320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Alavesi bet tundub hea, aga Ingolstadt on paraku oma fenomaalse koduvormi (eelmisest hooajast) siiski minetanud. Mängin sulle meelega vastu ning lähen Bayern -2.5 peale...
    Ebareaalne lihtsalt...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      19.30 Schalke 04 - Hertha Berlin
      Schalke AH-0,75 @2,05


      Veebruar: 33.25
      Laoseis: 771.15




      Prantsusmaa: 5/8 (1 VOID)
      Hispaania: 4/9 (2 VOID)
      Saksamaa: 2/4
      Itaalia: 0/1 (1 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Muu Sport: 0/2
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas saxzz Vaata postitust
        Täna meeldib väga Liverpooli võit Tottenhami üle. On küll suur mäng ja Tottenham on väga heas hoos aga Liverpoolil põhimõtteliselt selg vastu seina ning arvan, et täna on see päev kuna võidavad. Suurte vastu on Liverpool alati hästi mänginud, just tabeli alumise otsa tiimide vastu komistatakse palju. Liverpooli võit(2,3) või siis Liverpool over 1,5(2,1) tunduvad mulle üsna head koefid.

        Samuti Arsenal- Hull mängus Alexis skoorima. Pole juba 3 mängu skoorinud ning koef 1,8 võib täitsa proovida.

        Alaves- Barcelona mänguga olen nõus, ei usu et väga suurt väravatesadu näeme
        Palun jaga meiega rohkem oma mõtteid. Teist korda on sinu sulest kulda tulnud.

        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Pingevabad mõtted:

        1. Guingamp - Lyon
        Valbuena on väljas, kes hakkab vägesid vedama? Guingmamp on küll sitt, aga DC koduvõistkonnale on peaaegu 2. Tasub proovida.
        Toitis.
        2. Toulouse - Bastia
        Toulouse võit tundub siinkohal loogiline. Bastia on hetkel väljalangemise kursil triivimas. Samuti O2,0. Toitis.


        3. Ingostadt - Bayern
        Riskiks ja prooviks Ingolstadt AH +1,5? Bayern on hetkel veel ennast otsimas + Ingolstadt (ja eriti kodus) on ääretult ebameeldiv vastane. Loogika muidu toitis, aga viimased 3 minutit muutsid kõike.


        4. Alaves - Barcelona
        Under 3,0. On väga palju põhjusi, miks selles mängus ei tule palju väravaid. Alavesi tugevus, mängustiil, Barca hetkevorm, emotsionaalsed karika poolfinaalid nädala sees ning Barca meistrite liiga järgmisel nädalal. Alaves oli vaimselt ikkagi liiga läbi pärast karikapoolfinaali. EI toitnud.


        5. Bilbao - Deportivo
        1st half under 1,0. Hooajaline nähtus. Või et Deportivo ei kaota 1. poolaega. Loogika toitis taas.


        6. Osasuna - Real Madrid
        Osasuna värav, mõlemad löövad väravat jne.
        Toitis jep.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

          Lisaks jätkame Laskesuusatamise MM-i lainel.

          Safe bet (võtsin pafist)
          1. Fourcade TOP3 @1,25
          2. Šipulin TOP6 @1,50

          Esimene on päris väikese väärtusega muidugi. Teine panus on juba oluliselt huvitavam. Šipulin on heas suusavormis. Lisaks oli teatevõistluses meeletu surve nii distantsilt kui ka ümberringi toimuvas ning ta sai sellega hakkama. Surve kindlasti ei vähene ning mulle tundub, et talle ja Fourcadile see sobib.

          Kui keegi tahab riskida, siis võib H2H võtta Šipulini Schemppi @1,75 ja Svendseniga ka @1,75.
          Fourcade sai TOP3 isegi ülihalva tulistamisega. Šipulinisse uskusin aga asjatult, kuigi Svendsenit võitis ta ikkagi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tänane laskesuusatamine:

            Naised
            Natuke keerulisem lugu on siin. Aga nüüd pole tegu enam eraldistardiga ning siin on Dahlmeieril lihtsam teistega arvestada. Edumaa on teiste ees nii suhteliselt turvaline, suusavorm parem. Jah Dahlmeier TOP3 @1,12 (paf) on nii väike väärtus, aga ma arvan, et see on raudselt safebet.

            Edasi on natuke keeruline, sest bookied valivad match-uppe suhteliselt turvaliselt. Siiski natuke ringi vaadates jäid mulle sellised match-upid silma: Dorin Habert @1,65 vs. Kaisa ning Frolina @1,72 vs. Crawford. Riskivärk, aga tundub aus.

            Mehed
            Martin Fourcade TOP3@1,20 (bet365). Peaks olema kindel. Jälitajatest on Fourcade parem. Boe või Doll keegi neist langeb nagunii ära (suure tõenäosusega mõlemad)

            Kui riskida, siis ma ikkagi annaksin Šipulinile veel ühe võimaluse TOP3 saada. Pealegi pakutakse selleks koefitsiendiks 7.
            Päris hea matchup tundub Schempp @1,83 vs. Moravec.

            Ja jalkamänge, mille kohta mul on mõtteid:

            Saint Ettienne - Lorient
            Wolfsburg - Hoffenheim
            Crotone - Roma
            Cagliari - Juventus
            Sampdoria - Bologna
            Sassuolo - Chievo
            Villarreal - Malaga
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Dahlmeieri 1.12 on suhteliselt safe, aga mingit väärtust kui sellist ei esinda see koef küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Dahlmeieri 1.12 on suhteliselt safe, aga mingit väärtust kui sellist ei esinda see koef küll.
                Jah, aga samas on see ikkagi suht easy money.

                Mudie Dorin Habert edestas lõpuks Kaisat ning Frolina edestas Crawfordi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  18.00 Saint Ettienne - Lorient
                  Saint Ettienne @1,813


                  Ma lähen täna lihtsamat teed pidi. Võib olla lihtsuses peitubki võlu. Tugev keskmik (nõudleja eurokarikate kohale) vs. tabeli viimane. Tugev kodune vs. liiga halvim külaline, oluliste (mängijate)kaotusteta vs. rohkete kaotustega jne.


                  Mis mõte mind aga reaalselt sellele panusele ajendas on Lorienti viimased esitused. See on üllatav ütleb igaüks- saadi ju korralikud 4 punkti ja jõuti vähemasti eelviimasele järgi, kuid Lorient ei olnud enam domineeriv jõud. Kui terve hooaja vältel on sel klubil olnud ebaõnne, on oldud ründes teravad, on loodud võimalusi, siis viimased 2 mängu on näidanud (ja eriti näitas seda viimane kodumäng Toulousi vastu), et toss hakkab otsa saama. Ei, nad on kindlasti tugev vastane täna, aga kaua sa ikka pingutad, üritad, siiberdad ja ikka vegeteerid viimasel tabelireal.


                  Olgu öeldud, et nende esimene võõrsilvõit sündis just 2 nädalat tagasi Lille vastu. Kuid ärge Lille liiga tõsiselt võtke: 1) Lillel on tugevaid keskendumishäireid (kas või eilne mäng Angersi vastu) 2) Lille oli nädala sees võõrsilmäng PSG-ga, mis võis mõjutada.


                  Olgu öeldud, et Saint Ettienne on kindlasti tugevam kui Lorient ja seda koefitsienti väärt, kuid igal panusel on oma risk ja Saint Ettienni puhul on selleks nädalasisene väljasõit Old Traffordile. Kas suudavad nad veel üks kord natuke keskenduda ja võit koju ära tuua? Mina loodan, et suudavad.


                  Pingevabad mõtted:


                  1. Wolfsburg - Hoffenheim
                  BTTS; või üldsegi Hoffe AH 0. WOlfsburg paneb kelbast, Hoffenheim on üks selgeima plaaniga võistkond Bundesligas.


                  2. Crotone - Roma
                  Under 3,0 või 3,5. Romal ei ole võõrsil päris sama, mis kodus. Pealegi oleks vaja säästurežiim ka vahepeal sisse lülitada. Crotone on lihtsalt megapask.


                  3. Sampdoria - Bologna
                  Aga miks mitte Sampdoria võit? Koefitsiend 2 eest ma prooviks. Bolognal oli veel nädalasisene mäng ka, mis kindlasti vaimset heaolekut võistkonnal ei tõstnud.


                  4. Sassuolo - Chievo
                  Under 2,5. Sassuolo hakkab vastu seina jooksma, Chievo ei hakka kuhugi jooksma.


                  5. Cagliari - Juventus
                  Prooviks jälle underit Juventuse mängule võõrsil, mina küll riskiks.


                  6. Villarreal - Malaga
                  Kui siin mängus on mingit head väärtust, siis see on raudselt Villarreal võidab nulliga.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Villarreal - Malaga BTS (1,92) Pigem siin proovin just vastupidi panustada, enamus täna puhtalt Villarreali peal aga ennustan, et Malaga saab siit minimaalselt värava kätte
                    Wolfsburg - Hoffenheim BTS (1,7) Olen pigem rohkem seda meelt, et Wolfsburg võib siit üllatada, koef on muidugi magus aga eks näha, vb mängin ka puhtalt Wolfsburgi võitu
                    Las Palmas - Sevilla over 2,5 (1,7) Sevilla võib vabalt juba 3 sahistada

                    Eks näha, kuidas täna läheb

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                      4. Sassuolo - Chievo
                      Under 2,5. Sassuolo hakkab vastu seina jooksma, Chievo ei hakka kuhugi jooksma.
                      hahahaa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        18.00 Saint Ettienne - Lorient
                        Saint Ettienne @1,813


                        Ma lähen täna lihtsamat teed pidi. Võib olla lihtsuses peitubki võlu. Tugev keskmik (nõudleja eurokarikate kohale) vs. tabeli viimane. Tugev kodune vs. liiga halvim külaline, oluliste (mängijate)kaotusteta vs. rohkete kaotustega jne.


                        Mis mõte mind aga reaalselt sellele panusele ajendas on Lorienti viimased esitused. See on üllatav ütleb igaüks- saadi ju korralikud 4 punkti ja jõuti vähemasti eelviimasele järgi, kuid Lorient ei olnud enam domineeriv jõud. Kui terve hooaja vältel on sel klubil olnud ebaõnne, on oldud ründes teravad, on loodud võimalusi, siis viimased 2 mängu on näidanud (ja eriti näitas seda viimane kodumäng Toulousi vastu), et toss hakkab otsa saama. Ei, nad on kindlasti tugev vastane täna, aga kaua sa ikka pingutad, üritad, siiberdad ja ikka vegeteerid viimasel tabelireal.


                        Olgu öeldud, et nende esimene võõrsilvõit sündis just 2 nädalat tagasi Lille vastu. Kuid ärge Lille liiga tõsiselt võtke: 1) Lillel on tugevaid keskendumishäireid (kas või eilne mäng Angersi vastu) 2) Lille oli nädala sees võõrsilmäng PSG-ga, mis võis mõjutada.


                        Olgu öeldud, et Saint Ettienne on kindlasti tugevam kui Lorient ja seda koefitsienti väärt, kuid igal panusel on oma risk ja Saint Ettienni puhul on selleks nädalasisene väljasõit Old Traffordile. Kas suudavad nad veel üks kord natuke keskenduda ja võit koju ära tuua? Mina loodan, et suudavad.


                        Pingevabad mõtted:


                        1. Wolfsburg - Hoffenheim
                        BTTS; või üldsegi Hoffe AH 0. WOlfsburg paneb kelbast, Hoffenheim on üks selgeima plaaniga võistkond Bundesligas.


                        2. Crotone - Roma
                        Under 3,0 või 3,5. Romal ei ole võõrsil päris sama, mis kodus. Pealegi oleks vaja säästurežiim ka vahepeal sisse lülitada. Crotone on lihtsalt megapask.


                        3. Sampdoria - Bologna
                        Aga miks mitte Sampdoria võit? Koefitsiend 2 eest ma prooviks. Bolognal oli veel nädalasisene mäng ka, mis kindlasti vaimset heaolekut võistkonnal ei tõstnud.


                        4. Sassuolo - Chievo
                        Under 2,5. Sassuolo hakkab vastu seina jooksma, Chievo ei hakka kuhugi jooksma.


                        5. Cagliari - Juventus
                        Prooviks jälle underit Juventuse mängule võõrsil, mina küll riskiks.


                        6. Villarreal - Malaga
                        Kui siin mängus on mingit head väärtust, siis see on raudselt Villarreal võidab nulliga.
                        Võidab.

                        Kommentaar


                          Jõudsin vist veel õigel ajal! Leian samuti, et võidab! Ei näe hetkel suurt riski selles. Aga elame-näeme!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                            Villarreal - Malaga BTS (1,92) Pigem siin proovin just vastupidi panustada, enamus täna puhtalt Villarreali peal aga ennustan, et Malaga saab siit minimaalselt värava kätte
                            Wolfsburg - Hoffenheim BTS (1,7) Olen pigem rohkem seda meelt, et Wolfsburg võib siit üllatada, koef on muidugi magus aga eks näha, vb mängin ka puhtalt Wolfsburgi võitu
                            Las Palmas - Sevilla over 2,5 (1,7) Sevilla võib vabalt juba 3 sahistada

                            Eks näha, kuidas täna läheb
                            Täiesti ulme viimane mäng veel mängimata aga siiani kõik kümpis.


                            Etienne pani just kolmanda võrku !
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                              5. Cagliari - Juventus
                              Prooviks jälle underit Juventuse mängule võõrsil, mina küll riskiks.
                              Sügisel nähtud Cagliari-Roma 2:2 ja Cagliari-Fiorentina 3:5 põhjal panustaks ikka väravate rohkusele. Kaks mängu pole küll eriline valim, aga ka muud tulemused kinnitavad trendi - Cagliari kodumängud on näinud keskmiselt 4,18 väravat. Neil on hämmastav kodurekord (7-2-2), võimas kodupubliku tugi ja julgus kodus jalgpalli mängida. Kui Juve vähegi tahab, peaks nad leidma ruumi korralikuks väravapeoks.

                              Ja kõige selle juures pakub Marathon over 2,5 koefiks 1,91. Nobrainer minu meelest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                                Villarreal - Malaga BTS (1,92) Pigem siin proovin just vastupidi panustada, enamus täna puhtalt Villarreali peal aga ennustan, et Malaga saab siit minimaalselt värava kätte
                                Wolfsburg - Hoffenheim BTS (1,7) Olen pigem rohkem seda meelt, et Wolfsburg võib siit üllatada, koef on muidugi magus aga eks näha, vb mängin ka puhtalt Wolfsburgi võitu
                                Las Palmas - Sevilla over 2,5 (1,7) Sevilla võib vabalt juba 3 sahistada

                                Eks näha, kuidas täna läheb
                                Tunnistan kasutajat saxzz ennustus alafoorumi nõia-Nastjaks. Ilma naljata, head sisetunnet omad. Vähemalt on mul hea meel, et jagad parimaid mõtteid meiega.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X