320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    22.00 Prantsusmaa - Ukraina
    Ukraina lööb värava? Jah @2,09

    Kui põhimõtteliselt mängib 2 võrdset võistkonda omavahel ning kui üks neist võistkondades omab suhteliselt rahulikku edumaad, omab enesekindlust enda tegevuses, teab, kuidas eesmärgini jõuda ning ei karda vastast. Siis ma ei mõista, miks peab selle võistkonna lihtne värav olema nii kõrgelt hinnatud. Prantsusmaa mängib siiski päris tugeva vastasega, mitte Liechtensteiniga. Prantsusmaa ei ole teab mis kindlus kaitses.

    Hea küll, need väravad ja võimalused tulid Ukrainal läbi raske pusimise, aga siis oli Prantsusmaa ka ettevaatlikum. Mida kodumeeskonnal nüüd kaotada on? See tähendab aga rohkem vabu tsoone, rohkem manööverdamise ruumi. Ja lõppude lõpuks, värav võib tulla tavalisest rikošetist 30 meetrise kusise kauglöögi pealt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Horvaatia vs Island H(0-1) 1 1.95 äkki?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
        Horvaatia vs Island H(0-1) 1 1.95 äkki?
        Hea pakkumine. Edukam kui minu oma igatahes.

        16.30 Augsburg - Hoffenheim
        Goals over 2,75 @1,98

        Ma julgen pakkuda, et siin võib väravaid tulla. Mulle lihtsalt tundub, et kui kohtub 2 võistkonda, kes on kahe peale teinud 2 under 2,5 mängu see hooaeg, siis on selline koefitsent igal juhul proovimist väärt. Ja kuigi Augsburgi kaitseliin tundub päris OK see hooaeg, ma arvan, et pigem me näeme siin väravaid, kui mitte.

        Vaadates tänast päeva üldisemalt, siis tundub lihtsalt vutivaatamise päev. 15 minuti pärast algab Moskva derby 1 Baltiiski pealt, siis kell 19.30 on Eurosport 2 pealt võimalus Dortmundi - Müncheni vastasseisu jälgida. Ja seda juba Eesti telekanalitest.

        Kui rääkida panustamisest, siis ma prooviks täna mängida veidi favoriitide vastu (ma mõtlen neid võistkondi, keda ootavad väga tähtsad Champions Liiga mängud ees). Vb Chelsea, Shaktar, Milan, Porto, Benfica. Muidugi mitte kaotused ega double chansid aga aasia +händikäpid.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #19
          16.00 Livorno - Juventus
          1st half goals under 1,25 @1,66

          Mida Juventusel on vaja? Võimalikult lihtsat võitu ja võimalikult vähe jõudu selleks kulutada. Päris palju mõeldakse ilmselt kolmapäevasest mängust taanlaste vastu, millest võib tulla üks ootamatu häving. Seega on vaja siin veidi ettevaatlikumalt mängida ning mitte lasta suurtel probleemidel tekkida.

          Aga Livorno ei ole ka teab mis nõrk võistkond ning valitseb meister on hea motivaator alati. Ja kuigi statistika ütleb meile, et Livorno mängudes sünnib sageli väravaid, siis nüüd ei ole koduvõistkonnal muud teha, kui kaitsta ja vasturünnakutele loota.

          Suure tõenäosusega on võistkonnad esimesel poolajal ettevaatlikud ning suure hurraaga peale ei lenda. Juve (vaadates koosseisu) üritab eksperimentaalset kaitseliini arvestades veidi tagasihoidlikumalt mängida.

          Half-time lõppes 0-0. Tahtsin poolajal soovitada Juve -0,75, a noh nüüd on ilmselgelt hilja seda teha.

          Ülejäänutest mängudest jäävad silma Interi ja Sportingu võidud. Gil Vicente draw no bet on ka huvitav. Werded - Mainz igasugused overid. Hajduki win to nil on ka huvitav panus.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            14.30 Neftokhimik Burgas - CSKA Sofia
            Goals Under 3,0 @1,88

            Ma lähtun siin jällegi tugevamast võistkonnast. CSKA-l on pärast kahte kaotust vaja raudselt see mäng kotti pista ja kindlalt edasi liikuda. Selleks, et kokku võtta, peab võistkonnas olema tugev distsipliin ja ei tohi enam endale lasta sisse. Selleks on tegelikult CSKA-l kõik võimalused olemas, kuna minu arvates on Ilyiev ja Mendy üks tugevamaid keskkaitsepaare terves liigas.

            Muidugi, kui vaadata vastase statistikat, siis laseb Burgas keskmiselt 3 väravat mängus, mis on ilmselgelt liiga palju, mis vihjab ilmselgelt sellele, et kaitseliin on nõrk ja poolkaitseliin ei tee oma tööd hästi.
            Muidugi on CSKA võimeline sellisele kaitseliinile ka 3, 4 ja isegi 5 lööma, aga CSKA enda ründeliin ei ole just hiilgavaim ning kahte aspekti korraga on raske parandada. Pigem ei võeta siin riske ja võetakse tagasihoidlik, kuid kindel võit.

            Tegelikkuses suutis aga Neftokhimik kohe alguses värava ära lüüa. -200 eurot.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              0:15 Nafta värav on päris ilus...0:50 Petrovi oma kah.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                0:15 Nafta värav on päris ilus...0:50 Petrovi oma kah.
                Minu arvates see tõestab järjekordselt, kui lihtsalt või kui imelikel kokkusattumustel võib üks värav sisse lennata jalgpallis. Samas teinekord pallitakse 90 minutit ja midagi ei lenda.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #23
                  21.45 Porto - Austria
                  Porto AH -2 @1,93 (Olybetis 1,87, Tonybetis 1,85)

                  Portol on seda mängu igal juhul vaja võita ja olenemata sellest, kas Atletico võtab punkte Peterburist või mitte. Portol on alati eesmärk alagrupist edasi saada ja seekord ei ole mingit erandit, kuid portugallased on suures hädas. Kõik ei olene enam nendest. Ja kui Zenit tõesti võidab täna, siis võib neil motivatsioon tõesti kukkuda.

                  Aga võrdleme siiski kahte võistkonda, kes omavahel mängivad. Ma ütleks, et Porto on enam kui suuteline Austriale vähemalt kahe väravaga ära tegema. Porto iseärasus on nende võimes tõeliselt kiiret survet peale panema. Nad olid selles komponendis kõvasti Zenidist üle ja kahe mängu peale olid palju enamat väärt, kui 1 punkt venelaste vastu. Austria on aga selline võistkond, kes ei ole harjunud sellise mängutempoga mängima. Zenit ei pakkunud midagi erilist nende vastu ning Venemaal suutsid austerlased ilusti vastu hakata. Kui aga arendati kiiret tempot ja survet, nagu näiteks tegi seda Atletico Madrid või Porto Austria mängu 2. poolajal, siis kippus see asi Austrial lagunema.

                  Teine põhjus on koefitsentides. Bookied üldse ei usu, et Austria lööb värava (hinnatud lausa 2,25-ga) ning ei usu, et Porto alla 2 selles mängus lööb. Siis tekib loogiline järeldus, et väga tõenäolised on seisud 2-0 ja 3-0. Või kui Austrial õnnestubki oma esimene värav ära lüüa, siis on mäng lahtisem ja tuleb lihtsalt kõrgem skoor. Ehk siis palju mõistlikum on -2 panustada, kui Porto total või Porto nullimäng.

                  Veidi mõtteid teistest mängudest:

                  1) Zenit - Atletico
                  Väga kahtlane mäng. meenub kohe eelmine aasta, kui Zenidile tuli 5. voorus külla motivatsioonita Malaga ja Zenit ei suutnud midagi muud peale viigi. Pealegi on Danny neil puudu. Atletico varumeestel on, mida tõestada. Tõenäoline on BTTS.

                  2) Ajax - Barcelona
                  Kuigi Ajax on sümpaatne võistkond, siis sellise mao vastu, nagu Barcelona, on neil raske. Ma pigem arvaks, et Barcelona AH -1 vms.

                  3) Arsenal - Marseille
                  Raske mäng panustamiseks. Ja huvi pärast võiks kombosse lisada mingisuguse 1st half goals over 1,0.

                  4) Basel - Chelsea
                  Ma arvan, et Chelsea võidab ja vb oleks mõistlik isegi AH-1 riskida.

                  5) Dortmund - Napoli
                  Võiks julgelt proovida Dortmund lööb mõlemal poolajal värava. Arvan, et Napoli ei võida seda mängu, kuid säilitab ikkagi häid edasipääsulootusi.

                  6) Celtic - Milan
                  Celtic draw no bet. Milan läheb seda mängu viigi peale mängima.

                  7) Steaua - Schalke
                  Ootan sellelt mängult overeid. Arvan, et mõlemad skoorivad ja arvan, et Schalke lööb vähemalt 2.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #24
                    Kohati päris reaalsed pakkumised. On plaan ka homsete mängude ja neljapäevaste euroopa liiga mängude kohta mingid arvamused avaldada?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas TakeOnTheWorld Vaata postitust
                      Kohati päris reaalsed pakkumised. On plaan ka homsete mängude ja neljapäevaste euroopa liiga mängude kohta mingid arvamused avaldada?
                      Kohati päris reaalsed jah. Kuid tavaliselt lähevad kahjuks teisiti. Eilne Porto mäng- hindasin portugallasid tugevalt üle...

                      21.45 Juventus - FC Kobenhavn
                      Corners over 10,5 @1,97

                      Selle panuse juures tuleb vaid mõelda, kuidas see mäng hakkab kulgema. Tegelikult on ju taanlastel võimalus alagrupist edasi saada. Mittekaotada täna ja võimalik, et lihtsalt mittekaotada ka kahe nädala pärast. Aga just siin ja nüüd on väga keeruline. Vastane on ülimalt motiveeritud ja soovib iga hinnaga seda võitu. Vastane on ka 2 pead tugevam ning vastasel on ka täistribüün, mis teda igal juhul rünnakule motiveerib. Kõigele sellele on väga raske vastu panna. Aga nad kindlasti üritavad.

                      Kuidas? eks ikka sügav kaitse, ülikontsentreeritud tegevus ning vasturünnakud äärtest. Juventus ei ole see hooaeg just parim sügava kaitse murdja ning appi tuleb sageli kas läbi sööt keskelt, või ääred. Llorente esinemisel proovitakse nüüd rohkem tsenderdada ja standartolukorrad on väga olulised Juvel see aasta.

                      Just selline äärtele nihkumine viiski mind sellele mõttele. Lisaks on statistiliselt just need 2 võistkonda kõige rohkem nurgalööke andnud selles alagrupis. Juventus on raudne nurgalöökide andja olnud, mis muidugi ei kindlusta midagi, võib olla veidi julgustab. Kui Kopenhagen suudab hoida oma väravat puhtana (või vähemalt mitte last sisse rohkem kui 1) vähemalt 60 minutit, siis peaks neid nurgalööke tulema. Ainuke oht on, et Juventus kindlustab selles mängus kõike liiga ruttu, see on aga suhteliselt vähetõenäoline.

                      Antud panus tuleb sbobetist ning see on peajagu parem, kui teised pakuvad. Seega ka numbriline huvi on mängus olemas.

                      Lisaks mulle väga meeldis üks Olybeti panus, mida ma aga eriti ei julgenud mängida. Nimelt, et mängu seis jääb kas 2-0;3-0 või 4-0. Ja panuseks anti 2.30. Väga viisakas minu meelest.

                      Nüüd aga rubriik "kiired mõtted":

                      1. CSKA - Bayern
                      Minu meelest siin tuleb kohe alguses valida, kas Bayern hakkab normaalset mängu mängima või mitte. Ma arvan, et mitte, usun, et motivatsioon võib suhteliselt maas olla neil ning siin mängus ei tule palju väravaid. Under 3,0 oleks päris viisakas. Ja pealegi Khimki Arena väljak ka nagu eriti ei soosi seda mängu. Samuti Bayerni clean sheet tundub suhteliselt hea, eriti arvestades seda, et pakutakse üle 2 selle eest.

                      2. Leverkusen - ManU
                      Ma ei ole eriti täpsemalt uurinud, aga kuulsin, et ManU-l on suured probleemid keskväljaga hetkel. Sellisel juhul Leverkusen võib inglased mõneti ära süüa. Arvan, et kui sellele mängule pakutakse possesioni peale koefitsente, siis huvi pärast võiks Leverkuseni peale koefitsente vaadata.

                      3. Shaktar - Real Sociedad
                      Siin on jällegi see, kas uskuda koduvõistkonda või mitte. Kui uskuda, siis -1 Asian raudselt. Kui mitte uskuda, siis +1 Real Sociedad. Ma pigem arvan, et koduvõistkond võtab siiski oma. Real Sociedadil oli laupäeval väga emotsionaalselt raske mäng Celta vastu ja seal kaotati niimõnigi emotsioonitilk. Seega võistkonnal, kellel on veelgi vähem motivatsiooni, kui teistel, on sellises olukorras ehk väga raske end kokku võtta.

                      4. Real - Galatasaray
                      Olen netiavarustes palju arvamusi kohanud, et both teams to score on hea panus. Ma paneks siinkohal Real Madrid clean sheet.

                      5. Man City - Plzen
                      No 6-0 kindlasti ei tule. Man City võidab selle, aga mis vaevaga nad teevad seda? pigem prooviks kuhugi kombosse panna first half over 1,0. Vaevalt, et nad teisel poolajal enam viitsivad jõudu kulutada.

                      6. PSG - Olympiacos
                      Enne eelmise vooru mängu, arvasin, et Olympiacos on suhteliselt tugev võistkond. Tegelikkuses on neil hea väravavaht ja väga nõrga kontsentratsioonivõimega kaitseliin. Arvan, et kui Zlatan mängib täna, siis ta skoorib. Kuid ma ei oleks PSG üldvõidus nii kindel ja parem ei mängiks händicäppe. Pigem võtavad prantslased siin võimalikult lihtsa vaevaga oma 3 punkti ära ja unustavad Meistrite Liiga kuni veebruarini ära.

                      7. Anderlecht - Benfica
                      A miks mitte jälle proovida Benfica võitu mängida? Nad on tugevamad oma vastastest, neil on vaja võitu ja me kõik nägime, mis juhtus belglastega, kui PSG neile survet peale pani. Ma võtaks isegi AH-1 Benfica.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                        Corners over 10,5 @1,97
                        Kahe peale 6 nurgalööki. Viimasest 6 panusest 5 on mööda läinud ning november on hetkel negatiivse balansiga, vaatamata väga ilusale kuualgusele.

                        See on elu, midagi pole parata. Homme sukeldume Euroopa Liiga maailmasse.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #27
                          22.05 Chornomorets - Dinamo Zagreb
                          Chornomorets AH-0,75 @1,80

                          Väga raske on täna leida tõeliselt motiveeritud võistkondi. Ja ega ukrainlastel ka just suured need võimalused ei ole. Aga nagu Hollandi Liigas me näha võisime, ei ole see PSV nii võitmatu midagi. Aga, et viimases voorus löögile saada peab praegu võitma. Odessiitide jaoks on Euroopa Liiga väga tähtis turniir ja nad tahavad kindlasti edasi saada. Pealegi on võistkond ka suhteliselt hoos praegu.

                          Zagreb aga jättis kolmandiku oma põhivõistkonnast koju ning algkoosseisus alustab paar noorukit ning paar regulaarset põhimeest. Pealegi on Zagrebil palju tähtsamad mängud ees. Ennekõike pühapäevane derby Hajduki vastu liigas ja siis nädalasisene karikamäng sama vastasega. Zagrebil ei ole ka enam võimalusi edasipääsuks. Seega suhteliselt mõttetu mäng nende jaoks ja kuigi nad võtavalt vabalt ja sageli juhtub üllatusi murevabas õhkkonnas. Kuid kui vastasel on kindel motivatsioon, siis saab Zagrebil keeruline olema.

                          Üldjuhul on Euroopa Liiga väga kahtlane turniir ning tõelisi motiive on siin raske välja selgitada, peab palju suurem uurimise taust olema.

                          Ma lihtsalt soovitaks sellest eemale hoida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #28
                            Põnev mäng taas. Loodame et sellest panusest algas võitudeseeria. Good luck!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Põnev mäng taas. Loodame et sellest panusest algas võitudeseeria. Good luck!
                              Kuigi seda võib vedamiseks nimetada, arvan, et just tugevam motivatsioon on see, mis ukrainlasi lõpuks võidule viis.

                              Igatahes uurides terve hommikupooliku tänast päeva, leidsin ma, et ei ole mitte üheski panuses kindel ning jätan seekord panustamata.

                              Küll aga sündis mu peas mõte, et võiks lühidalt kirjeldada protsessi, kuidas ma hetkel "töötan" nende panuste kallal. See ei ole soovitus ja keegi ei pea järgima seda skeemi. Pealegi on see suhteliselt poolik kirjeldus ja ajalimiidi tõttu piiratud.

                              Alustuseks peaks mainima, et ma ei ole professionaalne panustaja, ma ei teeni sellega mingit elatist ja hetkel on see blogi pigem üks projekt.
                              Ma pean suutma töötada oma põhitöö, õppimise ja muude asjade kõrvalt. Hetkel kulub ühe panuse väljatöötamiseks 2-3 tundi. Seda on vähe ning sageli jäävad kaotused just eeltöö vähesuse taha. Kui ma tegeleksin ainult sellega, siis 6 tundi oleks see miinimum, mis kuluks ühe panuse välja töötamiseks. Aga see selleks...

                              Esmapilgul ma avan flashscore.com ning uurin kõiki päeva mänge. Miks on flashscore minu jaoks mugavam, on see, et sealt näeb tegelikult kohe bet365 panuseid ja interface on ka suhteliselt lihtne. Siis ma valin enda jaoks 3-4 huvitavat mängu. See on veidi intuitiivne protsess, kus esmatähtsateks on numbrid (koefitsendid). Ennekõike mind huvitavad koefitsendid ja just vähemalt 1.6. Minu lõpp-eesmärk on see, et võimalikult kõrge koefitsent mängiks võimalikult lihtsalt.

                              Ütleme, et leidsin vastava koefitsendi, mis võiks minu meelest kindlasti mängida. Siis ma hakkan otsima põhjusi, miks ta võiks mängida. Igasugused panustamisfoorumid on selleks abiks, aga ka lihtne enda uurimistöö. Ennekõike otsin vihjeid motivatsiooni kohta. Ma üldse arvan, et motivatsioon on meisterlikkuse kõrval kõige suurem faktor, mis mõjutab mängude tulemust. Kui mängivad 2 võrdset võistkonda, siis võidab motiveeritum, tahtejõulisem. Nii on alati olnud ja ma olen seda ka ise jalgpalli mängides kogenud.

                              Kui ma leian, et on piisavalt suuri põhjusi selle tulemuse (panuse) juhtumiseks, siis otsin väikeseid põhjusi. Selleks ongi aga igasugused foorumid ja välismaised lehed parimad. Igasuguste mängijate puudumine, igasugused treenerite/mängijate/juhtkonna ütlemised, ilmaennustused- see kõik on tähtis informatsioon, mis on väga vajalik. Ja palju targem on keskenduda informatsioonile, mis sinu sisetunnet ümber lükkab, mida rohkem tekib mõtlemismomenti, seda parem.

                              Ja nüüd, kui kõik minu peas, enne mängu klapib, siis võin klikata nupukesele ja kultiveerida oma 200 eurot panuseks.

                              Näiteks täna mul olid 3 huvitavat ideed, mida ma aga ei riskinud ellu viia.
                              1) kõigepealt arvasin, et Villarreal on liiga ülehinnatud Malaga vastu ja võõrsilvõistkonna värav @1,67 (võõrsilvõistkonna over 0,75@2,10) on väga head diilid. Küll aga hirmutas mind vigastatute nimekiri Malagal ning sellest lähtuvalt proovivad nad ehk kaitsvamalt mängida ja seeläbi võib seis vabalt 0-0; 1-0 olla.

                              2) Empoli - Brescia. Empoli kui tabeliliidri koduvõit @1,91. Kuid siis uurides Empoli mängustiili, mõistsin, et neil on raskusi kaitsesse tõmbuvate meeskondade vastu. Brescia on väga raske pähkel ning tegelikult on võõrsil kaotanud see aasta vaid korra. Lisaks on nende pingil tagasi Caracciolo, kes on väga tähtis riietusruumi figuur selles võistkonnas.

                              3) Wisla draw no bet @1,67. Wisla, kes on 9st kodumängust 7 võitnud ja 2 viiki mänginud, Wisla, kes on heas hoos. Kuid siin tuli väike informatsiooni Poola kanalite kaudu, et Wisla ei ole eriti veenev see aasta, pooled võidud tulevad kerge õnnefaktoriga ja üldsegi on neil tänase vastasega head suhted ja võib vabalt esineda punktide poolitamist.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #30
                                Väga hea lugemine kuid äkki viskaksid ka mõned panustamise tuntumad foorumid või leheküljed, kus siis mängudest räägitakse jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X