320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super head SBT12-s saavutatud vormi tuleb ju hoida!

    Tegelt mul jäid mingid sendid Pafis alles ja ma tegin monsterkombo ka. Võit ei olnud iseenesest kaugel.


    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Euroopa Liiga mänge soovitan üldiselt vältida ja mingit analüüsi ei viitsi teha.

      Kuid vaadates koefitsiente, lihtsalt hullumeelsed võidud, mis võivad vabalt juhtuda:

      Olympiacos
      Rapid Vienna
      Celta Vigo
      Krasnodar
      St. Liege

      + sellised koef 2 ümber, mis mulle tunduvad päris head:

      Nice
      Shaktar
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Proovisin ära Coolbeti. Pakuti siis 100% boonust ning võtsin selle vastu, kandes 100 eurot kontole. Tingimuste järgi pidin selle summa 6 korda läbi mängima. Tegin seda 2 nädala jooksul ning mingisugune ülevaade on mul Coolbetist olemas.

        Pärast boonuse läbimängimist oli mul kontol 195 eurot ning eile ööseks tegin ühe väikese pileti, mis kaotas. Seega panin teele 150 eurot. Jällegi- iga projektiga plussi! Aga mitte see pole oluline. Miks ma siis Coolbetis edasi mängida ei viitsi?

        1. Aasia händikäpid- neid praktiliselt pole. Mõni üksik ja samas selle kujundus on meeletult ebamugav.

        2. Panuste valik- ääretult kesine. 1x2; over/under, no ainult selle pealt kaugele ei sõua (no midagi on veel natuke).

        3. Räigelt ebamugav ja aeglane interface.

        Minu meelest see arvustus siin on küll läbi prillide kirjutatud.

        Aga muidugi oli ka positiivseid jooni:

        1. Piletid resultiti väga kiirelt ära.

        2. Coolpickz, vahelduseks on tore tasuta lotot mängida. Ja mis siis et mul ei ole facebooki ja selle pärast ei satu ma kunagi TOP20 sekka.

        Aga ma ütlen ausalt, kohe kui neil rohkem mänge valikus on ning kohe kui aasia händikäpp ka kasutusele võetakse, ma suure tõenäosusega kaaluks neid jälle.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Proovisin ära Coolbeti. Pakuti siis 100% boonust ning võtsin selle vastu, kandes 100 eurot kontole. Tingimuste järgi pidin selle summa 6 korda läbi mängima. Tegin seda 2 nädala jooksul ning mingisugune ülevaade on mul Coolbetist olemas.

          Pärast boonuse läbimängimist oli mul kontol 195 eurot ning eile ööseks tegin ühe väikese pileti, mis kaotas. Seega panin teele 150 eurot. Jällegi- iga projektiga plussi! Aga mitte see pole oluline. Miks ma siis Coolbetis edasi mängida ei viitsi?

          1. Aasia händikäpid- neid praktiliselt pole. Mõni üksik ja samas selle kujundus on meeletult ebamugav.

          2. Panuste valik- ääretult kesine. 1x2; over/under, no ainult selle pealt kaugele ei sõua (no midagi on veel natuke).

          3. Räigelt ebamugav ja aeglane interface.

          Minu meelest see arvustus siin on küll läbi prillide kirjutatud.

          Aga muidugi oli ka positiivseid jooni:

          1. Piletid resultiti väga kiirelt ära.

          2. Coolpickz, vahelduseks on tore tasuta lotot mängida. Ja mis siis et mul ei ole facebooki ja selle pärast ei satu ma kunagi TOP20 sekka.

          Aga ma ütlen ausalt, kohe kui neil rohkem mänge valikus on ning kohe kui aasia händikäpp ka kasutusele võetakse, ma suure tõenäosusega kaaluks neid jälle.
          Jah sait on suht algeline ja võimalusi vähe, sain selle top 20 koha ja sai päris palju proovida. Olen nõus, et kui veidi asja arendaks, siis ilmselt mõtleksin samuti selle saidi kasutamsie peale.

          Kommentaar


            Sai isegi ühe coolbeti tegelasega räägitud ja väidetavalt arendustega tegeletakse koguaeg. Mängude valiku ja panuste kohta ütles, et võiks kirjutada kellelegi sealt toest, kui mingi kindel asi mida sooviks. Minu jaoks tülikas ja pigem kasutan ka mingit teist kontorit. Suurem kogus igast uuendusi pidi aga tulema jaanuaris, täpsemalt ei rääkind mis täpsemalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Sai isegi ühe coolbeti tegelasega räägitud ja väidetavalt arendustega tegeletakse koguaeg. Mängude valiku ja panuste kohta ütles, et võiks kirjutada kellelegi sealt toest, kui mingi kindel asi mida sooviks. Minu jaoks tülikas ja pigem kasutan ka mingit teist kontorit. Suurem kogus igast uuendusi pidi aga tulema jaanuaris, täpsemalt ei rääkind mis täpsemalt.
              Kohe kui Coolbet omale Asianid lisab, olen ma nende klient. Üldiselt mingeid murekohti mul nendega polnud. Coolbet on siiamaani ainuke, kellega ma pole kontakteerunud ka SBT toetuse osas. See võiks huvitav projekt olla.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Niisiis jätkan oma traditsiooni ning võtan tänased Meistrite Liiga mängud luubi alla. Kuigi on SBT-s neid panustamise mõttes läbi nämmutatud, proovime ennustada, kuidas mängud kulgema hakkavad.

                1. CSKA - Leverkusen

                Sellest mängust lähemalt juba kirjutasin SBT-s. Kokkuvõte: CSKA ei ole eriti heas hoos ning nende võitu on naiivne oodata. Rünnakul ei ole neil kõik hästi. Ma parandan ennast ning ütlen, et Dzagoev küll mängib, aga tuleb tagasi pikast vigastusepausist. Samas AKinfeevi rekord on ikka õhus. Ühe ikka ju laseb... Tegelikult pole siin mängus palju väravaid oodata. Slutskyj on väga konservatiivne treener taktika osas. Underid on üldselt head siin.

                2. Zagreb - Lyon

                Kui võtta siin mängus Lyoni võit, siis riskida juba clean sheet võiduga. Zagreb ei ole hetkel tasemel. See, kui palju väravaid tuleb, ei julgeks ennustada. Võib ka over ära tulla iseenesest.

                3. Dortmund - Legia

                Over 4,0. Miks mitte? Dortmund ei hakka end tagasi hoidma. Lisaks võib siit ka Legia värava saada. Üldiselt on raske mäng, mida võtta.

                4. Copenhagen - Porto

                Lükkaks tuimalt Porto võidule. Ma isegi lükkaks Porto to win to nil. Riskantne? Aga see on väga reaalne. Muidu on raske ennustada, mis siin juhtuma hakkab. Kõige tõenäolisem väravatehulk 0-1, aga sellise panuse jaoks on koefitsient liiga madal.

                5. Liecester - Brugge

                Under 2,5 on õlitatud panus selle mängu jaoks. Palju tõenäolisem kui over, samas hinnatakse samaväärselt. Esimese ringi 3-0 ei olnud lõplikult õiglane tulemus. Võib proovida ka Brugge AH+1 niisama nalja pärast. Minu jaoks ei ole Liecester üldse veenev see hooaeg.

                6. Monaco - Tottenham

                Monaco võit, Monaco AH 0. Tundub nagu kingitus mulle. Miks on Tottenhami terve eurohooaeg nii kõrgelt hinnatakse, mina kaasaarvatud? Tottenham goals under 1,0 on ka hea, kui kusagil leitakse. Seotakse jalad-käed kinni ja inglased on hädas.

                7. Sevilla - Juventus

                Under 2,0 goals. See tuleb selline imelik mäng, kus kumbki ei taha initsiatiivi päriselt enda kätte võtta. Et nagu Juventusele sobib teise numbri roll, Sevillale ka. Kui siin tuleb värav, siis see tõenäoliselt otsustab kõik ära. Mõlemal on pupus, kui vastane värava lööb, see on kindel.

                8. Sporting - Real Madrid

                Jagan lihtsalt oma sisetunnet, mida ei saa kuidagi loogikaga seletada. Mulle tundub, et kõik hindavad siin Reali üle. Lihtsalt selline sisetunne. Et kui Real võidabki, siis juhtub see väga vaevaliselt. Kuigi kui vaadata teisest küljest, siis 1,60 Reali võidu peale Meistrite Liigas on väga OK panus.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tunnistan kohe alguses üles, et tänaste mängudega on ülikeeruline. Ei hüppagi kohe midagi silma, aga püüame lähtuda loogikast, enda loogikast siis.

                  1. Rostov - Bayern
                  Bayerniga on raske praegu. Ma pole liiga veenvat Bayernit veel võõrsil näinud see hooaeg. Puhtalt loogika pealt oleks hea panus Bayerni clean sheet. Jah Rostov suutis Atleticole Hispaanias värava lüüa, kuid ma kvalifitseerin selle õnnetuste hulka. Mingisugune 2nd half under oleks ka loogiline juhul, kui esimese poolaja lõpuks sakslased juhiksid.

                  2. Besiktas - Benfica
                  Selles paaris on seis selline, et mõlemad tahaksid võita, samas kumbki ei lähe riskima. Pealegi alustab Napoli oma mängu hiljem. Tundub samasugune keiss nagu Sevilla-Juve eile. Kui mingi lambine standartolukord ei lahene, võib ka 0-0 jääda. Ise pean favoriidiks pigem Benficat.

                  3. Arsenal - PSG
                  Viimased liigamängud küll ülemäära veenvad ei olnud. Eriti, mis puudutab võistkondade rünnakufaasi. Puhtalt selle pealt oleks ju tore under 2,5 võtta. Samas sisetunne ütleb, et Both to Score on hea valik.

                  4. Atletico - PSV
                  Väga huvitav on näha, kuidas Atletico sellest Madridi derbi šokist välja saab. Viimase aja vormi pealt ei julgekski Atletico clean sheeti pakkuda, kuigi see oleks loogiline. Väga hakkab rolli mängima see, mis tulemuse saab Rostov Bayerniga. Kui Rostov peaks punkte noppima, siis PSV AH+1,5.

                  5. Mönchenbladbach - City
                  Sakslased mängivad üüberhästi esimesi poolaegu enda kodus. See, et nad 1. poolaega ei kaota oleks OK panus. Mõlemad löövad äkki värava? Ja üldse minul niipalju CItysse usku pole, kui vähe nende võidule pakutakse.

                  6. Celtic - Barcelona
                  Under 3,5, Celtic AH +2,5. Barca võidab, aga mitte liiga kergelt.

                  7. Ludogorets - Basel
                  Ma võtaks Baseli võidu. Kohe tõsiselt. Basel AH 0, täitsa kobe ju.

                  8. Napoli - Kiiev
                  Jällegi selle paari tiimid saavad oma vastaste tulemust teada enne mängu. Sellegipoolest oleks Napolil vaja võitu. Kas Kiiev suudab Napolile väravat lüüa? See on raske küsimus. Küll aga ma arvan, et Napoli üle 2 selles mängus ei löö. Lihtsalt Napolil on viimasel ajal probleeme sellega ja motivatsioon ei aita. See tipuründaja puudumine annab ikka tunda mängujoonises.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Lülitasin jõuluperioodil tarbija-MODE peale ja vaatasin ära, mida meie Eestis saadavad panustamiskontorid jõulude paiku siis pakkusid:

                    Triobet
                    Miskit jõuludehullust, kus iga päev pakuti mingeid asju nii spordis, kasiinos kui ka pokkeris. Spordipakkumised olid üldjuhul "panusta 20 eurot kombole, mille iga osa on vähemalt 1,8 ning saad kingituseks jõulukaardi" stiilis. Vahepeal jagati tasuta kasiinospinne. Kõik, mida sa triobetis tasuta spinnidega võidad, pead 35-kordselt kasiinos läbi mängima. Iga mõistlik inimene saab aru, et sellest ei jää mängijale midagi.

                    Paf
                    Oli jõulukalender, kus avasid iga päev ühe akna, said mingid märgid, mille vajaliku hulga kättesaamisel osalesid auhindade loosimisel. Lisaks said tõmmata igapäev ruletti, kus võis saada nii tasuta spinne, bingopileteid kui ka lihtsalt raha. Pafil oli idee muidugi üllas, aga põhiauhinnad läksid suures enamuses Soome (kuigi nad tegid lisaloosimise Eesti kasutajate jaoks). Lisaks see rulett oli kahtlane, samas ühe korra võitsin vist 10 tasuta spinni, millest sain 63 eurosenti ja neid läbimängima ei pidanud. Chill. Lisaks pakkus mulle jaanuari alguses sünnipäeva puhul Paf 20 eurot boonusraha, mida ma ühes kasiinomängus läbi mängima pidin. Noh mingis mõttes soe tunne jäi küll.

                    Optibet
                    Siiamaani kestab neil jõulukampaania, mille mõttekusest ei saanudki ma aru.

                    Olybet
                    Iganädalased loosimised olid, aga ei võtnud ka osa.

                    Coolbet
                    Need, kes jõuluajal iga nädala tagant raha kandsid, said tasuta kasiino spinne, millel puudub läbimängimisnõue. Spordi osas oli üks päev riskivaba panus. Ülejäänud aeg olid pakkumised stiilis "sellel mängul on suurepärased koefitsiendid (tegelikult ainult 1x2 tüüpi panustele)". Suht kasutu.

                    Teisi ma ei jälginud. Tegelikult natuke kahju isegi. Ma mäletasin neid aegu, kui jõuluajal sai mingi (suht väikese küll) hulga auhindu ja tasuta raha suht väikese vaevaga.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Hoidsin ise ka aegajalt pakkumistel silma peal ja üht koma teist sai ka kasutatud. Kui õigesti mäletan siis Triobetil oli esimesene pakkumine sissemakseboonus kuni 50€ juurde ning minu arust neil aegajalt isegi oli normaalseid pakkumisi. Igatahes paremad kui Olybeti omad, nendesse ma isegi ei süvenenud, ju siis oli kohe aru saada, et nii mõttetud. Samuti leian, et see Tonybeti pakkumine mis tuleb neil iga suurema mänguga, et panusta 15€ (reeglina tugeva tiimi võidule) ja kui nad jäävad nulli peale siis saad tasuta 5€ panuse. Suht "wow"
                      Kusjuures Optibeti Floorballi igapäevane 10€ tasuta panus oli väga mõistlik ja ka Coolbetis täitsa leidis toredaid pakkumisi.

                      Samas välismaa kontoritel väga palju minu arust ei ole neid "jõulukalendri" pakkumisi, selles suhtes tubli töö ikkagi Eesti kontorite poolt (ja Soome ka).

                      Mul tuli nüüd üks Olybeti pakkumine meelde: oli midagi sellist, et panusta 100 eurot teatud mängule/liigale ja kui võidad siis saad 20% raha juurde aga koefitsiendid olid nii kehvad, et piisas sellest, kui valida teine kontor ja saad ikka rohkem raha võidu eest

                      Kommentaar


                        Üldiselt "edasijõudnud" spordipanustajad nagunii neist midagi eriti ei saa.

                        Ja häirib ka see, et igasugu panusta kuni 100 eurot ja pakume omalt poolt veel sama palju juurde boonused ei kehti Skrilliga sissemakset tehes. Näiteks Triobetis jt pakutakse seda üsna tihti.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          mõttetu tilulilu, isegi pühapäevapanustaja jaoks

                          Kommentaar


                            Jah, eks need summad on väikesed ja reeglina parajalt keerulised.

                            Samas kui oled pühapäevapanustaja ja asud näiteks Inglismaal siis selline aasta sissetulek ei ole kindlasti mõttetu tilulilu.

                            (sorry, et vähe offtopicuks läinud)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
                              Jah, eks need summad on väikesed ja reeglina parajalt keerulised.

                              Samas kui oled pühapäevapanustaja ja asud näiteks Inglismaal siis selline aasta sissetulek ei ole kindlasti mõttetu tilulilu.

                              (sorry, et vähe offtopicuks läinud)

                              Nii ta on. Ida- ja Lõuna- Euroopas on see boonuste asi üldse üsnagi võimatuks tehtud klientidele. Ju siis on bookied aru saanud, et seal regioonis on nende ´recreational punterite´ osakaal kaduvväike. Inglismaal on enda kogemusest tõesti kõige paremad boonused või lisaväärtused mingile kindlale mängule, kuid mitte miski ei beati seda. Väikese miinusena küll see, et asi kehtib vaid QLD ja NT rajoonides, kuid siiski on võimalik üsna kergelt endale umbes $4000 AUD teha. Endal võttis kogu protseduur aega umbes 2 nädalat. Mis veel eriti mõnus, siis erinevalt Euroopas levinud 5-10 kordsest boonuse läbimängimisest ja igasugu muudest piirangutest on Austraalias üldjuhul boonus vaja läbi mängida vaid ühe korra, peale mida on väga mugavalt võimalik raha ka pangakontole kanda. Melbourne Cupi ajal pakkusid osad kontorid suisa $1000 AUD suuruseid first deposit boonuseid. Seega kui keegi on mõelnud Rohelisele Mandrile tulemisest, siis üks omapärane viis, kuidas oma reisi rahastada või kohapeal asuvatele variant, kuidas lihtsalt korralik rahalisa teenida

                              Kommentaar


                                Üldiselt mul ei olnudki mõttes, et selle perioodi jooksul mingeid hiilgesummasid võidan. Isegi mingid sendid kuluvad teinekord strateegiate järeleproovimiseks või hasartjanu kustutamiseks. Mind isiklikult tappis triobeti 35x läbimängimine (ja kindlasti kasiinos). See oli küll selline "Käid avalikus peldikus sital, siis märkad, et paberit pole, siis mingi käsi ulatab kusagilt törtsu paberit ja ütleb, et meil jõulukampaania puhul igaühele tasuta paber ja kui veel üle jääb, saad sinna nuusata ka" tunne.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X