320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    Kas keegi on sellise asjaga kokku puutund,et tavaline asi ja väljamaksed peatatakse?

    Dear Customer,

    Your account is placed on monitoring by our security team. We will contact you as soon as the monitoring is completed. After the monitoring is completed, your account will be restored. If you have any queries, please feel free to contact us.
    Jah, korduvalt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Järgmine nädal algab Eurovisioon ning kui aega leian, siis püüan mingeid tippe siia visata (mõned lähevad ehk SBT-sse, kui selleks hetkeks pole välja langenud).

      Alustuseks aga promon veidi seda, et Betsafe's saavad UUED kliendid panustada euroka Elina võidule koefi sajaga. Seems väga legit.

      See on tegelikult hiiglaslik väärtus, minu meelest peaks Eesti võidukoef olema kusagil 3 kanti. Kohe selgitan miks.

      Eurovisioonis on panuse väärtus tähendamas hoopis midagi muud, kui spordis. Eurovisioon on selline huvitav võistlus, millel on iga aasta oma muster.

      Mida me teame sellest aastast? See aasta pole ühtegi võiduhitti. Ehk siis kõik oleneb sellest, mida inimesed toetama valivad. Kas valivad mingi kanahäälega paksu naise Iisraelist või ilusa häälega eestlannat?

      Ehk siis Elina võib räigelt põruda, aga võib ka täielikult õnnestuda. Antud juhul on tõenäosuse protsent umbes 33% kanti, et rahvas hindab see aasta laulu ning Elina ilu.

      Minu jaoks on Eesti võit @10 ka megahea panus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


        Sa räägid Vitas Mališauskasest ja temast oli mul plaan järgmine kord kirjutada muide. Seega kannatust.
        Nii huvi pärast küsin, et millal Sa kõikide oma tegemiste kõrvalt sellele järje jõuad kirjutada?

        Kommentaar


          Ma arvan, et Elina saab kindlasti esiviisiku koha, aga ei võida. Juba 2a jutti on aeglased laulud võitnud, ma arvan, et seekord hääletatakse midagi muud. Praegu koefitsentide järgi favoriitidest eelistaks Prantsusmaa võitu. Eelkõige selle pärast, et kuna nende laulus on poliitikat ja see on muidu ka hea laul, siis sai neile paar kuud tagasi juba 101koefiga sümboolne 5€ pandud(nüüd on koef alla 10langenud) ja kas ma juba ütlesin, et laul on päris hea? Mõned mõtted on veel, eelkõige kvalifitseerujate koha pealt, aga selle jaoks peab lähemalt koefitsente uurima.

          Kommentaar


            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
            Nii huvi pärast küsin, et millal Sa kõikide oma tegemiste kõrvalt sellele järje jõuad kirjutada?
            Ma Türgi rannas vedeledes hakkasin kirjutama, aga seda kainet aega oli liiga ävhe. Praegu on veidi liiga palju tööd. Kindlasti lõpetan oma blogi selle osa maikuus.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kiiruga vaatasin Betsafe pakkumised üle. Usun, et Rootsi ja Norra ei lõpeta mõlemad TOP 10 @1.85 on hea pakkumine. Päris tõenäoline, et kumbki ei lõpeta.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ma arvan, et Elina saab kindlasti esiviisiku koha, aga ei võida. Juba 2a jutti on aeglased laulud võitnud, ma arvan, et seekord hääletatakse midagi muud. Praegu koefitsentide järgi favoriitidest eelistaks Prantsusmaa võitu. Eelkõige selle pärast, et kuna nende laulus on poliitikat ja see on muidu ka hea laul, siis sai neile paar kuud tagasi juba 101koefiga sümboolne 5€ pandud(nüüd on koef alla 10langenud) ja kas ma juba ütlesin, et laul on päris hea? Mõned mõtted on veel, eelkõige kvalifitseerujate koha pealt, aga selle jaoks peab lähemalt koefitsente uurima.
                1. Elina reaalne koef peaks olema 3 hetkel. Kindlasti see muutub pärast poolfinaali.

                2. Unusta ära koefitsiendid. Tuleb süveneda sellesse, mis dünaamikaga lood on ning mida inimestelt on oodata. Ühtegi head hitti see aasta pole. Ehk siis on lootust sellistel "teistsugustel" lugudel. See aasta paistavad välja Iisrael ja Eesti. Seda, kuidas inimesed ja žürii reaalselt hääletab, on raske ennustada.

                3. Unusta FRA, GER, GBR, SPA ära. Nad saavad automaatselt finaali ja keegi nende poolt ei hääleta (unless superlugu). Prantsumaal on tavaline pask. Pigem ma võtaks, et nad ei saa TOP10-sse 8kui keegi seda pakub).

                4. Kui nüüd prognoosida laulude pealt, siis mina isiklikult pakuks 2 sellist panust: Moldova saab TOP10 @2,3 ja Kreeka saab TOP10 @2,85. Aga see on selline sisetunne.
                Endiselt on mul sisetunne, et Eesti võidab seekord.

                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Kiiruga vaatasin Betsafe pakkumised üle. Usun, et Rootsi ja Norra ei lõpeta mõlemad TOP 10 @1.85 on hea pakkumine. Päris tõenäoline, et kumbki ei lõpeta.
                Seda ma katsuda ei julgeks.

                Üritan homme-ülehomme esimese poolfinaali ehk läbi hallata.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Esimese poolfinaali koosseis:

                  Belarus
                  Bulgaria
                  Lithuania
                  Albania
                  Czech Republic
                  Belgium
                  Iceland
                  Azerbaijan
                  Israel
                  Estonia
                  Switzerland
                  Finland
                  Austria
                  Ireland
                  Armenia
                  Cyprus
                  Croatia
                  Greece
                  FYR Macedonia

                  Kvalifitseerumisest rääkides julgeks kohe maha tõmmata Albaania, Iirimaa ja Islandi. Aserbaidžaan ja Armeenia tunduvad ka kahtlased, isiklikult ei näe midagi erilist neis lauludes. Ülejäänud seltskonnast peaks seega veel 4 välja jääma. Tundub ebatõenäoline, et välja jääks Eesti, Iisrael, Tšehhi, Bulgaaria või Belgia. Kreeka ja Küpros annavad üksteisele maksimumpunktid ning lisaks on mõlemad laulud piisavalt tugevad, et ka teistelt punkte saada. Küpros saab rahvalt palju ja Kreeka žüriilt. Leedu on poolfinaalis ainuke üliaeglane laul, ajalugu on näidanud, et sellisel juhul saab see laul ka edasi.

                  Alles jäid järgnevad riigid, kellest 2 saavad edasi:

                  Valgevene
                  Šveits
                  Soome
                  Austria
                  Horvaatia
                  Makedoonia

                  Puhtalt YT vaatamiste ja like-dislike ratio pealt pakuks, et välja jäävad kindlasti Soome ja Valgevene. Šveits ilmselt jääb jälle 11.vms. Ülejäänud kolmest äkki jääb välja Horvaatia, aga see tundub paras loto.

                  Kommentaar


                    Kyismus telekavaatajale kuna tegu Lokomotiv Moskva m2nguga. Sai paar p2eva tagasi valuebettitud korraliku summaga nende viimase vooru m2ngus Tula Arsenali @5.2 kuna tegu oli ilmsegelt m66da koefiga kuna Betradaris t66tavad idioodid. Nyydseks on nende odds 2.2

                    On mingi kindel p6hjus miks bookied arvavad et Lokomotiiv selle m2ngu pigem kaotab? On juba v2lja h6igatud et minnakse viimasele m2ngule noortega kuna tiitel kotis vms?

                    Kysin lihtsalt selleks, et teada kas arbida oma panus v6i mitte
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Kyismus telekavaatajale kuna tegu Lokomotiv Moskva m2nguga. Sai paar p2eva tagasi valuebettitud korraliku summaga nende viimase vooru m2ngus Tula Arsenali @5.2 kuna tegu oli ilmsegelt m66da koefiga kuna Betradaris t66tavad idioodid. Nyydseks on nende odds 2.2

                      On mingi kindel p6hjus miks bookied arvavad et Lokomotiiv selle m2ngu pigem kaotab? On juba v2lja h6igatud et minnakse viimasele m2ngule noortega kuna tiitel kotis vms?

                      Kysin lihtsalt selleks, et teada kas arbida oma panus v6i mitte
                      Meistritiitli-järgses Live-telešous Semin ütles, et suure tõenäosusega kasutab viimases mängus neid, kes liiga palju mängupraktikat pole saanud. Aga minu meelest on see 50/50 mäng suht. Tulal ka suht pohui sellest.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                        Üritan homme-ülehomme esimese poolfinaali ehk läbi hallata.
                        Ma väga ei arutleda ei viitsi ja mingeid hulle "väärtusi" otsida praegu.

                        Paneme need, mis ma olen isiklikult kindel (võrdlen praegu pafi ja coolbeti):

                        1. Iirimaa ei saa edasi @1.20 (paf).

                        2. Kreeka saab edasi @1.28 (Coolbet).

                        3. Bulgaaria saab edasi @1.20 (paf).

                        4. Horvaatia ei saa edasi @1.20 (paf).

                        Koefid on küll väikesed, aga peaksid olema kindlamad kui sama koef jalkas näiteks.

                        Jätkan koefidega nädala jooksul.

                        Küll aga mulle isiklikult meeldivad Eesti TOP5, Moldova TOP10 ja Kreeka TOP10. Pigem sisetunne hetkel. Viimased 2 saab koefidega üle 2.5.

                        Aga eks näis, mis tasemel mu vorm on.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma väga ei arutleda ei viitsi ja mingeid hulle "väärtusi" otsida praegu.

                          Paneme need, mis ma olen isiklikult kindel (võrdlen praegu pafi ja coolbeti):

                          1. Iirimaa ei saa edasi @1.20 (paf).

                          2. Kreeka saab edasi @1.28 (Coolbet).

                          3. Bulgaaria saab edasi @1.20 (paf).

                          4. Horvaatia ei saa edasi @1.20 (paf).

                          Koefid on küll väikesed, aga peaksid olema kindlamad kui sama koef jalkas näiteks.

                          Jätkan koefidega nädala jooksul.

                          Küll aga mulle isiklikult meeldivad Eesti TOP5, Moldova TOP10 ja Kreeka TOP10. Pigem sisetunne hetkel. Viimased 2 saab koefidega üle 2.5.

                          Aga eks näis, mis tasemel mu vorm on.
                          Horvaatia tundub jube sketchy, ma ütleks näiteks, et pigem on väärtus edasi saamise peal, aga samas ise ei näpiks üldse seda. Jube jabur, et nende edasipääsukoef on võrdne Iirimaaga, kelle edasipääsulootus on umbes 0%.

                          Kommentaar


                            Okei, oletame, et alguses panime turu veidi valesti. 1.6 Viljandile oli ehk liiga vähe. Ehk oli Viljandil esimeses mängus veidi rohkem õnne ja ehk tegi Joel Urbel elumängu. Ja keegi nägi HC Tallinna võidus väärtust. Aga see on juba absurd:

                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            kl 19 HC Tallinn - Viljandi
                            Viljandi @4,24 (1xbet)

                            25 ühikut
                            Samas võib-olla on Viljandi tiimil noroviirus hullamas ja mehed roomavad mängus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Müstiline koefitsent ja üleüldse liikumine. Tahaks põhjust teasa.

                              Kommentaar


                                Okei, ma vaatasin kõikide laulude proovide klipid läbi. Selle põhjal ütlen, et edasi saavad suvalises järjekorras:

                                Eesti
                                Iisrael
                                Küpros
                                Kreeka
                                Šveits
                                Bulgaaria
                                Tšehhi
                                Horvaatia
                                Leedu
                                Austria

                                Õhtul vaatame kui mööda läks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X