320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Veebruar: +80,75
    Laoseis: 818,65


    Prantsusmaa: 5/7 (1 VOID)
    Hispaania: 4/9 (2 VOID)
    Saksamaa: 1/2
    Itaalia: 0/1 (1 VOID)
    Inglismaa: 1/2
    Muu Sport: 0/2

    Zigmaister ja tarretis said mõlemad 3 punkti täis. Edasi läheb ainult teie kahe vahel- esimese eksimuseni või individuaalse võiduni. Loogika on sama, kui arvate, et panus võidab, siis võidab. Kui arvate, et kaotab jätate kirjutamata. See, kes eksib- kaotab. VÕi kui õnnestub ette rebida, siis võidab.

    Hea pick!

    Aga, kurjam, Tarretis! Tuli sellise taktikalise lükkega välja

    Kommentaar


      20.00 Lyon - Nancy
      1st Half under 1,25 @1,800

      Sellel panusel on mingi sarnane loogika eilse panusega. Tiimide vahekord on umbes samasugune. Ainuke erinevus on taustsüsteemis, milles sellele mängule minnakse.

      Lyoni olek
      Hetkel on peata olek. Uus aasta on alanud kohutavalt ja mis kõige hullem, Lyon on veelgi ebastabiilsem kui 2016. aasta lõpus. Võistkonnas on mingit närvilisust tunda, jalgades on pinge, mis väljendub lihtsate võimaluste luhtamises, lihtsates eksimustes, tormakuses ründefaasis.

      Nancy olek
      Veel 5 päeva tagasi oleks midagi sarnast kirjutanud ka Nancy kohta, kuid võit Nantesi üle maandab vähemalt hetkeks pingeid ning võimaldab Lyonis mängida veidi enesekindlamalt.

      See muidugi ei garanteeri minu panuse võitmist. Ei garanteeri seda ka see, et Nancy on selline võistkond, kes kohe väga hea meelega annab vastasele palli ära. Seda sisuliselt tehti isegi kodus Bastia vastu. Neil ei ole mitte midagi selle vastu, et Lyon üritab oma rünnakuid üles ehitada. Nad ei kohku bussiparkimise ees.

      Ja mida Lyonil on peale hakata. Tempot üles kruvida, lahendada rünnakuid suurepäraste kombinatsioonidega, avada tsoone... ühesõnaga kõike seda, mida Lyon ruumipuuduse tõttu ei oska kohe üldse teha, või olgem poliitkorrektsed, omab suurt probleeme sellega see hooaeg.

      Üldiselt on Nancy vanuselt suhteliselt vana võistkond ning tormakas algus ei ole neile hea. nad teavad seda ja sageli kasutavad ära. Kui neil õnnestub esimesed 15-20 minutit Lyoni veidi destabiliseerida, on väga võimalik, et Lyonil saab olema raske. Aga elame näeme.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Veel pingevabu mõtteid tänasele õhtule:

        1. Lorient - Toulouse, Both to score. Lorient on võistkond, kes on võimeline kodus kõigi käest sisse laskma, aga vaatamata oma tabelipositsioonile ka väga rünnakule keskendunud. Ära petke end Toulousi eelmise vooru võiduga, Angers ei löönud enda võimalusi ära lihtsalt.

        2. Marseille clean sheet. Guingamp on hetkel ikka väga sooda. Viimased mängud on momendid tulnud peamiselt kusistest nurgalöökidest ja Marseille on Caenist oluliselt teist klassi võistkond.

        3. Crotone - Juve, kuradi hästi on see bookiede poolt ära lihvitud. Teise poolaja väravad under 1,5 ehk?

        4. Bologna - Milan, 1st Half under 1,0. Pigem under kui over.

        5. Dortmund - Hertha, under 3,0. Hertha nagunii ei löö, Dortmund pole liialt hävitamiseks motiveeritud, pealegi võivad nad jälle tupikusse joosta omadega.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          oleks huvitav kuulda su mõtteid Hannover-Eintrachti kohta

          Kommentaar


            Ega mul eriti panustamismõtteid pole. Ma võin ennustada, kuidas mäng kulgeb: kuna klassivahet kui sellist, tegelikult võistkondade vahel ei ole, siis mängitakse sellist saksapärast kassi-hiire mängu, milles on Eintrachtil kindlasti eelis, kuna TOP5 liigades on Eintracht üks kannatlikemaid võistkondi.

            Loogiline oleks Eintrachti minimaalne võit.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              20.00 Lyon - Nancy
              1st Half under 1,25 @1,800
              Veebruar: +30,75
              Laoseis: 768,65

              Prantsusmaa: 5/8 (1 VOID)
              Hispaania: 4/9 (2 VOID)
              Saksamaa: 1/2
              Itaalia: 0/1 (1 VOID)
              Inglismaa: 1/2
              Muu Sport: 0/2

              Skooriminutite järgi saan vaid öelda, et äärmiselt valus panuse kaotus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Vahel on nii, et pingevabad mõtted on paremad, kui suurem analüüs.

                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Veel pingevabu mõtteid tänasele õhtule:

                1. Lorient - Toulouse, Both to score. Lorient on võistkond, kes on võimeline kodus kõigi käest sisse laskma, aga vaatamata oma tabelipositsioonile ka väga rünnakule keskendunud. Ära petke end Toulousi eelmise vooru võiduga, Angers ei löönud enda võimalusi ära lihtsalt. Toitis.

                2. Marseille clean sheet. Guingamp on hetkel ikka väga sooda. Viimased mängud on momendid tulnud peamiselt kusistest nurgalöökidest ja Marseille on Caenist oluliselt teist klassi võistkond. Toitis (Guingamp 1 löök raami).

                3. Crotone - Juve, kuradi hästi on see bookiede poolt ära lihvitud. Teise poolaja väravad under 1,5 ehk? No see oligi kõige raskem. Oleks pidanud 1. poolajale panustama.

                4. Bologna - Milan, 1st Half under 1,0. Pigem under kui over. Nagu ka Halb Ründaja kõrvalteemas mainis, siis under oli siin loogiline ja esimene poolaeg jäi ilusti 0-0. Kuigi 1 värav poolajal oleks loogiline olnud.

                5. Dortmund - Hertha, under 3,0. Hertha nagunii ei löö, Dortmund pole liialt hävitamiseks motiveeritud, pealegi võivad nad jälle tupikusse joosta omadega. Dortmund karikas ja under on suht tihti sõbrad. Nii oli ka seekord.
                Ja isegi see läks enam-vähem täppi:

                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ega mul eriti panustamismõtteid pole. Ma võin ennustada, kuidas mäng kulgeb: kuna klassivahet kui sellist, tegelikult võistkondade vahel ei ole, siis mängitakse sellist saksapärast kassi-hiire mängu, milles on Eintrachtil kindlasti eelis, kuna TOP5 liigades on Eintracht üks kannatlikemaid võistkondi.

                Loogiline oleks Eintrachti minimaalne võit.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Täna loomulikult ei ole mul midagi panustada ja vahepeal peab kergeid puhkepäevi võtma ka. See aga ei sega teatud mõtteid avaldamast mängudest ja sündmustest, mille peale ma ei panusta.

                  Täna algab Laskesuusatamise MM. Sisuliselt erineb ta tavaetapist oma pikkuse poolest (kestab 2 nädalat) ning võistlejate funktsionaalse vormi poolest (kõik tahavad oma hooaja parima vormi just selleks sündmuseks saavutada). Teatud asjade kokkulangemisel on laskesuusatamisest saanud 2-3 spordiala, mida see hooaeg suuremal määral jälginud olen. Ei saa öelda, et olen spets selles vallas, kuid mõningad mõtted ikkagi on.

                  Üritan vähehaaval enda mõtteid teiega jagada.

                  Täna on segateate võistlus (2x6 naised + 2x7,5 mehed). See on ideaalne võimalus natuke jälgida, mis vormis keegi on, kuidas on tulistamisega lood, kuidas keegi kohaneb rajaga.

                  Kui keegi küsiks mingeid mõtteid, siis bet365-s saab sellise panuse eest nagu Saksamaa jõuab TOP3 1,40-ga. Esialgu ei tundu mingi suur value, aga tegelikult on raske näha, kes on need 3 võistkonda, kes suudaksid olla terve distantsi pealt stabiilsed ja ennast ületada. Saksamaal on minu meelest hästi stabiilne koosseis. Isegi kui tulistamises midagi halvasti läheb, siis hoog suusarajal on kõigil ok. Minu meelest peaks olema suht safe bet.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Saksamaa jõuab TOP3 1,40-ga. Esialgu ei tundu mingi suur value, aga tegelikult on raske näha, kes on need 3 võistkonda, kes suudaksid olla terve distantsi pealt stabiilsed ja ennast ületada. Saksamaal on minu meelest hästi stabiilne koosseis. Isegi kui tulistamises midagi halvasti läheb, siis hoog suusarajal on kõigil ok. Minu meelest peaks olema suht safe bet.
                    Saksamaa on selles formaadis tõesti kõige stabiilsem ja ühtlasem võistkond. Võidu peale panustamine oleks olnud loomulikult riskantne, aga TOP3 sattumine oli igati loogiline.

                    Mida tasub tähele panna?

                    1. Dahlmaieri suusavorm on sitaks kõva. Ta võib lubada endale möödalaske ja ikka jõuab järgi.

                    2. Naiste tipud tulistasid ikka megahalvasti.

                    3. Saksa mehed (lisame siia ka Šipulini ja Fourcade) olid jälle tulistamises tasemel.

                    4. Šipulin ei jäänud Fourcadest tõusul maha.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mul on täna Mainz - Augsburg suhtes üks mõte. Kellelgi on täna midagi (ka teiste mängude osas) pakkuda?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mul on täna Mainz - Augsburg suhtes üks mõte. Kellelgi on täna midagi (ka teiste mängude osas) pakkuda?
                        Espanyol - R. Sociedad BTTS ja PSG alistab võõrsil Bordeaux´.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          21.30 Mainz - Augsburg
                          Mainz goals under 1,25 @1,877

                          Sellel mehel on olnud aastal 2017 mõtiskleda tööviljakuse üle.



                          Mainz on tugevast ja kompromissitust keskmikust muutunud igavaks väljalangemistsoonile lähenevaks võistkonnaks. Tõsi selline tore tähelepanek, aga mainz ja Augsburg on justkui kohad ära vahetanud. Augsburg on nüüd selle keskmiku rollis, kes võib igaüht võita ja igaühele kaotada, aga pigem ei ole see materjal, kes järgmine aasta Bundesliga2-s aega veedab. Mainzi olukord, vähemalt hetkel, ei tundu nii turvaline.

                          Milles siis probleem on?

                          Ärge laske end viimase vooru 4-0-st eksitada. Mainz ei ole peksupoiss, Hoffenheim lõi viimased väravad juba mängu lõpus ning esimene oli üldse tõeline iludus. Mainzi probleem on minek rünnakusse. Malli on läinud ja järsku on õhus selline probleem, et kuidas see pall üldse väravasse jõudma peaks? Andre Romalho ja Latza ei ole päris sedatüüpi mängumehed, kes rünnakuvägesid juhtima peaksid. Teised poisid ei ole koormusega harjunud või on uued ja pole veel jõudnud sulanduda.

                          Niisiis saame olukorra, kus Mainz on kerges kriisis, punkte on vaja, eksida ei tohi. Suurepärane. Sellises olukorras võistkonnad üldjuhul ei lähe vastast tapma, vaid hoiavad oma saadud edu hoolikalt.

                          Kas Augsburgi kaitseliin peab vastu?
                          No kõike võib juhtuda. 20 minutiga võib seis juba 2-0 olla, kuid Augsburgi puhul ma täheldan, et kui vastastel ikka kiirust rünnakus ei ole (ja selle all ma mõtlen kas väga tugevat individuaalset oskust või meeskondlikku võimet kiireid rünnakuid sooritada, nagu Hoffenheim), siis peavad bayerimaa poisid ikka vastu.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Espanyol - R. Sociedad BTTS ja PSG alistab võõrsil Bordeaux´.
                            Ja minu provokatiivne hing tahab sulle kohe oponeerida.

                            1. Minu meelest on Espanyol - Sociedad mängus pigem mõtekam panus, et mõlemad ei löö. Põhjendan seda sellega, et kergus rünnakutel on mõlemal kadunud. Sociedadi 3 väravat eelmises mängus on põhjendatud Osasuna kaitseliini nõrga tasemega

                            2. Ma arvan, et Bordeaux AH+1,5 on pigem väärtuslikum. PSG on muidugi favoriit ja suure tõenäosusega võidab, aga see pole selline die hard game nende jaoks.

                            3. Laskesuusk. Ma usun, et Dahlmaier vs. Makarainen @ ca. 1,60 on hea ja mõistlik bet. Kummagi suureks tugevuseks on kiirus distantsil. Aga selle eelise, mis Kaisal hooaja alguses oli, on Dahlmaier suutnud kuidagi nullida ja enda kasuks pöörata. Hetkel on Saksamaa nr. 1 suusavorm lihtsalt peatamatu. Ja no tulistamine... Kaisa on nii aeglane ja nii ebatäpne. Dahlmaier on mõistlik valik. Samas ma ei usaldaks ennustada talle TOP3 kohta.

                            4. Need on nüüd pigem riskivatele kasutajatele mõeldud, aga miks mitte Domracheva TOP3 täna? Lihtsalt huvi pärast proovida. Ja kui kellelegi TOP3 kohta ennustada, siis ma pakuks Koukalovat. Talle nagu selline üksinduses sõitmine sobib rohkem. Ta on kiire, samas kui mingisugust Dahlmaierit ees poleks, siis ei pingutaks ta tempoga ka ehk üle. Aga nagu ütlesin, need 2 on pigem riskikad.

                            Aga ma kordan, et need on vaid mõtted...
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              See, et Dahlmeier edestab Mäkäräinenit tundub suht hea panus. Ma arvan, et Dahlmeier paugutas eile oma möödalasud ära ning täna, kui lamades suudab ta kõik märgid maha tuua, siis on tal suht head võimalused võita täna. Eile suusarajal tundus, et Dahlmeier oli isegi grammi tugevam, kui Mäkäräinen.

                              Mainz vs Augsburg. Mu arust tundub see natuke riskantne panus. Mainz on viimases neljas kodumängus vs Augsburg löönud kõigis vähemalt 2 väravat. Malli on küll läinud, kuid tema asenduseks toodi kunagine Barca supertalent Bojan Krkic. Kicker ennustab teda täna juba algkoosseisu ning Mallile peaks ta igati vääriline asendus olema, eks näis kuidas uute meeskonnakaaslastega tal täna mäng klapib.

                              Mulle meeldib BTTS @2 selles mängus isegi rohkem. Mainzi jaoks on kaitsemäng olnud seni suuremaks probleemiks, kui rünnak. 35-st sisselastud väravast on rohkem imenud vaid Darmstadt ja Bremen. Ja reeglina Mainz Augsburgi vastu kuivale ei jää. 15-st senipeetud vastasseisust on vaid korra suutnud Augsburg Mainzi 0 peal hoida.

                              Näen selles mängus 2:1, 3:1 Mainzi võidumängu. Teen ka kerge vastupanusse -> Mainz over 1,5 goals

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Brick Vaata postitust
                                See, et Dahlmeier edestab Mäkäräinenit tundub suht hea panus. Ma arvan, et Dahlmeier paugutas eile oma möödalasud ära ning täna, kui lamades suudab ta kõik märgid maha tuua, siis on tal suht head võimalused võita täna. Eile suusarajal tundus, et Dahlmeier oli isegi grammi tugevam, kui Mäkäräinen.

                                Mainz vs Augsburg. Mu arust tundub see natuke riskantne panus. Mainz on viimases neljas kodumängus vs Augsburg löönud kõigis vähemalt 2 väravat. Malli on küll läinud, kuid tema asenduseks toodi kunagine Barca supertalent Bojan Krkic. Kicker ennustab teda täna juba algkoosseisu ning Mallile peaks ta igati vääriline asendus olema, eks näis kuidas uute meeskonnakaaslastega tal täna mäng klapib.

                                Mulle meeldib BTTS @2 selles mängus isegi rohkem. Mainzi jaoks on kaitsemäng olnud seni suuremaks probleemiks, kui rünnak. 35-st sisselastud väravast on rohkem imenud vaid Darmstadt ja Bremen. Ja reeglina Mainz Augsburgi vastu kuivale ei jää. 15-st senipeetud vastasseisust on vaid korra suutnud Augsburg Mainzi 0 peal hoida.

                                Näen selles mängus 2:1, 3:1 Mainzi võidumängu. Teen ka kerge vastupanusse -> Mainz over 1,5 goals
                                Pigem näen ka, et Mainz lööb vähemalt kaks ja BTTS on väga hea panus antud kohtumises.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X