320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Okei, ma vaatasin kõikide laulude proovide klipid läbi. Selle põhjal ütlen, et edasi saavad suvalises järjekorras:

    Eesti
    Iisrael
    Küpros
    Kreeka
    Šveits
    Bulgaaria
    Tšehhi
    Horvaatia
    Leedu
    Austria

    Õhtul vaatame kui mööda läks
    Postitust muuta ei saa, aga ütleks, et esimesena ukse taga on Soome Kreeka asemel juhul kui Kreeka ja Armeenia üksteise hääli söövad. Horvaatia asemel Valgevene või Belgia ei oleks ka liiga suur üllatus. Ülejäänud kaheksas pigem oleksin 90% kindel.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Okei, ma vaatasin kõikide laulude proovide klipid läbi.
      Muidu huvitavad mõtted, aga ära selle põhjal küll järeldusi tee. Selle põhjal liigutatakse Betfairis küll oddse, aga võidutõenäosust ei muuda see eriti.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Muidu huvitavad mõtted, aga ära selle põhjal küll järeldusi tee. Selle põhjal liigutatakse Betfairis küll oddse, aga võidutõenäosust ei muuda see eriti.
        Eks ta mingil määral paras loto ole jah, zürii tegi otsuse eilse põhjal ja rahvas teeb tänase põhjal. Ja proov oli üldse paar päeva tagasi. Samas näiteks Belgia oli ikka täitsa mööda lauldud proovis ja sellest sai isegi minusugune muusikaalane jobu aru. Ja Šveits ning Horvaatia olid laivis väga head, kuigi Šveitsi koha pealt olen natuke biased, see on minu jaoks kindlasti selle aasta top 5 lugu. Ja Kreeka staging on pettumus, võivad vabalt Eesti 2016 efektiga pihta saada, üksinda laval ei ole enamasti taoliste laulude puhul efektiivne olnud.

        Kommentaar


          Mis ajast eurovisioonil laule hinnatakse?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
            Mis ajast eurovisioonil laule hinnatakse?
            Noh, praegu annab žürii 50% häältest. Teoorias peaks see nö objektiivne hindamine olema. Ainult et Rumeenia saab alati Moldova žüriilt 12 punkti.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Telekavaataja, kui Eesti Eurovisiooni võidutõenäosus koefitsentides on 7 ning Rootsi 23, siis H2H põhjal Eesti koefitsent madalam kui 1.6 ei peaks olema?

              Kommentaar


                Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
                Telekavaataja, kui Eesti Eurovisiooni võidutõenäosus koefitsentides on 7 ning Rootsi 23, siis H2H põhjal Eesti koefitsent madalam kui 1.6 ei peaks olema?
                Eurovisiooni koefitsientidega on sitaks vigu, ebaloogilisust ning kindlustust. Jumal tänatud, et ma sellega ei tegele.

                Üks lihtne näide: Coolbetis oli Venemaa edasisaamine 1,85 ning TOP20 koht 1.6 vms.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma üritan liikuda masside vastu ja panustasin, et Bulgaaria, Kreeka ja Leedu ei saa finaali.
                  Belgia ja Sveitsi saatsin finaali funbettidega.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Eurovisiooni koefitsientidega on sitaks vigu, ebaloogilisust ning kindlustust. Jumal tänatud, et ma sellega ei tegele.

                    Üks lihtne näide: Coolbetis oli Venemaa edasisaamine 1,85 ning TOP20 koht 1.6 vms.
                    Peaks palju suurem koef olema, eks ole? Minu meelest Venemaa nimi ei müü piisavalt, et sellise pasaga kuskile jõuda.

                    Kommentaar


                      Iirimaa ja Albaania, väga üllatav. Kreeka ja Armeenia jagasid ilmselt omavahel hääled ära ja kumbki ei saanud edasi. Šveitsist on kahju. Ja noh, Iirimaa, pole geide vastu midagi, aga kuidagi mage mulje jääb, kui laul lihtsalt selle pärast edasi saab. Sest laul ise oli ju halb.

                      Kommentaar


                        Noh, mis nyyd siis juhtus. Eesti tegi oma poolfinaali 2ra ja odds langes kuskil 7 pealt 20 peale.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma väga ei arutleda ei viitsi ja mingeid hulle "väärtusi" otsida praegu.

                          Paneme need, mis ma olen isiklikult kindel (võrdlen praegu pafi ja coolbeti):

                          1. Iirimaa ei saa edasi @1.20 (paf).

                          2. Kreeka saab edasi @1.28 (Coolbet).

                          3. Bulgaaria saab edasi @1.20 (paf).

                          4. Horvaatia ei saa edasi @1.20 (paf).

                          Koefid on küll väikesed, aga peaksid olema kindlamad kui sama koef jalkas näiteks.

                          Jätkan koefidega nädala jooksul.

                          Küll aga mulle isiklikult meeldivad Eesti TOP5, Moldova TOP10 ja Kreeka TOP10. Pigem sisetunne hetkel. Viimased 2 saab koefidega üle 2.5.

                          Aga eks näis, mis tasemel mu vorm on.
                          Mu vorm on pask. Aga ma polegi varem poolfinaalidele panustanud. Eurovisioonis nagu ka muus spordis tasub keskenduda mingile ühele panusele ja selle pealt teenida. Räägin natuke lahti, miks ma ülalmainitud asjadele kümnekaid viskasin:

                          1. Vali riik, kelle poolt tavaliselt ei hääletata ning on muidu leimo lugu (riigipõhine suhtumine).

                          2. Vali lugu, mis endale peale läheb ja mida hinnatakse kõrgelt (enda sisetunde põhine suhtumine).

                          3. Vali lugu, mis massidele peale läheb ja millel on head šansid (ühiskonnapõhine suhtumine)

                          4. Vali lugu, millele on panustanud suuri summasid just nende isikute poolt, kelle võib siseinff või veel suurem kogemus kui mul olla (insaideri põhine ushtumine).

                          Nagu näha siis 3. ja 4. variant toitsid. -16 eurot vist kokku.

                          2. poolfinaalile päris raha peale ei hakka panema, aga valin jälle 4 panust sama põhimõttega. Finaaliks otsin mingi mahlaka koefi ja mängin seda.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Noh, mis nyyd siis juhtus. Eesti tegi oma poolfinaali 2ra ja odds langes kuskil 7 pealt 20 peale.
                            Ilmselt keegi, kes teab hääletustulemusi, läks Betfairis lällama. Üldiselt koefide liikumised on praegu lambid v.a fakt, et Leedu saab ilmselt TOP10.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kui keegi selle poolfinaali tulemuste põhjal Leedut kõrgele pakub, siis see on bait ja ma oleks valmis selle vastu panustama. Selles poolfinaalis hääletasid UK ja Iirimaa, kus on meeletu Leedu diasporaa. Lisaks veel Eesti ja Valgevene, kellelt Leedu on alati üsna palju punkte saanud. Sisuliselt finaaliks saavad juurde ainult Norra ja Läti, teised riigid saavad rohkem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Kui keegi selle poolfinaali tulemuste põhjal Leedut kõrgele pakub, siis see on bait ja ma oleks valmis selle vastu panustama. Selles poolfinaalis hääletasid UK ja Iirimaa, kus on meeletu Leedu diasporaa. Lisaks veel Eesti ja Valgevene, kellelt Leedu on alati üsna palju punkte saanud. Sisuliselt finaaliks saavad juurde ainult Norra ja Läti, teised riigid saavad rohkem.
                                Sa ikka üldse ei saa aru, kuidas see süsteem toimib, ega?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X