320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Brick Vaata postitust
    Mainz vs Augsburg. Mu arust tundub see natuke riskantne panus. Mainz on viimases neljas kodumängus vs Augsburg löönud kõigis vähemalt 2 väravat. Malli on küll läinud, kuid tema asenduseks toodi kunagine Barca supertalent Bojan Krkic. Kicker ennustab teda täna juba algkoosseisu ning Mallile peaks ta igati vääriline asendus olema, eks näis kuidas uute meeskonnakaaslastega tal täna mäng klapib.

    Mulle meeldib BTTS @2 selles mängus isegi rohkem. Mainzi jaoks on kaitsemäng olnud seni suuremaks probleemiks, kui rünnak. 35-st sisselastud väravast on rohkem imenud vaid Darmstadt ja Bremen. Ja reeglina Mainz Augsburgi vastu kuivale ei jää. 15-st senipeetud vastasseisust on vaid korra suutnud Augsburg Mainzi 0 peal hoida.

    Näen selles mängus 2:1, 3:1 Mainzi võidumängu. Teen ka kerge vastupanusse -> Mainz over 1,5 goals
    Ma ei välista, et nii ka juhtubki ja ma hindan Augsburgi kaitsevõimekust üle. Sa tugined antud panusel 3-st väitest: a) sisetunne b) ajaloolised omavahelised mängud c) sinu arvamus, et see hooaeg pole Mainzil olnud rünnakuga probleeme, vaid kaitsega.

    a) kellegi sisetunnet ei saa ma ära võtta, väga paljudel on see tugevam kui minul ja mul on hea meel, kui sul on tugev sisetunne
    b) omavahelised mängud... noh nii ja naa. See kõik oleneb kontekstist. Nädalavahetusel oli tore mäng Real Sociedad - Osasuna, kus Osasuna polnud 4 viimast võõrsilmängu suutnud Sociedadile ainsatki väravat lüüa. Mäng lõppes 3-2. See kõik on vaid eelnev statistika.
    c) tõsi, Mainz on olnud suhteliselt lõbus võistkond ning pole tagasi hoidnud. Aga millest see tuleneb. Sellest, et nad olid võimelised palli kiirelt üle viima. Miks nad selleks võimelised olid? Sest neil oli üks tähtis lüli, kes lahkus klubist. Võib-olla ta ei olnud tähtis ja teda annab asendada, aga see ei käi päeva pealt ja selle nimel on vaja tööd teha. Senimaani on Mainz suhteliselt kergelt ennustatava ründemustriga olnud. Ja noh isegi kui Krkic täna mängib... Ma kahtlustan, et mehe vorm ei ole selline, et ta kohe ära otsustab. Ka Depay'l on vaja aega Prantsusmaal.

    Aga need on muidugi kõik kuivad arutelud. Reaalsuses võib mingil 6.ndal minutil lambine nurgalöök sisse minna ja kogu mängueelne ennustus on tuksis, aga selles spordi ja spordiennustuse võlu seisnebki.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ja mul on tegelikult hea meel, kui keegi oma arvamust avaldab.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Aga need on muidugi kõik kuivad arutelud. Reaalsuses võib mingil 6.ndal minutil lambine nurgalöök sisse minna ja kogu mängueelne ennustus on tuksis, aga selles spordi ja spordiennustuse võlu seisnebki.
        jah, mul panus Breda -1 ja ahvid said juba 3.ndal minutil punase. Tegelikkuses võib see isegi indu juurde anda aga hetkel siiski 0-1 taga juba

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Espanyol - R. Sociedad BTTS ja PSG alistab võõrsil Bordeaux´.
          35 mintsaga BTTS kotis ja PSG vormistamas oma võitu. So far so good.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            21.30 Mainz - Augsburg
            Mainz goals under 1,25 @1,877
            Veebruar: -19.25
            Laoseis: 718,65


            Prantsusmaa: 5/8 (1 VOID)
            Hispaania: 4/9 (2 VOID)
            Saksamaa: 1/3
            Itaalia: 0/1 (1 VOID)
            Inglismaa: 1/2
            Muu Sport: 0/2

            Kuidas Mainz üritas lahendada oma rünnakuprobleeme? Ääred ja eriti vasak äär. Survestati tugevalt Augsburgi äärekaitsjaid ja see andis mängu alguses suure ülekaalu nendes tsoonides, kust ka paar korda kasti murti. Ometigi tuli värav kiirest vasturünnakust ja osavast lahendamisest. Teine värav tuli küll penaltist, aga see olukord tekkis tänu audiviskaja leidlikkusele.

            Minu loogika oli õige selles osas, et Mainz pigem kaitses oma 1-0 edumaad ning poleks seda penaltit... oleks, poleks. Minu panus on kaotanud, Brick'i oma võitis.

            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            1. Minu meelest on Espanyol - Sociedad mängus pigem mõtekam panus, et mõlemad ei löö. Põhjendan seda sellega, et kergus rünnakutel on mõlemal kadunud. Sociedadi 3 väravat eelmises mängus on põhjendatud Osasuna kaitseliini nõrga tasemega

            2. Ma arvan, et Bordeaux AH+1,5 on pigem väärtuslikum. PSG on muidugi favoriit ja suure tõenäosusega võidab, aga see pole selline die hard game nende jaoks.

            3. Laskesuusk. Ma usun, et Dahlmaier vs. Makarainen @ ca. 1,60 on hea ja mõistlik bet. Kummagi suureks tugevuseks on kiirus distantsil. Aga selle eelise, mis Kaisal hooaja alguses oli, on Dahlmaier suutnud kuidagi nullida ja enda kasuks pöörata. Hetkel on Saksamaa nr. 1 suusavorm lihtsalt peatamatu. Ja no tulistamine... Kaisa on nii aeglane ja nii ebatäpne. Dahlmaier on mõistlik valik. Samas ma ei usaldaks ennustada talle TOP3 kohta.

            4. Need on nüüd pigem riskivatele kasutajatele mõeldud, aga miks mitte Domracheva TOP3 täna? Lihtsalt huvi pärast proovida. Ja kui kellelegi TOP3 kohta ennustada, siis ma pakuks Koukalovat. Talle nagu selline üksinduses sõitmine sobib rohkem. Ta on kiire, samas kui mingisugust Dahlmaierit ees poleks, siis ei pingutaks ta tempoga ka ehk üle. Aga nagu ütlesin, need 2 on pigem riskikad.

            Aga ma kordan, et need on vaid mõtted...
            Nendest mõtetest oli õige Dahlmeier vs. Kaisa ning usk Koukalova sprindivõimetesse. Domracheva oleks olnud põhjendamatu risk.

            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            35 mintsaga BTTS kotis ja PSG vormistamas oma võitu. So far so good.
            Tubli!
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ma panen siia listi mängudest, mille kohta mul on mõtteid. See, mille peale ma panustan, otsustan päeva jooksul (võib-olla ka teie abiga).

              Guingamp - Lyon
              Toulouse - Bastia
              Ingostadt - Bayern
              Schalke - Hertha
              Alaves - Barcelona
              Bilbao - Deportivo
              Osasuna - Real Madrid

              Lisaks jätkame Laskesuusatamise MM-i lainel.

              Safe bet (võtsin pafist)
              1. Fourcade TOP3 @1,25
              2. Šipulin TOP6 @1,50

              Esimene on päris väikese väärtusega muidugi. Teine panus on juba oluliselt huvitavam. Šipulin on heas suusavormis. Lisaks oli teatevõistluses meeletu surve nii distantsilt kui ka ümberringi toimuvas ning ta sai sellega hakkama. Surve kindlasti ei vähene ning mulle tundub, et talle ja Fourcadile see sobib.

              Kui keegi tahab riskida, siis võib H2H võtta Šipulini Schemppi @1,75 ja Svendseniga ka @1,75.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                19.30 Schalke 04 - Hertha Berlin
                Schalke AH-0,75 @2,05

                Panuse eelduseks on see, mida me aastal 2017 näinud oleme. Ja mida on siis selle ajaga nähtud?

                Schalke
                Alustas aastat ligadilogadi. Murti enda kodus Ingolstadt 1-0 ning samamoodi kaotati Eintrachtile 1-0. Mõlemas mängus oli justkui midagi puudu ja tundus, et võistkond vajub hooaja algusele sarnasele augule. Kuid mäng Bayerni vastu oli justkui murdepunktiks. Schalke oli tõesti moelooja selles mängus ja mulle tundub, et Ancelotti ise ka ei oodanud sellist vastase ümbersündi. Siis oli Schalkel karikamäng, mis on selles mõttes oluline, et suudeti suhteliselt lihtsalt nõrgem vastane lahti pakkida ja enda tahtmist peale suruda. Tundub, et Schalke on leidnud mingid võtmed, kuidas mängida nii nõrgemate kui ka tugevamate vastu.

                Hertha
                Hertha aasta algus on olnud kohutav. Võõrsil pole üldse mängu käima saadud. 2 kaotust, kusjuures Leverkusenis oli täielik kollaps. Freiburgiga võõrsil näidati võrdset mängu, aga seda pigem seetõttu, et Freiburg juhtis enamiku mängust. Kodus Ingolstadti vastu mindi 1. minutil juhtima ja mis siis juhtus? Anti mäng vastastele täielikult ära ja oldi isegi õnnelikud, et lõpuks see võit ära tuli. Jah, Ingolstadt ei ole kõige meeldivam vastane ja seda sai ka Schalke aasta alguses maitsta, aga kodune mäng nendega ei tohiks olla sedasorti probleem. Hertha pole kunagi olnud eriline võõrsilt punktide tooja, kuid praegu on võistkonna mängukvaliteet väga halb.

                Üheks Hertha miinuseks pean ka nende kolmapäevast karikamängu Dortmundi vastu, kus nad pidid 120 minutit higistama ja lõpuks penaltites vanduma. Emotsionaalselt halb, füüsiliselt halb. Ja see oli vaid 3 päeva tagasi.

                Hetkeseisuga on Schalkel kindlasti rohkem enesekindlust, rohkem teadmist, kuidas mängu võita ning väike eelis ka koduväljaku näol ning füüsilises puhatuses.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Pingevabad mõtted:

                  1. Guingamp - Lyon
                  Valbuena on väljas, kes hakkab vägesid vedama? Guingmamp on küll sitt, aga DC koduvõistkonnale on peaaegu 2. Tasub proovida.

                  2. Toulouse - Bastia
                  Toulouse võit tundub siinkohal loogiline. Bastia on hetkel väljalangemise kursil triivimas. Samuti O2,0.


                  3. Ingostadt - Bayern
                  Riskiks ja prooviks Ingolstadt AH +1,5? Bayern on hetkel veel ennast otsimas + Ingolstadt (ja eriti kodus) on ääretult ebameeldiv vastane.


                  4. Alaves - Barcelona
                  Under 3,0. On väga palju põhjusi, miks selles mängus ei tule palju väravaid. Alavesi tugevus, mängustiil, Barca hetkevorm, emotsionaalsed karika poolfinaalid nädala sees ning Barca meistrite liiga järgmisel nädalal.


                  5. Bilbao - Deportivo
                  1st half under 1,0. Hooajaline nähtus. Või et Deportivo ei kaota 1. poolaega.


                  6. Osasuna - Real Madrid
                  Osasuna värav, mõlemad löövad väravat jne.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Alavesi bet tundub hea, aga Ingolstadt on paraku oma fenomaalse koduvormi (eelmisest hooajast) siiski minetanud. Mängin sulle meelega vastu ning lähen Bayern -2.5 peale...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Mainz võitis eile Augsburgi teenitult. Ainukesena üllatas Augsburgi suutmatus jõuda normaalsetele löögikohtadele. Enamus üritused olid kuskilt kastist väljas mingid kangutamised ning ainult 1 löök oli kokkuvõttes vähe ohtlikum.

                      Schalke-Hertha. Schalke võit tundub loogiline. Bayerni viigimängust saadi kindlasti hea enesekindlus ning Schalke peaks võõrsil viletsa Hertha vastu, kes rassis 120 minutit Dortmundis, võidu ära võtma. Viimane aeg olekski Schalkel hakata normaalselt punkte võtma. Kui tuletada Weinzierli Augsburgi aegu meelde, siis Augsburgi tugevuseks oli hooaja teine pool, kus teeniti korralikult punkte. Ehk Weinzierli Schalke võiks ka nüüd lõpuks hakata oma potentsiaali realiseerima.

                      * Schalke on kodus viimased 8 mängu Hertha vastu võitnud.

                      Ingolstadt-Bayern. Ingolstadt +1,5 tundub küll esmapilgul ok. Ingolstadt on näidanud, et kodus suudetakse suuri hammustada küll. Leipzigi vastu võit ning Dortmundi vastu viik. Bayernil vast Arsenali mäng ka juba mõtteis - roteeritakse mängijaid ning üritatakse võimalikult vähese võimsusega see mäng ära võtta. Lõhnab küll sellise näruse Bayerni 1:2 võidu järgi, samas 1,65-ne koef ei kutsu väga proovima.

                      // Ma päris täpselt ei taipa, kuidas ma aitasin kaasa sellele, et Dahlmeieri teiseks jäämine sind rõõmustas. Küll ta homme rõõmustab mind.

                      Kommentaar


                        Täna meeldib väga Liverpooli võit Tottenhami üle. On küll suur mäng ja Tottenham on väga heas hoos aga Liverpoolil põhimõtteliselt selg vastu seina ning arvan, et täna on see päev kuna võidavad. Suurte vastu on Liverpool alati hästi mänginud, just tabeli alumise otsa tiimide vastu komistatakse palju. Liverpooli võit(2,3) või siis Liverpool over 1,5(2,1) tunduvad mulle üsna head koefid.

                        Samuti Arsenal- Hull mängus Alexis skoorima. Pole juba 3 mängu skoorinud ning koef 1,8 võib täitsa proovida.

                        Alaves- Barcelona mänguga olen nõus, ei usu et väga suurt väravatesadu näeme

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Alavesi bet tundub hea, aga Ingolstadt on paraku oma fenomaalse koduvormi (eelmisest hooajast) siiski minetanud. Mängin sulle meelega vastu ning lähen Bayern -2.5 peale...
                          No need ongi vaid mõtted. Ega ma raha ei pannud sellele.

                          Algselt postitas Brick Vaata postitust

                          // Ma päris täpselt ei taipa, kuidas ma aitasin kaasa sellele, et Dahlmeieri teiseks jäämine sind rõõmustas. Küll ta homme rõõmustab mind.
                          Ma tänasin, et mind tema perekonnanime kirjutamisel parandasid. Peas mõlkus kogu aeg Dahlmaier.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                            Täna meeldib väga Liverpooli võit Tottenhami üle. On küll suur mäng ja Tottenham on väga heas hoos aga Liverpoolil põhimõtteliselt selg vastu seina ning arvan, et täna on see päev kuna võidavad. Suurte vastu on Liverpool alati hästi mänginud, just tabeli alumise otsa tiimide vastu komistatakse palju. Liverpooli võit(2,3) või siis Liverpool over 1,5(2,1) tunduvad mulle üsna head koefid.
                            Minu jaoks kuulub Liverpool - Tottenham tüüpi mäng täieliku loto alla. Hui ongi võimalik ennustada, mis juhtub. Loogiline oleksid väravad, aga väärtust selles pole. Pigem mängida ehk laivis seda. Kui alguses palju lüüakse, siis proovida udnerit või kui algus on rabe, proovida overit.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              19.30 Schalke 04 - Hertha Berlin
                              Schalke AH-0,75 @2,05

                              Panuse eelduseks on see, mida me aastal 2017 näinud oleme. Ja mida on siis selle ajaga nähtud?

                              Schalke
                              Alustas aastat ligadilogadi. Murti enda kodus Ingolstadt 1-0 ning samamoodi kaotati Eintrachtile 1-0. Mõlemas mängus oli justkui midagi puudu ja tundus, et võistkond vajub hooaja algusele sarnasele augule. Kuid mäng Bayerni vastu oli justkui murdepunktiks. Schalke oli tõesti moelooja selles mängus ja mulle tundub, et Ancelotti ise ka ei oodanud sellist vastase ümbersündi. Siis oli Schalkel karikamäng, mis on selles mõttes oluline, et suudeti suhteliselt lihtsalt nõrgem vastane lahti pakkida ja enda tahtmist peale suruda. Tundub, et Schalke on leidnud mingid võtmed, kuidas mängida nii nõrgemate kui ka tugevamate vastu.

                              Hertha
                              Hertha aasta algus on olnud kohutav. Võõrsil pole üldse mängu käima saadud. 2 kaotust, kusjuures Leverkusenis oli täielik kollaps. Freiburgiga võõrsil näidati võrdset mängu, aga seda pigem seetõttu, et Freiburg juhtis enamiku mängust. Kodus Ingolstadti vastu mindi 1. minutil juhtima ja mis siis juhtus? Anti mäng vastastele täielikult ära ja oldi isegi õnnelikud, et lõpuks see võit ära tuli. Jah, Ingolstadt ei ole kõige meeldivam vastane ja seda sai ka Schalke aasta alguses maitsta, aga kodune mäng nendega ei tohiks olla sedasorti probleem. Hertha pole kunagi olnud eriline võõrsilt punktide tooja, kuid praegu on võistkonna mängukvaliteet väga halb.

                              Üheks Hertha miinuseks pean ka nende kolmapäevast karikamängu Dortmundi vastu, kus nad pidid 120 minutit higistama ja lõpuks penaltites vanduma. Emotsionaalselt halb, füüsiliselt halb. Ja see oli vaid 3 päeva tagasi.

                              Hetkeseisuga on Schalkel kindlasti rohkem enesekindlust, rohkem teadmist, kuidas mängu võita ning väike eelis ka koduväljaku näol ning füüsilises puhatuses.
                              Panus võidab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarretis Vaata postitust
                                Panus võidab.
                                Mnja, lootsin, et sa ei julge/jõua pakkuda ning beatida viimaste minutite postiga. Sellegipoolest tundub see liigagi hea leid ning ütlen smauti, et võidab!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X