320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul oli v2rav esimese 15 min jooksul @ 7. GG

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      21.45 Dortmund - Monaco
      Monaco to score in 1st half @2,30


      Kuigi esimene värav oli sulust, on panus mängitud ja see kõige peamine. Tegelikult oli Monaco väljakul võistkonnana, Dortmundil olid mõtted hajevil (võimalik, et suures osas ka eilse pärast).

      Jaanuar: -262,1
      Veebruar: 457.15
      Märts: 2.85
      Aprill: 127.7
      Laoseis: 1325.6


      Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
      Hispaania: 7/15 (4 VOID)
      Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
      Itaalia: 3/5 (2 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Venemaa: 3/3 (1 VOID)
      Eurokarikad: 7/9
      Eesti: 1/1
      Koondised: 1/3
      Muu Sport: 0/2
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        Mul oli v2rav esimese 15 min jooksul @ 7. GG
        Aga penalt löödi ju pärast 15. minutit?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Tänase päeva kohta nii palju, et kuigi igas mängus on mõni võistkond, kelle tegemisi on mul liigas suurel määral võimalus jälgida, on vastasteks võistkonnad, kellest ma suurt ei tea. Seega keeruline on minna loogiliselt antud mängudele ning riskida rahaga. Seega jätama rahalised panused mängust välja. Ja üleüldine soovitus kõigile on jätta Euroopa Liiga täna vahele (kui te just hard core Türgi või Belgia liiga asjatundja pole).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Tänase päeva kohta nii palju, et kuigi igas mängus on mõni võistkond, kelle tegemisi on mul liigas suurel määral võimalus jälgida, on vastasteks võistkonnad, kellest ma suurt ei tea. Seega keeruline on minna loogiliselt antud mängudele ning riskida rahaga. Seega jätama rahalised panused mängust välja. Ja üleüldine soovitus kõigile on jätta Euroopa Liiga täna vahele (kui te just hard core Türgi või Belgia liiga asjatundja pole).
            Nõustun. Endale meeldivad tegelikult ManU võit (koef 1,85 kutsub proovima), Lyon-Besiktas väravad, Celta võit ja Ajax 1X. Pakun, et neist vähemalt 3 tuleb ära.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Mulle meeldivad Ajaxi nurgalöögid.

              Kommentaar


                21.45 Angers - PSG
                1st Half goals under 1,25 @1,854

                Märtsikuu algusest kuni praeguse hetkeni suutsi Angers enda püsimajäämise sisuliselt kindlustada. Loomulikult on kõik võimalik (ja eriti Ligue1 keldris), kuid edumaa on niivõrd suur ja (mis on veelgi tähtsam) mäng on niivõrd hea, et Angersi püsimajäämises ei tasu kaheldagi.

                Mis teeb siis Angersist sellise võistkonna, kes suudab survele vastu panna? Ennekõike on osavalt üles ehitatud kolmene keskväli, mis ei võimalda kergelt keskelt läbi tulla. Võti Angersi murdmises peitub äärerünnakutes ning väga kiires üleminekus kaitsefaasist rünnakufaasi, mida Angers ei taha vastastel kergelt lasta. Seda praktiseeriti väga hästi eelmine voor Monaco peal.

                Loomulikult ei oota PSG-d ees CL-i mäng nagu Monaco puhul seda oli, kuid fakt on see, et kergelt kodumeeskond täna midagi ei anna. Kui PSG suur tugevus seisneb just keskväljal kombineerimises, siis pealinlaste rünnakud suunatakse pigem äärtele ja minu jaoks on küsimus, kas sealt saab nii palju teravust tulla, kui keskelt.

                Lisaks on väga tähelepanuväärne, et selle panuse õnnestumiseks peab PSG end hakkama esimesest minutist ületama, mis on loomulikult võimalik, kuid värskema vastase vastu keerulisem.

                Nii väike under on alati risk, kui üks võistkondadest on selge favoriit, kuid Angersi viimaste voorude tahtejõud võib täna õhtul tiitlipretendendile suurt peavalu valmistada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.45 Angers - PSG
                  1st Half goals under 1,25 @1,854


                  Loogika oli õige ning väike jootraha lendas veel pealegi.

                  Jaanuar: -262,1
                  Veebruar: 457.15
                  Märts: 2.85
                  Aprill: 149.05
                  Laoseis: 1346.95


                  Prantsusmaa: 8/12 (3 VOID)
                  Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                  Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
                  Itaalia: 3/5 (2 VOID)
                  Inglismaa: 1/2
                  Venemaa: 3/3 (1 VOID)
                  Eurokarikad: 7/9
                  Eesti: 1/1
                  Koondised: 1/3
                  Muu Sport: 0/2

                  Homme on aga väga põnev päev ees, sest kõik Itaalia mängud on ka laupäeval.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Nädala sees oli Meistrite liiga veerandfinaalid. Järgmise nädala sees on korduskohtumised. Ma ei näe muud võimalust, kui vaadata täna võistkondi, kes nendes mängudes osalesid:

                    1. Barcelona. Kaotas Juvele 3-0 võõrsil ning ilmselt pole päris pillid veel kotti visanud. Samas me kõik mäletame, mis juhtus pärast kollapsi Pariisis (masendav kodumäng Leganesi vastu). Tänane vastane on Real Sociedad.

                    2. Juventus. Võit 3-0 Barcelona üle teisipäeval ning mäng Nou Campil kolmapäeval. Täna on Pescara võõrsil. 3 punkti on kohustuslik, aga kõik muu on savi. Oodata on roteerimist ja puhkust.

                    3. Dortmund. Dortmundi puhul tasub arvestada kogu seda taustsüsteemi. Lisaks masendavale kaotusele ka väike pommiolukord, mis sellele eelnes. Kindlasti pole tiim parimas korras, samas ma ei usu, et end liiga tagasi täna hoitakse.

                    4. Monaco Dijoni vastu hullama ei lähe, 3 punkti on kohustus, aga võib täitsa vabalt miskit 1-0 ka jääda.

                    5. Atletico. Kohustuslikud 3 punkti Osasuna vastu on vaja ära võtta. Ei välista samuti seisu 1-0 või 2-0.

                    6. Liecester. Leicester on füüsiliselt suht kutu ma arvan ning suuremat tulemust oodata ei tasu. Motivatsioonis ma samas ei kahtleks.

                    7. Real Madrid. Miskit Monaco-laadset. 3 punkti võetakse ära, mängijad saavad puhkuse.

                    8. Bayern. Täiesti savi on sellest Leverkuseni mängust. Kõik, kel vähegi miskit valutab, ei mängi kohe kindlasti. Hoiaks Bayerni mängust üldse eemale.

                    Ja nüüd kõige keerulisem... mille peale panustada?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      22.00 Monaco - Dijon
                      Monaco goals under 2,75 @1,900

                      Enne, kui ma kirjeldan valitud panust, pean mainima, et Monaco puhul see CL-i mängude järgne periood ei ole läinud punkte maksma see hooaeg. Ja see ei olegi põhjus, miks ma selle panuse valisin.

                      Minu silmis on Monaco (koos Manchester Unitediga) hetkel kõige ülekoormatud aprill-mai mängudegraafikuga võistkond Euroopas. Tulemas on põhimõtteliselt 4-nädalane periood, kus on kogu aeg nädala sees mängud ja need on ülitähtsad. Lisaks sellele on Monacol mingi hetk vaja mängida ka Saint Ettienniga ja selle mängu kuupäev pole veel paigaski. Monaco võitleb igal rindel. Hetkel on tegelikult väga reaalne võita liiga (selleks ei tohi üldse eksida), võita karikas (selleks peab 1,5 nädala pärast ära võitma PSG-d poolfinaalis) ning jõuda kaugele CL-s (selleks peab olema järgmine kolmapäev füüsiliselt ja vaimselt valmis).

                      Antud olukorras, kus on ette teada, et sind ootab ees elu ja surma peale mängud ning kõrge tihedusega, ei näe ma mõtet energiat kulutada lustimise peale. See teadmine lihtsalt jääb sul pähe ja enne mängu sa tead, et võita Dijoni suurelt ei ole su elueesmärk (pealegi on suht kindel, et väravatevahe jääb paremaks kui PSG-l).

                      Rääkides Dijonist, siis selle võistkonna nõrkus on nõrkuseks ka sellele panusele. Aga fakt on see, et nemad ründama ei lähe ja neil kuhugi kiiret pole. Pargivad bussi (Marseille vastu võõrsil nad juba näitasid, et on võimelised küll seda tegema) ning loodavad oma võimaluste peale. Dijon on jällegi selline võistkond, kes tunneb end hästi kaitstes ja halvasti ründes. Täna ühiskondlik surve rünnata nendele puudub.

                      Muidugi ma võin eksida ja klassivahe lööb kohe välja ning Monaco hakkab lustima, kuid loogiline oleks vastupidine stsenaarium.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Hea valik.
                        Mulle meeldib täna Roma mängus üle 3 värava. Crystal Palace võit paistaks ka huvitav..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          22.00 Monaco - Dijon
                          Monaco goals under 2,75 @1,900



                          Ma ennustan väga rasket hooajalõppu Monacole. Minu panus aga mängis.

                          Jaanuar: -262,1
                          Veebruar: 457.15
                          Märts: 2.85
                          Aprill: 194.05
                          Laoseis: 1391.95


                          Prantsusmaa: 9/13 (3 VOID)
                          Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                          Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
                          Itaalia: 3/5 (2 VOID)
                          Inglismaa: 1/2
                          Venemaa: 3/3 (1 VOID)
                          Eurokarikad: 7/9
                          Eesti: 1/1
                          Koondised: 1/3
                          Muu Sport: 0/2
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Nädala sees oli Meistrite liiga veerandfinaalid. Järgmise nädala sees on korduskohtumised. Ma ei näe muud võimalust, kui vaadata täna võistkondi, kes nendes mängudes osalesid:

                            1. Barcelona. Kaotas Juvele 3-0 võõrsil ning ilmselt pole päris pillid veel kotti visanud. Samas me kõik mäletame, mis juhtus pärast kollapsi Pariisis (masendav kodumäng Leganesi vastu). Tänane vastane on Real Sociedad.

                            2. Juventus. Võit 3-0 Barcelona üle teisipäeval ning mäng Nou Campil kolmapäeval. Täna on Pescara võõrsil. 3 punkti on kohustuslik, aga kõik muu on savi. Oodata on roteerimist ja puhkust.

                            3. Dortmund. Dortmundi puhul tasub arvestada kogu seda taustsüsteemi. Lisaks masendavale kaotusele ka väike pommiolukord, mis sellele eelnes. Kindlasti pole tiim parimas korras, samas ma ei usu, et end liiga tagasi täna hoitakse.

                            4. Monaco Dijoni vastu hullama ei lähe, 3 punkti on kohustus, aga võib täitsa vabalt miskit 1-0 ka jääda.

                            5. Atletico. Kohustuslikud 3 punkti Osasuna vastu on vaja ära võtta. Ei välista samuti seisu 1-0 või 2-0.

                            6. Liecester. Leicester on füüsiliselt suht kutu ma arvan ning suuremat tulemust oodata ei tasu. Motivatsioonis ma samas ei kahtleks.

                            7. Real Madrid. Miskit Monaco-laadset. 3 punkti võetakse ära, mängijad saavad puhkuse.

                            8. Bayern. Täiesti savi on sellest Leverkuseni mängust. Kõik, kel vähegi miskit valutab, ei mängi kohe kindlasti. Hoiaks Bayerni mängust üldse eemale.
                            No mis siis juhtus?

                            1. Barca võitis 1 väravaga

                            2. Juventus vormistas 1. poolajal juba ära.

                            3. Dortmund oli tahtmist täis rehabiliteeruda ja võitis 3-1.

                            4. Monaco panusest juba teame.

                            5. Atletico kasutas ka poolenisti B-koosseisu ja võitis 3-0.

                            6. Leicester peab õnne tänama, et viik saadi.

                            7. Real sai võidu viimasel minutil ning kasutas varumehi.

                            8. Bayern oli mõtetes Madridis ja seis jäi 0-0.

                            Kui rääkida tänasest päevast, siis ma keskendun Venemaa liigale. Mul on paar mõtet ning ühe neist ehk lihvin ka panustamiseks. Mida aga lähemale tüürib hooajalõpp, seda vähem tasub kasutada oma panustes võistkondi, kelle motivatsioon on arusaamatu või kogunisti puudub.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              20.00 Spartak - Zenit
                              Over 2,5 @1,854

                              Tulemas on Venemaa liiga El Classico (kuigi päris korrektne see pole, Zenit on kõrgliigast välja ka langenud), vihane derby, kullamatš- nimetage seda kuidas iganes. Fakt on see, et ilmselt on tegu hooaja mänguga, kus on panused kõrged, pinge on laes ja ootused suured.

                              Kahe võistkonna punktivahe on 8 punkti. Piisavalt turvaline edu. Samas peaks Spartak selle mängu kaotama, muutub vahe juba 5-punktiliseks. Seega rohkem motiveeritud võitma on Zenit ja niikaua kuni nad seda mängu ei juhi, nad rahule ei jää.

                              Ja nüüd mängukulgu juurde tagasi. Spartak on paremas seisus, neil ei ole die hard vajadust võita, kuid neil on suurepärane võimekus kiiretele vasturünnakutele, mida lõpuks! nad kasutada saavad. Zenidi kaitse on ebakindel, lastakse vastastel väga palju võimalusi luua ning neid realiseerida. Ehk siis ei tohiks ka Spartak siin võimalustest ilma jääda.

                              Ja üldises perspektiivis ei hakka Spartak siin seisu hoidma. Tegelikult ollakse läbi hooaja piisavalt tugevamad, et kogu tiitlijama siinjapraegu ära otsustada, seega ainuke risk on panusel, kui seis hakkab lõpupoole 1-1 jääma, siis ilmselt Spartak keerab tuure maha, kuid kontravõimalused jäävad neile mängu lõpuni.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Totaalne fail Crystali ja Romaga ikka Õnneks öösel pesapall päästis päeva.
                                Spartak - Zenit paistab aga täitsa huvitav mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X