320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    16.00 Hispaania - Tšehhi
    Mõlemad löövad värava @2,20
    -100 selle mängu pealt ning +57 overall.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Telekavaataja, mida Belgia vs Itaalia puhul teed/teeksid?
      *Mõlemad meeskonnad löövad värava?
      *Üle 1.5?

      Kommentaar


        Algselt postitas zizi Vaata postitust
        Telekavaataja, mida Belgia vs Itaalia puhul teed/teeksid?
        *Mõlemad meeskonnad löövad värava?
        *Üle 1.5?
        Ma prooviks püüda väravaid. Eriti nüüd, kui Rootsi ja Iirimaa mängisid ka viiki. Kuigi üldine turniiri trend on olnud ettevaatlik, usun, et siin pigem tulevad väravad (lisaks on koefitsiendid magusad).
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          19.00 Austria - Ungari
          Austria to win by 1 goal @3,25 (Austria võidab 1 väravaga)

          Midagi nullist ennustada on suhteliselt raske. Nagu ka see turniir on näidanud, siis teatud kohas võivad üllatused tulla. Kuigi eilne kaotatud panus ei olnud minu jaoks üllatus ja ma ei saa öelda, et Tšehhil poleks olnud võimalusi värava löömiseks. Lihtsalt Rumeenia lõi enda värava ära...

          Aga rääkides tänasest mängust, katsume natuke eeldada, mis võib juhtuda.

          Kuigi eilne Belgia-Itaalia mäng näitas, et eeldused ei maksa suurturniiril midagi, saame ju ometi mängijaid hinnata. Ma ei ütleks, et Ungaril on nüüd nii palju halvamad mängijad. Ungaril pole muidugi oma nii säravat staari, äga suht-koht võrdsed mängijad. Mis nende võistkondade taset eristab on see tempo, mille all mängitakse. Kui ungarlased on rohkem sellised Ungari ja Poola liiga vennad, siis Austria koondises on palju rohkem tippliiga mängijaid (Saksa Bundesliga). Selles näen ma faktorit, mis võib lõpuks austerlaste paremuse maksma panna.

          Aga mida me saame veel rohkem eeldada? Et Austria oli oma valikgrupis kindlalt esimene ja Ungari oli oma valikgrupis kolmas ja pääses tänu sellele, et võitis Norrat? see info aga midagi väga sisulist ei anna.

          Ungari annab initsiatiivi ära ja proovib kontratega. Austrial ei ole nii tippklassi vendi, et nad selle kergelt lahti murraksid, samas mina näen nende võimalust tugevas pressis ning kiiretes lahendustes vastase kolmandikul (vt. kuidas Poola mängis põhjaiirlaste vastu).

          Selle panuse tegemisel ma lähtun eelkirjutatust ehk siis Austria on suuteline võitu tooma. Samas lähtun ka turniiri üldistest trendidest, kus ei kiirustata oma kaarte avama ning 1-0 või 2-1 võit on täitsa ok lahendus. Kõige tähtsam on need 3 punkti alguses kätte saada ja siis edasi juba vaatab... Arvan, et Austria ei ole ka veel tippvormis ja samas ei hakata ennastsalgavalt lõhkuma, et iga hinnaga kaheväravalist võitu saada.

          Aga eks ta risk ole...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            19.00 Austria - Ungari
            Austria to win by 1 goal @3,25 (Austria võidab 1 väravaga)
            Kokkuvõttes läks panus täiesti perse. Pigem olid ungarlased need, kellel lõpus füüsiliselt lisakäike oli. Samas oleks Austria ise esimesena ära löönud...

            Huvitav, kas Austria on lihtsalt pask või mängivad veel koormuste all?

            -47 eurot.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              16.00 Venemaa - Slovakkia
              Slovakkia AH 0 (draw no bet) @2,35

              Väike eelpanustamine on läbi. Me oleme nüüdseks kõiki võistkondi korra näinud ning aeg on teha korrektiive oma ootustes ning ettekujutelmais. On aeg natuke olukorda hinnata.

              Ma ei oota, et siin mängus tuleb palju väravaid või keegi lendab iga hinna eest võitma. Samas pitseri jätab igal juhul see, et Slovakkial on viimane mäng Inglismaa vastu, Venemaal Walesiga. Venemaal on 1 punkt rohkem kui Slovakkial ja kui kumbki tahab edasi saada, peavad nad kedagi siiski võitma. Wales on võidetavam kui Inglismaa...

              Aga see selleks. Esimeses voorus me nägime, kuidas kumbki võistkond oli võimeline raskest olukorrast välja tulema. Kuigi Slovakkia sai ikkagi pähe lõpuks. Me nägime, kuidas Venemaa oli Inglismaa läbimurretega hädas, samas me nägime, kuidas oma aktiivsusega nad olid võimelised inglasi maha suruma. Siiski Venemaa kaitse on masendavalt aeglane ja selle mitteärakasutamine oli vaid inglaste viga...

              Venemaal on ees suur ründaja, kellele mängitakse tihti pikka ja kõrget palli. Ta on võimeline selle omaks võtma, aga siinkohal on minu jaoks Venemaa suur probleem, kellele seda edasi mängida? Äärte peal on Smolov ja Kokorin. Nad ei ole päris ääremängijad, nad on kõik tegelikult tipuründajad, aga Venemaal ei ole kvaliteetmehi võtta lihtsalt.

              Teine küsimärk on keskpoolkaitse tsoon, mis on Slovakkial tugevam. Hetkel ma ei tea, kuidas hakkab Slutskiy lahendama Hamsiki probleemi, sest tasemel kaitsev poolik võistkonnas puudub.

              Kolmas küsimus on vaimne seisund. Venemaa on kerges eufoorias sellest viigist, kuigi mitte nii suures kui tavaliselt. Slovakkia on küll löödud, kuid hetkel on nad suht nurka surutud ja muud võimalust kui elu nimel pingutada neil pole. See on nende jaoks finaal.

              Igal juhul on asi võib olla minus või milleski veel, aga minu meelest on Venemaa endiselt mõttetult ülehinnatud, ka selle mängu kontekstis. Võistkonnad on enam-vähem võrdsed ja lõpuks hakkab määrama see, kes end väljakul mugavamalt tunneb (kes suudab oma vasturünnakuid paremini käima saada). 2,35 on väga ok väärtus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Lisaks olen veendunud, et Prantsusmaa võidab täna, kuid kas mul õnnestub sellest rohkem välja pigistada, kui 1,25 võidukoefitsient? On kellelgi mõtteid?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kuigi mulle seda HT/FT-d mitte kunagi näppida ei meeldi, siis arvestades seda, et suurturniirid on tunduvalt vähem suurüllatusterohked, siis vast prooviks 1/1 @ 1.72
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Lisaks olen veendunud, et Prantsusmaa võidab täna, kuid kas mul õnnestub sellest rohkem välja pigistada, kui 1,25 võidukoefitsient? On kellelgi mõtteid?
                    Mis see Prantsusmaa võidab nulliga annaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Montag Vaata postitust
                      Mis see Prantsusmaa võidab nulliga annaks?
                      1,66 annab.

                      Ma lihtsalt olen suht kindel, et Prantsusmaa surub igal juhul selle mängu ära. isegi kui alguses sitasti läheb või kui käima ei lähe. Aga küsimus ongi selles, kas on mõtet riski suurendada või mitte. Iseenesest mõlemad soovitused on päris OK minu meelest. Natuke mõtlen veel.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        22.00 Prantsusmaa - Albaania
                        Prantsusmaa võit @1,25

                        Jänes olen. Aga mulle tundub ikka Albaania värav suhteliselt võimalikuna ja mulle tundub, et Prantsusmaa ei pruugi kohe algusest tormirünnakutega alustama. Vähemalt Rumeenia vastu nii ei alustatud. Samas 1,25 on minu rumala arvates suhteliselt hea väärtus sellele. Albaanial veel Cana ka puudu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ma lähen selles mängus Prantsusmaa rünnakulaviini vastu ehk under 2,5 @ 2.09 ja prantslaste team totals under 2 @ 2.34

                          Seni on mul turniir bettimise osas ebaõnnestunud, seega ilmselt tuleb mingi 4:0 blowout hoopis.

                          Kommentaar


                            Prantsusmaa ML tundub ikka eriti hädine, arvestades seda, et Albaanial jääb kapten ka eemale.

                            Kommentaar


                              Prantsusmaalt minu arvates igati ootuspärane turniir. Arvata on, et raske, kuna suurtel on kodupubliku ees alati suurturniiridel raske mängida, kuna surve on äärmiselt suur ning pinge igal sekundil peal.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Saamatud albaanlased...võtab kenasti mu selle turniiri õnne kokku. Ropp vajadus oli see teine veel sisse imeda endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X