320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Üldiselt võib kokku võtta, et reedeõhtused mõtted olid päris head...
    Väga vinge! Mul on alati olnud arusaam, et nn. suuretele liigadele bettimine on raha auku viskamine, aga sinu puhul on näha, et hea analüüsivõime ja mingil määral ka teise nurga alt lähenemine mängudele võib ka antud valdkonnas väga edukaks osutuda

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      17.15 Atletico Madrid - Sevilla
      Atletico to win to nil @3,02
      Selle panuse koefi saab tõsta kui panustad 1-0, 2-0 ja ehk ka 3-0
      Downside on muidugi see, et Murphy seadus v
      õib rünnata ja Sevilla teeb midagi eriti lolli ja kaotab 4-0


      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        17.15 Atletico Madrid - Sevilla
        Atletico to win to nil @3,02
        Fakknoh. Atletico võitis aga 3-1. Sevilal värava 85. minutil... Järgmised panused koondiste mängude ajal.

        Jaanuar: -262,1
        Veebruar: 457.15
        Märts: 20
        Laoseis: 1215.05


        Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
        Hispaania: 7/15 (4 VOID)
        Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
        Itaalia: 2/3 (1 VOID)
        Inglismaa: 1/2
        Venemaa: 1/1
        Eurokarikad: 6/8
        Eesti: 1/1
        Muu Sport: 0/2
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Väga vinge! Mul on alati olnud arusaam, et nn. suuretele liigadele bettimine on raha auku viskamine, aga sinu puhul on näha, et hea analüüsivõime ja mingil määral ka teise nurga alt lähenemine mängudele võib ka antud valdkonnas väga edukaks osutuda
          Ma väidan, et iga spordialaga, iga sündmusega saab teenida. Nagu sa ise mainisid, analüüs on oluline. Ma pean neid võistkondi iga nädal nägema ja mõttega nägema. Sel hooajal olen ma õnnelik, sest olen saanud erakordselt palju jalkat vaadanud ning otsustasingi blogi taaselustada (+ Romario blogi alustamine inspireeris).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Teeme väikese mõtteharjutuse enne Euroopa koondiste mänge. Homme on siis Aasias valikmängude voor ning teen väljavõtte Unibetist, kuna seal on mul väike nuts raha alles. Mina väidan, et panustades ringiga tähistatud võitudele, jääb lõpuks plussi. Võistkonnad on tugevamad ning pikas perspektiivis saavad nad nendest kohtadest ka võite. Kõrge koefitsient on tingitud võõrsilmängudest.



            Muidugi ülmesummasid ma ei mängi (ja ega Unibetis mul liiga palju pole), aga sümboolsed summad panen peale. Samuti teen õnnekombo kõikidest võitudest, mis on natuke üle 50.

            Aga noh blogi raames tuleb panus reedel muidugi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ise vaatasin ka paar päeva tagasi. Ebareaalselt koefid!
              Nendes mängudes peaks X2 ikka väga kindlalt ära tulema (bettimises pole miski kindel). Kombokoht.
              Neist kõige vähem usku on Usbekistani. Austraalia, Jaapan ja Lõuna-Korea on ikka väga hea pickid.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Koefid on tegelt väga paigas. Võõrsil ei tule midagi kergelt rahvusvahelises jalgpallis.
                Aga täna tasub favoriitide poole veel panustada. Homme on ilmselt paljud neist kindlasti langenud, kuna publikum paneb ikka rahad favoriitide alla.

                Ise pakun, et Hiina, Tai ja Katar ei kaota.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Seda küll, et mul mingit analüüsi selle taga pole. See on pigem selline väga minimaalse summaga fun. Kuigi ma ikkagi usun, et vähemalt 4 favoriitidest võidavad.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    ma isiklikult mõtlesin China +0,25, aga see 10% oddidrop tund aega enne matši paneb mõtlema veidi (2.21 > 1.91) - tundub, et kas 1) lükati suured summad China peale ja bookie shortib oddi, et teha China odds vähemahvatlevamaks 2) bookie peab China handikäppi favoriidiks ja teeb Korea oddi jõhkralt magusamaks, et ahvatleda bettoreid panustama veelgi rohkem Korea peale, potentsiaalselt riskides book'i tasakaalust ajamisega....

                    Kommentaar


                      aight, läheb siis China +0.25 ja Syria +0.5, see siis tähendab, et minu arusaamist mööda S-Korea ja Uzb ei võida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mina väidan, et panustades ringiga tähistatud võitudele, jääb lõpuks plussi.
                        kui nüüd kolm ülejäänut võidavad, siis jääb projekt väga napilt miinusesse

                        Kommentaar


                          Hea töö Süüria ja Hiinaga muidu...

                          Aga jah, sinna see euroke läheb. Samas soojendusharjutuse (ning arutelu tekitamise) mõttes oli see vajalik. Mõtlen juba vaikselt homsele päevale.

                          Esmased mõtted, milles ma püüan selgusele jõuda:

                          1. Gruusia 1X, või Gruusia värav. Serbia väravate mingisugune under.

                          2. Austria - Moldova 1st half over 1,0, Austria skoorib mõlemal poolajal (seda vist Pinnacle ei paku)

                          3. Horvaatia - Ukraina- mõlemad skoorivad

                          4. Itaalia - Albaania, under 2,5

                          5. Kosovo AH+1,5 või isegi AH+1.

                          6. Liechtenstein - Makedoonia, Makedoonia väravate under, kui pakutakse midagi.

                          Samas rõhutan, et koondisemängudele tuleb suhtuda palju suurema eeltööga ning ma ei ole kindel kui palju järgneva 3 päeva jooksul panustan. Kui vähimgi asi häirib, jätan panustamata.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Hakkan täna ise ka huviga jälgima mis koefitsiente rahvusvahelistele mängudele pakutakse ja mida võiks ise mängida.

                            Kusjuures eile jäi endalegi silma Kosovo +1.5 (1.82 või rohkem antakse) ja mõtlesin täna su blogis küsida, et mida arvad sellest. Ma panin ise sinna panuse ära eile aga eeldasin ka, et see koefitsient hakkab langema ehk siis soovi korral võib maha müüa. Eks murekoht Kosovo puhul on ilmselt ebastabiilsus, ei tea mis tujudega mehed platsile tulevad.

                            Kommentaar


                              21.45 Horvaatia - Ukraina
                              Over 2,0 @1,819

                              Lähen sellise panuse peale välja. Algselt oli mõte BTTS, aga Pinnacle ei pakugi seda või ma ei leidnud. Igatahes see sobib ka, ongi väike kindlustus taga.

                              Miks ma arvan, et Horvaatia võib värava(id) lüüa?

                              1. Pärast mõnemängulist keeldu, tohib publik lõpuks tulla Maksimirile enda võistkonda vaatama. Täismaja on tulemas. Lisab vürtsi ja mängutahet.

                              2. Nimed Horvaatia koondise rünnakul. Mandzukic, Rakitic, Modric, Pjaca, Rog (Perisic on tõsi keelu all)- on kõik Euroopa jalgpalli näinud ja hetkel kogevad mehed ja seda üsna tugeval tasemel.

                              Miks ma arvan, et Ukraina võib värava (id) lüüa?

                              1. Sest Horvaatial ei tule 100% parim kaitseliin välja täna. Corluka ja Vrsaljko ei osale (kindlad põhimehed). Vida nihkub keskele, äärtel on vähe kogemust. Ukraina peamine teravus rünnakul tuleb äärtest. Vasturünnakutega ideaalne võimalus koduperemehed nõelata.

                              Lisapõhjus, miks ei ole vaja end tagasi hoida?

                              Jah, tippvendadel on alati peas see mõte, et jumala eest ei saaks märtsi lõpus vigastada (olulised mängud on ju klubimaailmas algamas). Aga üldpildis pärast reedest mängu on mängijatel nädal aega puhkust. Teist koondisemängude vooru ei ole tulemas. Pole mõtet jõu pealt kokku hoida.

                              Igal juhul on see päeva põnevam matš ja eks paistab...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kosovo AH kasvab, hetkel on +1,75 juba 2 kandis. Islandit nii suure favoriidina näha on üsna kahtlane. Fix lõhn on küljes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X