320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Romero tassis ka.
    Viimase minuti kauglöök 40ne pealt .. uuh see oli peaaegu et ristis aga toodi ära. Jäi endal ka rahad saamata aga pole hullu. Oli võimalusi neil küll.

    Kommentaar


      Tänasele päevale mõeldes meeldib mulle Las Palmas - Villarreal under. Aga ma ei ole kindel, kas võtta klassikaline under või kasutada mingit eripära sellest (näiteks under 1,0 esimene poolaeg või Las Palmase väravad under 1,5). Kui töö kõrvalt aega leian, siis ehk mõtlen välja. Väga võimalik, et skipin täna.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        19.30 Tammeka - Trans
        Under 3,0 @1,813

        Kes ütles, et Eesti liigale ei saa panustada? Antud panusele oleks Pinnacle mul lubanud 429 eurot panustada. Noh mul iga panus 50, nii et käib kah...

        Ma olen paljudega ühes paadis siin mängus. Ma ei näe eriti põhjusi, miks peaks sellest mängust suureskooriline triller tulema.

        Tammekal on puudu ilmselgelt tapja, killer, väravalööja, Tiirik- nimetagem kuidas tahes. Teisalt on Tammeka päris soliidne kaitsefaasis. Vaprusega nad olid justkui favoriidid ja pidid ründama. See neile ei sobinud. Täna on selline niijanaa ja favoriidikooremat neil peal pole. Lihtsustatult öeldes kaitse lukku ja kõik korras.

        Trans on on selline nõelaja-tüüpi võistkond ja see toimis suurepäraselt Paide vastu, kes hoiab palli, tahab domineerida. Aga Tammeka ei taha domineerida ja ei taha tsoone jätta.

        Nagu ka paljud teised panustamise alafoorumi kasutajad, olen ma seda meelt, et selles on väärtust- minu meelest on üldse aastal 2017 väga palju kvaliteeti meie teemades olnud. Tänud kõigile!

        Seda, kas panus mängib, näeme me õhtul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Pingevabu mõtteid tänaseks ja ka homseks. Homme võib-olla ei jõuagi ise panustada.

          Täna:

          1. Las Palmas - Villarreal- nagu eelnevalt mainisin, siis näen selles mängus underit. Tõenäolisemad seisud 1-0; 1-1; 0-1. Villarreal ei ole selline võistkond, kes laseks Las Palmasele enda rünnakut arendada.

          2. Dortmund - Inglostadt. Nüüdseks on Dortmundi AH -1,5 väga kõrgele tõusnud ja selles näen väärtust.

          3. Metz peaks olema tugevam kui Bastia (Bastia punased kaardid!). Marseille AH0 Lille vastu näiteks.

          Laupäev:

          1. Nantes - Nice. Siia mängu sobiks under. Kuigi see on väikese väärtusega, siiski Under 2,0 päris hea.

          2. Bordeaux - Montpellier. Viimase vormi pealt julgeks pakkuda BTTS.

          3. Nancy - Lorient. Julgeks backida Lorienti, AH 0 on väga hea väärtus.

          4. Wolfsburg - Darmstadt. Darmstadt AH+1.

          5. Hoffenheim - Bayer Leverkusen. Hoffenheimi võit?

          6. Torino - Inter. Over 2,5, BTTS.

          7. Tomsk - Amkar. Under 3,0.

          8. Lokomotiv - Spartak. Spartak AH0.

          9. Eibar - Espanyol- BTTS
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            19.30 Tammeka - Trans
            Under 3,0 @1,813

            Kes ütles, et Eesti liigale ei saa panustada? Antud panusele oleks Pinnacle mul lubanud 429 eurot panustada. Noh mul iga panus 50, nii et käib kah...

            Ma olen paljudega ühes paadis siin mängus. Ma ei näe eriti põhjusi, miks peaks sellest mängust suureskooriline triller tulema.

            Tammekal on puudu ilmselgelt tapja, killer, väravalööja, Tiirik- nimetagem kuidas tahes. Teisalt on Tammeka päris soliidne kaitsefaasis. Vaprusega nad olid justkui favoriidid ja pidid ründama. See neile ei sobinud. Täna on selline niijanaa ja favoriidikooremat neil peal pole. Lihtsustatult öeldes kaitse lukku ja kõik korras.

            Trans on on selline nõelaja-tüüpi võistkond ja see toimis suurepäraselt Paide vastu, kes hoiab palli, tahab domineerida. Aga Tammeka ei taha domineerida ja ei taha tsoone jätta.

            Nagu ka paljud teised panustamise alafoorumi kasutajad, olen ma seda meelt, et selles on väärtust- minu meelest on üldse aastal 2017 väga palju kvaliteeti meie teemades olnud. Tänud kõigile!

            Seda, kas panus mängib, näeme me õhtul.
            Praegune seis on selline on Tammeka - Trans mängus. Nüüd vast pole muud varianti kui over 2,25 või 2,5 panustada.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Praegune seis on selline on Tammeka - Trans mängus. Nüüd vast pole muud varianti kui over 2,25 või 2,5 panustada.
              Arvestades, et mul under 3,5@2,14, siis saaks juba täitsa kena open arbi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Praegune seis on selline on Tammeka - Trans mängus. Nüüd vast pole muud varianti kui over 2,25 või 2,5 panustada.
                Võid ju, aga selles mängus on madal skoor sisse kirjutatud. Või siis emma kumma minimaalne võit. Selle mängu võti saab kindlasti olema ilmastik + standardid. Kuidas Tammeka neid realiseerib ning Trans vastu võtab. Aga juba aknast välja vaadates tundub vähemalt mulle, et tuleb aeglane ja piinarikas pusimine, mis paraku pealtvaataja või telekavaataja silma särama ei pane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  19.30 Tammeka - Trans
                  Under 3,0 @1,813
                  Minu arvates oli see suhteliselt safe bet. Tulemus ka seda väljendas.

                  Jaanuar: -262,1
                  Veebruar: 457.15
                  Märts: 70
                  Laoseis: 1265.05


                  Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                  Hispaania: 7/14 (4 VOID)
                  Saksamaa: 4/6
                  Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                  Inglismaa: 1/2
                  Venemaa: 1/1
                  Eurokarikad: 6/8
                  Eesti: 1/1
                  Muu Sport: 0/2
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar




                    Tomsk - Amkari Under3,0 tahtsin proovida. Rohkem ma piiratud ajaga vaevalt mingeid tõsiseid ideid suudan genereerida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      16.30 Werder Bremen - Leipzig RB
                      1st Half over 1,0 @1,800

                      Sirvides Saksamaa Bundesliga panuseid täna jäi mulle selline panus silma ja ma hakkasin mõtlema...

                      Ega mulle väga ei meenu mänge, mis Leipzigi osalusel oleks esimese poolaja järel seisuks 0-0 olnud. Ei, neid on kindlasti olnud, aga võistkonna kuvand on selline, kus väga passima ei jääda. Ma ei ütle, et Leipzig suudab Werderile Bremenis ennast peale suruda. Fakt on lihtsalt see, et Leipzig ei hakka kaitses passima. Ja kui hakkab, siis on see veel suurem eelis minu panusele.

                      Werder on aga selline võistkond, kellel on inimesi väravalöömiseks. Kellel inimesi, kes kontrates ära karistaks. Samamoodi on inimesi kaitses, kes eksiksid. Üldsegi Werderi kohta võib öelda, et ei mööduks praktiliselt ühtegi mängu, kus kaitseliin mõne tõsise prohmaka ei sooritaks. Uskumatu võistkond.

                      Üldiselt ma ei ole suur statistikafänn, aga Leipzigi algused on dokumenteeritud suhteliselt väravaterohketeks. Seda, kas statistika täna eksib näeme me umbes 8 tunni pärast.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Miks Nice koefid täna nii suured on? AH 0 umbes 2.4 kandis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          16.30 Werder Bremen - Leipzig RB
                          1st Half over 1,0 @1,800


                          See panus on void. Ja ma olen endiselt vihane, et Pinnacle Tom - Amkar mängule panuseid ei pakkunud.

                          Jaanuar: -262,1
                          Veebruar: 457.15
                          Märts: 70
                          Laoseis: 1265.05




                          Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                          Hispaania: 7/14 (4 VOID)
                          Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
                          Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                          Inglismaa: 1/2
                          Venemaa: 1/1
                          Eurokarikad: 6/8
                          Eesti: 1/1
                          Muu Sport: 0/2
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tänased pingevabad mõtted. Midagi ehk leian ka endale panustamiseks.

                            1. PSG - Lyon, under 3,0 või 3,5.

                            2. Mönchenbladbach - Bayern, over 3,0

                            3. Atalanta - Pescara, ennustaks siin mängus overit.

                            4. Sampdoria - Juventus, under 2,5

                            5. Atletico - Sevilla, Atletico võidab, Atletico võidab nulliga, under 2,5

                            6. Leganes - Malaga, over 2,0- see ei tule nii väravatevaene mäng nagu näiteks Terek - CSKA (mis omab samasuuri väärtusi)
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Pingevabu mõtteid tänaseks ja ka homseks. Homme võib-olla ei jõuagi ise panustada.

                              Täna:

                              1. Las Palmas - Villarreal- nagu eelnevalt mainisin, siis näen selles mängus underit. Tõenäolisemad seisud 1-0; 1-1; 0-1. Villarreal ei ole selline võistkond, kes laseks Las Palmasele enda rünnakut arendada. Mul on hea meel, et mõlemad reedesed põhisuunad olid õiged. See ja Eesti mäng.

                              2. Dortmund - Inglostadt. Nüüdseks on Dortmundi AH -1,5 väga kõrgele tõusnud ja selles näen väärtust. Dortmund oli väga halb ja peavad õnne tänama, et üldse võitsid. Mõte oli vale.

                              3. Metz peaks olema tugevam kui Bastia (Bastia punased kaardid!). Marseille AH0 Lille vastu näiteks. Metz võitis, Lille - Marseille mängisid igava 0-0 viigi.

                              Laupäev:

                              1. Nantes - Nice. Siia mängu sobiks under. Kuigi see on väikese väärtusega, siiski Under 2,0 päris hea. VOID

                              2. Bordeaux - Montpellier. Viimase vormi pealt julgeks pakkuda BTTS. Toitis.

                              3. Nancy - Lorient. Julgeks backida Lorienti, AH 0 on väga hea väärtus. Kuigi Lorient on halb, on Nancy veel halvem. Imeline comeback ja Lorient võitis.

                              4. Wolfsburg - Darmstadt. Darmstadt AH+1. VOID, aga õnnega pooleks.

                              5. Hoffenheim - Bayer Leverkusen. Hoffenheimi võit? Toitis.

                              6. Torino - Inter. Over 2,5, BTTS. No see oli väga obvious panus.

                              7. Tomsk - Amkar. Under 3,0. See oleks olnud mu eilne panus, aga Pinnacle vist liiga kahtlaseid mäng ei paku.

                              8. Lokomotiv - Spartak. Spartak AH0. VOID.

                              9. Eibar - Espanyol- BTTS Toitis.
                              Üldiselt võib kokku võtta, et reedeõhtused mõtted olid päris head...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                17.15 Atletico Madrid - Sevilla
                                Atletico to win to nil @3,02

                                Panus on riskantne, panus koosneb mitmest osast, aga enne koondistemängu- miks mitte ka suur risk vastu võtta?

                                Mis osadest, see panus siis koosneb?

                                1. Atletico võidab

                                Viimaste nädalate tendents on selge. Atletico on leidnud hea dünaamika. Võimalik, et saavutati füüsiline vorm, mis on kas väga hea või juba ideaalile lähedal. Atletico ei lase vastastel enam lihtsalt oma territooriumile tulla, kõrge pressing töötab. Kõik sujub.

                                2. Sevilla ei löö väravat


                                Sevillal on kumm tühi. Mängustiil, mida Jorge Sampaoli viljeleb nõuab tohutut füüsilist pingutust. See töötab suurepäraselt ja õlitatult, kui Sevilla on väga heas füüsilises konditsioonis. Hetkel ta seda ei ole. Ja Atletico ei ole suvaline Alaves, kelle vastu läheks kap oolkõvaga läbi. Siin on vaja tohutult vaeva näha, et vastane lahti murda.

                                3. Vaimne seisund

                                Oluliselt lihtsam on mängida, kui sul tuleb kõik välja, kui saavutad tulemusi, kui kõik sujub. Oluliselt raskem on mängida, kui suur hooaja jooksul tehtud töö hakkab kokku kukkuma. Sevillale ennustati edu (vähemast edasipääsu 1/4 finaali) Meistrite Liigas. See ei õnnestunud. Sevillale ennustati või vähemalt loodeti, et suudetakse Reali Ja Barcaga tiitli peale konkureerida. Praeguseks on arusaadav, et see on naiivne fantaasia. Ja nüüd tuleb tagant juba Atletico, mis tähendab, et ka 3. koht on ohus.

                                4. Ohud ja riskid

                                Selle värava löömisega on alati see oht, et see tuleb eikusagilt või kaitse eksib või mingi imelöök tehakse... Aga ma olen nõus 3-se koefitsiendiga need riskid võtma. Tuleb kahtlamata põnev, natuke närviline mäng. Seda, kas mul seekord joppab näeme juba õhtul.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X