320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas saxzz Vaata postitust
    Väga hea lugemine kuid äkki viskaksid ka mõned panustamise tuntumad foorumid või leheküljed, kus siis mängudest räägitakse jne
    bettingadvice, punterslounge, olgb betting jne...

    19.45 Zwolle - RKC Waalwjik
    1st Half goals over 1,0 @1,65

    Zwollel on nüüd läbi 4-mänguline seeria, kus nad kohtusid AZ-ga, Ajaxiga, PSV-ga võõrsil ning tugeva Groningeniga võõrsil. Nüüd tuleb lihtne mäng. Ja pärast nii raskeid seeriaid läheb keskendumisvõime ikka veidi madalamaks. Samas on selles mingi tõsi taga. Waalwijk on tõsiselt halb võistkond ning punkte saab kaotada sellise vastu vaid ise halvasti häälestades. Ma arvan, et selline efekt võib juhtuda ja eriti mängu esimesel poolel. Samas Zwolles on piisavalt klassi, et ka ise ära lüüa. Arvan, et siin mängus ootab meid ettearvamatu 1. poolaeg, mis võib tuua väravaid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      19.45 Zwolle - RKC Waalwjik
      1st Half goals over 1,0 @1,65
      Zwolle 45+1 värav võimaldas novembrikuu siiski +22 euroga lõpetada. Parem kui mitte midagi...

      15.30 Trabzonspor - Erciyesspor
      Trabzonspor AH-0,75 @2,13

      Üks huvitav fakt selle mängu kohta: nimelt türgi kohalikud bookied annavad Trabzonspori võiduks 1,35 ning peavad teda raudkindlaks favoriidiks. Euroopa bookied peavad Trabzonspori aga pigem favoriidiks, kuid kerget mängu ei oota. Ma ei ole kummagi poolega nõus ning minu arvates peaks Trabzoni koefitsent olema umbes 1,5 kanti.
      Ärge saage valesti aru, ma ei usu, et Trabzonsporil see mäng üldse lihtsalt läheb. Nende vastas on tiim, kes lõpuks võidumaitset kätte on saanud ning hakkab elu eest kaitsma, et magusat seeriat jätkata. Lisaks oli veel Trabzonsporil neljapäeval Euroopa Liiga mäng ka peale kauba. Emotsioonid- need ei ole lõpmatud. Kuid siiski ma arvan, et Trabzonspor on eurooplaste poolt allahinnatud ning võistkond, kes on võitnud 5 kodust mängu 6-st, väärib ehk suuremat respecti.

      EDIT! Malouda väravad kindlustasid positiivse kuu alguse. Mõelda vaid, Trabzonspori jaoks oli see vaid 2 sisselastud värav enda väljakul mängides Türgi Superliigas.

      Kusjuures tundub, et Tranzospor on ikka tõeline koduvõistkond, sest võõralt väljakult on saadud see hooaeg vaid 4 punkti!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        17.30 Rubin - Amkar
        1st Half Goals under 1,0 @1,63

        Mängime täna veidi tagasihoidlikumat panust. Mingi sisetunne ütleb, et antud mängust võib saada midagi väga pingelist, tasavägist ja kinnist. Mõlemad võistkonnad on juba kord sellised. Pealegi on Rubinil suuri probleeme ründeliinis, kus on puudu Karadeniz ning ka Rondon (viimast oodatakse siiski teisel poolajal väljakule). Samuti on Kazanis hetkel lumesajune ning võimalik, et mängitakse isegi punaste pallidega. Külmas, libedas ja lumises ei ole kunagi kiire jalgpall levinud olnud. Uurides kõiki muid undereid, mulle jäid silma veel total under 2,0, mida hinnati lausa 2,19-ga ning 1st half under 0,75, mis oli ka kuhugi sinnakanti. Aga viimase puhul tundus siiski ülimalt riskantne kaotada poole rahast mingi juhusliku värava tõttu. No ja teise puhul, 2 väravat on ikkagi siiski liiga vähe antud koefitsendi kohta.
        Kuid tegu on siiski nii statistiliselt, kui ka mängujoonisepõhiselt under-teamidega, seega näen, et antud panus on õigustatud.

        EDIT! Stake Void. Rubin ikkagi lükkas ühe ära esimesel poolajal ja sain oma raha ilusti tagasi. Minu kartused Rondoni osas olid õigustatud, mees lõi koheselt ära pärast väljakule naasmist.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          21.30 Saarbrücken - Borussia Dortmund
          Total goals Under 3,75 @1,78

          Ma näen seda mängu mitte nii väravaterohkena mitmel põhjusel: 1. Dortmundil on tõsiseid koosseisu probleeme ning neid lihtsalt ei pruugi jätkuda selliseks efektseks esitluseks, nagu me harjunud oleme. 2. Dortmundil ei ole nii suurt motivatsiooni minna ja vastane lõplikult lammutada. Ees tuleb 2 ülitähtsat mängu Leverkuseni ja Marseille vastu. Targem oleks jõudu veidi hoida (eriti arvestades koosseisu probleeme). 3. Dortmund on ajalooliselt kehv karikamängija nõrgemate vastu. Viimase 3 aasta jooksul on Dortmund üllatavalt tihti mänginud võistkondadega, kes ei kuulu kõrgliigasse. Mitte üheski neist mängudest ei löönud Dortmund enam kui 4 väravat ning ainult ühes oli fikseeritud over 4.5. Eks Bussi vastu ongi neil kerged raskused. 4. Ja Saarbrücken üritab sügavalt ja innukalt kaitsta, siin pole mingit kahtlust. Mitte iga päev ei saa kodupubliku ees need mehed mängida maailma topklassi kuuluva tiimiga, usun, et tahtejõud on väga paljuks võimeline.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Muidu oleks see viimane mõte hea, aga Saarbrückeni kaitseliin on suht lahja. Nad on peale vahepealset mõõna mänginud mitu päris hea mängu 3ndas liigas, aga jah nad on sellised, kes alati mõned väravad endale ka selja taha lasevad. Aga eks kõik oleneb Dortmundist.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Muidu oleks see viimane mõte hea, aga Saarbrückeni kaitseliin on suht lahja. Nad on peale vahepealset mõõna mänginud mitu päris hea mängu 3ndas liigas, aga jah nad on sellised, kes alati mõned väravad endale ka selja taha lasevad. Aga eks kõik oleneb Dortmundist.
              Motivatsioon on jalgpallis ülim jõud, aga siiski siin paaris umbes 80% põhjal kõik oleneski Dortmundist.

              0-2 Borussiale.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #37
                21.45 Manchester United - Everton
                Everton goals over 1,0 @2,18

                Ma võtan siin mängus ette ManU ebastabiilsuse. Koduvõistkond on favoriit siin ja midagi pole nagu vastu öelda, aga neil on häda kaitseliinis. Õigemini ManU suurim probleem on see ala, mis on kaitseliini ees. See kaitsva poolkaitse ja kaitseliini vaheline koostöö on hetkel väga kehv võistkonnal ning kui vastane suudab leida õige nupukese, siis on ManU-l väga keeruline see hooaeg. Ja ManU ei ole kodus ManCity see aasta. Nad ikka lasevad väravaid ja vahel isegi liialt palju (kuigi võib ka kuivemat sorti mäng tulla).

                Aga kas Everton ise suudab lüüa väravaid täna? Miks siis ei suuda. Martinez ei ole kunagi "bussiparkija" tüüpi treener olnud. Ja tegelikult ma usun, et Evertonil tasukski täna õnne otsida just rünnakust. Sest just väravaid lüües on võimalik suurt ja tugevat vastast lüüa täna. Stoke ja WBA näitasid suhteliselt ilmekalt see hooaeg juba, kuidas Old Traffordil võib tulemuseni jõuda.

                Kui aga kõik ei lähe nii nagu me arvame, kui Moyes suudab mingi käiguga keskväli kinni panna ja mäng muutub kuivaks ja suhteliselt võimalusteväikeseks. Siis ma arvan, et Evertoni 1 värav võib siiski tulla ükskõik kust ja mis tingimustel. See on minu meelest hea kindlustamine arvestades koefitsenti.

                Edit: Bet void. Isegi nii kuivas mängus suutis Everton ikkagi ühe ära lüüa. Bravo!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #38
                  aga mis arvad tänasest Lyon vs Toulouse mängust? Lyon võit 1.80 koef
                  Ise mõtlesin lyoni peale visata

                  Kommentaar


                    #39
                    Tead, kui aus olla, ei mõtle selle mänguga seoses midagi ja üldse tänase päeva suhtes. Üldse tundub mäng suhteliselt kahtlane. Kui ma tõesti peaks olema sunnitud panustama sellele mängule, siis võtaks First half over 1.0. Midagi 2 kanti saab. Aga see on ka 45 sekundi mõte.

                    Tegelikult on mul tõesti täna panustamisvaba päev ning tahtsin pildi foorumisse lisada, aga varem olnud attachi nupp on kadunud ja seega jääb lisamata. Kas keegi muidu oskab soovitada, kuidas seda nuppu tagasi saab?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #40
                      Paremalt kolmas emotikon



                      Siis valid kas "From Computer" või "From URL", kui lingi kaudu paned siis, linnuke "Retrieve remote file and reference locally" eest ära võtta.

                      Kommentaar


                        #41
                        Neid emotikone mul polegi. Kiirvastuse sildi all tühi valge riba. Nii Chromes kui ka Mozillas.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #42
                          15.45 Krasnodar - CSKA Moskva
                          1st Half Under 1,0 (viga parandatud, panin kogemata under 1,9) @1,90

                          Statistika järgi on see mäng raudne over. Mõlemal võistkonnal on rünnakus piisavalt klassi, et vastane ära karistada ja tegelikult võib siin mängus tulla väravaid eimillestki. Aga siiski... CSKA välismängude mudel on hetkel selline, et üritatakse võtta võimalikult minimalistlikult seda, mis neile kuulub. Seega võimalikult rangelt kaitses ning võimalikult efektiivselt ründes. Krasnodar on aga oma ründehoogu veidi maha võtnud. Võistkond mängib veidi pragmaatilisemat jalgpalli. Sellises mängus tuleb esile klass, motivatsioon, keskendumisvõime jne. Ma leian, et võistkondadel ei ole mõtet kohe algusest rapsima minna. Ja sellist väravatesadu nagu nende võistkondade kuuaja taguses mängus oodata pole, siis oli kõik teistmoodi, CSKA vajas tolalst võitu kui õhku, et pingetest vabaneda.

                          EDIT! Nagu oodata oligi, suht pask mäng ja CSKA poolt mannetus kuubis. 0-0 pärast esimest poolaega.

                          Väike OT! Nimelt sain emotikoonide riba tagasi ning probleeme enam ei ole. Millegipärast olid nad mul sätetest eemaldatud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #43
                            Mis pildi sa tahtsid lisada?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              Mis pildi sa tahtsid lisada?
                              Tahtsin jätta selle kunagi tulevikuks, jõuluajal tuleb ilmselt palju betfree päevi. Aga noh eks leiab, millega rahvale meelelahutust pakkuda.

                              Igatahes sattusin ise korraks kurikuulsa MM blogisse ning seal läks inimeste vahel suurte koefitsentidega ebaõnnestunud piletite jagamiseks. Ja kuna noorena meeldis mulle ka väikestele summadele teha suurte keofitsentidega pileteid, siis on minu elus juhtunud, et mängimata jäi koefitsent 2945,79 ühe kossu pärast, mille koef oli 1,15. Kuna tol hetkel ma tegin sellest screenshoti, siis ma jagan seda ebaõnnestumist teiega.

                              Tegelikult võib ju seda pidada ka õnnestumiseks, sest ära arvata 13 jalka tulemust ei ole üldse paha.8.JPG
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Kas maksimum koefitsent sinu bookie juures on 3000?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X