320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zizi Vaata postitust
    Kuigi võiksid kirjutada

    Krt, Ger vs Italy suurturniiride ajalugu räägib Itaalia kasuks
    See pidi jinx olema.
    +99 eurot.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      22.00 Prantsusmaa - Island
      Both to score @2,20 (99 eurot)

      Paneme siis seekord 99 eurot (kaotuse puhul oleksime täpselt nullis).

      1. Mulle meeldib, et Island ei ole kordagi alla andnud turniiri jooksul, isegi vaatamata nende füüsilisele äravajumisele turniiri vältel. Ehk siis mentaalselt on poistel kõik paigas. Tuletan meelde, et nad on sattunud 2 korda kaotusseisu eeldatavalt tugevamate vastaste vastu.

      2. Isegi vaatamata sellele, et Islandi mäng ei ole tugevamate vastu just väga söödumängule orienteeritud, on neil suurepärane võimaluste realiseerimisprotsent. Ja Prantsusmaa kaitseliin on siiamaani see, mis võimaldab islandlastel neid võimalusi saada. Kujutage ette Islandi audiviset, väga suur tõenäosus, et võimalus tekib.

      3. Prantsusmaa on kõik esimesed poolajad (v. a Šveitsi mäng) lihtsalt feilinud. Kui neil peaks juhtuma kas või 10 minutine brainfart see mäng, neid karistatakse ära.

      4. Endiselt on hea väärtus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Palju õnne. Viimasel ajal hoian sulle pöialt, kui seis on selline mis mulle ei sobi.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          22.00 Prantsusmaa - Island
          Both to score @2,20 (99 eurot)

          +217 eurot
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            +217 eurot
            Hea poiss, telekavaataja.

            Mis arvad Ger Vs Fra. Praegu hetkel hea noppida ..FRA X2?

            Kommentaar




              kuigi Germany oli sõpakates eriti sitt pärast MM võitu..

              Kommentaar


                Algselt postitas zizi Vaata postitust
                Hea poiss, telekavaataja.

                Mis arvad Ger Vs Fra. Praegu hetkel hea noppida ..FRA X2?
                Mida siin enam arvata või analüüsida. Nüüd on jäänud vaid poolfinaalid, rahaga olen plussis, saan natuke laiata ja saan panustada vastupidiselt enda soovile.

                06.07.2016 22.00 Portugal - Wales
                Portugal läheb finaali @1,53 (117 eurot)

                Põhjus nr. 1: ma ei taha, et Portugal saaks finaali. Võimalik rahaline võit korvaks moraalse rahuldamatuse.

                Põhjus nr. 2: Portugal on puhanud ühe päeva rohkem. Lisaaeg ei ole argument, sest see sörgiti koos Poolaga lihtsalt läbi.

                Põhjus nr. 3: Walesil ei mängi Ramsey, kes on nagu liiga tähtis lüli kaitse ja rünnaku sidumisel Walesi võistkonnas.

                Põhjus nr. 4: Turniiri üldine tendents, kus nõrgem võistkond pärast mingisugust head mängu või tulemust, järgmises mängus kaotab. Meenuvad kohe Ungari, Island, Slovakkia.

                Põhjus nr. 5: Portugali mängijad on meisterlikumad ja külmema närviga. Ja nende treener on faking häbematu mees, kes suudab leida tasakaalu egoismi ja tiimitöö vahel.

                07.07.2016 22.00 Saksamaa - Prantsusmaa
                Saksamaa läheb finaali @1,95 (100 eurot)

                Põhjus nr. 1: ma ei taha, et siit paarist saaks Saksamaa finaali. Võimalik rahaline võit korvaks moraalse rahuldamatuse.

                Ülejäänud põhjustega on tegelikult niimoodi, et 1. Prantsusmaa peaks olema värskem 2. Prantsusmaal ei ole puudujaid 3. Prantsusmaa mängib kodus. Prantsusmaa on favoriit. Kui Portugal on pigem loogiline panus, siis Saksamaa jõudmine finaali tundub selline unrealistic shit praegu.

                Juhul, kui tuleb Prantsusmaa - Wales finaal, siis on mu kontol täpselt 1000 eurot ja sellega ka lõpetame. Siiski olen kindel, et sellist finaali ei tule ja me saame mingi ägeda panuse ka finaaliks jätta.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  +179 eurot.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    10.07.2016 22.00 Portugal - Prantsusmaa
                    Portugal võidab EURO 2016 @2,87 (150 eurot- jätame natuke plussi ja raha veel Skrilli tagasi transferiks)

                    Portugal sai nibinnabin alagrupist edasi (kuigi OK, mänguliselt olid nad kõikidest üle oma alagrupis). 1/8-finaalis tegelesid terve mängu Horvaatia neutraliseerimisega ning lisaajaväravast saadi edasi. 1/4-finaalis said edasi penaltitega. Poolfinaalis tuli vastu Wales, kes oli emotsionaalselt juba kõike saavutanud ja nüüd on finaalis neil vastas korraldajariik.

                    Mingil vaimsel tasandil ma pean põhiargumendiks selle panuse poolt seda fakti, et Portugal on sellises finaalis juba olnud, ainult et nüüd on Portugal Kreeka ja Prantsusmaa Portugali rollis. Karma värk. Maailm armastab balanssi.

                    Aga tegelt ka, mida neist poolfinaalidest ja finaalist analüüsida. Kõik analüüsid võime endale sisse panna. See on finaal, otsustav mäng, siin võib kõike juhtuda. Ja miks 50/50 mängus ma ei peaks võtma kellegi meistriks tulemise sellise koefitsiendiga?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kogu play-offi (turniiri vältel) ei suutnudki keegi seda Portugali läbi hammustada. Õigemini Poola oli sellele lähedal, aga siis nad taandusid umbes 20ndal minutil millegi pärast. Lõpuks hea väärtusega panus mängis ning kogu turniiri saldu on +459,5 eurot. Chill!

                      Aitäh kõigile, kes kaasa elasid ja minu postitusi lugesid. Vahepeal oli tunne, et kõik lähebki perse, kuid alagrupiturniiri viimase päeva panus (all-in) päästis mu blogi. Haige närv oli sees Belgia-Rootsi mängu ajal. Tänud sulle 9gol.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Hea töö!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Hea töö!
                          +1

                          Olümpia ka luubi alla võtad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            +1

                            Olümpia ka luubi alla võtad?
                            Ei võta.

                            1. Ei ole nii pädev kõiki võistlusi hindamaks.

                            2. Ma olen nüüd puhkusel. Siis kui SBT aeg hakkab lähenema, siis võtame jälle tõsisemalt ette.

                            Senimaani aga kõigile superhead suvejätku.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              väga vinge neid analüüse lugeda, ise olen küll suht põhimõtteline hasartmängude vastane muidu ja sellega ei tegele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                väga vinge neid analüüse lugeda, ise olen küll suht põhimõtteline hasartmängude vastane muidu ja sellega ei tegele.
                                Kusjuures siin hilisel õhtutunnil tulevad mul sellised mõtted pähe.

                                Oli TV6-s selline saade nagu poolaeg. Oli seal iga kord mingi stuudiokülaline ja vesteldi tulevastest mängudest. All jooksid saatesponsori koefitsiendid. Mul pole küll midagi Schwede ja teiste taoliste külaliste vastu, aga miks ei võiks seda 5-7 minutilist lõiku pühendada panustajale? Miks ta ei võiks tutvustada väärt koefitsiente ning teha ennustusi sellest lähtuvalt? Ilmselgelt ei saa lõpuks sponsor midagi saatest, kui Schwede ütleb: noo ma arvan, et see mäng jääb viiki...

                                Aga samas mina ei tööta seal erialal, ega oska hinnata publikunumbreid. Suure tõenäosusega vaid minu enda kiiks.

                                Kunagi Albaania SuperSpordi pealt nägin sellist saadet nagu BarShkedina. Et siis selline formaat Eestile kohandatuna: piltlikult öeldes Liis Lemsalu (noh mingi jalkaga seotud mimm) + pädev kaamerat mittekartev panustaja + külalised, kellest võiks keegi ekspert olla, keegi veel panustaja. Istuvad enne nädalavahetust ja arutavad tähtsaid tulevasi mänge, pakuvad koefitsiente.

                                Huvitav, palju sellise asja vaadatavus Eestis oleks? 1 inimene? 10? 100? 1000?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X