320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

    Pealegi on Courtois vigastatud, seega väravapostide vahel on seekord Petr Cech. Kas see tuleb sinu panusele kasuks või kahjuks?
    Tahad ausat vastust? Arvan, et ei mõjuta. Näiteks kui Hull City paneks täna varuväravavahi, mõjutaks see rohkem.

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Siiski ma usun, et Chelsea on suuteline ühe värava kuidagi moodi sisse imema, ning kui Hull suudab skoorida, siis Under 3,00 on suures ohus.
    Chelsea on võimeline. Jalgpallis on põhimõtteliselt iga võistkond võimeline sisse imema kellelt tahes. Ühe värava löömine on põhimõtteliselt juba nii random juhus. Aga ma arvan, et ta ei ole nii palju võimeline, et see ohustaks minu panust. Muidugi kui juhtub vastupidi, siis saavad kõik lugejad kas omaette või avalikult parastada.

    PS! Kas sa magad ka üldse? Viimased 3 postitust kell 1, kell 7 ja kell 12. Või õigemini, milliste postituste vahel magasid?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      PS! Kas sa magad ka üldse? Viimased 3 postitust kell 1, kell 7 ja kell 12. Või õigemini, milliste postituste vahel magasid?
      Kella ühene postitus on tehtud reedel, mitte laupäeval.

      Chelsea panusega on veel üks negatiivne pool, et kui Chelsea peaks poolajaks juhtima näiteks 2:0, siis teisel poolajal vahetab Mourinho sisse ntx Drogba, Remy või Schürrle, ning kõik need kolm meest võitlevad oma koha pärast ja tahavad ennast näidata ja väravat lüüa. Eriti veel Schürrle ja Remy kes on üsna isekad mängijad. Murettekitav on veel see, et nad kõik on viimase 10 päeva jooksul värava löönud, seega vorm on päris hea.

      Ideaalis suudab Hull korralikult bussi parkida ja poolaja seis jääb 0:0. Siis on under 3.00 suht safe. Aga okei eks 19:00 paiku oleme targemad. Ma ise võtsin Bayerni mängu under 3.00, kuna arvan et Augsburg suudab kaitsmisega paremini hakkama saada kui Hull.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Ma ise võtsin Bayerni mängu under 3.00, kuna arvan et Augsburg suudab kaitsmisega paremini hakkama saada kui Hull.
        Ma ise prooviks selles mängus overeid. Arvan, et Bayern võtab Augsburgi molekulideks.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kusjuures Augsburg kaitses ülihästi, aga näe 4-0 tuli. Sama tunne tekkis mul ka Almeria - Reali mängu vaadates. Real ja Bayern olid justkui autopiloodi peal, aga ikka lõid 4 väravat.

          Tunnistan ausalt, olen täna ideetu ja hetkel ei viitsigi midagi välja mõelda. Väga kaua mõtlesin Juve - Sampa 1st half under 1,0 peale või under 2,75 peale. Tuleb vähe väravaid ütleb justkui sisetunne, aga tekkis lähemal uurimisel palju kahtlusi. Usun, et ManU peaks täna võitma ning Udinese võit tundub hea.

          Hetkel muid mõtteid pole.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tänased reaalsetena tunduvad panused on Al Ahly AH-1 ja Chievo (parandatud!) - Inter U2,25. Aga seda, kas ma tegelikult ka panustan, seda veel ei tea. Egiptuse liigat siiski väga ei julge näppida, kuigi kogu taustinfo justkui viitab sellele panusele.

            Itaalia mängu osas veel mõtlen.

            PS! Minu viga, mõtlesin Chievot, kirjutasin Empolit.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              22.00 Chievo - Inter
              Under 2,25 @1,91

              Inter on klubi, mis toob raha ja võtab raha. Ma ütleks, et kasiino võistkond. Chievo Verona on samas kuradi vastik klubi kelle vastu mängida. Rõve kaitsemäng, milles ei ole midagi ilusat, püüavad igat punkti kätte saada nii palju kui on see võimalik. Ise ei ole rünnakul just eriti nobedad. Inter on küll lõbus võistkond, aga võõrsil ta veidi hääbub. Interi peamised probleemid on mängijate kesine tehnikapagas ning kehv intelligentsitase. Rünnakul lööb see eriti välja. Nad võivad täna ka võita, aga seda ilmselt läbi mitte just loogilise käigu. Underdogi ja (veel) suure võistkonna vahelises mängus tuleb võitlus punktide eest, milles väravaid oodata ei ole.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Viimased pool tundi joppas, et ühtegi väravat ei tulnud. Pool panusest võidutseb. Al Ahly aga kottis oma vastaseid 3-0.

                Tänased naelad on minu meelest Cruz Azul AH +3 ja Freiburg AH+3. Mõtlen siin omaette, kellel neist suuremad šansid on.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Miks arvad, et Freiburg nii vähe sisse laseb? Huvi pärast küsin.

                  Kommentaar


                    Mõlema mängu puhul lähtun pigem sellest, et favoriidid ei löö nii palju sisse. Muideks kui nüüd aus olla, siis Cruz Azuli variant meeldib isegi rohkem. Mehhiklased vaevalt, et kaotavad selle mängu enda peas enne mängu algust, seda võib Freiburgi puhul karta. Ja samuti on see mehhiklaste jaoks eluvõimalus.

                    Samas nädalavahetuse mängud näitasid, et 4-1 ja 4-0 võidud tulevad sageli täiesti eikusagilt. Mõtlen veel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Under 4 Bayerni ja Freiburgi vahel poleks parem valik?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Under 4 Bayerni ja Freiburgi vahel poleks parem valik?
                        Kusjuures hakkasin ise ka seda just mõtlema. Täitsa normaalse tariifiga saab.
                        Kas keegi kujutab ette, et Bayern võidab täna 5-0? Või kas keegi arvab, et Freiburg lööb värava?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          21.00 Bayern - Freiburg
                          Under 4,0 @1,70

                          Bayern on tugev ja Bayern on palju tugevam kui Freiburg, pole kahtluski. Ja kui Bayern satub hoogu, võib ka mingi 10 minuti jooksul 4 ära panna. Ja Freiburg ma vaatan on ka selline lõbus tiim iseenesest. Ma siiski arvan, et ei tasu oodata Bayernilt hävitustööd siin viimastes voorudes. Võtavad oma võidud ära ja ei hakka eriti üle mõtlema. Pigem annab Guardiola noorematele kuttidele mänguaega (kes pole tegelt üldse enam nii kogenematud).
                          Ühesõnaga ma ei näe otsest motiivi, miks peaks saksa hiid täna Freiburgi purustama. Samuti, kui nüüd Werderiga mäng välja arvata, siis pole üheski Bayerni kodumängus see panus see hooaeg kaotanud. Arvan tõesti, et see on parem kui AH+3, kuna katab rohkem võimalusi. Arvan, et Freiburg ise ei löö.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algkooseisu vaadates läheb Bayern päris jõhkralt ikka peale täna.

                            Kommentaar


                              Liigas ei ole algkoosseisul suurt tähtsust, ongi Freiburg valvsam.
                              Võta seda teistpidi, nüüd pole Bayernil eriti võimalust mängu jooksul mängu tugevdada (see on muidugi nali). Aga elame näeme.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kahjuks kogu tänane ajalugu kustus.

                                Saint Ettienne over 1,0 @1,62 on jõus.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X