320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga palun. Ma neid turniirieelseid panuseid praegu üldse ei vaata, teen kokkuvõtte neist hiljem. Senimaani aga -287 eurot.

    Tabasin end mõttelt, et need kolmandad mängud ei allu hetkel tavapärasele loogikale. Tänaseks on ideid olemas, lähtun nendest.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      19.00 Saksamaa - Põhja-Iirimaa
      Under 2,5 @1,75

      22.00 Hispaania - Horvaatia
      Under 2,0 @1,825

      Horvaatial ei ole vaja riskida. Viik annab neile kindlalt teise koha. Hispaanial veelgi enam pole kuhugi tormata.

      Põhja-Iirimaa saab aru, et Saksamaad nad ei võida, samas isegi kaotades tuleb jätta võimalikult viisakas väravatevahe, et Albaaniast üle olla.

      Üldiselt haige, et ma niiviisi pean mõtlema, aga arvestades turniiri kulgu, väga loogiline.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas giga204 Vaata postitust
        Ma just mingi päev mõtlesin, et Venemaa võit @ 71 ja Artjom Dzjuba best goalscorer @ 81 tunduvad huvitavad valikud, mida oleks võimalik turniiri käigus edukalt treidida. Sest ma usun küll, et nad pääsevad alagrupist edasi.
        Ma loodan, et vähemalt siin säästsid raha.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma loodan, et vähemalt siin säästsid raha.
          Õnneks jah hoidsin eemale. Venemaa mängis täpselt nii halvasti nagu sa eeldasid ja hoiatasid. Lööks nüüd Austria veel Islandi maa alla, siis jõuaksin ka plussi alagrupiturniiriga.

          Kommentaar


            -312 eurot. Aga mul on hea meel, et Horvaatia selle värava lõpus ära lõi. Samas loogika toidab ikkagi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nii vaatame üle tänased võistkonnad lähtuvalt motivatsioonilisest aspektist:

              Portugal- on vaja raudselt võita. Kindlasti on vaja võita rohkem, kui Island Austriat. 1. koht on äärmiselt tähtis. 2. kohaga ei taha Portugal edasi.

              Ungari- motivatsioon on kahtlane. Ühelt poolt ollakse edasi ja ülimalt hea. Teiselt poolt, et kui juba edasi ollakse, miks mitte proovida sattuda play-offi ülemisse poolde. Kuigi suures plaanis ma arvan, et Ungari ei mõtle sellele.

              Austria- võitu on vaja. Võit viib tõenäoliselt 3nda kohaga edasi, mis annab edaspidi ka mingeid võimalusi. Mingit suurt võitu vaja pole.

              Island- siin on oluline see, et Islandil piisab edasipääsemiseks viigist.

              Itaalia- vastaseks play-offis on Hispaania. 1. koht kindel. Puhkuserežiim?

              Iirimaa- On vaja võitu motiveerimata Itaalia vastu. Lootused on.

              Rootsi- On vaja võitu.

              Belgia- Kaotada ei tohi, siis võib kõigest ilma jääda või sattuda sinna play-offi alla. Samas midagi viigist enamat ka vaja pole.

              Kellelgi on ideid? Underid on nii kuradima väikese väärtusega, et seal peab midagi paremat olema.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Täna võib olla Zlatani viimane mäng Rootsi koondises, täna võib-olla viimane C. Ronaldo mäng EM-del, täna võib-olla paljude jaoks viimane mäng sel turniiril.

                Täna võib olla ka viimane päev minu blogile. Mida ma täna teen? Hullumeelsust, mida mitte ükski panustamisega tõsiselt tegelev inimene teha ei tohi. Kui ma peaks seda blogi hooaja vältel, siis ma ei teeks seda. Aga praegune seeria tundub üsna nukker. Olukord on vaja parandada ja miinust vähendada vähemalt ühe panuse jagu.

                Mina väidan, et ükski mängudest Rootsi-Belgia; Portugal-Ungari; Austria-Island ei jää 0-0. Ma lähen all-in. 688 eurot härrased. Bet365 võimaldab mul seda teha koefitsiendiga 1,34. Risk? Täiega. Aga midagi pole teha. Nagu sai varem öeldud, raha oli selleks projektiks eraldatud. OK, on kaotada.

                Samas, kui kaotan, siis jätkan ikka oma jooksvate ideede postitamist, seda küll mitte rahalise panusega tagades.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  napilt, aga läks õnneks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    napilt, aga läks õnneks
                    0:0 selles mängus oleks kriminaalne olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Mina väidan, et ükski mängudest Rootsi-Belgia; Portugal-Ungari; Austria-Island ei jää 0-0. Ma lähen all-in. 688 eurot härrased. Bet365 võimaldab mul seda teha koefitsiendiga 1,34. Risk? Täiega. Aga midagi pole teha. Nagu sai varem öeldud, raha oli selleks projektiks eraldatud. OK, on kaotada.
                      Kokkuvõtvalt -78 eurot. Seekord joppas. Sattusin neid mänge Rootsi laeval vaatama ja meie naabritest oli väga kahju. Aga see on jalgpall, Rootsi oli siiski väga nõrk sel turniiril.

                      Kaheksandikfinaalid on tulemas, on kellelgi ideid? Esimese asjana vaatasin Poola - Šveitsi O/U turgu ja tuju edasiseks vaatamiseks kadus ära.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Niisiis homsed mängud. Ennekõike ideed, mis pähe kargavad (enne kui ma üldse koefitsiente vaatan):

                        1. Esimesest kahest väravast on naiivne oodata väravaid. Vaevalt seal mõlemad skoorivad ning suured skoorid nendes mängudes oleksid loogikavastased. Seega jätan väravatehulga näppimata nendes mängudes.

                        2. See on võib-olla mu isiklik kiiks, aga mulle on jätnud Poola parema mulje kui Šveits. Nende omavahelises mängus hakkab määrama mingi väike detail ja Poola tundub mulle rohkem sedasorti võistkond, kes teab, kust seda lisajõudu võtta.

                        3. Wales ei ole turniiri jooksul pidanud kedagi otseselt lahti muukima. Nad on veidi uues olukorras. Põhja-Iirimaa jaoks on see mäng win-win olukord, ma ei usu, et nad suurelt kaotavad.

                        4. Portugali alahinnatakse minu meelest. Nad on ikkagi mänge domineerinud. Samas koefitsiendid on pigem ausad siin. Väga palju hakkab rolli mängima Modrici seisukord.

                        5. Horvaatia ja Portugal on päris palju kornereid andnud see turniir. See ei pruugi midagi tähendada, aga see on fakt.

                        Ma ei hakka täna panustama, kuid proovin lihtsalt välja kirjutada potentsiaalsed panused, mida võiks homme mängida.

                        Šveits - Poola
                        Poola AH0 @1,775
                        Goals under 2.0 @1,625
                        Poola võidab nulliga @3,50

                        Wales - Põhja-Iiri
                        Wales clean sheet @1,83
                        Wales to win to nil @2,62
                        Gareth Bale goal @2,30

                        Horvaatia - Portugal
                        Corners over 10,5 @1,72
                        Portugal to qualify @2,10
                        Both to score @2,10
                        Over 2,5 @2,70
                        Over 2,0 @2,075
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Walesi puhas leht meeldib mulle, kuna nagu alagrupiturniir näitas, siis P-Iirimaa mängib null-nulli peale mängudes, kus normaalaja väravat pole vaja lüüa

                          Kommentaar


                            Mulle jälle täiega meeldivad Portugali - Horvaatia väravad.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              22.00 Portugal - Horvaatia
                              Goals over 2,0 @2,05

                              Väravate turud on vähemalt tänastes mängudes ikka kõvasti üle käte. Ka selles mängus. Samas see on ju tavaline play-off mäng, tavaliste vastastega. Kui oleks olnud tavapärane turniir, oleks 2,05 antud ehk over 2,5 peale?

                              Igatahes proovime aimata, milliseks mäng kujuneb. Mina eeldan, et Horvaatia ei taha enamuse ajast palli vallata. Üritatakse initsiatiiv Portugalile ära anda ja nõelata. Ja Horvaatia on vasturünnakutes hea. Horvaatial on head vennad, kes suudavad ära joosta ja Horvaatia on väga hea realiseerimisvõimega. Lisaks on poolkaitses mehi, kes on võimelised neid sööte jagama.

                              Head realiseerimisoskust ei saa Portugali juures kiita. Kuid Portugal on sellegi poolest rünnakul ohtlik. Kahjuks on nende peamine käik sööt number 7- le ja sellest muutub nende rünnak vaesemaks. Ja sellegipoolest on neil nii palju klassi seal ees, et värav ära jobistada. Olen endiselt sellel meelel, et Portugali alahinnatakse. Nad ei ole mänginud veel võistkonna vastu, kes avaneks kaitsefaasis veidi rohkem. Täna on sedasorti vastane.

                              Ja isegi kui Horvaatia ei hakka nõelama ja isegi kui Portugal osutub nõrgemaks pooleks, on värav enne 60. minutit siin väga tõenäoline, kas või sellepärast, mis mehed ründes mängivad ja kui tugevalt on tegelikult mõlema koondise vektorid suunatud rünnakule. Ja värav enne 60. minutit sunnib teist võistkonda enda ridu avanema ja siis on tõenäoline ka teine.

                              Igatahes on selline koefitsient 100 eurot väärt.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                22.00 Portugal - Horvaatia
                                Goals over 2,0 @2,05
                                -178 eurot. Ja kuigi panin mängukäiguga rõvedalt puusse, siis still worth trying.

                                Horvaatia kohta nii palju, siis jänesed olete.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X