320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise olen päevaga rahul. +113 eurot.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ma läksin 15minutil Prantsusmaa x/1 @3.1 betiga. Hea meel, et ära tuli, aga kurat, enam vist EMil ei panusta. Sest noh tegelt ilgelt kahju, et Albaania lõpuni ei pidanud vastu. Nii kahetised tunded tekkisid sellega.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Pean ausalt tunnistama, et head ideed tänaseks puuduvad. Ma muidugi veel mõtlen ja otsin, aga keegi on täna milleski väga kindel?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Pean ausalt tunnistama, et head ideed tänaseks puuduvad. Ma muidugi veel mõtlen ja otsin, aga keegi on täna milleski väga kindel?
          Inglismaa-Wales tundub minu jaoks selline BTTS mäng! Selline asi just raudkindel pole, aga tuleb senise turniiri vast põnevaim andmine - inglased löövad ära ja Bale tahab ka kindlasti jutule tegusid taha!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Inglismaa-Wales tundub minu jaoks selline BTTS mäng! Selline asi just raudkindel pole, aga tuleb senise turniiri vast põnevaim andmine - inglased löövad ära ja Bale tahab ka kindlasti jutule tegusid taha!
            Ukraina võidu eest südi Põhja-Iirimaa eest saab ka korraliku koefiga kätte. Samuti Ukrainale võimalus näidata, et lisaks Eurovisioonile ollakse ka jalgpallis venelastest üle. Seda fakti ma ei alahindaks. Samuti on Ukrainale must-win, kuna tegu on alagrupi eeldatava autsaideriga ning Poola mängule vaevalt tahetakse vastu minna alla kolme punktiga.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Mul endal on selle turniiriga nii olnud, et on päris mitmeid mänge olnud kus olen enne mängu otsustanud BTTS panusele või siis lihtsalt väravate löömisele ja olengi kahevahele jäänud kuni lõpuks vaatan mängu ja seda kuidas koefid liiguvad ja siis otsustan hoopis mingi teise panuse kasuks.. ja pärast olen rahul (2 correct score'i hittisin ka ära, korralik luck) Praeguseks olen panuseid teinud päris palju ja kui enne turniiri ei arvanud, et enamus panused saavad olema LIVE siis nüüdseks on nii, et prematch panuseid on väga vähe Eks see nõuab muidugi palju nii öelda kontorite jälgimist ja enda aja panustamist sellesse teemasse.
              Muideks Slovakkiasse ma usku ei kaotanud pärast Walesi mängu kuid vs Venemaaga nagu väga ei julgend ka nende poolt panustada aga telekavaataja analüüs siiski pani mind Slovakkia poolt panustama, tänud

              Aga jah, ise ka ei oska väga midagi tänaseks prematchiks pakkuda aga kui praegu teeks panuse siis ilmselt oleks see Ukraina vs Põhja Iirimaa 1st half over 1 @ 2.10 - 2.35

              Kommentaar


                Ise lähen Ukraina üle 1,5 värava @ 2,05

                See panus põhineb mul sellisel oletusel, et Põhja-Iirimaa ei lähe bussi tuimalt parkima täna. Nad peavad täna võidu peale minema ning see jätab tagala kergelt haavatavaks, mille Ukraina poisid kindlasti ära kasutavad. Ukraina rahuneks küll 1-0 eduseisus olles maha, aga seda enam peaks Põhja-Iirimaa väravat otsima hakkama ning siis peaks Yarmolenkol jt välejalgadel lihtne karistada olema...
                The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                and everything else is just theory.

                Kommentaar


                  16.00 Inglismaa - Wales
                  Wales AH+1 @1,825

                  Ma pean enne tunnistama, et kogu turniiri vältel pole ühtegi nii rasket päeva veel minu jaoks olnud. Noh, panustega ikka kaotatakse, aga täna ei tulnud ühtegi ideed ka mitte. Natuke robustselt ja jõugu veensin ennast, et Wales ei ole nii suur autsaider, nagu bookied seda meile maalida tahavad.

                  Ehk siis ma hakkasin mõtlema, kelle peale täna räigelt panustatakse. Ilmselgelt on tänastes mängudes on favoriidid, kuid kui minu silmis on Saksamaa ja Ukraina selle ära teeninud, siis Inglismaa on üsna teenitult.

                  Ma arvan, et Walesi suurim eelis täna Inglismaa ees, et nad saavad täielikult keskenduda oma vastasele, vastasseisule kui sellisele. Inglased peavad aga arvestama tulemusekoormaga, mis neid algusest peale suruma hakkab. Antud juhul võib teatud vabadus Walesile väga suurt teenet osutada. Lisaks nad ie pea midagi muutma, neil on kõik korras, nad lähevad ja võitlevad oma au eest. ja neil on mängijad, kes võivad eimillestki värava teha. See on oluline.

                  Inglismaa peab seda mängu rohkem võitma, aga siin võibki see kala peidus olla. Kas Inglismaa on tegelikult nii hea? Kas Hodgson suudab teha õigeid järeldusi? Kõik, mida ma oskan öelda- nad peavad suutma, aga see ei ole garantiiks. Venemaaga mäng näitas Inglismaa nõrkusi, näitas, et võistkond ei ole veel heas füüsilises vormis ja võistkond ei suuda ära kasutada aeglast kaitseliini.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Ja tänud kõigile, kes ideedega aitasid. Football2u soovitusi kaalusin tõsisemalt ja BTTS Inglismaa ja Walesi vahel võib ka päris hea olla. Samas olen skeptiline Ukraina väravate osas ja üldse selles, kas seal väga palju väravaid tuleb.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kusjuures sellel turnal pole keegi veel kaotusseisust mängu võitnud. Kas juhtub see täna? Oleks väga pro kui arvaks laivis ära selle meeskonna kes esimesena sellega hakkama saab ja siis on tasuks ilmselt väga magus koefitsient!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                        Kusjuures sellel turnal pole keegi veel kaotusseisust mängu võitnud. Kas juhtub see täna? Oleks väga pro kui arvaks laivis ära selle meeskonna kes esimesena sellega hakkama saab ja siis on tasuks ilmselt väga magus koefitsient!
                        Küll on aga paljud suutnud mängu viigistada. Aga sel turniiril pole paljusid asju veel juhtunud: ühtegi 0-0 viiki, ühtegi over 3,5-te. Selline harju keskmine turniir.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Endiselt +113 eurot.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            19.00 Tšehhi - Horvaatia
                            Horvaatia võit @1,95

                            Ma hakkasin mõtlema sellele panusele kohe pärast Tšehhi - Hispaania mängu. Miks ma siis arvan, et Horvaatia võidab?

                            Kõige lihtsam seletus sellele on see, et Horvaatia on lihtsalt tugevam, horvaatidel on parem mängijate valik. Horvaatia koondise mängijad (eriti keskpoolkaitses) mängivad tugevamates klubides, on harjunud domineerima ja saavad sellega hakkama. Horvaatia on oma klassi poolest täpselt nii palju tugevam, kui seda koefitsient kajastab.

                            Üks põhjus, mis mind huvitab, on füüsiline vorm, funktsionaalne seisund. Horvaatia mängis küll raske mängu Türgi vastu, kuid see domineeriti suhteliselt lihtsalt. Minu meelest võib järeldada, et Horvaatia koondis on hetkel väga heas üldises füüsilises vormis, isegi üllatavalt heas. Nende füüsiline pingutus sai ka tasutud. Suurepärane energia boost.

                            Tšehhi füüsilise vormi kohta on raskem midagi öelda, aga see on teada, et nad pidid palju rohkem ilma pallita jooksma, palju rohkem tühja tööd tegema, palju rohkem pingutama. Ja see kõik lõppes lõpuks 0 punktiga... Ja kõigele sellele lisaks on Tšehhil 1 päev vähem puhata. Kuigi 3 päeva peaks piisav olema, on see antud hetkel väga oluline faktor ja võib lõpus maksma panna.

                            Motivatsioone ja üldse emotsionaalset faktorit pole mõtet antud mängul arvestada, mõlemad on väga motiveeritud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              18.06 22.00 Portugal - Austria
                              Portugali võit @1,83

                              Kuna täna-homme enam panustamiseks liiga palju aega pole, siis panustan homme ka võidule. Selles mängus ma lähtun täielikult sellest, mida ma seni näinud olen.

                              Portugal mängis Islandi vastu ning kaotas punkte. Samas tegelikult ei olnud Portugali mängupildil kuigi palju viga. Jah, nad ei ole kõige parema tiimitööga võistkond, kuid see on selge, et see oli Islandi poolt võidetud punkt. Portugal on tugev, Portugal ei ole halvas füüsilises vormis ja Portugal on motiveeritud.

                              Austria oli lihtsalt halb. Austria oli üks halvimatest võistkondadest esimeses ringis. Poisid ei jookse, poisid ei saa aru mida tegema peab, poisid on mannetud. Muidugi kõik võib Portugali vastu muutuda, kuid ainuke võimalus on vasturünnakud, Portugal surub nad ära ja mina teist korda Portugali ebaõnnele ei panustaks. Ja btw Austrial ei mängi Dragovic ja Junuzovic.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Horvaatia võit on Pafis hetkel 2.05 juba, mõne tunni eest oli 2.00

                                Kommentaar

                                Working...
                                X