Lehekülg 5, kokku 186 EsimeneEsimene 1234567891555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 3701
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

23.00 Athletic Bilbao - Valladolid
    Athletic Bilbao over 2,0 @1,75

Väga raske päev on täna. Midagi ei ole ja kui ma ei suudaks end veenda selles panuses, siis ma ei valiks ilmselt midagi. Mulle imponeerib Bilbao kiirete rünnakute mäng ning tugev surve vastaste poolel. Võistkond on mitmeid kordi olnud raskustes see hooaeg, aga on tuldud sellest ilusti välja. Eriti see tuleb välja just kodumängudes. Väravaid on siin vastased lasknud kuhjaga ja mida ebaorganiseeritum kaitseliin on vastasel, seda lihtsamalt ja ladusamalt Bilbaol läheb.

Bilbao on selline võistkond, kes rünnakufaasis ei peatu ja kuigi on hetkel käimas ka karikamängud, mis veidi võtavad jõudu ära, aga seda see 2,0 peaks teoorias ka kindlustama.

Valladolid on viimased kuu aega olnud pask. Mänguplaan on neil ilmselt rahulikult võtta ning kontratega rünnata. Aga mäng on ebaorganiseeritud, tehakse palju lihtsaid vigu ning võõrsil ollakse täiesti saamatud ning kergelt antakse alla. Kõik see kokkusobitatuna tundub mulle ideaalne variant antud panuse mängimiseks.

Edit! Valladolid suutis viimase 15 minutiga täielikult laguneda. 4-2 Bilbaole.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

20.30 IC Croix - Lille
    Over 2,75 @1,78

Lille mängib täna võistkonnaga, mis mängib tugevuselt 5ndas liigas. Võistkonnaga, kelle mängijad ei elatu jalgpallist. Võistkonna kodustaadion on nii kehva, et tegelik kodutiim on Lille (tegelikkuses asuvad Lille ja Granovels suhteliselt lähestikku).

Lille esitas selleks mänguks täiskoosseisu. Klassivahe on niivõrd suur, et Lille rünnak lihtsalt suudab toita nii palju võimalusi, et antud panus mängiks. Algselt tahtsin võtta 1st half over 1,0, kuid sellist panust ei pakutud ning over 1,5 in the first half on ehk liialt riskantne.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tänud! Jube napilt läks lõpuks, aga siiski toitis.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tänud! Jube napilt läks lõpuks, aga siiski toitis.
    Pole tänu väärt. Oleks penalti sisse löödud, oleks ehk 4 väravatki näinud. Ma siiski enda panustele seda "mängige igal juhul" silti juurde ei kleebiks. Ma üritan rõhuda siiski pikemalt perspektiivile.

20.00 Yzeure - Lyon
    Over 2,75 @1,78

Võtan sama põhimõtte, mis eilegi. Täna on veidi riskantsem esmapilgul. Lyoni treener annab mänguaega nii mõnelegi mängijale. Kuid siinkohal ma usun, et on väga suur tõenäosus, et ka koduvõistkond suudab skoorida. Ja sel juhul muutub see panus juba väga mängitavaks.

Mäng toimub neutraalsel väljakul (aga selle eest heal väljukul).

Edit! Kas te ei leia, et antud mängu areng veidi imelik oli? Igal juhul 1-3 ja panus mängis.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

22.00 Atletico Madrid - Athletico Bilbao
    Under 3,0 @1,71

Tegu on siis karikamänguga. Siin mängus peab kindlasti arvestama 3 aspektiga.

Esimene aspekt on motivatsioon. Ja just Atletico motivatsioon. No kujutage ette- te võitlete Barcelona ja Real Madridiga Hispaania Liiga tiitli nimel. Viimased mängud ei lähe eriti resultatiivselt ning ees on ootamas väga raske graafik. No ilmselgelt jääb see turniir tahaplaanile, et mitte emotsioone selleks turniiriks raisata. Muidugi ei lähe Atletico seda kaotama, eriti oma publiku ees. Pigem on see jutt selle mõtteline, et kui Atletico peaks juhtima minema, siis nad pigem hakkavad mängu kuivatama ja siis võib olla võõrsilmängus "vastase liialt suure motivatsiooni" edasipääs kaotatakse. Ma ütlen veel kord, praegusel hetkel ei ole Atleticol kasulik Real Madridiga extra 2 kohtumist peeta.

Teine aspekt on Atletico mängustiil. Lööme värava ja siis kontrollime lõpuni. Viimane liigamäng said nad muideks sealt haavata. Seega on oodata pigem kinnisemat mängu ning Atletico ei hakka kohe kindlasti liigset jõudu raiskama.

Kolmas aspekt on Athletic Bilbao ning nende võõrsilvorm. Nemad tahavad juba väga edasi pääseda. Ja nende rõhk peaks olema järgmise nädala mängul, kui nad saavad kodus ära vormistada. Selleks ei tohi täna eriti palju sisse lasta, olema tähelepanelik kaitses ja kannatama.

Professionaal Kasutaja N4pster avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Nüüd viiene winning streak sul juba Paar küsimust ka. 1. Kas Jaanuaris alustasid uuesti 2000 € pangaga ja 200€ iga panus? 2. Miks mõnikord match total goals on antud nt. over 2,25 aga mõnikord over 2,75, Eesti saitidel vist on ainult üks variant ehk 2,5. Kõigil juhtudel on ju vaja niikuinii kolme väravat, seega miks ei võiks olla ühine kirjapilt?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Nüüd viiene winning streak sul juba Paar küsimust ka. 1. Kas Jaanuaris alustasid uuesti 2000 € pangaga ja 200€ iga panus? 2. Miks mõnikord match total goals on antud nt. over 2,25 aga mõnikord over 2,75, Eesti saitidel vist on ainult üks variant ehk 2,5. Kõigil juhtudel on ju vaja niikuinii kolme väravat, seega miks ei võiks olla ühine kirjapilt?
    Nagu mu enda blogigi näitab, siis võiduseeria väga lihtsalt muutuda kaotustejadaks. Aga see selleks.

1. Tõesti pärast viimast panust detsembris, kandsin enda panustamiskontodelt kokku 2596 eurot, millega ma kindlustasin endale igal juhul plussi selle projektiga. Tolleks hetkeks ning ka jaanuari esimeseks panuseks oli tõesti 2000€ alles. Siiamaani pole mu strateegia muutunud ning panustan endiselt igale panusele 200€.

2. Siin on tegelikult 2 põhjust. Üks on risk. Nimelt over 2.25 on veidi riskivabam, kui over 2.5, sest 2 värava puhul saan vähemasti poole oma panusest tagasi. Ja kui sellele pakutakse siiski head koefitsenti, ei näe ma põhjust suuremaks riskimiseks.

Teine põhjus on koefitsentide väärtused. Kui ma aiman, et tuleb vähemalt 3 väravat, aga koefitsent on suhteliselt madal, siis selle 0.25 juurdelisamine tõstab üldjuhul koefitsendi väärtust umbes 0.2 ühikut, mis on juba minu mõistes suur võit.
    Eestis tõesti selliseid asju kahjuks ei pakuta, küll aga bet365 ning sbobet pakuvad selliseid lahendusi.

Lõpp-kokkuvõttes ei seisne ju minu töö ainult õige tulemuse või mängujoonise etteaimamises. Kõige selle vahel tasub välja valida kõige kindlam panus, mis oleks piisavalt kindlustatud, samas annaks võimalikult suure väärtuse.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.30 Borussia Mönchenbladbach - Bayern Munich
    Borussia over 1,0 @2,45

Eks see ole natuke psühholoogiline, hakkab natuke paremini minema, siis otsustad teha vähe riskantsema käigu, kuigi praegu reedel 24.01 kell 15.00 ei tundu mulle see kuigi riskantne. Kõrge koefitsent ei tohiks meid ometigi segadusse viia.

Nii, meil on vaja ainult koduvõistkonna väravaid ja mitte midagi muud. Seis 2-5 oleks super meie jaoks. Probleem on mujal. Kas seda suudetakse ikka teha.
    Minu arvates on siin kohtumises selleks piisavalt eeldusi. 1. Mönchenbladbach on see hooaeg juba tõestanud, et see värav võib tulla ükskõik kust. Ründeliin on neil väga tugev ja nad oskavad vastaste nõrku kohti päris hästi leida.
    Aga ainult sellest ei piisa, sellise vastase vastu mängides, peab seesama tugev vastane mingit nõrkust omama. See nõrkus on Bayerni traditsiooniline segadus pärast pausi, nende traditsioonilised eksimused pausilt naasmisel.

Igal juhul mulle tundub see väga hea panus võistkonna väravate peale, kes viimati ei suutnud kodus Bayerni vastu liigamängus skoorida aastal 2003. 1 värav annab meile juba raha tagasi, iga järgmine Borussia värav korrutab meie 200€ 2.45-ga.

Edit! 0-2 ja panus kaotatud.

Professionaal Kasutaja N4pster avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Pole küll üle kontrollinud, aga on jäänud mulje, et match total goals over/under on sul ikka väga tihti täppi läinud. Huvitav kas dets/jaan jooksul mõni seda tüüpi üldse mööda läinud on?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Pole küll üle kontrollinud, aga on jäänud mulje, et match total goals over/under on sul ikka väga tihti täppi läinud. Huvitav kas dets/jaan jooksul mõni seda tüüpi üldse mööda läinud on?
    Viimane overall over/underi panus, mis kaotas oli 25.11 Neftokhimik Burgas - CSKA Sofia under 3.0. Kui võtta võistkondade over/underid, siis 08.12 Pantrakikose under 1.0.

Aga tegelikult ma ei otsiks siin eriti seoseid. Pigem on nendes mängudes olnud lihtsam end väljendada läbi over/underite.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

18.15 Benfica - Gil Vicente
    Gil Vicente AH +2 @1,85

Nagu ma siit välja loen, siis Benfica ei lähe just liialt kõrgendatud motivatsiooniga tänast liigakarikamängu mängima. Nimelt Benfica on endale edasipääsu juba taganud ning Jesus (Benfica treener) kutsus mängule rohkelt Benfica B kutte ning annab mänguaega kindlatele varumeestele. Igatahes ei ole põhistaare täna oodata. Ma ei ütle, et Benfica varumehed oleksid väga sitad, aga 3 väravaga ma usun, et neil saab väga keeruline seda mängu võita, isegi kui vastane ka lõdvemalt võtab. Millest ma ise tegelikult natuke kahtlen, kuna Portugalis on ikkagi auasi vastu hakata TOP3 võistkonnatele, pealegi on Gil Vicente järgmine mäng nädala aja pärast, taastuda mehed ikka jõuavad.

Edit! 1-0 Benficale, panusevõit meile.

Meeskonnaliige Kasutaja ltrubetsky2 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Ideaalne!!!Hea töö ,ausalt öeldes olid väiksed kahtlused selle panusega,aga nagu näha sinu poolt oli töö 100% tehtud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
    Ideaalne!!!Hea töö ,ausalt öeldes olid väiksed kahtlused selle panusega,aga nagu näha sinu poolt oli töö 100% tehtud.
    Minu soovitus siiski ise ka läbi mõelda enne kui kellegi teise soovituse järgi oma isiklikku raha panustad. Tegelikkuses on iga asja võimalik tulem spordis (eriti jalgpallis, kus peavad mängijad ühel ajal tegema mitu asja) 50/50. Ja seda esimest poolt ei saa kuidagi enda kasuks pöörata. Saab vaid teist poolt läbi mõelda. Me võime kõik ilusti läbi mõelda ja arvata, et Barcelona võit kodus Levadia vastu on surmkindel, aga see on see 50 protsenti, mis meie analüüsi poolt tuleb, ülejäänud 50 tuleb saatusest ja mängukulgemisest. Seepärast mulle liialt väikesed koefitsendid ei meeldi. Jääb ikkagi liiga palju saatuse poolt otsustada, risk ei tasu end ära.

22.00 Barcelona - Malaga
    Under 4.0 @1,80

Barcelonal ei mängi täna Iniesta ning Neymar. Iniesta on Barcelonas oluline mängu ülesehitaja ning ilma temata pidi sellega eelmine mäng tegelema... Messi, kes peaks pigem väravaid lööma. Jah Barca suutis lõpuks 4 tükki ära lüüa, aga täna ei ole karikamäng ning kui Malaga ühe sisse laseb ei tähenda see veel lõppu. Teiseks ma arvan, et Malaga on võimeline õppima Levante vigadest ning mitte laskma 4 peaaegu identset väravat endale sisse. Seega Barcelonal on vaja suuremat pingutust täna, rohkemat fantaasiat rünnakul võistkonna vastu, kes on see hooaeg olnud väga oskuslik kaitsemängus.

Malaga ainuke võimalus selles mängus on kannatada ja oodata võimalust. See hooaeg on näidanud, et Barca vastu on võimalik ära kannatada ja isegi ära lüüa, usun, et selle peale nad mängivadki.

Lisaks mõned mõtted, mida ma ei hakanud edasi arendama täna:
    Atletico goals over 2.0, Marseille AH+1, AC Milan AH-1, PAOK - Veria BTTS.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

23.00 Real Sociedad - Elche
    Real Sociedad AH-1 @2,05

Kui kohtuvad 2 tiimi, kes on harjunud võite noppima koduväljakul, siis favoriit on ilmselgelt see võistkond, kes mängib kodus. Real Sociedad on viimasel ajal kodus üsna muljetavaldavalt esinenud ning tõusnud Meistrite Liiga piirimaile. Väga tugev võistkond rünnakul ning viimasel ajal lisati ka kindlust kaitsesse.

Ma usun, et Real Sociedadi võitu, nad on oma vastasest lihtsalt tugevamad ja kui selle mängu jooksul nad peaksid ka hoogu sattuma, siis on väga tõenäoline, et nad võidavad selle suurelt. Lisaks mind ahvatleb see väärtus.

Muideks niikaua, kuni jaurasin selle kirjutisega, langes koefitsent veidi kontorites. 2,02 on juba.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2014

Algupärane

Head tabamused, ise ka paar euri pand nende soovituste järgi.

Kui paljuga plussis oled?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mrmx3r Vaata postitust
    Head tabamused, ise ka paar euri pand nende soovituste järgi.

Kui paljuga plussis oled?
    596 eurot olen juba raudselt plussis. Kõik muu võidetud summa on mängus sees.

21.45 Manchester United - Cardiff City
    Cardiff City AH +2 @1,78

Manchester United on praegu sellises staadiumis, et iga punkt on oluline, iga võit on ülioluline. Hetkel on vaja saada kätte võit ning üritada jälitada Meistrite Liiga koht. Hetkel ei ole võistkond absoluutselt endas kindel. See väljendub tegelikult igas mänguaspektis. See, et De Gea teeb lolle vigu, see, et võistkond peab viimastel minutitel palli ette taguma, et Sunderland ära ei lööks.

Selle võistkonnal ei ole kontrolli, on olematu kaitseliin ja hulk probleeme enesekindlusega. Ilmselt ei hakata oma vastast tapma, isegi kui Rooney või van Persie väljakule tulevad. Ja ega kehvas vormis Mata ka midagi ei suuda kohe. Ma näen selles mängus potentsiaalset ManU võitu 1 väravaga, võimalik 2 väravaga.

Ei üllatuks, kui Cardiff teeks siin üllatuse. Kindel kaitse ja kontratega mängimine toob ManU vastu tänavu edu ja see on selge, et Solskaeril ei ole muud võimalust.

Edit! ManU võitis 2-0, mis omakorda tähendab 200 euro tagastust.

Eesti koondislane Kasutaja bubbles avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Bayern Müncheni AH - 1,5, 2.0 @ 2.025 läheb käiguks täna?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Bayern Müncheni AH - 1,5, 2.0 @ 2.025 läheb käiguks täna?
    Ma ei oska ausalt öeldes selle kohta midagi öelda. Iseenesest ju hea hoos võistkonna poolt panustada, aga ma kardan, et Bayern ise ei pruugi väga motiveeritud olla. Lisaks sellele ei ole Stuttgart sugugi nii kehv. Jah nad kaotasid siin kodus Mainzile, aga seal olid nad domineerivam pool ja Mainz püüdis nad lõksu. Nüüd on palju lihtsam ründavama võistkonna vastu mängida.

Igatahes mulle esmapilgul tundub see veidi riskantne.

Ise ma ka skipin täna, kuna ühtki väärtpanust leida ei õnnestunud. West Ham AH +2 tundus esialgu hea, aga ei saa loota West Hamile. Midagi muud ei ole aega uurida.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

17.00 Venemaa U21 - Eesti U21
    1st Half Under 1,25 @2,05

Jällegi, selle panuse selgitamiseks, on vaja läbi mõelda, kuidas see mäng kujunema hakkab ja kuidas võistkonnad oma plaanid ellu tahavad viia. Ma tegelikult ei kahtle sekundikski, et Eesti kaotab täna- klassivahe on nii suur, et võimaldab vene kuttidel isegi halva päeva korral ikkagi see mäng ära võita. Kuid Eesti koondise eesmärgiks on teha seda võimalikult raskeks koduvõistkonna jaoks.

Tegelikult Eesti võitu Läti üle peetakse turniiril suure üllatusena, selline suhtumine tõenäoliselt mõjutab venelasi omajagu. Ma usun, et 100% häälestusega sinna väljakule ei minda, ennast tapma ei minda. Ja nagu selle turniiri ajalugu näitab, siis Venemaa tapab lõplikult oma vastased just teisel poolajal, esimesel proovitakse individuaalselt (jälgige ääreründajat Tšhelijat).

Loomulikult ei ole sellisel turniiril võit kõige olulisem, vaid kogemus, mida poisid saavad, aga eks tulemuse peale peab ka mängima, arvan, et Reim alustab selle ettevaatlikult ning kruvib tasapisi juurde, kui vaja. Mida kauem seis 0-0 püsib, seda kasulikum eestlastele.

Ma eeldan, et tormiline algus ei ole mõlemale poole kasulik. Eesti võtab rahulikult ja venelased mängivad üldjuhul sama koosseisuga, seega on neil ka väsimust kogunenud. Ja nagu eelmine nende mäng näitas, siis tasub korda teha kaitseliini tööd ennekõike, sest Kasahstan oleks neid äärepealt ära karistanud.

Edit! 0-2 pärast esimest poolaega. Panus kaotatud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

16.30 Bayer Leverkusen - Stuttgart
    Over 3,0 @1,92

Üldjuhul mulle nii julged overid ei meeldi. Kuid siin ajendab mind üks raudne fakt seda valima. Nimelt oli Stuttgartil nädala sees mäng ning mängiti Bayerniga. Ja mida see peaks muutma, küsite teie. Aga seda, et selles mängus näitas Stuttgart ülimat kontsentratsiooni, ülimat kannatust ning mängiti puhtalt kas või ühe punkti peale.

Mina aga väidan, et Stuttgart ei suuda samas võtmes mängida 2 mängu 4 päeva jooksul. Ma usun, et Stuttgart ei vali kaitses istumise täna ja isegi kui valib, siis see saab neile hukatuslikuks.

Ma eeldan, et selle mängu võtmeks saab olema rünnak. See, kellel osutub see täna efektiivseimaks, see ka võidab. Leverkusenil ei ole ka enam kuhugi taganeda. On vaja rünnata ja väravaid lüüa.

Lisaks enda valikule tundusid huvitavad ka järgmised panused: Nantesi draw no bet, Heerenveen AH -1, Levante AH -1.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud