320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liechtenstein - Eesti (19.11.2013 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas eastwest66 Vaata postitust
    Tekib nördimust ,et ETV ega ETV2 ei näitagi seda mängu.Vähemalt saatekavas küll midagi pole.
    Eesti jalgpallikoondis alistas teisipäeval toimunud sõprusmängus võõrsil väikeriik Liechtensteini esinduse 3:0.

    Kommentaar


      #17
      Kas Eestist ka fänne läheb või on kohapeal elavaid eestlasi minemas?
      http://ufa-gruztaxi.ru/16154

      Kommentaar


        #18
        ...ja meie palvetame piisava bändviti nimel, et asi kapitalistikaliselt umbe ei tõmbaks. Mu poolest, ausõna, tehku tasuliseks kasvõi mingi euri-kahe eest, aga et toimiks...

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          ...ja meie palvetame piisava bändviti nimel, et asi kapitalistikaliselt umbe ei tõmbaks. Mu poolest, ausõna, tehku tasuliseks kasvõi mingi euri-kahe eest, aga et toimiks...
          Indeed!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            ...ja meie palvetame piisava bändviti nimel, et asi kapitalistikaliselt umbe ei tõmbaks. Mu poolest, ausõna, tehku tasuliseks kasvõi mingi euri-kahe eest, aga et toimiks...
            selliste kapitalistikaliste avaldustega võiks ettevaatlik olla. pärast tullaksegi Eesti Lotode ja Elionide kombel rahva tungivale soovile vastu. ma pole küll kindel, kas avalik õiguslik ringhääling üldse saab tasulist teenust pakkuda.

            Kommentaar


              #21
              Noh, elame-näeme. Loodame, et sa teisipäeval sõnu nosima ei pea

              Kommentaar


                #22
                Ma ei saa aru miks seda siis etv ei või juba üle näidata, kui sellised õigused neil on? Keegi targem võiks totule lahti seletada.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  #23
                  Hästi lihtsustatult - veebis kannatab ka näidata sellist pilti, mida toodavad mees+kaamera. Telepilt nõuab midagi natuke enamat.

                  Minu pakkumine, konkreetne mees liigub (ilma kaamerata) ka siin foorumis ja võib soovi korral kinnitada või ümber lükata
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #24
                    milleks üldse viriseda. Tore , et ERR üldse sellise asja ette võttis.

                    kes soovib kangesti telekast vaadata siis ühendagu hdmi kaabel külge ja vaadaku.

                    Loodetavasti pildikvaliteet piisavalt hea ja ülekanne ei haki. Siis on bueno küll

                    Kommentaar


                      #25
                      Nii on! Ma tean, et teleülekannet aeti kõvasti taga. Ent lõpuks LIE ütles, et ei ole huvi. Ja no ERR vast ei hakka ka täismahus plekkima välismaal toimuvat ülekannet kinni. Rahadega ERRis ju teadagi kitsas.

                      Seega jah - eesmärk on see, et vähemalt mängu näeks ära. Ühe kaameraga. Püüan paari sõnaga asja täiendada. Loodame, et lairiba küsimused lahendevad ka kõik lõpuni ilusti ära. Alternatiiv oleks olnud, et mängu ei näe üldse.

                      Püüame teha nii, et jalkasõber ikka pildi ette saaks. Kordusi tuleb jah ilmselt pärast vaadata lisana kodukalt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Teab keegi, et kas Vunk ja Jääger mängivad siis ülehomme (või siis on vähemalt mängukõlbulikud) või otsitakse neile nt kohalikut liigast kiirelt asendajad vms?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Marts Vaata postitust
                          Teab keegi, et kas Vunk ja Jääger mängivad siis ülehomme (või siis on vähemalt mängukõlbulikud) või otsitakse neile nt kohalikut liigast kiirelt asendajad vms?
                          ju nad mängukõlbulikud ikka on.
                          Mõlemad mehed lendasid täna koondisega Liechtensteini.

                          Eesti koondise koosseis maavõistluseks Liechtensteiniga:

                          Väravavahid

                          Mihkel Aksalu (07.11.1984) – Seinäjoen Jalkapallokerho (FIN) 10/0
                          Sergei Pareiko (31.01.1977) – FC Volga Nižni Novgorod (RUS) 52/0

                          Kaitsjad

                          Artjom Artjunin (24.01.1990) – Tallinna FC Levadia 1/0
                          Enar Jääger (18.11.1984) – Lierse SK (BEL) 99/0
                          Gert Kams (25.05.1985) – Seinäjoen Jalkapallokerho (FIN) 30/2
                          Dmitri Kruglov (24.05.1984) – Tallinna FC Levadia 89/2
                          Karol Mets (16.05.1993) – Tallinna FC Flora 0/0
                          Mikk Reintam (22.05.1990) – JJK Jyväskylä (FIN) 9/0
                          Taijo Teniste (31.01.1988) – Sogndal Fotball (NOR) 26/0

                          Poolkaitsjad

                          Aleksandr Dmitrijev (18.02.1982) – Tallinna FC Levadia 84/0
                          Joel Lindpere (05.10.1981) – Chicago Fire (USA) 91/7
                          Siim Luts (12.03.1989) – IFK Norrköping (SWE) 14/0
                          Sergei Mošnikov (07.01.1988) – Górnik Zabrze (POL) 18/0
                          Martin Vunk (21.08.1984) – JK Sillamäe Kalev 59/1

                          Ründajad

                          Henri Anier (17.12.1990) – Motherwell FC (SCO) 12/3
                          Rimo Hunt (05.11.1985) – Tallinna FC Levadia 3/0
                          Tarmo Kink (06.10.1985) – Györi ETO FC (HUN) 79/6
                          Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Legia Warszawa (POL) 16/0
                          Sergei Zenjov (20.04.1989) – FK Karpatõ Lviv (UKR) 31/6

                          Kommentaar


                            #28
                            suure tõenäosusega mängu algkoosseis
                            Eesti jalgpallikoondis kohtub homme sõpruskohtumises võõrsil Liechtensteiniga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 20.00 ja sellest teeb otseülekande ERR-i spordiportaal.


                            Tänase treeningu põhjal moodustavad homme Eesti algkoosseisu väravavaht Mihkel Aksalu, kaitsjad Taijo Teniste, Karol Mets, Mikk Reintam ja Enar Jääger, poolakaitsjad Siim Luts, Martin Vunk, Aleksandr Dmitrijev ja Sergei Zenjov ning ründajad Tarmo Kink ja Rimo Hunt.

                            Kommentaar


                              #29
                              ... ja Ojamaa jääb taaskord väravata.

                              Kommentaar


                                #30
                                Olen Rüütli jätkamise poolt, aga no see algkoosseis võtab küll kiruma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X