320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle kombotada ei meeldi, aga suured koefitsendid meeldivad vahest küll Kahju et kontor nii vähe oli nõus vastu võtma.


    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Mulle kombotada ei meeldi, aga suured koefitsendid meeldivad vahest küll Kahju et kontor nii vähe oli nõus vastu võtma.


      mine perse

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Mulle kombotada ei meeldi, aga suured koefitsendid meeldivad vahest küll Kahju et kontor nii vähe oli nõus vastu võtma.


        Kust sellise mõte peale üldse tulid et üle 9.5 proovida haha

        Kommentaar


          Väike offtopic blogis, vabandan, aga see PAOKi Benfica mäng oli huvitav. Koef oli tugevasti under 2.5 poole kaldu (1,6) samal ajal, kui over oli 2,3.
          Signs were in the air though, võite ise ette kujutada seda pidu, kui 25 minutiga 3 löödud olid.
          Lisaks, West Ham - Wolvesi mängul on coolbetis külaliste võidukoef 3. Selline miks mitte proovida.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            ChelseaFC korralik võtukas
            Kummardus ja aplaus!
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Navas Vaata postitust
              Kust sellise mõte peale üldse tulid et üle 9.5 proovida haha
              vastan ise, sest see on value. pikalt siin foorumiski lahatud teema result oriented mõtlemine vs valuegamble. panen puusalt, et 20st 19l korral ei oleks see panus võitnud ja antud vastasseisus samade koosseisudega ei pruugi seda väärtust kunagi kinni püüda, aga kuna analoogseid situatsioone tuleb ikka ja ikka ette, siis long run teed ikka kenasti profitit.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                vastan ise, sest see on value. pikalt siin foorumiski lahatud teema result oriented mõtlemine vs valuegamble. panen puusalt, et 20st 19l korral ei oleks see panus võitnud ja antud vastasseisus samade koosseisudega ei pruugi seda väärtust kunagi kinni püüda, aga kuna analoogseid situatsioone tuleb ikka ja ikka ette, siis long run teed ikka kenasti profitit.
                tõenäoliselt ChelseaFC on jätnud siia postitamata 50 sarnast panust, mis ei võitnud

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  tõenäoliselt ChelseaFC on jätnud siia postitamata 50 sarnast panust, mis ei võitnud
                  Oleks ikka plussis ju, ei?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    vabandust, 67 panust ei ole postitanud - siis on breakeven

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      vabandust, 67 panust ei ole postitanud - siis on breakeven
                      Ma olen 100% kindel, et ChelseaFC on longrunis oma panustega plussis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        vabandust, 67 panust ei ole postitanud - siis on breakeven
                        jah, seda küll, sest maja vastu pole võimalik võita. sometimes lose, always win. või ehk paar protsenti võidab kui üldpopulatsiooni vastu minna.

                        Kommentaar


                          Plussis ikka olen jah. Muidu ju ei viitsiks tegeleda. Aga idee selle peale andis kontor ise, kes selliseid koefitsente Ja liine pakub. Nad teevad seda mänge vailimata ja parim oli vast naiste CLi eelringides, kus sai tihti o10.5-11.5 67se koefitsendiga. Et noh, kui väravaliin mujal kontorites oli nt 6.5-7 Siis peab ju proovima. Value on seal kindlasti. Eile lähtusin põhimõttest, et kui läheb trumm siis lähevad ka pulgad. Teada ju, et Flora on võimeline väravaid lööma ja Welcol nädala sees ebamugav sõit. Sai ka muidugi seal igasugu Flora handikäppe tehtud. Welco kapten Valtna puudumine andis kindlasti ka mentaalselt tunda. Ja no Flora on ennegi 2kohalised numbrid kätte saanud see hooaeg. See aus koefitsent sinna 20-25 kanti võinukski olla.

                          Üldiselt olen ma viimasel ajal natuke oma panustamistaktikat muutnud, et max value mangudest välja pigistada. Kui tiim A vs tiim B on minu jaoks nt 50-50 mang Ja kontorid tulevad 1.5 handiga tiim A poole välja, siis on ju kindel valik võtta tiim B +1.5 ja olla longrunis ilusti plussis, eeldusel et see sai õieti price’itud. Samas tihti suuri summasid Eesti liigadele ei saa ning siis tasub ju proovida nii tiim B dc, dnb kui ka voitu. Koefid Ja risk muidugi suuremad, kuid ka reward kordades suurem ning pikas perspektiivis on kasum palju ilusam.

                          See muidugi eeldab ka suuremat panka ja valmisolekut mõnda aega punases olla, aga eriti Eesti liigades tundub see taktika toitvat 😊

                          Kommentaar


                            02.09 16:00 Flora U19 - Nõmme United
                            NU 2/2 @2.05 (bet365)
                            5 eurot
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              04.09 05:50 CS:GO Gamers Club Masters
                              Evilvice vs. WePlayGames
                              WePlayGames @3.25 (bet365)
                              5 eurot
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                04.09 20:30 Del Potro - Isner
                                Del Potro to win 3-1 @3.75 (bet365)
                                5 eurot
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X