Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane ValiceCar CUP 2014

    Kutsume Teid osalema VALICECAR CUP Karika väljamängimisel.
    Turniirile kutsutakse max 15 meeskonda (EST, LAT, LIT,);
    turniir toimub 22.03.2014, algusega kell 09.00

    - Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses (Kooli tn.3a, Pärnu-Jaagupi).
    - Mängitakse kolmes alagrupis.
    - Mänguaeg 1 x 11-15 minutit (sõltub võistkondade arvust).
    - Alates ½ finaalidest 2 x 7 min (mängu viimane minut on puhasaeg).
    - Platsil 4 + 1 mängijat, võistkonnas võib olla maksimum 10 mängijat + 1 treener.
    - Autasustatud saavad esimesed 3 võistkonda, eriauhinnad individuaalselt parimatele.
    - Turniiri osavõtumaks on 55 €.

    Tel. +372 55643128, +372 53345715
    e-mail: mtu.realize@gmail.com


    Realize MTÜ
    Reg.nr. 80322717
    A/a nr. 10220192315224
    SEB Pank 401
    IBAN: EE761010220192315224
    BIC: EEUHEE2X

  2. #2

    Algupärane

    Pirita RJK Reliilvia kirja

  3. #3
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    JK Pärnu-Jaagupi
    Pirita RJK Reliikvia
    Valicecar
    Piimajõe FC
    TUC/FTA (Riga)

  4. #4
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2013
    Postitusi
    5

    Algupärane

    FC BOMBA kirja !

  5. #5
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Pirita RJK Reliikvia ja FC Bomba
    võtke meiega ühendus
    55643128 või mtu.realize@gmail.com

  6. #6
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    JK Pärnu-Jaagupi
    Pirita RJK Reliikvia
    Valicecar
    Piimajõe FC
    TUC/FTA (Riga, LAT)
    Riga Partybus (LAT)
    FC Bomba

  7. #7
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    JK Pärnu-Jaagupi
    Pirita RJK Reliikvia
    Valicecar
    Piimajõe FC
    TUC/FTA (Riga, LAT)
    Riga Partybus (LAT)
    FC Bomba
    FC Caramba (Riga, LAT)

  8. #8
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    JK Pärnu-Jaagupi
    Pirita RJK Reliikvia
    Valicecar
    Piimajõe FC
    TUC/FTA (Riga, LAT)
    Riga Partybus (LAT)
    FC Bomba
    FC Caramba (Riga, LAT)
    FK Vingis (Vilnius, LTU)
    FC Taritu

  9. #9
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2012
    Postitusi
    4

    Algupärane

    kui saab siis osaleks ka fc märjamaa

  10. #10
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    FC Märjamaa
    registreerimine: 55643128 või mtu.realize@gmail.com

  11. #11
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    JK Pärnu-Jaagupi
    Pirita RJK Reliikvia
    Valicecar
    Piimajõe FC
    TUC/FTA (Riga, LAT)
    Riga Partybus (LAT)
    FK Vingis (Vilnius, LTU)
    FC Caramba (Riga, LAT)
    FC Märjamaa
    FC Bomba

    FC Bomba
    võtke meiega ühendus
    55643128 või mtu.realize@gmail.com

  12. #12
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    GROUP A
    1 VALICECAR 3-0-1 10-4 +6 9p.
    2 RIGA PARTYBUS 2-2-0 11-6 +5 8p.
    3 FC BOMBA 2-1-1 8-3 +5 7p.
    4 FK VINGIS 1-1-2 4-8 -4 4p.
    5 FC MÄRJAMAA 0-0-4 4-16 -12 0p.

    GROUP B
    1 RUMMU DÜNAMO 3-1-0 7-2 +5 10p. fouls-2
    2 CARAMBA RIGA 3-1-0 7-2 +5 10p. fouls-3
    3 NÕMME BSC 2-0-2 8-5 +3 6p.
    4 PÄRNU-JAAGUPI 1-0-3 3-7 -4 3p.
    5 GUEALDA 0-0-4 0-9 -9 0p.

    GROUP C
    1 FC COSMOS 3-0-1 7-1 +6 9p.
    2 SJK DINA 2-2-0 7-1 +6 8p.
    3 TUC/FTA 2-0-2 7-9 -2 6p.
    4 JK MOLICORP SILMET 1-1-2 6-6 0 4p.
    5 RJK RELIIKVIA 0-1-3 2-12 -10 1p.


    9:30 Valicecar 3 - 0 FC Märjamaa
    9:44 FC Bomba 2 - 0 FK Vingis (LTU)
    9:58 Pärnu-Jaagupi 1 - 0 WC Guwalda
    10:12 Rummu Dünamo 2 - 0 Nõmme BSC Triobet
    10:26 Riga Partybus (LAT) 2 - 1 Valicecar
    10:40 FC Märjamaa 0 - 4 FC Bomba
    10:54 Caramba Riga (LAT) 1 - 0 Pärnu-Jaagupi
    11:08 WC Guwalda 0 - 1 Rummu Dünamo
    11:22 FK Vingis (LTU) 1 - 1 Riga Partybus (LAT)
    11:36 Valicecar 2 - 1 FC Bomba
    11:50 Nõmme BSC Triobet 0 - 1 Caramba Riga (LAT)
    12:04 Pärnu-Jaagupi 0 - 2 Rummu Dünamo
    12:18 FC Märjamaa 1 - 2 FK Vingis (LTU)
    12:32 FC Bomba 1 - 1 Riga Partybus (LAT)
    12:46 WC Guwalda 0 - 4 Nõmme BSC Triobet
    13:00 Rummu Dünamo 2 - 2 Caramba Riga (LAT)
    13:14 FK Vingis (LTU) 1 - 4 Valicecar
    13:28 Riga Partybus (LAT) 7 - 3 FC Märjamaa
    13:42 Nõmme BSC Triobet 4 - 2 Pärnu-Jaagupi
    13:56 Caramba Riga (LAT) 3 - 0 WC Guwalda
    14:10 FC Cosmos 3 - 0 RJK Reliikvia
    14:24 SJK Dina 0 - 0 JK Molycorp Silmet
    14:38 TUC / FTA (LAT) 0 - 3 FC Cosmos
    14:52 RJK Reliikvia 1 - 1 SJK Dina
    15:06 JK Molycorp Silmet 1 - 4 TUC / FTA (LAT)
    15:20 FC Cosmos 0 - 1 SJK Dina
    15:34 RJK Reliikvia 1 - 5 JK Molycorp Silmet
    15:48 SJK Dina 5 - 0 TUC / FTA (LAT)
    16:02 JK Molycorp Silmet 0 - 1 FC Cosmos
    16:16 TUC / FTA (LAT) 3 - 0 RJK Reliikvia
    16:30 DRAW
    16:44 Nõmme BSC Triobet 1 - 3 TUC / FTA (LAT)
    16:58 Riga Partybus (LAT) 3 - 0 Pärnu-Jaagupi
    17:12 SJK Dina 0 - 0 FK Vingis (LTU) pen: 4-3
    17:26 FC Bomba 0 - 2 JK Molycorp Silmet
    17:40 Rummu Dünamo 0 - 0 SJK Dina pen: 2-0
    17:54 Valicecar 0 - 0 TUC / FTA (LAT) pen: 2-0
    18:08 FC Cosmos 4 - 0 JK Molycorp Silmet
    18:22 Caramba Riga (LAT) 0 - 2 Riga Partybus (LAT)
    18:30 DRAW
    18:44 FC Cosmos 4 - 5 Valicecar
    19:00 Riga Partybus (LAT) 2 - 2 Rummu Dünamo pen: 2-0

    19:15 FC Cosmos 5 - 0 Rummu Dünamo

    19:30 Valicecar 1 - 1 Riga Partybus (LAT) pen: 5-4
    Oleg Mjassojedov Mihails Ivanovs

    FAIR PLAY Valicecar
    THE BEST PLAYER Jevgeni Novikov (Valicecar)
    THE BEST GOALKEEPER Ruslan Mironov (Valicecar)
    TOP GOALSCORER Mihails Ivanovs (Riga Partybus) - 5
    THE MOST BEAUTIFUL GOAL Igor Kisseljov (Valicecar)
    THE MOST VALUABLE GOAL Vadim Talama (Rummu Dünamo)
    THE USEFUL PLAYER Vitalijs Lauzels (Riga Partybus)
    THE BEST REFEREE Alexander Berezkin (Russia)

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud