320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Gladbach-Leverkusen mõtteid? Mis viigist arvaksid? @3.45

    *Gladbachi koduseeria
    *Bundesliga väga vähene viikide arv
    *Leverkusen järjest nõrkadelt kotti saanud ja alles eelmine nv said karavani jooksma, äkki nüüd jooksebki?

    Vabandan, aga tänane päev jääb vahele. Terve päeva olin eemal ja pea valutab nüüd liiga palju, et midagi mõistlikku teha.

    Muidu eile mulle meeldis Vitesse - ADO mängus under 3,0 või 3,25 või3,5 või 3,75 või 4,0- olenevalt kellegi riskitahtmisest.

    Konkreetselt Saksa mängust. No mis mul öelda on- tulemus võib tulla mis iganes. Aga äkki Both Teams To score?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Esiteks vabandan mõtte eest Saksa mängu kohta, aga see oli tõesti keeruline. Hollandi mäng läks palju paremini, kui ma arvasin, ainult et tulu ma sellest ei saa.

      Ja lõpuks ka üks teadaanne. Minu blogi on sellisel kujul nüüd eksisteerinud 100 päeva. 100 päeva jooksul on seda vaadatud üle 10000 korra. Kui maha lahutada need korrad, mil mina olen sisenenud, et midagi kirjutada, siis ilmselt midagi 10000 kanti tulebki. Seega keskmiselt külastab seda lehte siin 100 inimest päevas. Aitäh kõigile, kes mind loevad, see on tõesti meeldiv. Nüüd aga asja kallale.

      14.45 Liverpool - Arsenal
      Arsenal AH +0,25 @2,02

      See on selle hooaja teine juhtum, kus mulle tundub, et Arsenali koefitsent on ebaõiglaselt kõrge. Õigemini öelda, mulle tundub, et ta vastase koefitsent on ebaõiglaselt madal.

      Liverpooli tegelikult ainuke tugevus on kodupublik. Tegelikult on rünne ka tugevam. Aga rünne loeb sel hetkel, kui on vaja ühel hetkel midagi otsustada. Kui rääkida mängujuhtimisest, siis loeb poolkaitse. Poolkaitse - võistkonna süda - on hetkel Arsenalil stabiilsem ja vastupidavam.

      Lisaks kui rääkisime, et rünne on Liverpoolil tugevam, siis on samas kaitse palju nõrgem hetkel ning Liverpooli väravavaht on palju ebastabiilsem. Selleks, et sellist nõrkust ära kasutada, ei pea olema eriliselt suure klassiga. Nagu eelmine Liverpooli mäng näitas, siis kaitseliinist algav ebakindlus, mõjutab tervet võistkonda. Seega on ilmselt Liverpool veidi ettevaatlikum, aga see pole nende jalgpall. Ja kui nad ei ole ettevaatlikumad, siis võib Arsenal selle liiga lihtsalt ära kasutada. Surnud ring, mis arvestades koefitsente, soosib Arsenalile panustamist.

      Edit! Kõik läks täpselt vastupidiselt sellele, mis ma eelnevalt kirjutasin. Vabandust kõigi ees, keda julgustasin Arsenali uskuma.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Tundub loogiline küll.Ise võtsin chelsea mängu total alla 3 .Aga nüüd jäi silma ka Milani üle 1 värava koef 1.80 ,ma ei tea aga tundub ka kuidagi reaalne,või mis ?

        Kommentaar


          Tundub igal juhul loogiline, vähemalt mulle.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            21.00 Palmeiras - Audax
            Palmeiras AH -1 @2,11

            Paulista võistluse süsteem näeb välja järgmiselt: on 4 alagruppi ja siis võistkonnad mängivad kõigi teiste võistkondadega, kes ei kuulu nende alagruppi ühe korra läbi. Ja siis veerandfinaalis kohtuvad konkreetse alagrupi 2 esimest omavahel. Ühesõnaga arvestades seda süsteemi ja seda, et mänge tuleb veel 9 mõlemal võistkonnal, näen ma siin Palmeirase poole pealt motivatsiooni oma suurepärast võiduseeriat jätkata.

            Esiteks peab võimalikult kiiresti endale alagrupis esikohta kindlustama. Teiseks võimalikult kiiresti ära kindlustama esikohta (see on oluline, kuna sel juhul on veerandfinaal enda väljakul). Kolmandaks enda publikule tuleb ju ikka heameelt valmistada ja nagu siin foorumites juba varem mainitud oli, siis koduväljak annab Brasiilias tihtipeale väga suure eelise.

            Ja kui arvestada lihtsalt sellega, et Palmeirase koosseis on tugevam ja kogenum, kui just Paulista 2-st tõusnud Audaxi oma, siis tundub antud panus loogilisena.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Palmeiras on tugev kodumeeskond, isegi kui peaksid põhimeestele puhkust andma ja noortega mängima. Eelmine hooaeg Serie B-s nad tõestasid seda mitmel korral, ning olid iga panustaja märg unenägu! Võrdlemisi hea koefitsent -1 asianile imo. Huvitav ainult, et Palmeirase koefitsent on iga bookie juures tõusnud. Bwinis 1.25 pealt 1.50 peale.

              Kommentaar


                Kolmas ebaõnnestumine järjest. Hetkel jäin haigeks ning paar päeva olen ilmselt eemal blogist.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Edu sulle igaljuhul motivatsiooni hoidmise ja "käekirja"-järgimisega. Enda samutil olnud viimased paar nädalat ikka selline periood, et nooremana olles ilmselt nutaksin, kuidas v*ttu Palmeiras(2., hea run, kõik muud asjad) laseb Audaxi ette ja lööb siis lõpuks tagasi?

                  Edit: Krt, ajasin mingid mängud sassi omavahel
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Ehk motivatsiooni küsimus, kuna Palmeiras paistab olevat edasipääsu juba kindlustanud.

                    Kommentaar


                      Pole hullu midagi mehed,selliseid apsakaid ikka juhtub ja keegi pole selle eest kindlustatud,igatipidi õiged ennustused,lihtsalt ei joppanud.

                      Jätka samas vaimus

                      Kommentaar


                        Tänud kõikidele kaasaelajatele. Palju põnevam on seda teha asja jagades (võib olla sellepärast, et pole eriti midagi võitnud).

                        Palmeirase mängu kohta ütlen niipalju, et tegelikult on seal veel 8 mängu ees ja Palmeiras polnud veel sittagi endale kindlustanud. Ehk mõtlesid mehed üle veidi.

                        Tervis on mul kahjuks endiselt halb ja ei saa endale lubada kaua arvutis olla. Samas näiteks täna tundub mulle ülimagus koefitsent olümpiamängudelt, kus Rootsi naiste hokitiim kohtub Venemaa omaga. Minu jaoks on Rootsi palju suurem favoriit, kui seda koefitsendid näitavad. 2,15 tundub suhteliselt huviotav iseenesest, aga kuna mu hokiteadmised ei ole just suuremat sorti, ei hakka puutuma.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kõikidele blogijälgijatele hoiatan, et kuigi tervis on nüüd enam-vähem, siis on elus toimunud paar olulist pööret, mis ei võimalda mul panustamisega tegeleda kindlasti märtsini ja suure tõenäosusega kuni aprillini. Vahel võin oma intuitiivseid mõtteid siia visata, aga ei midagi muud. Kahjuks ei ole see mu peamine tegevusala elus ning on tekkinud suur huvide konflikt hetkel.

                          Loodan, et keegi hukka ei mõista. Sellegi poolest palju õnne kõigile Meistrite Liiga play-off mängude stardi puhul. Siiamaani on minu jaoks olnud ainuke üllatus Atletico Madrid.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tere kõikidele

                            Kuigi olen ikka veel hõivatud kodu renoveerimisega ja paljude muude väljakutsetega (mis peaksid siiski üldiselt vaibuma septembriks) otsustasin veidi elavneda blogi osas MMi ajaks. Iga päev panuseid ei luba, kuid üritan siiski võimalikult palju analüüsida.

                            Täna ma reaalset raha ei panusta, kuid kui ma oleks panustanud, siis teeksin seda nii:

                            23.00 Brasiilia - Horvaatia
                            Horvaatia +1,75 @1,75

                            Mõned klišee välja ütlemised ka minu poolt. Brasiilia peal on ülimalt suur pinge. Nad peavad hakkama tõestama ennast ja kohe esimesest mängust. Nemad peavad võitma esimese mängu, nemad peavad võitma alagrupi, nemad peavad lõppude lõpuks võitma selle MMi.

                            Suur pinge ja näed esimene vastane on kohe mugavalt ennast seadnud võitmiseks. Aga kõik pole sugugi nii lihtne. Horvaatia on nüüdseks väga kogenud võitleja. Nende ridades on paljunäinud mängijad, väga hea poolkaitseliin ning terav rünnak. Mina usun, et Horvaatial ei tektia mingeid probleeme kaitsest lähtuva taktika valimine, neil ei ole kohustust seda mängu võitma, samas on tähtis mitte oma väravatevahet liiga alla lasta.
                            Mulle tuleb ette kohe 2006 aasta MMi samade võistkondade mäng ning Brasiilia 1-0 võit Horvaatia üle. Midagi sellist võib korduda, kuid minu meelest võib Horvaatia veel skoorida ka pealekauba, seepärast ei julge ma undereid mängida.

                            Igatahes vaatame, kuidas meie soojendus kulgeb täna ning jätkame juba loodetavasti homme.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nii. 90+2 värav oleks võidu meilt eile ära võtnud.

                              Aga las see jääb soojenduseks.

                              Enda blogipanustamisest eraldiseisvana käivitan projekti nimega viikidele duubeldamine. Alustasin ausalt öeldes juba eile sellega. Reegel on lihtne, kuna esimesed 32 mängu algavad kõik erineval ajal ning tõenäosus, et viike hakkab juhtuma on suur ning selle koefitsent on vähemalt 3, siis proovin sellega mõned kopikad teenida.

                              Niisiis tingimus on selline, et alustan 1,5 eurost, kui 1. mäng ei lõppe viigiga (ja ta juba ei lõppenud), siis panustan järgmisele 3 eurot ja nii edasi.
                              Lõpetan siis, kui 2. alagrupi vooru viimase 8 mängu seas lõppeb üks mäng viiki, siis pärast seda enam ei jätka. Eks näis palju sellest tuleb.

                              19.00 Mehhiko - Kamerun
                              Mehhiko goals over 1,0 @1,60

                              Täna on siis 3 mängu. Eurooplaste heitluse välistasin kohe. Masendav publik bet ja kõik on nii ära nämmutatud juba. Tšiili on ka kuidagi liiga selge favoriit ja midagi pole nagu otseselt püüda. Võib mängida seal händikäppi, aga ma avamängus ei julge.
                              Mehhiko - Kamerun, millest siin lähtuda? Ma lähtusin Kamerunist. Sellistel turniiridel on võistkondadel umbes ühesugune taktikaline ettevalmistus, umbes samasugune füüsiline taust. Füüsiline taust võib olulist rolli mängida, aga pigem play-off mängudes. Kõige olulisem on võistkonna üldine vaimne seisund, sisekliima mängijate vahel. Ma ei tea (vähemalt mulle ei meenu) ühtegi võistkonda, kes oleks mingi skandaaliga hakkama saades, mõne suurturiiniri edukalt sooritanud.

                              Mulle tundub, et kombinatsioonis võistkonna sisekliima, Kameruni kaitsemängu üldise taseme ja Mehhiklaste kiiremänguga ründes tundub mulle, et siit peaks olema Mehhiko favoriit. Kuna mehhiklaste endi kaitsetöö pole just kiita, siis julgen ma panustada nende väravatele, aga jällegi väikese varuga.

                              Veebruari keskpaigas oli mu üldpank 2214 eurot. 214 eurot pidin välja kandma ning nüüd on pank jälle 2000 eurot.
                              Lihtsad arvutused näitavad, et antud projekti puhaskasum on igal juhul 810 eurot, mis ma ei saa enam maha mängida.

                              Edit! 1-0 jäi. Minu silmis domineeris seda mängu Mehhiko. Nemad mängisid jalgpalli. Kamerun on nagu hoovisats. Kummitama jääb küsimus, kas Mehhiko oleks 2 väravat löönud, kui 14. minuti suluseisu väravat oleks ära loetud.
                              Niikaua aga Fold.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                01.00 Inglismaa - Itaalia
                                Over 2.0 @1,88

                                Just lõppes Uruguay mäng. Uruguay kaotas. See viib kella ühesest mängust pingeid maha.
                                Olukord selles alagrupis lihtsalt on selline, et kes kolmest tugevast Kosta Rika vastu eksib, ei pruugi edasi pääseda. Ja nüüd kui Uruguay lihtsalt feilis, näidates seejuures täiesti masendavat mängu, annab ülejäänud kahele rohkem enesekindlust. Ma arvan, et õhtul võetakse nüüd rohkem riske ja nauditakse mängu.
                                Lisaks on Itaalial varuväravavaht platsil ning Inglismaal Hart.
                                Kahe võistkonna ründepotentsiaal on minu meelest alahinnatud ning kaitseliinid ülehinnatud.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X