320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    21.55 Evian - Bastia
    Evian AH-0,75 @1,99
    Eviani 2-1 võit andis pooliku võidu ning koefitsent 1,99 korrutatakse 100 euroga.

    Täna ajapuuduse tõttu ei ole mul kahjuks võimalik midagi kindlat välja mõelda. Aga kui ma isegi peaks midagi mängima, siis prooviks favoriite Lõuna-Aafrika Superliigas täna.

    Kaizer Cheifs ning Orlando Pirates -1 AH tundub väga head panused (esialgu vähemalt), aga seekord pead ei anna.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      tere, võibolla loll küsimus,aga ma siiski küsin,et kuidas on võimalik ,et sa ei kaota raha kui sa panustasid AH-0.75 ja tulemus oli 2:1 ehk siis võõrsil meeskond tegelikult võitis ju (2:2.25) võibolla ma panen segast aga lihtsalt ise mängin triobetis ,pafis ja william hillis ja sellist asja ei ole kohanud,aga tahaks väga.

      Kommentaar


        #63
        See on mingi Asian Handicap, ise ka väga sellest aru ei saa ega pole süvenenud ka, kuna trio ei paku seda.

        Kommentaar


          #64
          See peaks natukene valgustama: http://en.wikipedia.org/wiki/Asian_handicap
          Muidu väga head tööd oled teinud ja väga muljet avaldavad valikud on olnud, jätka samas vaimus.
          Kas on mingi kindel eesmärk ka, et mingi summani jõuda vms?

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
            tere, võibolla loll küsimus,aga ma siiski küsin,et kuidas on võimalik ,et sa ei kaota raha kui sa panustasid AH-0.75 ja tulemus oli 2:1 ehk siis võõrsil meeskond tegelikult võitis ju (2:2.25) võibolla ma panen segast aga lihtsalt ise mängin triobetis ,pafis ja william hillis ja sellist asja ei ole kohanud,aga tahaks väga.
            -0,75 asian handicap on kirjaviis, mille kontoritest leiad antuna formaadis -0,5, -1 . Ehk teisisõnu see tähendab et pool enda panustatud summast panustad ta selle peale, et Evian katab ära -0,5 handicappi ehk võiduks on vaja üheväravalist võitu, s.t ükskõik millist võitu. Teise poole summast panustad ta sellele, et Evian katab ära -1 händicappi ehk võitvaks panuseks on vaja kaheväravalist võitu. Kui on üheväravaline võit asian -1 händicäppi puhul, siis saad raha tagasi.

            Antud näite puhul panustas Telekavaataja 200 eurot panusesse: Evian (-0,75 AH) - Bastia 1 @ 1,99. See tähendab, et 100 eurot panustas ta selle peale, et Evian katab ära -0,5 händicappi ja teine 100 eurot, et Evian katab ära -1 händicappi. Tegu on muidu ühe panusega, reaalsuses ei ole tehtud veebsaidil kaks 100 eurolist panust.

            Kuna Evian lõi 1 värava rohkem kui Bastia, siis meeskond kattis ära -0,5 AH ehk Eviani 2 - 0,5 = 1,5 väravat vs Bastia 1 värav. Seega panus võitis n-ö 0,5 väravaga. Seega tema poolpanus ehk 100 eurot kogusummast korrutatakse 1,99.

            Teine pool (100 eurot) pani ta sellele, et Bastia võidab -1 händicappiga. Seda ei juhtunud kuna Evian lõi 2 väravat - 1 värav händicappiga = 1 värav vs Bastia 1 värav. Seega jäi händicappiga seis nii-öelda viiki 1 = 1. Asian handicappi puhul tähendab selline viik raha tagasi. Seega tema teine poolpanus tagasti talle (100 eurot).

            Pange tähele, et see händicapp (-1), mida Triobet pakub (seda nimetatakse european handicapiks), ei anna sulle raha tagasi, kui seis jääb niimodi viiki nagu selles mängus jäi. See ongi Asian Handicapi võlu, et kui näiteks panustad vähemalt kaheväravalisele võidule (-1), siis üheväravalise võidu puhul antakse raha tagasi.

            Kuna Evian ei võitnud näiteks 3-1, siis tema panustatud 200 eurot ei korrutatud läbi 1,99, vaid pool sellest summast ehk 100 eurot. Teine 100 tagastati. Seega profit n-ö 99 eurot.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #66
              TäNud rikkaliku ning mõistliku vastuse eest!!!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                tere, võibolla loll küsimus,aga ma siiski küsin,et kuidas on võimalik ,et sa ei kaota raha kui sa panustasid AH-0.75 ja tulemus oli 2:1 ehk siis võõrsil meeskond tegelikult võitis ju (2:2.25) võibolla ma panen segast aga lihtsalt ise mängin triobetis ,pafis ja william hillis ja sellist asja ei ole kohanud,aga tahaks väga.
                Kasutaja Halb ründaja suutis selle ilmselt veel pareminigi ära seletada, kui mina oleksin suutnud. Suured tänud. Aga enda poolt lisaksin, et tõesti need .25 ning .75 Asian Handicapid on kõige lihtsam võtta kaheks osaks, nii on palju lihtsam neid mõista (muideks bet365 teebki niiviisi juba algusest).

                Ja muideks igaüks võib alati ükskõik, mida panustamise kohta küsida. Lolle küsimusi ei ole kunagi olemas, kui miski puudutab teie raha.

                Algselt postitas tannn Vaata postitust
                Muidu väga head tööd oled teinud ja väga muljet avaldavad valikud on olnud, jätka samas vaimus.
                Kas on mingi kindel eesmärk ka, et mingi summani jõuda vms?
                Eesmärk oli investeeritud 2000 tagasi võita. Ütlen saladuskatte all, et see ülesanne on tehtud, kuna hetkel on bank 4596 eurot ning homme tuleb (ilmselt) viimane selle aasta panus. Seega alla 4396 euro mu pank ei lange. Ja esmaspäeval võtan rahasumma välja.

                Kahjuks pole ma neljapäeval, reedel ja nüüd ka täna jõudnud panusteni, aga see pühadeaeg on üks kiire aeg ja lihtsalt ei ole aega. Loodetavasti homme leian aega süvenemiseks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #68
                  Kahjuks ei jõudnudki eile midagi panustada ja isegi midagi mõelda, seega jäi minu viimaseks selle aasta panuseks Evian - Bastia AH-0,75. Küll aga oli mul aega mõelda, mis edasi saab ja kuidas jätkata.

                  Niisiis pärast üliedukat detsembrit, mille jooksul mu panga summa suurenes 72,4 protsendi võrra (algpanga suhtes) otsustasin, et oleks aeg mingi summa ka välja kanda. Sellest 4596-st eurost kandsin ma enda pangakontole 2596 eurot.

                  Selle lükkega ma kindlustasin endale projekti kasumlikkust. Mul võib ülihalvasti minna ja ma võin kaotada kogu oma ülejäänud panga, kuid ma olen juba kindlasti 596 eurot plussis.

                  Nüüdseks aga teen väikese pausi raha peale panustamises ning projekti jätkamist on oodata mitte varem, kui 10. jaanuar. Küll aga vahepeal üritan mingeid mõtteid jagada (põhiliselt siis Inglise) mängudele, mis pähe tulevad.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #69
                    Mis täna õhtuse mängu kohta ennustada julgeksid?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas TakeOnTheWorld Vaata postitust
                      Mis täna õhtuse mängu kohta ennustada julgeksid?
                      Ma üldjuhul väldin nö suuri mänge. Aga ma võin ju midagi lambist kirjutada.

                      Esimene mõte, mis pähe tuleb on Chelsea goals under 1.0 @2,3. Või siis total goals under 3,0 @1,63 (võtan väärtusi Olybetist).

                      Samuti mind huvitaks ilmselt täna Bursaspori mäng ja nende potentsiaalne võit. Aga eks näis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #71
                        Kortjik - Standard Liege (Liege võit) ja Besiktase võit on suhteliselt reaalne? Samas vaadates viimaseid mänge tunduvad nad päris ebastabiilsed..

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas TakeOnTheWorld Vaata postitust
                          Kortjik - Standard Liege (Liege võit) ja Besiktase võit on suhteliselt reaalne? Samas vaadates viimaseid mänge tunduvad nad päris ebastabiilsed..
                          Ma arvan, et siin tuleb palju sügavamat analüüsi teha, kui lihtsalt võitja peale loota. Hetkel ma tõesti ei oskaks midagi reaalset pakkuda ning heameelega soovitaks lihtsalt tänast päeva vahele jätta ning vaikselt valmistuda nädalavahetuseks. Puudub ka mingisugune sisetunne nende mängude suhtes. Samas ka favoriitide võidud on vägagi reaalsed, seega jään sulle vastuse võlgu.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #73
                            Sul võib tõesti õigus olla, kuigi ma panustaksin homme Manchesteri klubidele, siis sina vist seda ehk ei teeks? Mina tavaliselt proovin siiski võitudele või viikidele, mitte väravatele või või väravalööjatele panustada. See nõuab minu jaoks lihtsalt liialt suurt eeltööd, kahjuks aega alati nii palju pole. Õnneks viimasel ajal on vaist päris hea olnud, veel..

                            Kommentaar


                              #74
                              Kerge tähelepanek (ja hetkel ei midagi muud)

                              Kui praegukäivas Rayo Vallecano - Villarreal mängusei suuda koduvõistkond väravat lüüa, siis lõppevad kõik 10 selle Hispaania kõrgliiga vooru mängud sellise tulemusega, kus vähemalt üks võistkondadest ei ole väravat löönud. Teisisõnu Both teams not to score ruulib.
                              Ja kui ühendada Seria A vooruga, siis tuleb 18 mängu 20st (eeldusel, et Rayo ei löö sisse).

                              EDIT! Nagu ära sõnusin, Rayo skooris.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #75
                                22.00 Braga - Vitoria Guimaraes
                                Guimaraes AH +1 @1,68

                                Raske päev on täna tagasitulemiseks, aga kusagilt peab alustama. Igal juhul ei usu ma Braga kindlasse võitu täna. See ei ole see Portugali sats, mis mõni aasta tagasi Euroopa Liigasse tõusis. Enam ei ole seda kindlat kaitset ning vastikut haaret keskväljal. Braga kaitse lekib, laseb läbi ning ründefaasis ei suudeta vastaseni enam kergelt jõuda. Nende väga tähtis lüli Eder on täna puudu.

                                Vitoria on see hooaeg suhteliselt kindlalt esinenud ning olnuks ehk rohkemgi punkte, kui Euroopa Liigat ei oleks. Hetkel on võistkonnal aga piisavalt puhkepäevi ning võimalus kanda kinnitada eurokarikate tsoonis. Arvan, et võistkond läheb kaitsvalt mängima ning üritab vastasmeeskonda vasturünnakute napsata, pealegi on Braga see hooaeg Portugalis teinud vaid ühe nullimängu. Ja kuigi pooled kaitsjatest on puudu, arvan, et võõrsilvõistkond suudab head barrikaadid üles ehitada.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X