320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga hea on igaltpoolt netiavarustest lugeda, et Werder kerge favoriit, see annab mulle suure enesekindluse panustada Schalke võidule täna

    Kommentaar


      Tundub, et seekord publicut feidida ei toida hea valik!

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        21.00 Werder Bremen - Schalke 04
        Werder Bremen AH+0,25 @1,854
        Väga hea, et Pinnacle oma hooldustööd enne 6-te valmis sai.



        Jaanuar: -262,1
        Veebruar: 457.15
        Märts: 2.85
        Aprill: 17.2
        Laoseis: 1215.1


        Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
        Hispaania: 7/15 (4 VOID)
        Saksamaa: 5/7 (1 VOID)
        Itaalia: 3/5 (1 VOID)
        Inglismaa: 1/2
        Venemaa: 1/1 (1 VOID)
        Eurokarikad: 6/8
        Eesti: 1/1
        Koondised: 1/3
        Muu Sport: 0/2
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Teine suur mõte, mis mul oli- Betis goals under 1,0.
          Tõe huvides peab mainima, et see oleks olnud veel parem (väärtuslikum) pick.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Nii võtame oma esimese TVBet programmi raames tehtud koefitsiente. Eks tänu teatud tagasisidele (ja isegi sain aru) mõistsin, et veitsa panin koefitsientide koostamisel mööda.

            Niisiis tulemused:



            1. Duublid pole veel abivägesid kasutama hakanud. Lisaks Maardu Linnameeskonna duubel pole veel ükski mäng korralikku satsi kokku saanud. Samas sellest hakkab ilmselt olema reegel, et nad seda ei saa. Maardu United on hetkel oluliselt võistkondlikum meeskond.

            2. Kohtla järve duubel on väga nõrk, sest Ararat on põhimõtteliselt iga mäng 11 mehega väljas. Aga noored arenevad väga kiiresti.

            3. Ajax juhtis kindlalt 2-0 Võru vastu ning siis vajus ära ning kaotas 4-2. Tegelikult on need võistkonnad üldiselt võrdsed.

            4. Narva ei suutnud Jõgevat võõrsil murda (aga siis arvan, et panin koefitsientidega kõige rohkem täppi) ning kaotas esimesi punkte see hooaeg. Samas Narva on kodus väga suur favoriit kõigi vastu.

            5. Levadia III ei olnud oluliselt tugevam Piraajast. Kõik väravad löödi standardolukordadest.

            6. See pole üllatav, et Legion Dünamot võitis. Legionil on tugevam koosseis. Üllatav on see, et selles mängus nii vähe väravaid löödi.

            7. Merkuur on selle liiga kõige lõbusam võistkond. Mängivad ise ja lasevad seda ka vastastel. Juhiti Santose noorte vastu kindlalt 3-0, kuid Merkuur ei lähe kunagi seisu hoidma. Selle asemel lasti rumalad kontrad läbi ning Santos viigistas. Siis suutis Merkuur jälle lüüa, kuid lõpuks õnnestus ikka punkte kaotada. Samas väravad on peaaegu alati nende mängus garanteeritud.

            Lisaks tähelepanek, et kolme vooruga pole üheski mängus alla 1,5 värava löödud.

            EDIT! Kokkuvõtteks võib öelda, et tegelikult suht mööda panin. Harjutame edasi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Eesti II liiga E/N tsooni 4. vooru koefitsiendid minu poolt:
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                21.45 Napoli - Juventus
                1st half under 1,0 @2,01

                Ma tegelikult tahtsin võtta Juventus under 1,25, aga selle väärtus langes alla 1,7.

                Igatahes meil on karikamängu 2. poolfinaal. Esimeses võitis Juve 3-1. Et edasi saada peab Napoli vähemalt kahe väravaga võitma. Kui Juve lööb 2 või enam, siis peab Napoli võitma 3 väravaga. Aga me kõik saame aru, et Juve vähemalt 2 väravat selles mängus on kuradilikult ebatõenäoline ja ma püüan selgitada, miks ma nii arvan:

                1. PROBABILI FORMAZIONI

                NAPOLI (4-3-3): Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diawara, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne. All. Sarri
                JUVENTUS (4-2-3-1): Neto; Dani Alves, Benatia, Bonucci, Alex Sandro; Pjanic, Khedira; Cuadrado, Dybala, Sturaro; Higuain. All. Allegri

                Juventuse poole pealt tuleb tõdeda, et mängu parimad terved pojad. Kuid Sturaro äärel on muidugi väga tinglik. Pigem hakkab seal Alex Sandro tihedamalt ilmuma kui Sturaro.
                Napoli paneb ka ilmselt kõige tugevama koosseisu välja.

                2. Mida on võistkondadel vaja?

                Juventusel ei ole vaja võita, isegi viiki ei ole vaja mängida. On vaja edasi saada võimalikult väikeste jõukulutustega (ei tea, kui reaalne see jõusäästmine täna on muidugi). Tegelikult on Juventusel vaja hoida täna initsiatiivi oluliselt rohkem, kui pühapäevases mängus, kus vajuti ikka korralikult ära. Ma ei oota, et Juventus laseb Napolil nii palju domineerida (kindlasti ei hakka Juventus ise domineerima), vähemasti teadlikult.

                Napolil on vaja väravaid ja Napoli on sarnases olukorras nagu ta Reali vastu CL-s oli. Tookord ma arvasin, et Sarri võtab natuke rahulikumalt, kuid siis tormati kohe peale. Arvan, et seekord tehakse sama. Kõrge press, kõrge tempo. Ja nagu ka Reali vastu võib selline taktika Napolit ära väsitada, kuid seda alles teisel poolajal.

                3. Mis siis esimesel poolajal juhtub?

                Juventusel ei ole kuhugi kiiret, ennegi nähtud seda Napoli-suguste võistkondade vastu. Napoli läheb ründama, aga on raskustes kaitseliin lahti muukida. Keegi võib olla eksib esimesel poolajal, kuid minu hinnangul sünnib nendest eksimustest maksimaalselt 1 värav.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Eesti II liiga E/N tsooni 4. vooru koefitsiendid minu poolt:
                  Sul veitsa viigid ikka liiga madalad IMO. No vaata näiteks pela Swansea Spurs täna - üsna sarnase tugevussuhtega nagu sul Narva united, aga total on märgatavalt rohkem under 2.5(1.8) aga viik on ikka kõrgem. Otsisin päris tükk aega mängu kus eeldataks nii palju väravaid, aga ainus mis leidsin http://www.flashscore.com/match/O0h2oriT/#match-summary, kus total on ikka veits mööda, aga viik korralikult kõrgem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Napoli - Juventus
                    1st half under 1,0 @2,01
                    Ikkagi üks värav jebiti kahe peale ära.



                    Jaanuar: -262,1
                    Veebruar: 457.15
                    Märts: 2.85
                    Aprill: 17.2
                    Laoseis: 1215.1




                    Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
                    Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                    Saksamaa: 5/7 (1 VOID)
                    Itaalia: 3/5 (2 VOID)
                    Inglismaa: 1/2
                    Venemaa: 1/1 (1 VOID)
                    Eurokarikad: 6/8
                    Eesti: 1/1
                    Koondised: 1/3
                    Muu Sport: 0/2
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Sul veitsa viigid ikka liiga madalad IMO. No vaata näiteks pela Swansea Spurs täna - üsna sarnase tugevussuhtega nagu sul Narva united, aga total on märgatavalt rohkem under 2.5(1.8) aga viik on ikka kõrgem. Otsisin päris tükk aega mängu kus eeldataks nii palju väravaid, aga ainus mis leidsin http://www.flashscore.com/match/O0h2oriT/#match-summary, kus total on ikka veits mööda, aga viik korralikult kõrgem.
                      1. Suured tänud, et kaasa mõtlesid ja veel nii suure töö ära tegid.

                      2. Sul on õigus ma arvan.

                      3. Mingis mõttes omab antud liiga teatud omapära, mida ei saa päris Premmiga võrrelda. Aga viikide osas olen muidu nõus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Pinnacles ma seda ei leidnud, aga kas tänane Eesti Naised vs. Läti Naised under 2,5 @2 ei ole väärtus?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Vaatamata koefitsientide väärtusele, avaldan oma pingevabad mõtted tänaseks. Vaatab, kas valin ka midagi siit panustamiseks. 2 päeva on nüüdseks juba kiirete tegemiste tõttu vahele jäänud.

                          1. Krylja Sovetov under 1,0

                          2. Zenit clean sheet

                          2. Stoke - Liverpool under 2,5

                          3. Lyon goals over 2,0

                          4. Leipzigu võit Leverkuseni vastu

                          5. Bayern AH-1

                          6. Chievo AH+ (mida antakse)

                          7. Malaga AH+ (mida antakse)
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            16.30 RB Leipzig - Bayer Leverkusen
                            over 2,5 @1,769

                            Nädalavahetus on selline aeg, kus silmad ja mõtte jooksevad laiali ning pinge eksida on tegelikult palju suurem. Väärtust on tegelikult tohutult (isegi tippliigades).

                            Jah, mina väidan, et ka selles panuses on väärtust, olgugi, et see on suhteliselt madala koefitsiendiga ja nõuab tervet 3 väravat mängus.

                            Võistkondade mängujoonis on lihtsalt sedasi üles ehitatud, et siit on suure tõenäosusega tulemas rohkete väravavõimaluste mäng. Jah, nende realiseerimine on teine asi.

                            Samas ühe võistkonna juhtima minnes, tekib paratamatult väga palju vabu tsoone ühest küljest ja tugev surve teisele poole, kaitseliin ei ole kummagi tugevaim külg. Mingisugune mängutapmine samuti. Tuletagem meelde, kas või viimaseid voore, kuidas nii Leverkusen kui ka Leipzig natuke suurema surve all lihtsalt murduvad (Mainzi ja Wolfsburgi vastu). Kahtlemata tuleb põnev mäng, mida jälgida...
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mulle tundub ka, et selles mängus peaks nägema palju väravaid. Leverkusenil alustab ilmselt keskkaitses noor horvaat Jedvaj, kelle põhikohaks pole CB ning juba sealt võiks omajagu käriseda. Leipzigil peaks keskkaitses tagasi olema Commper, kes lisab kindlasti kindlust. Ma ootan ka sellest mängust lahtist mängu ning proovin 1st half over 1,5. @2,62.

                              Dortmundist on jälle mingi vigastusetont üle käinud. Bayern -1 tundub ka hea tõesti.

                              Mõtlesin veel proovida Köln-Gladbach viiki, aga see põhimõtteline derbymäng, mis võib mõlemale poole kukkuda ning Kölnil võib olla ka kerge € ärevus sees. Jääb vahele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                16.30 RB Leipzig - Bayer Leverkusen
                                over 2,5 @1,769


                                Selle panuse mittemängimise põhjusi on nii palju, et ma võtan neid kokku lühidalt- telekavaataja imes täna! Muide Leipzigi võit oleks lõpuks ära tulnud. Fakk off tõesti.

                                Jaanuar: -262,1
                                Veebruar: 457.15
                                Märts: 2.85
                                Aprill: -32.8
                                Laoseis: 1165.1

                                Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
                                Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                                Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
                                Itaalia: 3/5 (2 VOID)
                                Inglismaa: 1/2
                                Venemaa: 1/1 (1 VOID)
                                Eurokarikad: 6/8
                                Eesti: 1/1
                                Koondised: 1/3
                                Muu Sport: 0/2
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X