320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    12.30 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva
    Over 2,0 @2,06

    Ma isiklikult arvan, et panustades sellele mängule inimesed pingutavad üle. Jällegi võtsin selle mängu puhtalt väärtuse pärast. 2,06 on ülihea koefitsent ja ma jään rahast ilma kui ei mängus tuleb alla 2 värava. Ma ei ütle, et see pole võimalik, aga ma arvan, et selline tõenäosus peaks olema hinnatud umbes 2,5-ga mitte 1,8-ga.

    Püüame aru saada, miks inimesed arvavad, et siin väravaid ei tule. Võtame kõigepealt statistika: viimases kolmes voorus on nad kahe peale löönud 2 väravat. Aga Tereki puhul võin ma kindlalt väita, et Krasnodari ja Torpedo vastu ei olnud piisavalt õnne. Eriti Torpedo vastu, lõi Terek 3 korda posti ja mingid ulmelised võimalused ei realiseeritud. Lokomotiv mängis omakorda kahe tiimi vastu, kes tulid bussi parkima ning kolmas mäng oli Spartakiga, mis oli põhimõtteline derby ja mille otsustas 1 värav.

    See, milline treener on Terekit juhendav Rakhimov? Tema võistkonnad mängivad alati kaitses ettevaatlikult, rünnakul vasturünnakutega. Aga see faktor jääb täna ära ma arvan. Terekil on vaja võitu, raudselt kohe minnakse julgelt rünnakule. Muidu ei taha keegi ju 4 kaotust järjest või 4 mängu ilma väravata järjest. Kadõrov won't approve!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      18.00 Barcelona - Espanyol
      Under 3,75 @1,80

      Realile vastupidiselt on Barcelonal Meistrite Liigas veel mustwin mäng ees. See toimub 3 päeva pärast. Vaevalt, et Barca on planeerinud 2. alagrupikohta. Edasi lähevad mängud samamoodi üle päeva. Nh ilmselt karikamängus antakse põhimeestele vast puhkust, aga siiski. Jällegi ma näen seda, et Barcelonal on vaja raudselt see mäng võita. Ma olen jällegi kindel, et nad selle võidavad, aga kui suur on neil motivatsioon vastast purustada? Noh erilist vahet ju pole. Jah mõneti on Espanyol nagu linnarivaal, aga vaevalt see mingit ülisuurt erutust Barca mängijatel tekitab. Võib olla vaid Suarez tahaks võimalikult palju skoorida.

      Teisel pool on Espanyol, kelle jaoks on see ilmselt vähe tähtsam mäng kui Barcale. Usun, et hea tulemus on siin väga tähtis, mitte mutta vajuda on väga tähtis ja sel hooajal pole see tegelikult Barca vastu nii raske ka. Alguses ma mõtlesin võtta AH+3, kuid selle väärtus oli veidi madalam, samas see on minu arust veel kindlam panus. Minu antud panus eeldab siiski mõneti, et Espanyol väravaid ei löö.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Väikene idee Bar-Esp mängule. Suarez lööb esimese värava!
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Samas annab bet365 lihtsalt Suareze väravale ükskõik mis ajal 1,61. Pole ka paha, kui on suured eeldused ta väravaks olemas.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Suarez ei skoorinud, selle eest skooris Espanyol ning Messi ja seda 3 korda.

            Selle eest Lokomotiv ja Terek tegid kahe peale vähem raamidesse lööke, kui Messi väravaid. - 400 eurot täna ning üldseis on 1164 eurot. Shit Happens! Homne päev toob palju under mänge Venemaa liigas ning muidu põnevaid hetki. Aga see on homme.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Täna on 4 Venemaa Premier Liiga mängu. Panustan igale mängule Under 2,25 200 eurot. täpsemalt koefitsentidest ning nii mõttetu käigu põhjustest kirjutan õhtupoole, kui rohkem aega on.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Niisiis, mis ma täna tegin.

                Mordovia - Rubin
                Under 2,25 @1,76

                Seis jäi 0-1.

                Torpedo - Uga
                Under 2,25 @1,57

                Seis jäi 2-2

                Rostov - Arsenal Tula
                Under 2,25 @1,75

                Seis jäi 0-1

                Spartak - Ural
                Under 2,25 @2,09

                Seis jäi 2-0

                Kokku jäid plusspoolele 3 mängu, miinuspoolele 1 mäng, kusjuures kõige suuremate under võistkondade vahel.

                Miks ma nii tegin?
                Lihtsalt mõnikord on üldine tendents. Mida suurem on valim, seda kergemini see tendents välja tuleb. Viimasest 24-st Venemaa Premier liiga mängust vaid 6 olid over 2,5. Üldine tendents tähendab, et panustades underitele, oled plussis. Seda tähendas ka tänane päev. Nüüd lähevad vene klubid talvepuhkusele.

                Meid aga ootab ees Meistrite Liiga.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  21.45 Monaco - Zenit
                  Under 2,25 @1,78

                  Ka seda panust võiks ära põhjendada mingisuguse süsteemi abil või statistika abil. Niisama faktiks, nii Monaco kui ka Zenidi kõik Meistrite Liiga tänavuse hooaja alagrupimängud on lõppenud under 2,5 resultaadiga. Aga statistika ei ole tegelikult see, millele ma esmajoones siin panuses toetun.

                  See mäng on ei rohkem ega vähem väärt play-off kohta Meistrite Liigas. See, mida see rahaliselt, mida see prestiiži osas tähendab ei ole mõtet lahti seletada. Ja kui Monaco on oma loomu poolest juba selline ettevaatlik Euroopas, siis miks peaks ta täna sellest loobuma.

                  Zenit ei lähe Euroopas üldse suure hurraaga peale kunagi. Pigem kui see võistkond on isegi vastasest tugevam, siis survet suurendatakse pikema aja jooksul. Üritatakse initsiatiiv haarata aja möödudes. Ma arvan, et Villas-Boase plaan ongi umbes selline täna. Võtta kontroll enda kätte ning panna vastane mingi hetk eksima ning ühest väravast täiesti piisab. Zenidil ei ole ka absoluutselt mõtet kohe alguses tormama minna ja midagi elueest esimese 15 minutiga saavutama.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Zenidi täielik häving teise poolaja lõpus ei võimaldanud panust täielikult võita.

                    Nüüd kui natuke analüüsida Meistrite Liiga neid mänge, mis midagi reaalselt otsustasid, siis minu meelest panid panustajad seekord päris täppi. Kui nüüd vaadata, kuidas turud liikusid, siis...

                    Juve- Atletico
                    Underite väärtus langes kogu nädala.

                    Liverpool - Basel
                    Panustati Baseli DC ning AH+1 peale.

                    Monaco - Zenit
                    Jällegi panused liikusid tugevalt underite suunas.

                    Barcelona - PSG
                    Panused liikusid barca võidu ning overi suunas.

                    Järgmised 2 mängu olid raskemad
                    Maribor - Schalke
                    Siin usuti Schalke võitu, tegelikkuses oleks minu meelest Maribori AH+1 palju parem panus. Samuti oodati palju väravaid.

                    Roma - Man City
                    Siin oodati pigem Roma võitu ning pigem rohkem väravaid. Muidugi oleks võinud see ka juhtuda, aga tegelikkus oli vastupidine.

                    Kui ma ise oleks eile panustamiseni jõudnud, siis mõtleksin PSG ja Maribori AH+1 peale või Man. City AH 0. Üldse viimasel ajal olen Barcelonat alahinnanud ning nad on üle ootuste head tulemust näidanud. Olen edaspidi ettevaatlikum.

                    Euroopa Liigat skipin.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mõtteid nädalavahetuseks. Arvestame ka sellega, et eurokarikate nädal oli.

                      Newcastle AH +1,5
                      Getafe AH +2 (kuigi jälle, Barcelona tundub päris hoos hetkel, võib olla siis under 3,5)
                      Augsburg - Bayern Under 3,0
                      Lazio - Atalanta Under 2,5
                      Stuttgart Kickers AH +0,25
                      Sampdoria AH +1,5
                      Leverkusen - Mönchenbladbach Under 3,0
                      Udinese to win 1,95
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Newcastle'i mänguks võiks ehk vaadata ka BTTS-i. Ma arvan, et sealne koefitsent on more bang for your buck, kui +1,5.

                        Kommentaar


                          21.00 Eindhoven - De Graafschap
                          Eindhoven AH-0,75 @1,87

                          Mind ajendas sellele panusele tegelikult üks postitus ühes foorumis. Nimelt uurisin, miks on De Graafschaap nii tugev kodus ja miks nii nõrk võõrsil. Tegu on tegelikult klassikalise koduse võistkonnaga. Maskulatuuri ning mängustiili poolest sobivad ründefaasi mängijad lihtsalt kodustele mängudele, kus on rohkem initsiatiivi. Vasturünnakutega pole võõrsilvõistkond eriti sina peal.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar




                            Täiesti pöörane mäng ju. 47. minutil mõtled, et kõik on kotis, 53. oled juba täiesti kindel. 64. minutil kirud ja oled närvis, 71. on kõik perses, mängu lõpuks on nii rahulolu kui ka pettumus.
                            Muidugi reaalselt nägin tulemust vaid mängu lõppedes, aga midagi sellist oleks ma tundnud, kui oleks seda jälginud.

                            Algselt postitas Memento Vaata postitust
                            Newcastle'i mänguks võiks ehk vaadata ka BTTS-i. Ma arvan, et sealne koefitsent on more bang for your buck, kui +1,5.
                            Mulle näiteks isiklikult see Both teams to score eriti ei meeldi. Väga harva on nii, et ma olen kindel sellises panuses. Aga kui rääkida Inglise liigast üleüldiselt, siis ma pole niivõrd tugev selles ning see mõte oli midagi sellist "hoobilt" pakutud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              17.00 Chelsea - Hull
                              Under 3,0 @1,90

                              Chelsea on täpselt selline võistkond, kes hoiab jõudu pikale distantsile. Ilmselt tahavad nad kõikides turniirides võistelda lõpuni. Selleks peab jõudu koguma. Mourinho on kuradi kõva strateeg ning Chelsea ei ole eriline vastaste hävitaja (kui just Londoni derbydes hoogu ei satuta).

                              Üldse on Chelsea pärast Mourinho tagasitulekut mänginud kodus Premier Liigas 26 mängu ning ainult neljas neist on ise skoorinud rohkem kui 3. Kaks neist olid Arsenal, Tottenham ning ülejäänud kaks, kus vastane skooris esimesena mängu alguses. Kindlalt, lihtsalt, pragmaatiliselt võidukalt.

                              Muidugi see panus eeldab seda, et Hull City ei löö väravaid, eriti mängu alguses. Arvestades seda, kuidas ta esineb see hooaeg, siis kaldun arvama, et seda ei juhtu. Vähemalt ei tohiks seda Chelsea enam lasta (eriti pärast eelmise vooru kaotust).

                              Natuke illustreerivalt Chelsea selle hooaja kodumängud liigas.



                              Ning üks tsitaat foorumi ühest teisest teemast, mis mingis mõttes iseloomustab selle hooaja Chelseat nõrgemate vastu.

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Chelsea - lihtsalt nii-nii tuim on Chelsea mänge kommenteerida. Lähevad tuimalt juhtima ja siis sügavad ülejäänud aja mune, kohutav.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Nagu ka MOTD-s mainiti, siis Chelsea on ainuke PL meeskond kes mängib 60-65 minutit. Eriti veel kodumängudes. Ning põhjust energiat säästa on küllaga, kuna teisipäeval on Chelseal võõrsilmäng Derby Countyga.
                                Premmis kõige rohkem assiste andnud, Cesc Fabregas, on kaartidega väljas, lisaks sellele pole Diego Costa viimasel ajal just kõige paremat vormi näidanud.

                                Pealegi on Courtois vigastatud, seega väravapostide vahel on seekord Petr Cech. Kas see tuleb sinu panusele kasuks või kahjuks? Cech on käesoleval hooajal alustanud seitsmes mängus (mitte üheski Premmi mängus), ning clean sheet on tulnud neist vaid ühes (6:0 kodus Maribor). See loomulikult ei anna täieliku pilti tema vormist või võimetest, kuna osades nendes mängudes oli kaitseliin ka võrdlemisi noor/kahtlane.

                                Siiski ma usun, et Chelsea on suuteline ühe värava kuidagi moodi sisse imema, ning kui Hull suudab skoorida, siis Under 3,00 on suures ohus, kuid samas Chelseale kõlbab 2:1 võit, seega halvimal juhul on sinu panus tühistatud.

                                Kui mu mälu ei peta, siis Hulli väravavaht McGregor on sajaprotsendiliselt tõrjunud kõik tema vastu löödud Permier League penaltid, ning samamoodi sajaprotsendiliselt on Chelsea mängija Eden Hazard premmis skoorinud kõik oma löödud penaltid. Seega hoidke silma peal, sest kui täna Chelseale penalti peaks tulema, siis ühe mehe puhas rekord puruneb.

                                Minule meeldib täna panus: Eden Hazard to score anytime@2,40 koefitsent. Eelmisel detsembril lõi ta 4 väravat, ning detsembril enne seda lõi ta 2 väravat. Paistab et talle meeldib detsembris väravaid lüüa.
                                Viimases Chelsea ja Hulli omavahelises mängus lõi ta samuti värava:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X