320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bet365-s on ka 2,05 juba.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      19.00 Tšehhi - Horvaatia
      Horvaatia võit @1,95
      Ma arvan, et panuse kaotas mulle Modrici vigastus ja Horvaatia ägedad fännid. +13 eurot. Ausalt öeldes pole ammu nii kahju olnud ühest panusest.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma arvan, et panuse kaotas mulle Modrici vigastus ja Horvaatia ägedad fännid. +13 eurot. Ausalt öeldes pole ammu nii kahju olnud ühest panusest.
        Sa ei ole ainus. 2 minutit enne lõppu on skoor täpselt mida ennustasid ja siis...
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          18.06 22.00 Portugal - Austria
          Portugali võit @1,83
          Tervitused Ronaldo Cristianole. -87 eurot. Arvan endiselt, et Austria on sitt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            viimased 2 panust on olnud ehe näide of shit betting luck

            viimases voorus peaks päris mitu tiimi viigipunktiga rahul olema.

            Kommentaar


              Minu arvates on siiski mõlemad panused väga loogilised olnud ja ka mängupilt on olnud soosiv. Ei tulnud ära, noh juhtub, lisaks lasi Wales ka lõpuminutitel endale ära lüüa. Kellelgi homseks ideid?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Õiged panused aga halb õnn. Homseks ehk Switzerlandi ja Prantsusmaa sõbralik viik. Rumeenia ja Albaania peale panustada ei julge

                Kommentaar


                  22.00 Rumeenia - Albaania
                  Rumeenia AH0 (draw no bet) @1,525

                  Viimases mängus mängitakse edasipääsu peale. Võit tähendaks Rumeenia jaoks kindlat edasipääsu. Albaaniale tähendaks ka võit suure tõenäosusega koha play-offis.

                  Mida me siiamaani kummagi võistkonna kohta teame? Rumeenia on suutnud 2 väravat lüüa, mõlemad penaltist. On näha, kuidas Rumeenia on suutnud üles ehitada oma mängu suhteliselt targalt nii Prantsusmaa kui ka Šveitsi vastu. Esimeses kahes mängus oldi võimelised vastaste tugevusi neutraliseerima. Millest puudu jäi? Klassist. Prantsusmaa ja Šveits on veidike parema mängijatevalikuga.

                  Albaania. Albaania mängib palju sügavamal kui Rumeenia, samas on nende vasturünnakud vaata et ohtlikumadki olnud. Samas on Albaania kuival ja Albaania vaevalt et alguses end avab ka Rumeenia vastu. Lihtsalt Albaania on veel nõrgem.

                  Kuidas peaks hakkama mäng kulgema? Ülimalt ettevaatlikult. Esimesel poolajal vaevalt, et midagi juhtub. Samas olen veendunud, et selles mängus on tõenäoline, et see kes värava lööb, selle mängu võidabki. Edasipääsuks on mõlemal võitu vaja, seega lõpus peab end avama. Siiski eelistan Rumeeniat puhtalt seetõttu, et neil on tugevam mängijate valik.

                  Kui mul oleks mune, siis panustaksin Rumeenia võidab nulliga @3,10. Siiski täna olen tagasihoidlikum.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    22.00 Rumeenia - Albaania
                    Rumeenia AH0 (draw no bet) @1,525
                    Läks iseenda rumaluse õnge ja tegin esimese tõsiselt ebaloogilise ja vale panuse. Igatahes oli sedasorti panus mitmeti vale ning mul on siiralt kahju, kui keegi heauskselt ka Rumeeniale toetus.

                    Palju loogilisem panus oleks olnud Albaania win to nil. Ja mitte selle pärast, et see juhtus, vaid see tundub liiga loogiline. Albaania täiega kaitsev tiim, kui lööb värava, siis hoiab hammastega võidust kinni. Samas Rumeenia ei ole mingi lahtimuukija ründes. Jah, kolmele väikesele ebaõnnele üks enda ebaõnnestumine.

                    -187 eurot.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mida Venemaa täna tegema hakkab? 3p garanteerib edasipääsu. Walesil ainult 1p vaja. Venemaa suht sitt olnud siiani, aga väravaid on suutnud mõlemas mängus lüüa. Näiteks over 2.0 on päris hea koefitsiendiga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Mida Venemaa täna tegema hakkab? 3p garanteerib edasipääsu. Walesil ainult 1p vaja. Venemaa suht sitt olnud siiani, aga väravaid on suutnud mõlemas mängus lüüa. Näiteks over 2.0 on päris hea koefitsiendiga
                        Kogu loogika järgi peaks suht kinnine mäng tulema. Panused on liialt kõrged lihtsalt. Ja kuigi Venemaa peab ainult võitma, siis algusest keegi tormama ei hakka. Overeid ma ei katsuks, underid on liiga väikese väärtusega.

                        Pigem üldse vaatan Inglismaa-Slovakkia mängu suunal. Kas mitte seal ei peaks 2-3 väravat tulema?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Woy pidi algkoosseisu muutma vist, põhimehed saavad puhkust siis Slovakkia ah0 oleks huvitav

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Woy pidi algkoosseisu muutma vist, põhimehed saavad puhkust siis Slovakkia ah0 oleks huvitav
                            No aga kaotama taka ei lähe. Ja Slovakkiasse ma enam ei usu. Mäletavasti vajusid slovakid viimaseks 25 minutiks Venemaa mängus täiesti ära. See võib olla ohuallikas.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              22.00 Slovakkia - Inglismaa
                              Goals in match 2 or 3 @2

                              Kui Inglise peatreener on otsustanud veidi koosseisu julgemalt roteerida, järelikult on selles mängus vähe vabam õhkkond. Kaotama Inglismaa ei lähe, aga kas nad suudavad oma väravat nulli peal hoida?

                              Igatahes, ma ei näe nagu väga suurt pointi Inglismaal 0-0 seisu ka hoida. Mida nad sellega saavutavad? Kindel 2. koht ja veerandfinaal Prantsusmaaga? Olenemata muutustest koosseisus minnakse võitma ja ründama. Samas tuginedes nendele muutustele võidakse ka see värav lasta. Meid huvitavad skoorid 2-0; 1-1 ja 2-1. Minu meelest kõige tõenäolisemad selles mängus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Jätkame B-alagrupiga.

                                Venemaa on alati räige flop suurturniiridel. Ja kuigi on neil eesotsas hetkel Slutsky, kes on parandanud ehk sisekliimat veidi, siis mängijad on ikka samasitad. Lisaks on kaitseliin suur küsimärk. Venemaa langeb grupifaasis @4. Samuti on hea panus Venemaa väravad turniiril 0-3 @2,4.
                                Ja Venemaa langeski alagrupis. Easy money, tänud telekavaataja.
                                The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                                and everything else is just theory.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X