Lehekülg 182, kokku 183 EsimeneEsimene ... 82132172178179180181182183 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 621 kuni 3 640, kokku 3644
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Taaskord, väga nauditav ja huvitav materjal! Kui niivõrd värvikad ja ausad inimesed kaasatud on, tekib küsimus - kas lähitulevikus Duganile minnakse külla?
    Mul on listis üle 70 idee, nendest 47 on seotud jalgpalliga. Ehk siis 2-3 hooaja jagu on meil episoode.

Dugan on listis, aga millal see juhtub? Ei oska prognoosida. Mitte aastal 2019.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Zenit - Otepää koefid pafis,Unibetis

Zenidi võit @9, dnb @8 ja 1X @4. Head panused.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui juba idee pakkumiseks läks, siis mul on maja ees on üks väga sümpaatne koristaja, selline 60-70 aastane ilmselt, PZeniti särk on igapäevaselt seljas, paar korda olen full kit kah näinud seljas, dressid, pusa, nokats jne. Ühesõnaga tundub selline vanakooli vend, kes on vist eluaeg toetanud Zeniti . Tundub igastahes huvitav karakter, kes võiks kindlasti kõnetada su kuulajaid.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball nr. 22 - Lokomotiv Moskva Eestis!

-Mida teevad Lokomotivi treenerid Eestis?
    -Mis asi on Lokocamp?
    -Kuidas selleni jõuti?
    -Mis on klubide eesmärgid?
    -Penaltichallenge + osalemine treeningus + söömine

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball nr. 23 - Vlasiy Sinyavskiy

-esimesest lepingust
    -FC Puumast
    -Vitas Mališauskase lahkumisest väljakult
    -üleminekust Kaljust Florasse
    -Kohtumisest Pohlakutega
    -kuulsusest

Lisaks 2 challenget ning tutvumine Vlasiy tüdruksõbraga.

NB! Kui keegi väga head mulle soovib, siis pange laik.

Instagram

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ei osanud kuskilt mujalt küsida, proovin sult telekavaataja. Mäletad vanasti oli üks eriliselt andekas poiss, Andrei Antonenko, mängis TJK ja siis SCREAL´is mingil ajal. Nüüdseks pole aastaid muidugi mänginud ja neti ei ole ka mingit infot. On sul mingit infot, kus või millega ta tegeleb hetkel? Küsin seetõttu, sest nv sai arutatud paari tüübiga oma aja legendaarseid noorteturniire ja ta oli eriliselt meeles kuidagi.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ei osanud kuskilt mujalt küsida, proovin sult telekavaataja. Mäletad vanasti oli üks eriliselt andekas poiss, Andrei Antonenko, mängis TJK ja siis SCREAL´is mingil ajal. Nüüdseks pole aastaid muidugi mänginud ja neti ei ole ka mingit infot. On sul mingit infot, kus või millega ta tegeleb hetkel? Küsin seetõttu, sest nv sai arutatud paari tüübiga oma aja legendaarseid noorteturniire ja ta oli eriliselt meeles kuidagi.
    Mul pole õrna aimugi. SC Realist on mul muud nimed meelde jäänud. Aga nad olid muidugi aasta nooremad ka.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Vahepeal olime sunnitud pausi võtma. Aga nüüd peaksid episoodid libedamalt minema.

Episood nr. 24. Viimsi SMS Raha + Futsali Meistrite Liiga Tallinnas.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kuigi mu blogabeti viimase aja statistika on kohutav, siis Nõmme Kalju võit dnb, edasipääsemine, DC Levadia vastu täna julgeks ma küll soovitada.

NB! Jutt käib praegusest ajast, kus on Kalju DNB kohati @2.8.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Käisime Valgevenes küll ühel teisel eesmärgil, aga vahepeal tekkis vaba hommikupoolik. Vaatasime, mis elu elab FC Minsk ja nende naistevõistkond, kes kohtub Meistrite Liiga 1/8-finaalis Barcelonaga.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Barcelona ei pääse CL-i alagrupist edasi @17

Kui peaks järgmine voor juhtuma, et Dortmund ei kaota ja Inter võtab end Tšehhis kokku, siis väga reaalne.

Lisan siia ka Napoli ei pääse edasi @21.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball nr. 26

Väljasõit Eesti koondisega Valgevenesse!

Enne, kui ma tutvustan, siis ma surusin ettevõttesiseselt eestikeelsete subtiitrite tegemise. Nende subtiitrite tõttu venis töö selle episoodi kallal 30% pikemaks ning episoodi eelarve suurenes. Ja noh kohati pidin dickhead olema ja oma arvamust firmasiseselt kaitsma. Ma usun, et eestlastele pakuvad ka huvi meie episoodid, mis on seotud kohaliku jalgpalliga.

Ehk siis, kui teid see ei huvita või episood ei meeldi vms, siis on see normaalne. Aga, kui teile juhuslikult meeldis episood või te arvate, et eestikeelsed subtiitrid on hea mõte, siis palun väljendage seda. Ja selleks on võimalused: "like", sõpradele jagamine, video alla kommenteerimine. See on tõepoolest tähtis. Detsembris-jaanuaris on plaanis veel 2 huvitavat episoodi (loomulikult ka edaspidi) ja tagasiside on see, mis võib aidata meil otsust vastu võtta.

Vabandan, kui olen liiga pealetükkiv.

Aga episoodist:

-Kuidas mängijad kogunevad?
    -Kuidas lendavad?
    -Mis tingimustes teevad trenni?
    -Mis tingimustes ööbivad?
    -Rutiinne trenn
    -Jalutuskäik pargis
    -Ametlik mängueelne trenn
    -Mängupäev
    -Tagasilend

Järgnevate mängijate lühemad mõtted:
    -Märten Kuusk
    -Mihkel Ainsalu
    -Martin Miller
    -Erik Sorga
    -Vlasiy Sinyavski

Järgnevate mängijate (ja treenerite pikemad mõtted:
    -Nikita Baranov
    -Vladimir Vassiljev
    -Vladislav Kreida
    -Konstantin Vassiljev

Mängueelsed mõtted:
    -Karel Voolaid

Mängujärgsed mõtted:
    -Karel Voolaid
    -Karol Mets

Eksklusiivne auhind (tingimused episoodi sees). Osalege julgelt.

Instagram

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ohoo! Saan jalkavideot vaadates vene keelt õppida nüüd! Hea töö.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Praegu 15. novembri õhtul on mul korraks hetk, et teha väike sissekanne oma blogisse.

Need, kes vähegi on minu tegemisi jälginud, saavad aru, et päris koeffitsientide tegija ma enam pole. Tõtt-öelda olen viimased kuus kuud sisuliselt kahte erinevat tööd teinud. Vahemikus juuni-oktoober stabiilsed 20-30 ületundi nädalas ei ole liiga hästi tervisele mõjunud. Kuid nüüd võib öelda, et ma ei ole enam trader.

Aja jooksul ma nägin, et mingid asjad paeluvad veelgi rohkem ja proovisin neid. Vahetasin ametikohta firma sees ning teen totaalselt teistsugust tööd. See meeldib mulle. Selle üks väike osa on ka show Balaball, mida ma suures osas vean. Oma raskustega. Oma väikseima eelarvega (aga olgem ausad, seda vaatab ka oluliselt vähem inimesi, kui Kalev Kruusi saateid Betsafe kanalil). Selle saate tegemise ajal ma õpin, ma saan oma vitsad kätte, aga see on faking põnev.

Aga kõige põnevam on meie kohalik jalgpall, meie kohalik sport, inimesed, kes selle sees on. Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal. Me kogu aeg näeme suuri eeskujusid välismaal, suuri staare tippliigades. Aga meie seas on tõeliselt andekaid ja huvitavaid inimesi. Kogu meie sport ja sellega seotud ärid on üles ehitatud entusiasmi pealt. Mulle meeldib entusiasm. Ja mulle meeldib, kui mingi tegevus lööb minus välja entusiasmi.

Ilmselt edaspidi jään väärtuslikest koeffitsientidest järjest enam eemale ning vahel harva, kui näen midagi head, proovin vaid blogabetis jagada.

Ja mis kõige tähtsam... Ma naudin oma tööd ja see töö on saadud reaalselt suures osas tänu sellele foorumile ja sellele väikesele kogukonnale siin, keda ma enamjaolt isegi ei tunne.

Aitäh Teile, sõbrad!

Võitleme edasi

Instagram

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

jee, edu!
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Meeskonnaliige Kasutaja ltrubetsky2 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Ma olen sinuga!

Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Super töö jällegi ning eestikeelsete subtiitrite mõte on tore ja mõistlik, kuna suur hulk vaatajaid-kuulajaid ka eestlased ja isegi, kui vene keelt mõista, siis päris kõigest siiski ilma subtiitriteta aru ei saa
    Meeletu töö ja aeg-energia, mis sellesse paned, aga tulemus on fantast, nii et jätka samas vaimus!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Väljasõit Eesti koondisega Valgevenesse!

Enne, kui ma tutvustan, siis ma surusin ettevõttesiseselt eestikeelsete subtiitrite tegemise. Nende subtiitrite tõttu venis töö selle episoodi kallal 30% pikemaks ning episoodi eelarve suurenes. Ja noh kohati pidin dickhead olema ja oma arvamust firmasiseselt kaitsma. Ma usun, et eestlastele pakuvad ka huvi meie episoodid, mis on seotud kohaliku jalgpalliga.

Ehk siis, kui teid see ei huvita või episood ei meeldi vms, siis on see normaalne. Aga, kui teile juhuslikult meeldis episood või te arvate, et eestikeelsed subtiitrid on hea mõte, siis palun väljendage seda. Ja selleks on võimalused: "like", sõpradele jagamine, video alla kommenteerimine. See on tõepoolest tähtis. Detsembris-jaanuaris on plaanis veel 2 huvitavat episoodi (loomulikult ka edaspidi) ja tagasiside on see, mis võib aidata meil otsust vastu võtta.

Vabandan, kui olen liiga pealetükkiv.

Ennekõike, aitäh neile, kes vaatasid. Ja super, kui kellelegi meeldis. Tõesti annan endast parimat, et Eesti jalgpalli (spordi) teemasid saaks edaspidigi kajastatud. See ei ole kerge, sest kahjuks ei ole tihtipeale otsustajad mu ideedega nõus. Ja mul on vähe argumente, kui suva-Kruusi video korjab 30k vaatamisi ja minu Eesti koondise projekt vaevu 2k. Aga noh Kruus on kaloriitsem + ralli on oluliselt kuumem teema kui kohalik vutt.

Muide, kui vaadata Kalev Kruusi podcaste, siis kõige vähem vaadatuimad olid just jalka omad. Jalkahuvilisi on Eestis vähe.

Aga... Kommentaarid subtiitrite vajadusest on jõudnud õigesse kohta ja mulle tõsiselt pakuti, et iga episood, mis on seotud Eesti spordiga, võiks olla subtiitritega. Epic win!

Ehk siis minu point - kui te näete midagi head, mida te arvate, et võiks edaspidigi veel tehtud olla (mitte ainult minu saate mõttes), siis avaldage oma meelt. See päriselt töötab!

Näidake seda videot sõbrale. See päriselt töötab!

Ma olen olnud pikalt selles paadis, et miks küll kohalikus skeenes nii vähe jalkaasju on... Jah, see ei huvitagi kedagi.

Instagram

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma olen olnud pikalt selles paadis, et miks küll kohalikus skeenes nii vähe jalkaasju on... Jah, see ei huvitagi kedagi.
    Karm reaalsus.

Ilmselt oled kajastanud valesid asju, eestlaste aktiivsus tõuseb ainult siis kui neid kõnetab üleüldine negatiivsus, et kui halvasti kõik asjad ikka on. Järgmisele osale pealkirjaks "Eesti jalgpall on mõttetu pask" ja üle 2k vaatamise ja 50 kommentaari garanteeritud.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma vist ei ole ühtegi su saadet vahele jätnud. Aga ma olen ka see tüüp, kellele meeldivad sellised saateid, mis räägivad köögi nurgast.
    Aga üks küsimus mul viimasel saatel tekkis, kui paljud saateosalised on teadnud su saatest juba eos?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud