris kindlalt meeskond väljaspool Tallinnat, B grupi ilmselt Tallinna sats, C grupis seis 1/1 või tagantjärgi ainult 2 "Tallinna meeskonda" ja D grupi kindlasti väljaspool Tallinnat. Lisaks minu jaoks suurim favoriit nendest tuli väljaspool Tallinnat ehk võiks olla üpris hea koht väärtuseks.

          Muidugi ei arvestanud asjaolu, et Tabasalu mängis oma kevadringi Männiku kunstil Tallinnas, mida ausaltöeldes ei teadnudki. Küll teadsin, et nad mängivad oma kodumänge Tabasalus ajal kui saab seda mängu murul mängida.

          Ei ole kedagi muud süüdistada peale iseenda, sest sõnastus on üheselt mõistetav, aga telekavaataja, ütle ausalt, kas see sõnastus sellisel kujul (mitte näiteks, et kas võidab Tallinna meeskond või mitte, sest ainuke aga koht oligi Tabasalus) oli taotuslik?

          Kommentaar


            Aitäh -RoMaRiO- ausa tagasisideme eest. Võin öelda, et sõnastus ei olnud taotuslik (vähemalt mitte selle jaoks, et kedagi lõksu tõmmata).

            Hetkel ma võin teile ausalt tunnistada, et käimasoleva Aastalõputurniiriga käib eksperimenteerimine. Betsafe on ainuke, kes amatöörliigade turniiridele pakub midagi ja me tahame vaadata, kas tasub mõelda ka edaspidi sellele. Katsetan muidugi rohkem mina, aga... Praeguse seisuga panustavad pigem need, kes näevad mingit eksimust ja üritavad ära kasutada. Noh, see on ok, madalamate liigade reaalsus anyway.

            Nagu fänniturniir on mind õpetanud juba, siis pean võimalikult palju täpsustama, mida panusega mõeldakse. Kuna hetkel ma valin enamjaolt kahte tüüpi panuseid (kas võidab Tallinna võistkond ning mis alagrupis enim väravaid lüüakse), siis on mul mingi täpsustuse rutiin juba tekkinud. Kuna see "Tallinna võistkond" on veidi laialivalguv mõiste meie jalgpallis, siis võtsin kriteeriumiks kodustaadioni ja kodumängude koha 2017. aastal (jalgpall.ee lehe andmetel). Tõsi, mulle oli see fakt väga hästi teada, et Tabasalu just Tallinnas mängib (ja hooaja viimased pidasid Tabasalus ja järgmine hooaeg on tegu täielikult Tabasalu võistkonnaga). Samas Saue puhul tekkinuks sama küsimus.

            Koefitsientide arvutamisel arvestasin, et Tabasalu on Tallinna tiim (antud küsimuses). Ma muidu arvasin, et finaalis kohtuvad Narva ja Tabasalu.

            Tänan kõiki, kes viitsivad Aastalõputurniirile panustada. See, lisab rohkem põhjusi koefitsiente otsida seal, kus teised seda ei tee (Meistriliigale pakuvad ehk teised ka, aga ka sinna kavatsen igale mängule välja panna + mingid eripanused kindlasti).
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Mis mind selle tänase panuse puhul veidi häirib on see, et kuigi sõnastus on üheselt mõistetav, siis selle idee ei ole üheselt mõistetav. Ma julgen arvata, et ma ei ole ainuke, kes arvas, et antud kontekstis ei ole Tabasalu puhul tegemist Tallinna võistkonnaga ja nii see minu arvates olema ei peaks. Panus peaks olema konkreetne ja kõikidele üheselt arusaadav. Antud tingimustel ei oleks ma sellist panust teinud, kuigi ka ma arvasin, et Narva võiks vähemalt finaalis mängida ja ega ma soovigi miskit apelleerida - olgu see mulle koolirahaks, aga selliseid "x faktoreid" tuleks läbipaistvuse nimel vältida. Aga muidu väga vahva, et ka sellist turniiri pakute, teeb turniiri vaatamise hulga põnevamaks.

              Kommentaar


                järgmine panus tuleb a la "Kellega hakkab tuntud blogija Paljas Porgand deitima, kui Uku Suvistega semm läbi sai?"

                Kommentaar


                  Kirjutan Romario jutule alla. Sõnastus jäi tõesti natuke arusaamatuks ning oli lihtne Tabasalu mitte Tallinna klubiks tembeldada, kui just väga täpselt asjadega kursis ei ole. Ja no kui eesmärk on võimalikult palju inimesi sedapidi Betsafe’i kasutama saada, siis selle betiga kukkus see kindlasti läbi, sest ma usun et suur enamus inimesi oleks Tabasalu Tallinnast välja jätnud. Keskmine inimene lihtsalt selliseid fakte ei tea. Vaidlema siin ei hakka ja mingit refundi ka ei taha, aga lihtsalt tulevikus soovitaks igasugu ‘väikeses kirjas’ klauslid välja jätta

                  Haid pühi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Samas Saue puhul tekkinuks sama küsimus.
                    Sauega oleks asi lihtne olnud - pole linnaga mingit seost, staadion asub ka linnast väljas

                    Kommentaar


                      Eks nagu ma ütlesin, olen üritanud igale päevale mingid "huvitavad" betid välja mõelda. Paraku üritan nende puhul ka "võrdsete liinide" printsiipi jälgida. Endale tundub põnev selline Tallinn vs. ülejäänud Eesti teema. Ja kuna juba 4. liiga turnas (või oli 3. liiga 3. turniir vms) ma rakendasin sama reeglit, siis läks Charma (vabandust Tabasalu) sinna alla. Ja olgem ausad, need, kes asja jagavad, siis Tabasalu oli antud panuses võtmekoht. Muidugi nad ka võitsid ja muidugi jäi mulje, et ma üritasin raha välja petta. Ehk siis kirjutan alla sellele, et kaotatud panus ei tohiks seda emotsiooni jätta.

                      Nüüd aastalõputurniiri lõpus ma üritan küll midagi veel välja mõelda, aga kahetimõistetavad panused loodetavasti jäävad minevikku. Tähelepanu olemasolu on muidugi hea ning annab lootust ka järgmiseks aastaks (ja üldse Eesti jalgpallile).

                      Täna ma loodan, et Viikmäed viimasel hetkel listist ära ei võeta ja legendi saab ikka väljakul näha. Mõned panused ka sellega seoses.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
                        Sauega oleks asi lihtne olnud - pole linnaga mingit seost, staadion asub ka linnast väljas
                        Sauet tõin seepärast mängu, et kui ma koefitsientide koostamisel arvestasin Tabasalut Tallinna, siis tulemuse resultimisel oleks küsimusi tekkinud, mismoodi siis Saue näiteks ei ole. Aga üldises plaanis olen nõus sinuga.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Muidugi tore, et igale turniirile mingi market välja pannakse ja teeb turniirivaatamise väga palju huvitavamaks.
                          Kuna sa ise oled nendega Männikul aastast-aastasse mänginud, siis võib loomulikuna tunduda, et nad Tallinna sats, aga enamus siiski arvamusel, et nad ju mängivad Tabasalus, mis ei kuulu veel Tallinna alla. Turniiri nimekirjas ühtegi teist sellist meeskonda polnud, kellega selline pretsedent oleks võimalik olnud, nii et võiks ju täitsa välja tuua panuses lisana, eriti kui sa enda stsenaariumis neid ka finaali paigutasid ja oleks see järjekordne arutelu siin ärahoitav. (13st liigamängust oli 9 Männikul, 4 Tabasalus, täitsa Tallinna sats selle järgi muidugi )

                          Kommentaar


                            /Mitte, et ma midagi seal panustada saaks, aga päris keerulised nüansid ja spetsifiiliseks aetud tavakasutajate jaoks need panused, üsna raske järge hoida kõikidel nendel väljatoodud aspektidel, soovitaksin hoida sul asjad lihtsatena - võib-olla nii keeruline panuste ülesehitus tingib vähese huvi inimestel neid asju panustada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
                              /Mitte, et ma midagi seal panustada saaks, aga päris keerulised nüansid ja spetsifiiliseks aetud tavakasutajate jaoks need panused, üsna raske järge hoida kõikidel nendel väljatoodud aspektidel, soovitaksin hoida sul asjad lihtsatena - võib-olla nii keeruline panuste ülesehitus tingib vähese huvi inimestel neid asju panustada
                              Olen nõus, et antud juhul keeruline.

                              Ei ole nõus, et keerukus on madala huvi põhjus. Madala huvi põhjus on selles, et see lihtsalt ei koti kedagi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                See ajab küll veits närvi, et kõik tiimid pole veel nimekirjadega välja tulnud. Muidu saaks homsed liinid ka avalikustada. Meistriliiga kõik mängud on ka valmis, andke mulle ainult koosseisud korraks üle vaadata.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X