320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile võitis Rubin 2-1, kaotas aga minu panus.

    15.30 Torpedo Moskva - Krasnodar
    Over 2,25 @1,75

    Krasnodar on alati rünnakule suunatud võistkond. Loomulikult võib siin segada üks faktor. Nimelt oli Krasnodaril nädala sees ülikeeruline võõrsilmäng Real Sociedadiga, mis kaotati vaatamata võrdsele mängule. Tavaliselt sellised tulemused kõigutavad veidi enesekindlust. Kuid siiski on reaalne olukord selline, et Krasnodari rünnak omab rohkem klassi kui seda Torpedo kaitsel on. Esimesed voorud on näidanud, et veidi kiiremad ja meisterlikumad ründemängijad rebivad Torpedo kaitse tükkideks.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Krasnodar võitis lõpuks 3-0. Haruldane kord, kus üleminutite värav päästis panuse täielikult.

      21.00 Real Madrid - Cordoba
      Under 4,25 @1,70

      Minu arust puudub mängus igasugune intriig. Real Madrid mängib hooaja avamängus kodus äsja ülestõusnud tiimi vastu, kes oli tegelikkuses alles 7ndal kohal madalamas divisjonis. Vaevalt Cordoba poisid ise usuvad siin võitu või punkti. Arvan, et nende omavaheline kokkulepe on mitte endale kohe esimeses voorus häbi teha. Selles suhtes neil on see võimalus olemas. Hooaeg on alles noor ja väljasõit Bernabeule on üldjuhul kõikide jaoks punktide kaotus. Nii et ainuke võimalus on näidata südi vastupanu ning hoida värav nullis võimalikult kaua. Mis Reali puutub. Kuigi alati kõik tugevad võistkonnad räägivad, et mingit alahindamist ei tule, siiski ei usu, et Real seda väga tõsiselt võtab, ilmselt ainult James ning Kroos üritavad midagi näidata. Fakt on see, et üritatakse võimalikult valutult need 3 punkti saada.

      Antud panus võib mitte mängida kahel juhul: kui Real satub väga hoogu, mis võib juhtuda, kui Cordoba mehed kaotavad täielikult kontrolli asja üle või kui Cordoba lööb näiteks värava. Kuid mängu üldjoonis peaks siiski kulgema Reali rahuliku ja minimalistliku võidu poole, mis aitaks mängijatel hooaega sisse elada.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        21.45 Malmö - Red Bull Salzburg
        Malmö AH +1 @2,02

        Nädal aega tagasi oli kõva võitlus. RB mängis rootslased üle, kuigi väravad tolles mängus olid pigem ebaloogilised, siis seis oli igati loogiline. Aga nüüd on kõik teisiti. Nüüd tuleb mäng 1. suure rahasumma peale 2. CL koha peale. Kumbki neist pole seal mänginud ja mõlemad ihaldavad seda ilmselt kõige rohkem. See mäng kõrgetele panustele. Ühtegi liigset sammu ei tohi siin teha, igat eksimust jäädakse pikaks ajaks meenutama.

        Esimeses mängus võitis RB 2-1. Mida see sisuliselt tähendab. Tähendab Malmö poolt rumalat väravat ning RB on väljas. Kas nad kardavad seda? Kindlasti kardavad. Mõlemad võistkonnad on oma loomu poolest suhteliselt sarnased. Austria ja Rootsi liigad on suhteliselt sarnase tasemega, mõlemad võistkonnad domineerivad enda liigades, mõlematelt oodatakse väga palju.

        Mäng toimub Rootsis, see on väga oluline. Malmös osatakse tähtsaid mänge hinnata ja armastatakse enda võistkonda. Usun, et emotsionaalne eelis on Malmö poolel, neil pole midagi kaotada, samas edasipääs on väga lähedal. Arvan, et koduseinte vahel saadud energiaga, emotsionaalse eelisega ning motivatsiooniga suudetakse vähemalt nii palju teha, et kodus kahe väravaga mitte kaotada.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          21.45 Malmö - Red Bull Salzburg
          Malmö AH +1 @2,02

          Nädal aega tagasi oli kõva võitlus. RB mängis rootslased üle, kuigi väravad tolles mängus olid pigem ebaloogilised, siis seis oli igati loogiline. Aga nüüd on kõik teisiti. Nüüd tuleb mäng 1. suure rahasumma peale 2. CL koha peale. Kumbki neist pole seal mänginud ja mõlemad ihaldavad seda ilmselt kõige rohkem. See mäng kõrgetele panustele. Ühtegi liigset sammu ei tohi siin teha, igat eksimust jäädakse pikaks ajaks meenutama.

          Esimeses mängus võitis RB 2-1. Mida see sisuliselt tähendab. Tähendab Malmö poolt rumalat väravat ning RB on väljas. Kas nad kardavad seda? Kindlasti kardavad. Mõlemad võistkonnad on oma loomu poolest suhteliselt sarnased. Austria ja Rootsi liigad on suhteliselt sarnase tasemega, mõlemad võistkonnad domineerivad enda liigades, mõlematelt oodatakse väga palju.

          Mäng toimub Rootsis, see on väga oluline. Malmös osatakse tähtsaid mänge hinnata ja armastatakse enda võistkonda. Usun, et emotsionaalne eelis on Malmö poolel, neil pole midagi kaotada, samas edasipääs on väga lähedal. Arvan, et koduseinte vahel saadud energiaga, emotsionaalse eelisega ning motivatsiooniga suudetakse vähemalt nii palju teha, et kodus kahe väravaga mitte kaotada.
          Et mitte pärast mängu niisama tühja klähvida, siis soovitaksin sellest panusest hoiduda. Olen suhteliselt kindel, et RB võtab siit võidu ning enam kui kindel, et just nemad lähevad sellest paarist edasi.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Et mitte pärast mängu niisama tühja klähvida, siis soovitaksin sellest panusest hoiduda. Olen suhteliselt kindel, et RB võtab siit võidu ning enam kui kindel, et just nemad lähevad sellest paarist edasi.
            The master of jinx!

            Panid ka 200?

            Kommentaar


              Malmö juhib 2:0

              Kommentaar


                No tegelikult oli Tofoal õigus. Salzburg oli favoriit, aga eilse päeva kohta ütlen, et jalgpall on elus! Motivatsioon ja tahe mängivad jalgpallis endiselt suurt rolli.

                Tänase päeva kohta ütlen nii palju, et siseinfot on vaja mängude jaoks. Ausalt öeldes polnud töö kõrvalt võimalik täna uurida. Vene võistkondade kohta informatsiooni nagu oli, aga koefitsendid olid kuidagi ära nämmutatud.

                Vaatame, kas nädalavahetuseks jõuab midagi mõelda.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  See kuu päris positiivselt läinud Sul. Jätka samas vaimus!

                  Kommentaar


                    Aitäh! Annan endast parimat ja hetkel on plaanis endiselt kõik oma panused siia kirjutada.

                    21.00 Go Ahead Eagles - Willem II
                    Willem II +0,25 @1,88

                    Ma lähtun selles mängus sellest, mida on võistkonnad esimeses kolmes voorus näidanud. Willem on olnud kontsentreerunud, hästi ette valmistatud ning juba veidi kogenud võistkond. Go Ahead otsivad küll esimest võitu, kuid just sellised mängud võivadki nende jaoks kõige raskemad olla. Willemil on tugevamad mängijad ning arukam treener. Mängud AZ ja PSV vastu näitasid nende head vormi. Arvan, et Go Aheadil saab väga raske olema seda mängu võita. Kuna aga isegi viik toob mingi raha mulle, võtan ma selle panuse julgelt.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Loodan et oma ütlemistega su edu nüüd ära ei sõnanud. Wilhelm suutis kaotada.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et kui minu isikliku panuse, millele ma üldjuhul üle 1,5 tunni mõtlen, mittemängimine ei sõltu kohe kindlasti kellegi arvamuseavaldusest minu blogis. Küll on aga hea meel näha inimesi, kes aktiivselt seda jälgivad. Willem tõesti kaotas ja mänguliselt näitas GAE suuremat võidutahet. Muidugi tuli mängu ka punane kaart, aga kordan, et mänguliselt oli koduvõistkond üle ja teenitult võitsid. See, miks see nii juhtus, las jääda Willemi treeneri ja mängijate otsustada. Ise arvan, et mindi liialt passiivse ning argliku taktikaga, meisterlikkuse poole pealt oldi ju vastasest ikkagi üle.

                        Eile kahjuks polnud üldse vaba hetke panustamisega tegeleda. Kuid reedeõhtul jäid mulle sellised laupäevased panused nagu Atletico -1,5 ning Braga -0,75. Ilmselt oleksin neid ka mänginud ja kõvasti kaotanud. Ikkagi hooaja alguses tuleb just tulemuse peale mängides ettevaatlik olla.

                        21.45 Udinese - Empoli
                        Over 2,25 @1,87

                        Itaalia jalgpall on minu jaoks alati midagi erilist ja alati keeruline ennustamaks. Seekord võtsin võistkonna, kellele meeldib rünnakusse mängida ja kellel on klassi rünnakusse mängida. Udinese on minu meelest suurepärane võistkond, kes aastast aastasse toodab kvaliteeti, siis müüb selle maha ja toodab uuesti. Muidugi on Guidolin nüüdseks klubi juurest lahkunud ning Stramaccioni saab uue katse enda treenerikarjääri arendada. Igal juhul orienteerume puhtalt sellele, mida sõpruskohtumised näitasid. Need aga näitasid, et Udinese on tugev väravamasin, igal juhul on palju potentsiaali. Ma arvan, et isegi kui Empoli läheb kaitsma, saab neil väga raske sellise masina vastu mängida. Arvan, et juba kogemuste pealt tuleb Udinesel 4-5 head võimalust see mäng.
                        Mida sõpruskohtumised veel näitasid? Udinesel ei ole veel kindlat kaitset, töötamine enda väljakupoolel vajab lihvimist ja siin ma näen võimalust nii Empolile kui ka enda panusele. Udinese kehv kaitseseisund on see, mis sundis mind lõpuks valima over panuse mitte mängima Udinese võidule, mis on minu meelest ka väga suure väärtusega siin.

                        Nüüd teistest tänastest mängudest (ehk siis mõtteid vabas vormis):

                        Rubin Kazan win to nil @2,40
                        Zenit AH-0,75 @1,98
                        Morereinse AH-2 @1,60
                        Krasnodar - Dinamo over 2,5 @1,80
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Morereinse AH-2 @1,60
                          Mõtlesid FC Porto AH -2?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Igal juhul orienteerume puhtalt sellele, mida sõpruskohtumised näitasid. Need aga näitasid, et Udinese on tugev väravamasin, igal juhul on palju potentsiaali. Ma arvan, et isegi kui Empoli läheb kaitsma, saab neil väga raske sellise masina vastu mängida. Arvan, et juba kogemuste pealt tuleb Udinesel 4-5 head võimalust see mäng.
                            Mida sõpruskohtumised veel näitasid? Udinesel ei ole veel kindlat kaitset, töötamine enda väljakupoolel vajab lihvimist ja siin ma näen võimalust nii Empolile kui ka enda panusele. Udinese kehv kaitseseisund on see, mis sundis mind lõpuks valima over panuse mitte mängima Udinese võidule, mis on minu meelest ka väga suure väärtusega siin.
                            Udinese võitis ja analüüs läks täppi. Veidi parema õnne puhul oleks kolmas värav ka täna löödud.

                            Tänast tulemust arvestamata - sõpruskohtumiste mängupildile põhinedes on väga riskantne panuseid teha imo. Nägime küll kuidas näiteks ManU oli sõprukohtumistes väga edukas või siis kuidas Real Madridi ja Milani lüpsti, aga esimesed liigamängud olid neil kõigil täiesti vastupidised.

                            Nägin ise ühte Udinese sõprusmängu mingi vene või Ukraina klubi vastu, seal löödi juba esimesel poolajal pea 4 väravat, ning seda oli näha et mängijad kaitsmisele ennast ei pühendanud. Pigem mängitakse kindla peale ja rahulikult, et hoiduda vigastustest.

                            Kommentaar


                              Ma olen sinuga põhimõtteliselt nõus. Sõpruskohtumistes ei ole seda närvi, draivi, ei ole seda emotsiooni. Seega ei mängi võistkonnad läbi võistlusolukorda. Küll on aga sõpruskohtumisest näha seda, kuhupoole on suunatud võistkondade mängujoonis. Minu jaoks on Udinese hetkel kergelt uljaspealine võistkond, kes otsib õnne lüües rohkem väravaid. Sellest ka selline panus. Aga enam pole seal midagi parata, seegi hea, et lõpuks 2 ära löödi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                21.45 Luksemburg - Valgevene
                                Over 2,0 @1,75

                                Mida siit mängust on oodata? Valgevene võitu? Kindlasti. Valgevene händikäpiga võitu? Väga tõenäoline. Valgevene koondisel on selleks kindlasti ründepotentsiaali. Neil on häid mängijaid, kes esindavad suhteliselt tugevat Venemaa liigat ning BATE Borisovi võistkonda, kes mängib viimastel aastatel pidevalt Meistrite Liiga alagrupiturniiril. Neil on kindlasti motivatsiooni, esimene voor, kõik on võimalik, kõik on ees, vastas on nõrgem vastane, selle sessiooni ainuke mäng. Tuleb võtta siit punkte. Pole mõtete ennast nagu tagasi ka hoida, liigamängud algavad alles nädalavahetusel.
                                Samas ma ei julge Valgevene suurele võidule panustada ja Valgevene tavaline võit ei ole enam seda väärt. Arvan, et Luksemburgil on täpselt nii tugev võistkond, et näiteks ka värav ära lüüa ja see läbi igasugu händikäpid pea peale keerata. Samas see, et nende põhimängijad on puudu võib vihjata sellele, et neil on raskusi on kaitsemängu organiseerimisega ja nad võivad kergemini langeda.

                                Edit! Valgevene ei suutnud Luksemburgile üle 1 värava lüüa. Õnneks lõik Luksemburg ka ära ning saan raha tagasi.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X