320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna äkki Itaalia variant?

    Kommentaar


      Ma ütlen ausalt, mõtlesin täna umbes 3 tundi, mille peale panustada ja suutnudki välja mõelda. Võib olla mu liigne unisus, võib olla see, et töö kõrvalt oli raske keskenduda, aga midagi igatahes häiris täna. Ei tekkinud selgeid mõtteid. Lisaks eilne päev näitas, et võib olla tasub tänase päeva ära oodata, siis kõigil on enam-vähem start tehtud ja on näha, mis seisus koondised on pärast suurturniiri.

      Mingeid mõtteid oli mul ka kella 7-te mängude ning U21 mängude kohta. Võin öelda, et ükski ei läinud täppi. Seega täna passin.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        19.30 Hartberg - St. Pölten
        St. Pölten AH-0,75 @1,84

        Mida mina isiklikult tean Austria klubijalgpallist ja eriti nende esiliigast. Üldiselt on see suhteliselt masendav vaatemäng, kus on rohkelt võitlust, valesööte, rumalaid eksimusi. Esineb väga tihti halb kaitsetöö. 10-meeskonnaga liigade eripära on see, et alati tõmbab keegi eest ära ja alati jääb keegi soiku. Tundub, et see aasta on Hartberg omadega soigus. Kaitsetöö ei klapi, mängijad saavad rohkelt kollaseid ja üldse tundub, et võistkond ei vea taset välja. Eelmine mäng oli Hartbergil reealne võimalus saada ka punkte, kuid see võimalus mängiti maha ja lõpuks saadi ka 2 punast kaarti. Kahe põhimehe puudumine nõrgestab niigi kurnatud võistkonda. Ja tegelikult on Hartbergil väga raske emotsionaalne taust selleks mänguks. Pärast seda, kui oled võidule väga lähedal ja justkui mänguliselt ei jää alla, ikkagi kaotad, ikkagi näidatakse koht kätte. Kardan, et see võib veelgi suuremaid probleeme täna neile tekitada, enesekindluse puudumine võib neil kätte maksta.

        Edit! Hartbergile õnne esimese võidu puhul. See on psühholoogiliselt väga raske, mängida vastasega, keda kõik teised võidavad. Kahjuks ei näidanud St. Pölten ennast tugevamast küljest. Elu läheb edasi, kontodel on mänguvalmis endiselt 2116 eurot.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.45 Galatasaray - Anderlecht
          Over 2,25 @1,74

          Kahjuks ajapuuduse tõttu ei jõudnud teisi mänge vaadata, tundus palju huvitavat, mille peale panustada. Sedagi ei jõua väga palju lahti mõtestada. Põhiterminid on sitt kaitse, tahe, meisterlikkus ründes. Galatasaray võib palju lüüa, võib palju lasta. Pole mõtet end eriti tagasi hoida, on vaja siit 3 punkti ära võtta, ükskõik mis hinna eest. Rünnakul ollakse agressiivsed, kaitses... kaitses võib tulla probleeme Anderlechti ründe vastu.

          Igal juhul vabandan nii sumbuurse teksti pärast, lihtsalt pole aega enam kirja panna.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            13.00 Real Sociedad - Almeria
            Real Sociedad AH-1 @1,94

            Baskidel on vaja. Vaja eelkõige võidulainele jõuda ja kodused mängud on selleks parim relv. Kodused mängud kehva Almeria vastu, kes ilmselt hakkab püsimajäämise nimel võitlema. Almeria mäng on näotu jura olnud, kodus saadakse viigid keskmike või selliste autsaideritega nagu Cordoba ja võõrsil kaotatakse Getafele ilma erilise võitluseta. Almeria mängus on tegelikult olemas võitlusvaim ja säde, aga neil puudub klass, puudub viimane puude. Just see klassivahe võibki täna väga otsustavat rolli mängida. Ja kui Almeria peaks kaotusseisu jääma, ei oska nad suurt midagi teha sellises olukorras. Väga oluline on ka see, et Real Sociedad sai valusa õppetunni 1. voorus, kuidas ei tohi vastast alahinnata. Usun, et iga kolmas mäng selline võistkond endale sellist luksust lubada ei saa.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              +1111111

              Kommentaar


                Almeria kahjuks võitmas seda mängu hetkel 2:0. Mängida veel mõned minutid.

                Kommentaar


                  Ühtlasi pole septembris veel ühtegi võidetud (kas või pooleldi) panust olnud. Muidugi pole ma veel päris rütmi sisse saanud.
                  Ennekõike peaks mainima seda, et ma ise kaotuste pärast ei põe. Igal juhul ma teenisin selle projektiga juba, see ei ole probleem. Ja isegi kui ma lõpuks praegusest rahast täiesti tühjaks jooksen, olen ma ikkagi sellega teeninud. Aga kas see on enam eesmärk?
                  Eesmärk minu enda jaoks on juba ammu palju enamat. Hetkel soovin stabiilset plussi. Soovin, et igakuiselt ei jääks mu blogi miinustesse, et pikas perspektiivis liiguks graafik ülesmäge.

                  Mida on vaja selleks teha?
                  No ausalt öeldes on mul ammu teada, et hetkel (alates märtsist on mul uus püsiv töökoht) on mul vähem aega kui aasta aega tagasi sellega tegeleda. Ma ei ole professionaalne panustaja, kuna ma ei teeni sellega igapäevaleiba. Ma olen sellega teeninud eelmise jõuluperioodi kingiraha tagasi ja natuke elatist. See kõik on vaid katsetamine ja mis kestab siiamaani ilmselt tänu mu suurele esinemisvajadusele ning tahtele edasi liikuda. Ma olen veendunud, et kinni hoides kindlast strateegiast olen ma võimeline kaugele jõudma.

                  Jah viimasel ajal pole eriti hästi läinud, aga ka teekonna alguses oli mu kontoseis vahepeal alla 2000. Arvan, et pole mõtet norgu lasta vaid vaikselt edasi liikuda, vaikselt uurida turge, panuseid ning otsida optimaalseid lahendusi.

                  Ühesõnaga faktorid, mis on mind mõjutanud või mis on teistmoodi eelmise aastaga:
                  -Aeg
                  Ajapuudus on kohutav asi, ilmselt olen ma võimeline seda veidi vähendama, kuid ajast jääb kogu aeg puudu. Täielikult sellele blogile ma pühenduda ei saa, kuid siiski annab teatud kohtadest seda parandada.
                  -Valikud
                  Siin on keerulisem. Mulle endale tundub, et see, kui ma eelmine aasta vahepeal mängisin seda, et koefitsendid on liiga kõrged, on ära kadunud. Mulle endale tundub üldse panustamine rohkem numbrite vastu mängimist, kui on endal tunne, et midagi läheb liialt utoopiliseks, siis tuleb võtta. Teisisõnu mu otsustes see hooaeg puuduvad mõistlikule riskile puuduvad faktorid.
                  -Tööpõld
                  Näiteks eile ma jahtisin kahte mängu, üks neist oli CSKA-Lokomotiv ja ma olin väga kindel panuses Under 2,0. Aga millegi pärast valisin ikkagi Hispaania liiga. Hooaja alguses on üldse mõttekam valida need liigad, kus on võimalikult palju mängitud. Lisaks Venemaa liigaga olen ma teistest liigadest kõige rohkem tuttavam, esimesed voorud oleks võinud rohkem venelastele keskenduda.

                  Lõpetuseks tahaksin tänada kõiki, kes mu blogi vahetevahel sirvivad. Mul on hea meel, kui keegi midagi siit kasulikku külge saab, kui keegi midagi ka võidab.

                  Niisiis proovin tänaseks midagi leida ja kõik jätkub endistviisi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Lõpetuseks tahaksin tänada kõiki, kes mu blogi vahetevahel sirvivad. Mul on hea meel, kui keegi midagi siit kasulikku külge saab, kui keegi midagi ka võidab.
                    Loen pidevalt. Jõudu!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      23.00 Celta Vigo - Deportivo la Coruna
                      Deportivo AH+1 @1,80

                      Jah, Celta alustas selle hooaja tõesti paremini. Jah, nad mängisid eelmises voorus Atleticoga 2-2 viiki ja paistsid suhteliselt südikad. Ja muidugi Depor lagunes täielikult Real Madridi vastu. Aga ma eelmisi mänge seekord arvesse ei võtaks. Kuna Hispaanias on suurte tiimide vastu mängud, väikeste tiimide jaoks väga spetsiifilised. Väga palju oleneb suurest tiimist ja väga vähe väikese tiimi häälestusest ning isiklikust meisterlikkusest.

                      Ise arvan, et see mäng siin on enam-vähem samast klassist meeskonnade vahel. Jah Celta on kodus, jah neil on veidi rohkem enesekindlust, aga 2-väravalisse võitu ma ei usu. Minu meelest on Celta siin mängus veidi ülehinnatud ja Depor alahinnatud. Lihtsalt kõik, mis puudutab häälestust on siin mängus teistmoodi, siin on juba võitlust, siin ei hakka Celta värav Deporile tähendama lootusetust, siin on võimalus võitlusega midagi saavutada, lisaks mängijate klass ei ole üle. Ja kui on rohkem usku, on ka suurem tõenäosus paremale tulemusele.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Loen pidevalt. Jõudu!
                        +1

                        .....

                        Kommentaar


                          Celta de Vigo 2:1 Deportivo La Coruna
                          ÜLIMALT põnev mäng oli ning 88' Celta väravavaht võttis pendla ära

                          Kommentaar


                            Ma ei vaadanud ausalt öeldes isegi mängu eile. Ilmselt oleksin väga frustreeritud, kui seda reaalajas jälgiksin. Panustatud raha kanti aga mulle tagasi.

                            Täna proovin taolist panust jällegi. Teen panuse ära ja lasen hetkel üles ilma selgituseta, kuna mänguni on 20 minutit aega. Aja jooksul üritan selgitada, miks ma selle panuse tegin. Ning õhtupoole võib olla õnnestub topliigadest midagi valida.

                            15.00 Sibir - Lokomotiv
                            Sibir AH+1 @1,94

                            Niisiis nagu lubatud üritan oma loogikat selgitada. Jah ma sisuliselt panustan oma lemmikvõistkonna vastu. Kuigi tegelikult ma ei välista, et nad võidavad. Jumal hoidku nad võivad ka suurelt võita. Ja see ei ole selline lemmiktiimi peale panustamine, kas eufooriline võiduootus, või masetsev kaotuseootus. Minu meelest on selline panus tänasel päeval õigustatud. Nagu mõned teist teavad, ei startinud Lokomotiv eriti hästi see hooaeg. Tegelikult viimaste aastate Lokomotiv on pigem keskmik olnud, eelmise aasta tõus oli treeneri suur töö. Aga Lokomotivi juhtkond on täielikult korrumpeerunud ladvik eesotsas ühe toreda naisega. Ladviku käsku täies andsid mängijad treenerivastaseid intervjuusid ja lõpuks saadi temast lahti. Ja nüüd ma jõuan sinna, kus me analüüsime sisekliimat. Pool meeskonda tunneb end halvasti, et treener ära läks, samas pool meeskonda on teiste peale solvunud, siis on mõned üksikud indiviidid, kes lihtsalt ei taha enam ei klubis ega ka Venemaal mängida. Ja enne mäng ma vaatasin koosseisu ja jõudsin järeldusele, et ainuke reaalne viis oleks siin mängus panna mängu noored Miranchuk, Korojan jne. Aga tehti paar muudatust ära (samas mis võim selle asetreeneril ikka on) ja kõik. Lokomotiv on tõesti tugevam sats, aga tahet võistkonnas praegu ei ole. Samuti olid nad sunnitud pikalt lendama, et Novosibirskis ära mängida. Ühesõnaga nende vastu mängib väga motiveeritud koduvõistkond, kes teeb kõike, et oma publikut rõõmustada.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              21.45 Juventus - Cesena
                              Under 3,25 @1,66

                              Juventuse järgmised kolm mängu: Atalanta võõrsil, Atletico võõrsil, Roma kodus. Pole mõtet ennast väsitada ja kurnata enne sellist graafikut. Pealegi tuleb Cesena Torinosse kaitsma ja vastu pidama.

                              21.45 Parma - Roma
                              1st Half goals over 1,0 1,91

                              Roma on see hooaeg väga tugeva rünnakuga ja väga tugeva stardiga. Ja Romal pole üldse lihtsam graafik ees. Seega, mida kiiremini alustatakse, seda parem. Parma ei ole aga erilist kaitsekindlust see hooaeg näidanud. Tuleb põnev kohtumine ja ilmselt ei jäta alguses passima.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                19.00 Tammeka - Levadia
                                Tammeka AH +2,5@1,83 (hommikul oli 1,90)

                                Minu arvates Levadia peab ikka väga pingutama, et 3 väravaga täna võita. Tammeka on viimasel ajal päris head hoogu näidanud. Tundub, et Tartu poisid said enesekindlamaks ja koos sellega tuli ka meeskonnavaim ja mis kõige tähtsam ka tulemus. Jah ühes mängus jäid nad Florale 4-0 alla ja see on antud panusele ohtlik märk, kuid selles mängus oli Floral põhikoosseis ning väga halb kogemus eelmisest Tartu visiidist. Levadila on siiski puudu Subbotin, kes on täitnud skoorija rolli nõrgemate võistkondade vastu. Ma ei vaidle sellega, et Levadia on suur favoriit antud mängus ja ilmselt nad oma 3 punkti võidavad, ainult minu meelest ei ole nad nii suured favoriidid, et lihtsalt 3 väravaga võita.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X