Lehekülg 52, kokku 185 EsimeneEsimene ... 24248495051525354555662102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 3693
    Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Võidab

Algupärane

Võidab!

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Lüüakse üle 2.25 värava. Panus kaotab
    Kuigi Alaves on kaitses hea olnud, siis finaali pääsemiseks tuleks värav(aid) lüüa. Kontratest ollakse ju päris teravad.
    Celtal on olemas kvaliteeti, et lüüa paar.

Kas ma saan õieti aru, et kui panus kaotab, siis keegi ei saa punkte, k.a. mina?
    Sest punkte saadakse vaid siis, kui võitja ära arvatakse, õige?
    Siis ju pmst võiksin ma (ja ülejäänud foorumlased) koguaeg pakkuda, et panus võidab, kuni saad 3 võitu kätte. Kuhu see põnevus ja pinge jääb siis?

Aga ma põhimõtteliselt ei kõnni kerget teed, seega ma panustan, et kaotad.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2007

Algupärane

3 võitvat ennustust järjest pead ära arvama.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    22.00 Celta Vigo - Alaves
    Under 2,25 @1,854
    Veebruar: +42,7
    Laoseis: 780,6

Prantsusmaa: 4/6
    Hispaania: 4/8 (2 VOID)
    Saksamaa: 0/1
    Itaalia: 0/1 (1 VOID)
    Inglismaa: 1/2
    Muu Sport: 0/2

1. punkti said eile kirja: lauri432, tarretis, Lauriisimo, QRKood, Zigmaister. Kuna EgoTrip ennustas vastupidist tulemust, siis tema hääl ei lähe arvesse.

Suure tõenäosusega on tänane mäng Deportivo - Betis.

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

kuna lähen arvuti tagant varem ära siis ütlen ette ära et see panus täna ka võidab

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Selline usaldus? Ma pole veel korralikult välja mõelnudki, mida panustada võiks. Aga ok.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Midagi kaotada ei ole, siis loomulikult see panus võidab.
    OkiVonSuur

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas okis Vaata postitust
    Midagi kaotada ei ole, siis loomulikult see panus võidab.
    No lauril on ju kaotada küll... Või sa mõtlesid praegu ennast?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Ikka ennast
    OkiVonSuur

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.45 Deportivo - Betis
    Over 2,0 @1,787

Meenutamaks seda, kuidas mul on eelmised reeded läinud, siis 2 panust 3-st on lõppenud fiaskoga, kuna ma olen lootnud väravatele Hispaania liiga mängudes. Mäletan, aga sisetunne ikka viskab mind selle panuse peale. Seekord on sellel nii kõrge väärtus, et väike riskimaandamine isegi võimalik.

Aga olgem ausad, bookied arvavad täna, et Deportivo ja Betis pigem ei löö 3 väravat täis, kui 2-gi löövad. Põhjusi selleks on mitmeid, aga ma püüan leida põhjusi vastupidiseks:

1. Kõigepealt see, et eelmine voor nägin ma lõpuks vabastatud olekus Deportivot. Kuigi see juhtus pärast seda, kui Eibari vastu 0-2 taha jäädi, oli eelmise vooru mängus Deportivol midagi sellist, mida aastal 2017 veel nähtud pole. Kas selline esitus lisab enesekindlust? Võib olla ei lisagi. Kuid fakt on see, et Depor on pärast aastavahetuse pohmakat liikumas õiges ja positiivses suunas (noh vähemalt et mitte välja langeda)

2. Positiivsus võib ju olla, kuid rumalad apsakad kaitses ei ole kuhugi kadunud. Ja neid on Deportivol liiga palju. Betisel tuleb samuti palju võimalusi selles mängus.

3. Betise rünnakud. Deportivo on võistkond, kes vaevalt, et hakkab liiga suurt kaevikusõda koduses mängus pidama. Mis tähendab väiksemat tihedust enda värava juures, mis tähendab rohkem ruumi Alegriale ja Castrole (olgugi, et kiirus pole viimase suurim trump). Ja rohkem ruumi tähendab ikkagi suuremat tõenäosust väravale.

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Selline usaldus? Ma pole veel korralikult välja mõelnudki, mida panustada võiks. Aga ok.
    Iseenesest tore, et auhinna väljapanid jne, aga see lauri postitus näitab vist ilmselgelt mis farss siin toimub. Filmi soovitus kõigile "jah" meestele http://www.imdb.com/title/tt1068680/?ref_=nv_sr_1

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

21.45 Deportivo - Betis
    Osad saidid väidavad, et mäng on edasi lükatud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Osad saidid väidavad, et mäng on edasi lükatud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Iseenesest tore, et auhinna väljapanid jne, aga see lauri postitus näitab vist ilmselgelt mis farss siin toimub.
    Vahepeal on SBT-des ka mõne mängija taktika üles ehitatud farsile. Kuid tihtipeale võidab ikka see, kes mõistlikult käitub. Täna siis panust ei ole.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tänane mäng, mida ma hakkan uurima ja mille panust hiljem üles laen on Guingamp - Caen.

Senimaani aga rubriik, mis siis oleks, kui ma panustaks:

... mängule Lille - Lorient. Siin on väga hea väärtus Lille võidule. Lille näitab hetkel väga head minekut, mäng on paigas, kaitse enam-vähem peab. Lorienti kaitse on aga läbikäiguhoov ning kui vastane mängib enda väljakupoolel targalt, vajub Lorienti mäng laiali.

...mängule Monaco - Nice. Läheksin vastuvoolu arvamuse ja lammutaks under 3,0. Lihtsalt kiuste.

...mängule Bayern - Schalke. Schalke individuaalsed underid, Bayerni mingisugune mõistlik AH (no näiteks AH -2). HT/FT Bayernile. Schalkel on hetkel samad mured, mis hooaja alguseski.

...mängule NEC - GO Ahead Eagles. NECi võit. Muide saab kusagil seal 1,85 kanti. Tundub väärt panus.

...mängule Dortmund - Leipzig. Leipzig AH+1. Siin on oluline, kas idasakslased saavad üleminekuga vasturünnakutesse hakkama. Usun, et saavad. Dortmund ei oma nii võimsat keskpoolkaitset kui Bayern.

...Valencia - Eibar. Panustaksin Valencia võidule, sest ma ikka veel usun, et nad on pärast treenerivahetust paremad. Ja Eibar, noh Eibari langust tuleb ennetada, niikaua kuni selle eest veel head väärtust pakutakse.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

ma ise panen Lorient +0,5 peale. Viimasel ajal on tabeli tippudele suureskooriliselt kaotatud, Dijonile napilt, ent St Etienne ja Guingampi vastu, kes on tabeli esimese poole mansad, vastu on võetud võidud. Usun, et Lille vastu tehakse vähemalt viik.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ära unusta, et Prantsusmaal on koduväljaku eelis väga suur faktor.

Lisaks ma näen täna väga palju väärtust järgmistes Jääpalli MM-i mängude panustes:

Kazakhstan AH-7,5
    Rootsi AH -11,5
    Venemaa AH -4,5

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.00 Guingamp - Caen
    Caen goals under 1,0 @1,813

Riskime veidi. Kui vaadata mängukvaliteeti, siis Caen ei tohiks olla seal, kus ta parasjagu tabelis asub. Küll on aga see hooaeg Guingamp seal, kus ta olema peaks.

Võtame seda kui keskmike omavahelist heitlust. Seejuures kodune võistkond on väga tugev kodus. Kohe võitmatu. Nagu eelnevalt juba mainisin, siis Prantsusmaa liigas on kodustaadioni eelis väga tugev. Võistkonnad on ulmeliselt erinevad. Loomulikult ollakse kodus paremad. Guingamp pole erand. See stiil, mida Guingamp viljeleb... kõrge press, vastase mängutapmine ja suurepärane võimaluste realiseerimine.

Võimaluste realiseerimine... on Caeni nõrk koht. Kõik on lihtne, Caen ei jõua 100%-liste võimalusteni ning poolikud võimalused on raske väravateks konverteerida. Nii vaadates Caeni mängude statistikat võib tekkida tunne, et nad lausa domineerivad mänge, kuid enamik neist löökidest on ebamugavatest ning kaugetest positsioonidest.

Antud juhul ma panustan Guingampi vajadusel olla tavapäraselt keskendunud enda kodustaadionil, kus näidatakse ulmelisi tulemusi see hooaeg.

Punane Kasutaja Busby avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Panus võidab

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •