Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 121
    Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ära vingu, see lihtsalt minu arvamus. Fännil ja fännil on ikka vahe. Kui neid ei ole, siis ju nagu poleks mõtet turniirist osa võtta. Lihtsalt niisama kõvatamiseks
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raimo Vaata postitust
    Fänn on see, kes tuleb reeglina joobes peaga staadionile, püro väravast veidi eemal olles anusesse peidetud, tõmbab turvameestega teravat, sest tema on õige fänn ja teised on suvalised töllmokad. Võibolla ka oksendab ja jookseb alasti platsile.
    Seevastu näiteks Briti suursaadik, kes uurib nädalapäevad varem koduleheküljelt, millal on järgmine mäng, tuleb koos lastega ühistransporti kasutades Piritalt kesklinna mängule, kandes teel staadionile ja staadionil Kalevi salli, hüüdes oma lastega "Kalev, Kalev!" ei sobitu mjaasa arusaamisesse tavalisest fännist. Lihtne

Aga saadik teab ise ka, et mjaasa ei luba, mistõttu ta fänniturniirile mängima ei tule.
    Oi kibestumust...

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

No fänne tunneb eelkõige nende laulude järgi. Kui laule ei ole ning lauljaid kah, siis on tegemist lihtsalt toreda pundiga kes soovib suurema seltskonna ees jalgpalli mängida. Seega kes tahab kangesti fännidel ja mittefännidel vahet teha, siis vaadake millised satsid end kell üheksa lauluks üles seavad.

Pilk nimekirjale ütleb, et üle poolte meeskondade puhul on tegemist arvestatavate fännigruppidega, seega ei tohiks väga probleemi olla. Lisaks võin suhteliselt suure kindlusega väita, et nende fännigruppide jaoks, kelle fännisektoris kostub laul aastaringselt, saabub kõige olulisem hetk kell 21:03! See kes on jalgpalliväljakul parim - on antud juhul teisejärguline. Fänni võitlustander on ikka tribüünil!

Aga kindlasti ei saa sportliku poolt alahinnata. Kui näiteks mingis faasiks peaksid näiteks kokku minema Budulojus ja Kuressaare fännid, siis seda mängu vaataks kohe huviga.. (tervitusi siinkohal Budule!)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ah, ärge hakake jälle oma "kes on fänn ja kes ei ole" süldiga pihta. Olgem parem Soccerneti bandele tänulikud, et sellist üritust üldse korraldatakse. Kui üldse kuskilt on vaja mingit piiri tõmmata, siis mu meelest on ainuke oluline detail, millele peaks rõhuma, see, et "oskused ei ole olulised". Sellest omakorda lähtub see, et meeskonda ei peaks skeemitades ja trikitades ja erilubasid lunides möllima võimalikult kõvu kärbseid, et jumala eest asi ära teha ja paduamatööridest, kes võib-olla viimati 15 aastat tagasi platsi nuusutasid ja turnale sõpru, õhustikku ja õlut nautima tulevad, üle sõita...

See, kas Paide (meelevaldne näide) on oma satsi kokku ajanud Näsuvere või Mäeküla kollid või koosneb mansa ainult kõvakoore tribüünihuntidest, ei oma imho mingit tähtsust. Jalgpalli nad ju ilmselgelt armastavad ja kes on see, kes saab öelda, et Näsuvere nässid ei ole fännid, aga Pargi tänava pässid on?

Samuti ei ole ju kusagil kirjas, et jalgpallifänlus sada prossa klubi-koondisepõhine peab olema - möödunud aastal triblasid platsil Bastardid, siinkirjutajagi nende hulgas, kus oli kokku aetud lihtsalt jalgpallihuviliste sõpruskond, inimesed igas vanuses ja elualadelt, erinevate klubivaadete ja -aadetega.

Sellest viimasest muidugi lähtub ka Mürgli seisukoha vildakus. Ega ikka ei ole küll nii, et kes laulab, on fänn ja kes mitte, see pole.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga tehke siis nii, et võit annab 3p, viik 3p ja kaotus 3p. Siis tulevad kõik esimeseks, nagu talvepuudega Eurovisioonil ja päris mängijad ei taha sellisel turnal osaleda. Üks variant oleks teha turnale kvalifitseerimiseks lauluvoor enne ära, aga siis vist ei hakka kaugema kandi mehed üldse kohale sõitmagi.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aga tehke siis nii, et võit annab 3p, viik 3p ja kaotus 3p. Siis tulevad kõik esimeseks, nagu talvepuudega Eurovisioonil ja päris mängijad ei taha sellisel turnal osaleda.
    Ja seejärel selgitaks alagruppidest edasipääsejad loos.
    Ja kuna ka ükskõik milline tulemus 1/8-finaalis viiks mõlema meeskonna edasi, siis kuni finaalini välja, peaks peale mängu loos toimuma. Ning finaali jõudnud fännid võiks siis võidu laulda, keda hindab "sõltumatu" žürii.
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Ja seejärel selgitaks alagruppidest edasipääsejad loos.
    Ja kuna ka ükskõik milline tulemus 1/8-finaalis viiks mõlema meeskonna edasi, siis kuni finaalini välja, peaks peale mängu loos toimuma. Ning finaali jõudnud fännid võiks siis võidu laulda, keda hindab "sõltumatu" žürii.
    Mis loos? Zürii otsustab, et kes mängis kõige seksikamat jalgpalli ja ei tapnud mängu. Ehk kes tõesti "vääris" edasipääsu. Ei antijalgpallile, ei AC Milanile, ei Chelseale!

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    No fänne tunneb eelkõige nende laulude järgi. Kui laule ei ole ning lauljaid kah, siis on tegemist lihtsalt toreda pundiga kes soovib suurema seltskonna ees jalgpalli mängida. Seega kes tahab kangesti fännidel ja mittefännidel vahet teha, siis vaadake millised satsid end kell üheksa lauluks üles seavad.

Pilk nimekirjale ütleb, et üle poolte meeskondade puhul on tegemist arvestatavate fännigruppidega, seega ei tohiks väga probleemi olla. Lisaks võin suhteliselt suure kindlusega väita, et nende fännigruppide jaoks, kelle fännisektoris kostub laul aastaringselt, saabub kõige olulisem hetk kell 21:03! See kes on jalgpalliväljakul parim - on antud juhul teisejärguline. Fänni võitlustander on ikka tribüünil!

Aga kindlasti ei saa sportliku poolt alahinnata. Kui näiteks mingis faasiks peaksid näiteks kokku minema Budulojus ja Kuressaare fännid, siis seda mängu vaataks kohe huviga.. (tervitusi siinkohal Budule!)
    Myrgel, eelmisel aasat oli meil au Kure omadega kohtuda ja saime 1-0 pähe!

Aga võin nii palju öelda,et enamus meie meeskonnas olevatest fännidest on Koerut toetanud 1999 aastast, ehk klubi asutamise algusest. Laul ei ole meie tugevam külg ,nagu sauekad ütlevad,et koerukad vähemalt lubavad kõigile molli anda ja maha lüüa . Aga kui mäng läbi,siis saame kõigiga hästi läbi v.a kohtunikud( kes vihkavad jalgpalli ).
    Meie omad lihtsalt armastavad jalgpalli ja mingid kriteeriume ei ole,et kes on fänn ja kes ei ole!
    Fännid võivad vabalt ka kuskil liigas mängida ja samas kuhugi fänniühendusse kuuluda. Koeru Fännid ei pane kellegi osalemisele vetot, kui mehed-naised tahavad mängida, siis mängigu.
    Koeru Fännid kasutavad ühte mängijat,kes see hooaeg mängis mõned mängud Koeru JK eest, kuigi ta kuulub Koeru Fännide asutajate hulka ja võttis ka eelmisel aasta fänniturniirist osa ja mängis seal lõpuni katkise jalaluuga.
    Ja nagu reeglitest aru sain,siis üks liiga mängija võib osaleda. Koeru Fännidel rohkem liigas mängivaid tegelasi ei ole!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Neid satse on ju veelgi: Kuressaare, JPH ja Paide LM
    Kellega see Jalgpallihaigla siis teie arvates mängib? JK Jalgpallihaigla mängib liigaturniiri ja liigamängijatega, MTÜ JPH mängib aga fännidega. Või seab keegi kahtluse alla hoopis selle, kas koondisefännid ikka on 'päris' fännid?

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Olen ka päri, et järgmine turniir peaks kaaluma formaadi muutmist selliseks, et sportlik pool pole primaarne. Asi on veidi käest läinud. Osad eranditaotlused on ikka täielik huumor. Eelmise aasta ML turniiri võitja väravavaht, saali koondislane, naiskoondislane jne. Lihtsam oleks varsti juba neljanda liiga turniiril mängida. Ega soccernet ise ka oma kolme erandiga just heaks eeskujuks pole.. Aga miski ei ületa muidugi KÜKKi..! Kohtunikel on fännidele koha kätte näitamine niivõrd oluline, et esitlasid lausa NELI taotlust??

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Olen ka päri, et järgmine turniir peaks kaaluma formaadi muutmist selliseks, et sportlik pool pole primaarne. Asi on veidi käest läinud. Osad eranditaotlused on ikka täielik huumor. Eelmise aasta ML turniiri võitja väravavaht, saali koondislane, naiskoondislane jne. Lihtsam oleks varsti juba neljanda liiga turniiril mängida. Ega soccernet ise ka oma kolme erandiga just heaks eeskujuks pole.. Aga miski ei ületa muidugi KÜKKi..! Kohtunikel on fännidele koha kätte näitamine niivõrd oluline, et esitlasid lausa NELI taotlust??
    Olen päri. Kui reglemendis on kirjas, et ei tohi kasutada ML-i, esiliiga ning saalikoondise jms kõrgemate taseme mängijaid, siis ma ei saa aru, miks neile üldse taotlus esitada? Siin on mõtteainet.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Olen päri. Kui reglemendis on kirjas, et ei tohi kasutada ML-i, esiliiga ning saalikoondise jms kõrgemate taseme mängijaid, siis ma ei saa aru, miks neile üldse taotlus esitada? Siin on mõtteainet.
    Mõtteainet on korraldajatel kõvasti. Hetkel olen kuulnud,et on satse, kes järgmine aasta enam turniirile ei tule. Kui nii edasi läheb, siis üsna varsti toimub fänniturniir, kus reaalseid fänne pole.
    FC Flora

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

KüKKi kohta nii palju, et lubasin kõigile, et kes soovivad osaleda neile ka eriluba taotleme.
    Grisha kohta ma ei loodagi, et eriloa saame. Mehe enda sõnul ta hetkeseisuga aastalõpukal kellegi teise eest ei plaani mängida.
    Meil oli algselt 3 vv, aga kõigi jaoks oleks vaja eriluba, sest nad mängivad teistel turniiridel. Kui luba ei saada, siis pean ise väravas olema
    Ja see Gerli kartmine on minu arvates päris naljakas, mõelge nüüd natuke peaga.

KüKK tahab samuti, et see üritus oleks fun ja võidu peale me kindlasti mängima ei lähe, kaotama samuti mitte. Lihtsalt naudime seda üritust nagu ka eelmisel aastal.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    KüKKi kohta nii palju, et lubasin kõigile, et kes soovivad osaleda neile ka eriluba taotleme.
    Grisha kohta ma ei loodagi, et eriloa saame. Mehe enda sõnul ta hetkeseisuga aastalõpukal kellegi teise eest ei plaani mängida.
    Meil oli algselt 3 vv, aga kõigi jaoks oleks vaja eriluba, sest nad mängivad teistel turniiridel. Kui luba ei saada, siis pean ise väravas olema
    Ja see Gerli kartmine on minu arvates päris naljakas, mõelge nüüd natuke peaga.

KüKK tahab samuti, et see üritus oleks fun ja võidu peale me kindlasti mängima ei lähe, kaotama samuti mitte. Lihtsalt naudime seda üritust nagu ka eelmisel aastal.
    ei taha teravat tõmmata,aga turniiri nimi on "Fänniturniir" . Järelikult võivad sellest osa võtta vaid klubide fännid ja siis see üks lubatud liigamängija! Miks alati on vaja mingeid erandeid taotleda ? Kuidas on KÜKK seotud fännidega??
    Kui on selgelt öeldud,et iga mängija võib osaldeda vaid ühel turniiril, siis kas tõesti on sellest raske aru saada?
    soccernet.ee võiks olla ka karmim sellega ja jätta turniiri ikka fännide pärusmaaks!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kuidas on KÜKK seotud fännidega??
    KüKK on seotud päris palju fännidega.
    Näiteks suvel, üle nädala saavad Koeru fännid oma roppu suud nende aadressil pruukida

Minu arvates kohtunikud annavad antud turniirile värvi juurde. Ärge olge kadedad, et me eelmisel korral võitsime. Me ise ka ei uskunud, et turniiri võidame. Sel aastal oleme tiitlikaitsjad, aga ilmselgelt oleme outsiderid, nagu ka eelmisel aastal.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Iseenesest on see üsna huvitav võimalus, et kohtunikud ja fännid saavad oma aasta jooksul settinud erimeelsused sportlikus-sõbralikus keskkonnas välja higistada. Probleem on pigem selles, et see aasta tuli ebanormaalselt palju eritaotlusi (mis viimase seisuga kahjuks KÕIK ka rahuldati) ning KÜKK turniiri "võõrkehana" esitas neid kõige enam. Üks taotlustest oli näiteks Grigori Ošomkovile, kes mängib Saali Meistriliiga esikolmiku meeskonnas, kuulub saalikoondisesse ning muuhulgas võitis eelmise Aastalõpuka ML turniiiri Tallinna Kalevi koosseisus. Kui oleks 300 aktiivse eesti kohtuniku seast valinud pundi, mis erilube ei vajaks, siis ei oleks keegi vast erilist tähelepanu "kollastele" pööranud..

Ma saan aru, et järgmine samm on korraldajatel meeskondi veenda vutiässasid mitte kasutama. Loodan, et see operatsioon õnnestub ja saame selle totaka probleem seljataha jätta..

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Olge rahulikud, Grisha ei mängi. Mis on teiste võistkonna tõenäoliselt õiglane.
    Väike täpsustus ka, Grisha ei olnud viimasel korral saalikoondises (eelmisel nv toimunud Balti turniiril) ja meistriliigas on ta tänavusel hoojal mänginud väga episoodiliselt. Suurt vutti mängis ta viimasel hooajal Rada, kes pallis 3 liigas.
    Peace!

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Newton Heath 1878

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Loodedavasti on see viimane Fänniturniir, kus on lubatud erandid! Olen päris mitme meeskonna asjapulgaga suhelnud ja kui selline erandite tegemine jätkub,siis loobuvad järgnevatest turniiridest.
    Kui on alguses paika pandud,et iga mängija võib osaleda vaid ühes turniiril, siis ei tohiks ju mitte midagi keerulist olla.
    See aasta on lubatud ka kasutada ühte mängijat,kes mänginud II või madalamates liigades.
    Fänniturniir peaks ikka jääma FÄNNIDELE!
    Ott Järvela

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud