320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõesti suured tänud Telekavaataja Samas vaimus paluks jätkata.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Tõesti suured tänud Telekavaataja Samas vaimus paluks jätkata.
      Nomineeriks ka ühtlasi selle tipi aasta parimaks postiks!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Easy money, hea töö Telekavaataja!

        Kommentaar


          Suurepärane töö!!! Tänud!

          Kommentaar


            Kunn, Telekavaataja!

            Kommentaar


              Sai isegi veel eile unibetis 2.4 koefitsendiga sellele panustatud. Hea töö!

              Kommentaar


                Ühinen ka kasusaanute kiidukooriga.
                PS mulle meelis see tädi panuseta ka!

                Kommentaar


                  Bulgaaria TOP 10- checked (180 eurot) tagantjärgi kahju, et Olybetile ei mõelnud. A pole hullu.

                  Venemaa TOP3 - checked (56 eurot)

                  Kokku 236 eurot. Pole võrreldev eelmise aasta saagiga, aga olen rahul.

                  Ja nüüd kui veidi analüüsida (wtf ma räägin ju Eurovisioonist), siis Ukraina lugu on kõrgel poliitilisel põhjusel, Venemaa lugu kõrgel geopoliitilisel põhjusel. Austraalia esitus oli võimas. Palju võimsam oli see eile laivis, kui videos. Juba hetkel, mil kuulsin seda mõtlesin, et TOP3 kandidaat (kas Eurovisioonile on livebet?- Nali, purjuspäi ei tohi panustada.). Ehk siis alla jäi see lugu vaid Austraalia omale.

                  Lisaks on Eurovisioonist saamas mingi traditsioon mu jaoks. Leian mingi hea panuse, teen selle ära. Kontserdi ajaks ostan õlled, ülekande ajal mängin mingit lauamängu vms ja lõpuks hääletuse ajal juba nii täis, et pinged on maas ja saab vaid rõõmu tunda. Noh muss ka tegevusele taustaks. (Üldiselt ei propageeri tervistkahjustavaid tegevusi).

                  Eilse ülekande wtf hetked ja muud tähelepanekud:
                  Esimesed 7 lugu on saast, jumala hea, et Bulgaaria kaheksandana esineb.
                  Eurovisioon on täis mõttetuid ballaade ja Austraalia on ka üks nendest või siis oota... Austraalia on liiga hea!
                  Venemaa on favoriit? Saab küll TOP3, aga ainult sellepärast, et venelasi on igal pool maailmas.

                  Noh ja hääletamise ajal ilmselt altnaabrid kuulsid, kui rahulolematu ma olin, kui näiteks Eesti žürii ei pannud Bulgaariale midagi.

                  Üldiselt poleks isegi oodanud, et Bulgaaria nii kõrge koha saab. Aga järgmine aasta ehk uuesti, kui mingi hea panuse leian, siis kindlasti jagan. Kui raha on all, muutub see võistlus palju huvitavamaks.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Ma kiidan ka telekavaatajat. Muidu poleks vast vaadanudki, aga see lugu meeldis ka kohe esimest kuulamisest endale ja 2.5 tundus liiga hea, et tõsi olla.
                    Žurii hääled olid suht šokeerivad ikka, igasse auku jagus neid. Iisraelil andis Saksa žurii näiteks max punktid. Igale oma, aga no tõsiselt wtf.

                    Kommentaar


                      hea töö tõesti!

                      Kommentaar


                        Moskva Dinamo võidab Zeniiti? Neil 3p vaja ja Zeniit peaks puhkusel olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Moskva Dinamo võidab Zeniiti? Neil 3p vaja ja Zeniit peaks puhkusel olema.
                          Väga tore, et seda küsisid. Ma ise küll ei panusta, aga annan endapoolse arvamuse Venemaa viimase vooru kohta, mis toimub homme kell 13.30. Panen siia tabeli ka üles.



                          Dinamo - Zenit
                          Siinkohal peaks kõik justkui selge olema: Zenidil pole enam motti (Euroopa Liiga alagrupifaas on kindlustatud, kõrgemale tõusta ei saa), Hulk ei mängi, motivatsiooni pole, mäng võõrsil. Dinamol vaja raudselt võita, et mitte otse välja langeda ja mäng kodus, kuid... Dinamo on pain in the ass paljudele Venemaa "suurklubidele", nende seas ka Zenidile. Saata see klubi otse alla tähendaks lahtisaamist ühest väga ebameeldivast vastasest. Ja see on see, mis nullib ära seda motivatsioonimomenti. Lisaks on Dinamo ikka meeletult pask. Kui Zenit ei tee nädal aega trenni ning paneb noored väljakule, on Dinamo suurtes raskustes nagunii.
                          Soovitus: jäta see mäng vahele, ülikahtlane, keegi ei tea, mida seal oodata.

                          Krasnodar - Amkar
                          Amkaril pole motti, Krasnodar üles tõusta ei saa, samas punkti on vaja, et Spartak järgi ei jõuaks. Samas on Krasnodari ründeliin piisavalt hoos, et Amkarile väravaid lüüa.
                          Soovitus: Krasnodar over 1,5 või siis total over 2,5.

                          Krylja Sovetov - Anzhi
                          Anzhi on tuhast tõusnud ning on vaja veel üht võitu, et kindlustada enda olek siin liigas. Läheb põnevaks, kuna Krylja on motiveerimata.
                          Soovitus: Anzhi clean sheet

                          Lokomotiv - Mordovia

                          Loko hooaeg läbi, sittagi püüda pole, kõige aktiivsemad vennad kollastega väljas. Mordovial on vaja samas nahka päästa.
                          Soovitus: (riskantne) Mordovia draw no bet

                          Rubin - CSKA
                          CSKA-l on vaja võitu, et meistritiitel ära kindlustada, ülimalt motiveeritud tiim, ülimalt heas hoos ja oskab neid mänge lahendada. Rubin motiveerimata ja pask.
                          Soovitus: CSKA võit (võib isegi CSKA võit esimesel poolajal). Tavaline võit peaks 1000 euro panus olema.

                          Terek - Rostov
                          Rostovi võit on liiga väikese koefitsiendiga. Ärge seda puutuge. Pigem Rostov isegi ei võida seda mängu. Vastas on samatüüpi tiim ja ma ei usu, et Rostovi mängijad usuvad CSKA kaotust. Pealegi on nad nagunii eufoorias pärast CL-i koha kindlustamist.
                          Soovitus: Under 2,5

                          Ufa - Spartak
                          Ka üks kahtlane mäng, mida ma ei soovita katsuda. Ei saa aru, mida Spartak rohkem tahab, kas Dinamo põhja lasta või väärikalt hooaeg lõpetada. Ufa on väga motiveeritud, viimane voor on samas ilma peatreenerita. Kõik on võimalik.
                          Soovitus: ära puutu.

                          Ural - Kuban
                          Urali hooaeg ammu läbi. Kuban on tuhast tõusnud ja võit garanteeriks neile koha järgmiseks hooajaks. Samas 1,60 on liiga väike ikkagi. Samas see on Venemaa ja järgmine hoaeg ehk annab Kuban need 3 punni kuidagi tagasi.
                          Soovitus: Kubani clean sheet.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            "vaja võitu" "mott madal" "nad on isegi rõõmsad" - kõige ohtlikumad järeldused, mille põhjal panustada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              "vaja võitu" "mott madal" "nad on isegi rõõmsad" - kõige ohtlikumad järeldused, mille põhjal panustada
                              Vastupidi mu sõber. Kui sa viimastes voorudes õige dünaamika motivatsioonilistes küsimustes ära tajud, oled omadega mäel. Aga ainult sellele toetuda on ka mõttetu. Näiteks Dinamo on lihtsalt nii pask praegu, et võitu Zenidi vastu oli neilt raske oodata.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Nagu varem sai mainitud, siis avan oma blogi EM-i ajaks. Plaan on 1000 eurot kanda bet365-te. Sellest aga veidi hiljem.

                                Praegu aga püüame veidi oma meeli teritada ning harjutada outright panustega ehk siis ennustada turniiri kulgu. Turniiri ennustamiseks võime appi võtta Tonybeti tabeli. Ja alustame A alagrupist.

                                Mängude graafik:



                                Avan pafi kodulehe (lihtsalt sest see tundub antud ülesande puhul kõige mugavama lahendusega) ning proovime ennustada, kuidas A-alagrupi võistkondadel läheb.

                                A-alagrupp tundub esmapilgul vaata et kõige lihtsam ennustamiseks. Siin on kindel favoriit, siin on kindel keskmik ja kindel autsaider. Punktide jaotus tuleb ilmselt 0, 3, 6 ja 9. Prantsusmaa saab ilmselt esimese koha, Šveits teise, Rumeenia kolmanda ja Albaania neljanda. Seejuures seisneb selle turniiri eripära selles, et ka 3. koht annab edasipääsulootuse. Mina isiklikult arvan, et kui keegi saab võidu kirja, on edasipääs garanteeritud.

                                Kuna kõik tundub nii loogiline, siis paistab kohe üks huvitab panus: Rumeenia saab alagrupis 3. koha @2,30. Prantsusmaa ja Šveits tunduvad tugevamad ja Albaania vaevalt konkurentsi pakub.

                                Ülejäänud väärtused tunduvad vähe madalad. Albaania jääb alagrupis viimaseks @1,55 peaks ju banker samas olema.

                                Prantsusmaa jõuab poolfinaali @1,75. Kui Prantsusmaa võidab oma alagrupi (mis on suht tõenäoline), on tal kuni poolfinaalini suhteliselt lihtne teekond. Eeldatavasti mingid Ukrainad ja Austriad peaksid korraldajamaale siiski vanduma. Poolfinaalist edasi ma raha panustada enam ei julgeks. Kuigi Prantsusmaa on minu silmis turniiri peafavoriit.

                                Rumeenia langeb kaheksandikfinaalis @2,25. Rumeenial on hea võimalus Albaaniat võites jääda kolmandaks. Edasi kohtutakse B-alagrupi võitjaga ning Inglismaa peaks Rumeeniast tugevam olema.

                                Šveitsiga on keerulisem. Kaheksandikfinaalis mängib A-alagrupi 2. koht C-alagrupi 2. kohaga ning potentsiaalselt Šveits vs. Poola/Ukraina on selline fifty fifty. Mis omakorda tähendab, et Šveits langeb veerandfinaalis @3,5 on päris magus ning miks mitte proovida?

                                Selline minu nägemus panustest, mis on seotud A-alagrupiga ja seal mängivate meeskondadega.

                                NB! Antud panused on vaid "soojendusharjutus" ning ise nende peale raha ei pane ja kedagi ei sunni ka. Kõik on võetud PAFist ehk siis kindlasti kusagil on veel paremaid koefitsiente.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X