320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsustasin rohkem MMi mängudele mitte panustada. Üritan tähtsaid mänge nautida puhtalt vaatajarollis olles. Võib olla juulikuus teen paar-kolm panust, aga blogi täismahuline jätk leiab aset ilmselt augustikuu teisest poolest. Hetke seisuga on mu pank 2180 eurot.

    Siiski mõningaid mõtteid tulevasteks veerandfinaalideks (ilma koefitsentideta):

    1. Saksamaa- Prantsusmaa
    Mäng, millele ma ei julgeks kohe kindlasti panustada. Ma ei oskagi isegi midagi tõsist arvata. Äkki on sellele mängule underite koefitsendid head ja võiks vaadata neid, kuna nad mängivad ettevaatlikult ning ründeliinid pole piisavalt veenvad olnud minu jaoks.

    2. Kolumbia - Brasiilia
    Minu meelest on Kolumbia eufooria liiga suureks läinud. Minu jaoks on Brasiilia selle mängu selge favoriit, kuid nende koefitsendid on liialt madalad. Ma prooviks midagi originaalset sellele mängule. Näiteks yellow cards over 3,5 vms. Arvestades, et tuleb veel kohtunik Hispaaniast ka.

    3. Holland - Kosta Rika
    Raudselt under, ma midagi muud ei vaataks. Esimene poolaeg under 1.0, et Kosta Rika veel alguses suudab natuke vastu saada ehk.

    4. Argentina - Belgia
    Mõlemad löövad värava? Kui minu käest küsiks keegi, mis veerandfinaal tuleb väravaterohkeim, siis pakuks selle. Prooviks ka Belgia draw no bet vms.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      2. Kolumbia - Brasiilia
      Minu meelest on Kolumbia eufooria liiga suureks läinud. Minu jaoks on Brasiilia selle mängu selge favoriit, kuid nende koefitsendid on liialt madalad. Ma prooviks midagi originaalset sellele mängule. Näiteks yellow cards over 3,5 vms. Arvestades, et tuleb veel kohtunik Hispaaniast ka.
      Lihtsalt huvi pärast - mille pealt Brasiilia selge favoriit on ? Nende ründeliinis on Neymar ja kolm lati alt läbi jooksnud meest,nende keskvälja üks olulisemaid lülisid Gustavo jätab mängu vahele ja näiteks Tšiili värav tuli konkreetsest ja kollektiivsest brainfartist kaitseosakonnas. Ei ole mingitpidi olnud muljetavaldavad esitused nende poolt seni. Ma ei ütle, et Kolumbia kindlalt võidaks, aga see tuleb ikka väga tasavägine mäng minu lollist meelest.

      Kommentaar


        Ära unusta, et see on MM. Kõige suurem turniir. Ainult üksikud võistkonnad teavad, kuidas sellisel turniiril tuleb õigel ajal kruvid kinni keerata. Vaid vähesed treenerid oskavad seda, väga vähestel treeneritel on see kogemus olemas.
        Ära unusta, kus see turniir toimub. See toimub Brasiilias. See on Brasiilia kodumäng. See on Brasiilia poolt korraldatav suurturniir.
        Ära unusta seda fakti, et nüüd on Kolumbiat rõvedalt haibitud viimased päevad, pane tähele, et Belgia haip on vähenenud ja Kolumbia oma suurenud, see ei lähe Kolumbiale üldsegi mitte kasuks. Eriti nende staarründajale, kes on tegelikult väga suure surve all.
        Ära unusta Lõuna-Ameerika jalgpalli tõsiasja, et Brasiilia on hirmus ja teda alateadlikult kardetakse. Situtakse püksid täis õigel hetkel. Minu meelest Tšiili tegi seda ja minu arvates võib see ka Kolumbiaga juhtuda. Ei suudeta oma võit ära võtta.
        Minu meelest pole Kolumbia esitus olnud ka teab mis suurepärane see turniir, polnud nad Kreekast mänguliselt nii üle midagi, polnud nad aafriklastest samamoodi. Uruguay suutis ka nende vastu hambaid näidata ja vähemalt üht väravat oli Uruguay tolles mängus väärt.
        Ma olen nõus, et tuleb tasavägine mäng, aga seda rohkem on Brasiilial šansse. Kolumbia on hetkel väga peenikese niidiotsas, kus nad ühelt poolt ei tohi end ülehinnata ja teiselt poolt alahinnata.
        Täna õhtul ma olen muideks ise Kolumbia poolt ja üldse võiksid nad võita või siis finaalis võiksid jälle mängida võistkonnad, kes pole MMi kunagi võitnud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mis tänaõhtustest mängudest arvad, eelkõige mõtlen arg-bel mängu. Paberil peaks favoriit olema argentiina kuid mõlemad meeskonnad pole mmil veel säravat mängu näidanud. Argentiinal on muidugi väga särav eesliin kuid belgial on vastu panna väga hea kaitseliin koos väga hea väravavahiga. Argentiinal aga minu silmis järelejäänud meeskondadest nõrgim kaitse ning väravavaht, belgial vastu panna noor ja talendikas ründeliin , kea aga veel pole mmil väga säranud. Millised oleks teie panused tänasele mängule?

          Kommentaar


            Kui sa mu üleeelmist postitust veel kord läbi loed, siis näed mu mõtteid selle mängu kohta. Ise ei panusta enam MMile.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas neymarwQw Vaata postitust
              Argentiinal aga minu silmis järelejäänud meeskondadest nõrgim kaitse ning väravavaht,
              Rojo, Garay, Fernandez & Zabaleta on väga tugev kaitseliin. Rojo ja Fernadnez on siiani olnud MM-i ühed silmapaistvamaid kaitsemängijaid. Belgial on ehk ainult väravavahi eelis, kuna ka Arhentina kaitsvad poolikud (Mascherano, Gago) on taseme poolest paremad kui Witsel ja Fellaini.

              Mäng toimub Lõuna-Ameerikas, staadionil publiku seas on tõenäoliselt 70-80% Argentiinlasi.

              Argentiina on minu silmis suurfavoriit.

              Marcos Rojo on kaartidega väljas. Huvitav oleks nüüd näha milline Argentiina alkgkoosseis on..

              Kommentaar


                Soovitan täna kollastele kaartidele panustada. Pärast eilset Neymari vigastust, kohtunikud peaksid veidi karmimad olema. Poolfinaalidesse kaardid edasi ei kandu, seega nendel mängijatel kellel kaarti all ei ole võivad rahuliku südamega tahtlikke/taktikalisi vigu teha ja sellega kollaseid kaarte teenida.

                Kommentaar


                  Huvitaval kombel suutsin pange panna oma mõttekäiguga just Belgia- Argentiina mänguga. Mängu ennast ma näinud, aga palju väravaid seal küll ei löödud ja Argentiina võitis.

                  Ülejäänud MMi mängudest ma ei viitsi isegi mõelda. Tulevad pingelised ja võrdsed mängud, kuid sisetunne ütleb, et Brasiilia on kindlasti finaalis.

                  PS! Tänud kõigile, kes oma ideedega ja postitustega värskendavad ja mitmekesistavad antud blogi. Aitäh!
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    21.30 Sillamäe Kalev - FC Krasnodar
                    Over 3,0 @1,67

                    Kuigi suvel on hetkel keeruline leida aega potentsiaalsete panuste leidmiseks, siis Euroopa Liiga kvalifikatsioon annab alati tohutult materjali. Kõige lihtsam on võtta selline mäng, mille võistkondi kõige paremini tuntakse. Valime siis Eesti liigas ja Vene liigast midagi. Minu meelest on siinkohal tasemevahe lihtsalt meeletu. Krasnodaril oli eelmine aasta Venemaa liigas top3 potentsiaali. Nende stiil on ainult ründav, nende klubi omanik tahab näha ainult ründavat jalgpalli ning see võib kõlada ulmelisena, aga sellised on tema tingimused treeneritele. Tulemus ei ole nii tähtis, tähtis on ilus ja rõndav mäng. Ma arvan, et siin võib tulla väravaid. Ma eelistan overit händikäpile, kuna sellise stiiliga laseb Krasnodar tihtipeale endale ka ära lüüa.

                    PS! Minu info kohaselt on väga hea panus Sarajevo AH-1 täna!
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Äkki seletad mõne sõnaga sellest Sarajevo mängust ?

                      Kommentaar


                        Norrakatel on kahjuks prioriteedid mujale suunatud (ollakse liiga lähedal väljalangemisele) ning suure tõenäosusega mängitakse kui mitte täiesti varukoosseisuga, siis poolikuga. Ja kui 1 võistkond on ülimalt motiveeritud ja teine ei ole, siis sageli võidab 1. võistkond. Aga ma pean ütlema, et ma ise ei julgenud panustada, kuna Balkani jalgpallivõistkonnad on sageli liiga kahtlased.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          sarajevo.jpg
                          Masendav realiseerimine nii Krasnodari kui ka Sarajevo poolt. Ainuke vahe on selles, et Krasnodari mängus olid mul ka raha sees.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tahtsin küsida, et mis sa sellest süsteemist arvad? Mees panustab HT/FT peale ja 6-7 mängu. Iga kord on ta valinud sama meeskonna poolajaks ja lõppseisuks, ei ole valinud a la Draw/NY vms, vaid just sama tiim koguaeg. Kui panuseid vaadata siis kõik on tehtud Ameerika mandril, nii põhjas kui lõunas. Kas mees on ekspert või mängib sisuliselt bingot?

                            Kommentaar


                              Ma ei arva süsteemidest midagi. Ma ise ei mängi süsteeme ja kujutan hetkel suhteliselt hägusalt ette, kuidas see peaks stabiilselt toimima.

                              Selle konkreetse kuti kohta võib öelda, et kui püsivat tulemust on näidata siis ta on geenius. Ilmselt veel ka väga õnnelik geenius.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Suvine aeg on vaikselt mööda saamas ning Euroopa topliigadki saavad vaikselt tuule alla. Hetkel tundub, et hakkab järjest enam aega tekkimas ning on võimalik panustamisega jätkata. Seeläbi jätkub ka blogi. Hetkel on kontodel kokku 2310 eurot, ühe panuse summa on endiselt 200 eurot. Siiski ühe muudatuse enda jaoks on mul plaanis sisse viia. Edaspidi, kui mul on aega mõelda või ma näen võimalusi, siis ma ei piira enam ennast 1 panusega päeva jooksul, võib olla panustan ka rohkem kui 1 kord päevas. Aga seda jällegi, kui aega on.

                                19.00 Rubin Kazan - CSKA
                                Rubin Kazan goals under 1,0 @1,70

                                Mida me sisuliselt teame sellest mängust? Rubin ei ole enam see, kes ta Berdõevi juhatuses oli. Võistkond ei ole balansis, tugevad mängijad on lahkunud ja need, kes on jäänud, on ilmselges alavormis. Siiamaani on Rubin suutnud näidata enam-vähem mängu vaid eelmises voorus Lokomotivi vastu, kuid ärgem unustagem, et see oli uue staadioni avamäng. See on alati veidi emotsionaalsem hetk ja mängijad veidi motiveeritumad. Nüüd tuleb tagasi pöörduda sinna, kus võistkond tegelikult oma praeguse treeneri all on. Mäng on sitt, rünnakus ei tule sisuliselt midagi välja ja nende vastu astub nüüd liiga kõige kogenud ja kokkumängitum kaitseliin. Lisaks mängib CSKA äärekaitses teine Berezutski vendadest, mis tähendab, et sealt ei ole palju tõusmisi oodata, mis tähendab vähenenud vasturünnakute võimalusi CSKA väravale. CSKA vastu on Venemaa liigas üldse vähe võimalusi- tuleb piirata nende liikumist keskväljal ning suunata ned võimalikult äärtesse. Eriti praegu, kui Doumbia on vigane, ei ole sealt CSKA-l suuri võimalusi ohtlikke olukordi tekitada.

                                Kas CSKA-l on seda võimu, et väravaid mittelasta täna? CSKA-l on kogenud väravavaht, vägak indel kaitseliin, tugeva kaitsvad poolkaitsjad. Mäng on balanseeritud, tõsi küll, hetkel pole neil veel seda hoogu, mis eelmise hooaja lõpus saadi (peab mainima, et CSKA alustab alati nii). Igal juhul hakkab CSKA seda mängu domineerima, kuid usun, et nad võtavad rahulikult ja ei lase endale mingist rumalusest sisse lüüa. Samas kasutavad mõne võimaluse ise ära ning üritavad võita. Igal juhul on kindel kaitse võtmemõisteks siin mängus, kuid seda oskust on Rubinil rohkem.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X